Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdrava hrana


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
37 komentarjev na to temo

#26 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. december 2005, 16:41

vprasanje je le ali je to 'malo' DOVOLJ!! za danasji cas. verjetno za nekatere da, mislim pa, da ne za vecino.

Ene 1600 kcal Sonca, enih 8g Zemlje, pa vodo, luft, pa enih par kapsul x:Dx

#27 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. december 2005, 17:15

sstane RECEPTA NI!! so samo priblizki, ki delujejo na vecini. in VEDNO so izjeme!

si upas dat testirat, koliko ljudi je alregicnih na tvojo sol? x;)x

#28 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 18. december 2005, 18:31

sstane RECEPTA NI!! so samo priblizki, ki delujejo na vecini. in VEDNO so izjeme!

si upas dat testirat, koliko ljudi je alregicnih na tvojo sol? x;)x


S temle se tudi jaz zaenkrat strinjam! Ni absolutne resnice.

#29 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 18. december 2005, 22:15

heh, vprašanje, kaj je zdrava hrana, je dolgo mučilo tudi mene. pa me več ne, ker nikomur več ne verjamem, le svojemu instinktu. tako pač rada posegam po sadju, zelenjavi, žitih, stročnicah, rada imam kislo in sladko, slano malo manj... kdo pravi, da se moraš npr. nacejati z mlekom zaradi kalcija? jaz se ne, ker vem, da mleko ni zame, saj me napihne in povzroči prebavne težave. raje posegam po sojinem mleku. vem, da mi ne manjka noben vitamin ali mineral, ker mam energijo, zdrave lase in nohte in popolnoma zdrave zobe brez kariesa. že od malega sem se ravnala po potrebah, zdaj se še bolj in ne vidim razloga, da bi bila v skrbeh zaradi različnih natolcevanj, kaj je zdravo in kaj ne.

#30 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 18. december 2005, 22:34

Pravilno si se lotila, Mačona, samo ne bodi preveč lahkomiselna. Neke stvari, ki si jih naštela še zdaleč niso zdrave in za njih obstajajo odlični nadomestki, popolnoma naravni. Če ti paše, še ne pomeni, da je zdravo, žal. Nekateri ljudje so zelo občutljivi, nekateri ne. Prvim se težave lahko pokažejo veliko pozneje ali pa tudi celo to ne. Po trenutnem počutju ne moreš oceniti kaj bo čez 30 let.
Tudi ne moreš kar sama presoditi, kaj so natolcevanja in kaj ne. Poskusi na živalih so pokazali marsikatero človeško zmoto, žal so morale za to trpeti živali. Živali so tudi naše največje učiteljice.

Zelo lepo je slišat, da si zdrava, da se počutiš dobro in da se počutiš odgovorna za svoje zdravje. Kar tako naprej! Pa bodi čimbolj "zvedava" in se ne prepuščaj navadam samo zaradi lagodja, saj kdor išče tudi vedno nekaj novega najde. Nove izkušnje pa samo koristijo, četudi so slabe.

Pa da ne boš mislila kaj zdaj to nabijam in da mislim, da vse vem. Daleč od tega, še vedno vem zelo malo in imam veliko problemov! Če pa bi ostal na mestu in ne bi vedno nekaj raziskoval v tej smeri, tudi ne bi rešil marsikatere težave in vprašanj, ki so me pestila dolgo časa.

#31 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 18. december 2005, 22:47

Zelo lepo je slišat, da si zdrava, da se počutiš dobro in da se počutiš odgovorna za svoje zdravje. Kar tako naprej! Pa bodi čimbolj "zvedava" in se ne prepuščaj navadam samo zaradi lagodja, saj kdor išče tudi vedno nekaj novega najde. Nove izkušnje pa samo koristijo, četudi so slabe.

:palec: x;)x

#32 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. december 2005, 23:21

si upas dat testirat, koliko ljudi je alregicnih na tvojo sol? x;)x

Z veseljem, saj alergija je ravno znak podsoljenosti :sori:

#33 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. december 2005, 01:22

:palec:
---------

... dolgo časa.



o bog, ti ga pa znas pihnt... x:Dx x;)x
no, pa ti ne bom oporekla. raj prnes kake rezultate testov, da se lohk naprej menva.
-------

Z veseljem, saj alergija je ravno znak podsoljenosti :sori:



#34 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. december 2005, 14:43

:palec:
---------
no, pa ti ne bom oporekla. raj prnes kake rezultate testov, da se lohk naprej menva.
-------

Free, proti tvoji alergiji na besedo zdrava sol ni zdravila x:Dx

#35 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 19. december 2005, 23:20

Free! Kje si našel tisti citat "..Dolgo časa." ? Ne spomnim se in ne najdem, o čem se je šlo...? x:Dx x;)x A sem mogoče post popravil in tisto izbrisal? Ne spomnim se... :)

#36 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. december 2005, 02:21

je se vedno na tej strani; tvoj predzadnji post.
zadnji 2 besedi sta '..dolgocasa.'

drzi sam s seboj, bos najbolje drzal!
-------

tako ste me zmedl da ne vem s kom držat s free al s sstanetom?težka odločitev



#37 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. december 2005, 11:34

drzi sam s seboj, bos najbolje drzal!
-------

Si mi snel z jezika x;)x :palec:

#38 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 20. december 2005, 12:49

Hvala free, ne vem kaj me je zmedlo... x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0