Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

(Osnovno)šolske vragolije


  • Prijavi se, če želiš komentirati
88 komentarjev na to temo

#1 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 18. oktober 2003, 18:25

Hoj! x:)x
No, veliko vas menda ne ve, da bom letos končala 8. razred osnovne šole! x:Ix x;)x

In me pač zanima, kaj ste vi lepega (al pa tud ne) ušpičli v osnovnošolskih letih! :vragec:

Mi smo zadnjič eno okno razbili, v prvem razredu pa smo vrata dol s tečajev vrgli
x:Dx Se pač zgodi!

No, ste bili poredni?? x:px :vragec:

#2 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 18. oktober 2003, 18:45

Mislim da ne, Kristalka, vsaj od kar sem jaz LuNaTiK. x:Dx

Peeshuka, zdaj se glih nič ne spomnim. x:Dx

#3 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 18. oktober 2003, 19:48

Mi smo tud nekaj s petardami ustvarjali! Pri matematiki! :vragec: :vragec: x:px x:px x;)x x;)x

Jaz nisem glih tista k pri pouku oz. med poukuom kaj ušpiči! x:Dx :xx!:
Kak kdaj! sem pa odličnjakinja. :palec:

#4 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 18. oktober 2003, 20:08

ooo, ta matematka ... s prfoksami vred :wacko: :blink: :madpro: xzobkox

#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 18. oktober 2003, 20:45

se nič ne spomnim,da bi v OŠ kakšne vragolije počeli... sem že tolk stara zgleda x:Dx :madpro: ... aja... učiteljci za anglo je en sošolec na kljuko navlekel kondom... cel štuk učencev je opazoval to in smo vsi zadrževali sapo, kaj bo, ko bo prijela za kljuko... gre proti razredu, prime ključ in odklene, prime kljuko in ... sploh ne opazi, da je prijela za kondom... :sleeping: :xx!: .... mi vsi razočarani... potem pa prinori ena druga, ki je očitno to videla, prime kondom in ga drži med dvema prstoma in nese tako čez celo avlo, po stopnicah dol do pisarne ravnatelja... kaj je bla smešna x:px x:Dx

#6 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 18. oktober 2003, 21:23

x:Dx x:Dx x:Dx

Mi smo pa imeli za tehnični pouk enga učitelja, ki se je lomil s slovenščino in je govoril bolj hrvaško... (Aquarius, se spomniš Lukića? x;)x )
Enkrat pri tehničnem pouku so sošolci v zadnji klopi nekaj razgrajali, in učitelju so popustili živci, pa se je zadrl: "Zadnja klupa van!!!" Fantje so vstali, prijeli klop vsak na enem koncu, in jo nesli ven na hodnik... x:Dx

#7 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 18. oktober 2003, 22:42

katastrofa ... x:Ix x:Dx x:px

#8 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 19. oktober 2003, 01:58

Uhh madona v šoli sem pa res pizdarije počenjal. V 8 klasu O.Š. smo spizdili iz bližnjega diskonta voziček, pa smo se peljali po hodniku gor in dol. Vmes smo ves invetar stokli zaradi vozička, potem ko je ravnatelj zagledal prizor kako se gonmo z vozičkom po osnovni šoli, ni bil kaj preveč navdušen x:Dx x:Dx . Posledice so bile hmmm... v glavnem pizdarija. x:Dx
Bilo je obdobje v 7 klasu O.Š., ko smo izpraznili vse gasilske aparate v telovadnici, pa je prfoks odpovedal telovadbo, ker je bilo tolk zadimljen. Valjda škodo je plačeval ves naš razred. x:Dx x:Dx
Prfoksa za matematiko je bila zafrknjena in ga je mal' cukala tud'. Nekega dne se je sprehajala tik pod našim oknom. Mi smo bili na prvem štuku. Pa je padla ideja, da napolnemo vodo v koš za smeti (kovinski). Ni minila ena minuta, ko si je prfoksa zaslužila hladen tuš, mi pa ukore in roditeljski sestanek. x^x
V klasu smo imeli enga piromana.Rad je sežigal papir, sprobaval stole in mize. Na koncu leta, je bilo ogromno miz in stolov s črnimi madeži. Na koncu je testiral, kako se zažge blazina v telovadnici. Je smrdelo u božju mater, pa še prfoks je čist' znoru. x:Dx x:Dx x:Dx
Ja sam ka mali pao s lipe

