Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Celestinska prerokba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
65 komentarjev na to temo

#26 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 25. oktober 2003, 01:23

jaa, jest sm use prebrau. prva je bla kt nek vodič...blablabla..druga in tretja o.k. a zadnja pa sm kr leteu po zraku ,dosegu sm nirvano v šambali x:Dx

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. oktober 2003, 01:21

o deviških gozdovih
jaz zadeve nisem razumela tako, da je priporočeno bezljati po svetu in iskati primeren gozd
...

Ne, ne, saj ne... to smo pac asociirali...
Pac - zadeve se poklopijo - na Triglavu ali pa na Kilimandzaru. x:)x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 vilinska deklica

vilinska deklica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 2. april 2008, 21:26

hej
jst sem brala celestinsko prerokbo, pa njena nadaljevanja deseto spoznanje, pa pot v shambalo.baje da je nadaljevanje tud knjiha pot v tibet, sam je nikjer ne dobim. A jo je kdo bral al ve zanjo?
xrolleyesx

aja pa še neki
a ste vidli vodnike po celestinski prerokbi, desetem spoznanju itd. Tam so tudi neke praktične vaje. A se kdo strinja, da se enkrat, npr. poleti nekje dobimo(tiste ki zanima celestinska prerokba) in malo delamo in razmišljamo skupaj?
več glav več ve...

#29 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 3. april 2008, 15:57

Bral pred leti. Dokler stvar razumeš kot leposlovje s poučno noto, je OK. Kakor hitro pa vsebino knjigo vzameš za nekaj resničnega, resnega, pa ni več OK. Stvari ensotavno niso tako preproste, kot piše v knjigi, ki sicer sporoča odličen nauk.
Gledal sem tudi film - zanimiva zabava za en večer.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#30 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 4. april 2008, 10:33

Sem tudi prebrala pred leti. Knjigo sem razumela, kot pripoved recimo, vendar mi je bila tudi preveč oddaljena, da bi lahko kaj od tega uresničila.

Ostalo pa mi je v spominu to: naključij ni, stvari se nam zgodijo, ko smo nanje pripravljeni. To pa je res, kajne.

#31 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 4. april 2008, 10:57

Vse kar je opisano v tej knjigi, je možno realizirat če dovolj delaš na sebi... preizkušeno! :love:
Ampak ne v enem dnevu, tednu, mesecu...
Objavljena slika

#32 h3x0r

h3x0r
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 4. april 2008, 14:22

O vsem te pa res prvič čujem.

#33 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 4. april 2008, 17:57

prebrala knjigo tudi kakih deset let nazaj,kaj naj rečem vsak jo more sam prebrat. film mi ni všeč.Jaz sem bila veliko okoli po svetu tudi v Peruju, najlepše je v Sloveniji,zaenkrat če se ne bo čisto amerikanizirala.

#34 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 5. april 2008, 23:20

Stvari ensotavno niso tako preproste, kot piše v knjigi, ki sicer sporoča odličen nauk.

Nauki so preprosti, torej je sporočilo knjige preprosto. Pri izvedbi pa zakompliciramo, ali pa tudi ne. Globoko (najmanj 5 štukov pod koto 0) verjamem, da za izvedbo naukov, ki so praktično pot k Bogu, bolj pomaga razumevanje teh naukov v kontekstu vsakdanjega lajfa, kot pa kakršnakoli tehnika.



Ostalo pa mi je v spominu to: naključij ni, stvari se nam zgodijo, ko smo nanje pripravljeni. To pa je res, kajne.


Je. Sam na tajming pripravljenosti lahko fuuuuulo vplivamo, kar hkrati pomeni, da prihodnjost ni točno določena. Čemu potem obiskovati takšne ali drugačne vedeževace?
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#35 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 6. april 2008, 21:40

Je. Sam na tajming pripravljenosti lahko fuuuuulo vplivamo, kar hkrati pomeni, da prihodnjost ni točno določena. Čemu potem obiskovati takšne ali drugačne vedeževace?


Se strinjam. Na tajming pripravljenosti lahko zelo vplivamo, ampak tudi za to moramo bit pripravljeni:))) S čim pa lahko vplivamo? Ne vem... Ozaveščanjem? Pozitivnim mišljenjem? Izobraževanjem? Odprtostjo in opazovanjem? ...

#36 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 7. april 2008, 09:31

film celestinska prerokba na tej strani http://www.resi-svoj...rilo-clovestvu/



božansko še naprej! x;)x

#37 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 9. april 2008, 09:19

Bral pred leti. Dokler stvar razumeš kot leposlovje s poučno noto, je OK. Kakor hitro pa vsebino knjigo vzameš za nekaj resničnega, resnega, pa ni več OK. Stvari ensotavno niso tako preproste, kot piše v knjigi, ki sicer sporoča odličen nauk.
Gledal sem tudi film - zanimiva zabava za en večer.

Do neke mere je resnična. Preveril večkrat. Ene zadeve gotovo držijo, je pa res veliko več balasta in newagerskega bluzenja. Za kakšno resno in poglobljeno delo gotovo odpade; so mi pa nekatere zadeve pomagale in bile prvi praktični koraki ne moji poti.

Film pa je tako mlahav, da bolj ne more biti. Škoda, ker bi lahko bil boljši. Malo trivie: igra pa noter tudi Annabeth Gish (pri X-Files igra agentko Monico Reyes). :palec:
Possible—but highly unlikely.

#38 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 9. april 2008, 23:02

[/color]
Je. Sam na tajming pripravljenosti lahko fuuuuulo vplivamo, kar hkrati pomeni, da prihodnjost ni točno določena. Čemu potem