#9 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 19. oktober 2003, 06:38

Eni naši osmaki so si kupili enga zdrtga jugota in se lepo pripeljali v šolo... :eek: ... so rekli, da se jim ne ljubi peš hodit :huh: :o

#10 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 19. oktober 2003, 16:21

ha ha kristalka- vrata smo dol vrgli v 1., 2. in 3.
ja jaz sem še s sošolci ribe v šolskem ribniku lovila, pol sem jezikala učiteljem xsmx hm naj še kristalka pove ostalo jaz se nič drugega ne spomnim xDDx
mejte se radi....

#11 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 19. oktober 2003, 19:52

risalni žebljiček pri matematiki... pismu, ga je mogla videt.. kr vedno ko smo jo razpizz se je ono vrgla na stol.. to bi blo ja..


se bom še drugič kaj spomnila! x;)x

#12 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 19. oktober 2003, 19:55

Hehe, jaz nisem mel kakih večjih vragolij, razen tretji razred... nevem zakaj, ampak učitlca mi sploh ni bla všeč, kar naprej sva se kregala, pol me je pa pošiljala domov s podpisi, pa dol k psihologinji na pogovore in to, hehe ,no ja dosegla je to da sem ponaredil en podpis (prvič in zadnjič, in najbolje do sedaj), to so odkrili šele na koncu leta ko se ni ujemal s podpisom na spričevalu.... cel kažin a brez ukorov, zaradi mojega vestnega ne dela, sem tisto leto nekolikokrat imel debato s psihologinjo, in sem bil na koncu samo dober, slovenščino mi je hotela dati ena, zaradi neopravljanja domačih nalog, po posredovanju ravnateljice, dobr tri, skratka zelo je bla zajebana, za učiteljico tretjega razreda OŠ, .... sicer, pa so se potem 5,6,7 in 8 r. redno dogajali spopadi z vodnimi balončki proti koncu leta.... hehe, sicer pa smo bili kar umirjen razred... razen morda sem pa ke smo kdaj kako ključavnico zalepili... hehe, in tako... ampak to je pa tud vse.....

Gledam tle, osmi razred, kaj je LNF, dobil podmladek, heh, končno nisem najmlajši, sam to je tud en k, k najstarejši tud še nisem :) hehe, očitno sem sedaj najmlajši nepogrešljivi član sam tudi to je samo vprašanje časa..... darn
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#13 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 19. oktober 2003, 19:58

Ja, konkurenco maš! x;)x :vragec: x:Xx x:Ix x:px x:)x x8Dx x;)x

#14 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 19. oktober 2003, 20:21

Hehe ni kaj, ladies first, hehe, zadnje čase padam tud na mlajše, tak da prav pa naj tud take pridejo na forum... sploh če majo kaj pametnega za povedat, kaj modrega za pokazat in kaj lepega za pomislit..... :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. oktober 2003, 20:27

Imeli smo se... Tadejo, se mi zdi, ki pa se je ocitno 'nekam izgubila'. mlajso od tebe, Nino.

Kristalka - naj te na tem mestu pohvalim, kako kul si za svoja rosna leta... Pa ne samo to, da modro razmisljas in si fajn - tudi komuniciras tako, 'prakticno' - teme odpiras smiselno, jih naslovis, oblikujes.
Mislim, res - svaka ti cast in si fajn pridobitev! x:)x :palec:

Tale tema je tudi lustna..
Jaz pa nimam nic za povedat, ker sem bila pridkana puncka in nisem zganjala vragolij. x:px :eek: x?x :vragec: x;)x
xDDx xDDx xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 19. oktober 2003, 22:41

Tale tema je tudi lustna..
Jaz pa nimam nic za povedat, ker sem bila pridkana puncka in nisem zganjala vragolij.

Ja, full je lustna ... :palec:

Jaz si pa nisem upal kaj dosti ... ustrahovani otrok staršev čustvenih invalidov .... jebiga ... čeprav full razmišljam, kaj bi prispeval v tole temo ... ampak se res nix konkretnega ne spomnim ... :o|o: :8):

#17 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 19. oktober 2003, 23:04

Uh, jaz sem bila pa ful predrzna! Enkrat me je tršica od kemije klofnla, pa sem jo klofnla nazaj, da je imala kar rdeče lice!

Ampak to samo v osnovni šoli.
V srednji si nisem več nič upala - po tistem, ko sem že prvi mesec v 1. letniku dobila ukor... :8): (Vzrok za ukor pa je bil veliko bolj blag kot tista klofuta učiteljici v osnovni šoli...)
Se je prfoksa od glasbe zadrla na ene, ki so klepetali: "Če takoj ne nehate, boste šli ČEZ vrata ven!" Jaz pa sem jo samo vprašala: "Kaj ČEZ ali SKOZI?" In ko me je vprašala, kako se pišem (da me zapiše v dnevnik), sem rekla: "Johan Sebastjan Bach" in sem dobila ukor. Si morete mislit! :eek:
No, pol sem bila pa ful pridna... x^x

#18 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 20. oktober 2003, 04:42

Uhh glasbena vzgoja. V 6 klasu osnovne smo špilal fuzbal v glasbeni učilnici med odmorom. Za klopmi je bil poseben prostor, kjer je stal velik črn klavir. Bilo nas je sedem komadov, noge pri klavirju so služile kot stative od gola. Pa smo nekega dne eno nogo odbili s premočnim udarcem na žogo. Valjda en je moral šus užgat proti golu. Na vso srečo klavir je še stal na dveh nogah ta tretja pa je bila majava. Tisto smo nekako na silo zalepili z OHO lepilom. x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx . Ojojoj. To je zdržalo nekaj tednov. Potem pa so za prireditev hoteli prestaviti klavir v telovadnico in kaj se je zgodilo x?x Klavir se je prekucnil. Frka je bila po celi šoli. Cele dneve so po šolskem radiu pozivali vse tiste učence, ki so zakrivili hudodelstvo, češ da že vedo kdo so to bili. Storilci so bili tako presrani, da še danes prfoksi in bivši ravnatelj ne vejo kdo so bili.
Ja sam ka mali pao s lipe

#19 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 20. oktober 2003, 09:43

Kristalka - naj te na tem mestu pohvalim, kako kul si za svoja rosna leta... Pa ne samo to, da modro razmisljas in si fajn - tudi komuniciras tako, 'prakticno' - teme odpiras smiselno, jih naslovis, oblikujes.
Mislim, res - svaka ti cast in si fajn pridobitev!  x:)x  :palec:

TNX, Marsa x;)x x8Dx x:Dx

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. oktober 2003, 09:54

Tale tema je tudi lustna..
Jaz pa nimam nic za povedat, ker sem bila pridkana puncka in nisem zganjala vragolij.

Ja, full je lustna ... :palec:

Jaz si pa nisem upal kaj dosti ... ustrahovani otrok staršev čustvenih invalidov .... jebiga ... čeprav full razmišljam, kaj bi prispeval v tole temo ... ampak se res nix konkretnega ne spomnim ... :o|o: :8):

Rachek... xDDx Sem mislila, da je jasno, da sem se hecala (saj si najbrz ne predstavljas, da sem bila res tako pridkana puncka - ce drugega ne, sem bila totalna klepetulja)..
Bila sem zelo zhiva in zelo navihana in ful sem si upala... Kaj mi pa morete, varianta....

Imam pa v rokavu predvsem kaksno bolj nedolzno varianto, ki pa ni ravno vragolija...

Imeli smo dbest prfokso za latinscino (Olga Gnjezda), ki je imela fore, da dol pades... Res, kaksne fore je ta imela... Strah in trepet sole, v bistvu. Ma nisi mogel imeti 5, ni sans, ne vem, ce je kdo imel 4. v bistvu je bila dbest zenska, cisto nekaj posebnega.., Rusinja, nekako... nekoc igralka ali celo baletka... Obvezno na kolesu se je furala, doma je imela cel trop mack..

Imela je navado, da je metala kredo ali kljuce v folk, ce niso poslusali... Potem si moral seveda pridno in krotko pobrati tisto.
Nekoc je vame vrgla kljuce in cakala, da jih bom prinesla k tabli.
Jaz pa nic. Nisem jih hotela prinesti, ces, saj sama mece tiste kljuce okoli - in to VAME - zdaj naj ji jih pa se pobiram!
In sem tam trmarila in ne nesla kljucev, da so sosolke pobrale in nesle...
Me pa ni nic zafrkavala zaradi tega, ker je bila taprava zenska - takih prfoks ni vec (in tudi seveda res je ni vec).

Pa kake dva meseca sem hodila k nemscini, imeli smo hecno prfokso, zelo zelo staro, ki so ji zile nabreknile na vratu, ko je rekla 'Ein' (aJJn).. xDDx
Pa je imela navado, da je uzaljeno zacela pobirat knjige in svoje stvari po mizi, kao da zdaj gre, ce smo klepetali ali kaj takega, in je veckrat tudi res sla ven iz razreda, mi pa smo morali teci za njo in jo lepo prositi, naj se vrne.. x:o)x xrolleyesx
Potem je pa vcasih sploh nismo poklicali... smo rekli, pust jo, naj caka zunaj...
In smo se mi notri hihitali, ko smo si jo predstavljali, kako zunaj caka, da jo pridemo iskat... In je nismo sli iskat. x:Dx
Mislim, da je po kakih 10 minutah sama prisla nazaj. x:Dx

Enkrat sem sosolcu, ki je sedel zraven mene in je bil zaljubljen vame, narisala s crno tempero brke, brado, obrvi..
Ga vidi trsica, pravi - kaj imas to gor?! Takoj si pojdi umit! In si je sel revez tisto spirat, in ker se je ze vse posusilo, se je samo razmazalo vse in je bil cisto crn - kot zamorc.
Ona je vedela, da si najbrz tega ni sam napacal, in ga je zaslisevala, on pa ni povedal - ni me izdal, bil je plemenit. x:)x

Kaksnih zebljickov in tega... tega pa nismo poceli.. vsaj jaz ne...
Jaz sem bila bolj... hm.. verbalna... x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 20. oktober 2003, 19:19

Mislim da to tud spada v to temo!! :xx!:
x:((x

Pa to se ti zmeša! :xx!:
Danes smo dobli teste od matematike nazaj. Ful slabo smo pisali. 22 nas je pisalo in od tega je bilo sedem enk in druge ocene. Bili pa sta še dve ZELO SUMLJIVI dvojki! Ravno na meji med ena in dve! xscratchx To pomeni, da je učitlca "dodala" točke pri dveh testih. in to samo za to, da ne bi rabli ponavljat, kr če bi blo ena enka več kot sedem bi ponavljali.
Mi smo se takoj začeli bunit! xchatx Naprej ni hotela it po ravnateljico, pol je šla. in smo debatirali in prepričevali in ..... pa še razredničarka je prišla. pol nam pa še matematkarca ni hotela razložit zakaj je dala za del enačbe (kjer je sama spremenila predznak - v +) točko. Mislim no, če pa ni blo prav!!! :xx!: :o|o:
Bomo tak na roditeljskem sestanku rešili zadevo in upam, da bomo ponavljali! xcrossfingx !
Čist enak primer se je zgodil lani!

Meni se je skoraj zmešalo! Pisala sem pa 3! Ampak se sploh ne sekiram! Bomo že ponavljali! Najbolj sem pa jezna ker se je matkarca (* tu poleg si predstavljajte en grdi smile) nam smejala ko je ravnateljica nekaj razlagala! GGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!

No res pa je da tud mi nismo angelčki pri MA! :xx!:

#22 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 20. oktober 2003, 20:16

jaz pravim - kapo dol... če bo kdo kaj premaknil... tile otroci bodo zagotovo  :palec:  x^x

Wow ... :eek: x:Ix x^x

#23 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 23. oktober 2003, 20:37

V osmem klasu so kondomi postali strašno popularna zadeva. Še posebej za zganjanje norčij. Pa smo med odmorom kondome napolnili z vodo zavezali in se obmetavali. Še posebej smo radi punce ciljali, da se ja ne bi kakšen kondom pretrgal in zalil žrtvo. Po odmoru je bila zmeraj kje kakšna fejst luža. Pa je enkrat uletela prfoksa za srbohrvaščino, z nadimkom Joca. Po nadimku lahko sklepate, da je bila preobtežena. Pa ji je spodrsnilo, zvila si je nogo in poklicala vodoinštalaterje, da pri hidrantu pušča voda. Ja pri hidrantu in ne pri ola-gumi x:Dx x:Dx x:Dx .
Ja sam ka mali pao s lipe

#24 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 23. oktober 2003, 21:26

8. razred osnovne šole. Podeželje. Sošolka imela vnetje nožnice in jo je splošni zdravnik napotil h ginekologu na pregled.
S strahom gre (seveda z avtobusom) v 32 km oddaljeno mesto (že to je bil dogodek), kaj šele ginekolog.
Vedeli sve, da je to zdravnik za ženske bolezni, kako pa potekajo pregledi...pa nisve imeli blage veze.
No...pride v čakalnico, čaka, jo pokličejo, stopi v "slačilnico" in čaka... Ni se sklekla. Vstopi v ordinacijo. Ginekolog, takrat bil star kot mati zemlja (okrog 50 jih je štel), jo pogleda izza očal in pravi: "Pa kaj je punčka?" Nekaj začne jecljati...da ima vnetje... Ja kje? Pa pokaže...preko hlač... Pravi ji zdravnik: "Šibaj, pa se sleči!"
Ubogljive kot smo...je stekla v slačilnico in se slekla. Do golega. Ko je vstopila v ordinacijo...jo zdravnik pogleda...butne v glasen krohot in pravi: "Pogledajte ... došla kao od majke rođena...!"

Jaz bi se verjetno obrnila in stekla ... gola...ven; kolegica pa je butnila z njim vred v smeh..., ker je komaj takrat pogruntala, da bi se morala slečti samo spodaj.

#25 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 24. oktober 2003, 13:19

Mi smo pa imeli za tehnični pouk enga učitelja, ki se je lomil s slovenščino in je govoril bolj hrvaško... (Aquarius, se spomniš Lukića? 

Lukić in Lukićka(za angleščino), hej cool cajti.

Kako je blo že ime tisti za biologijo?? Takrat je prav fajn zgledala in smo v toplih dneh imeli takšno taktiko:sošolec,ki je sedel za mano je tršico poklical,da nekaj ne razume,da bi rad da mu pobliže razloži.No tršica je prišla do njega jasno se je sklonila nad klop,poletna srajčka se je razprla,sprednja vrsta pa bellevue. x:px
Glej naprej, če se le da,...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0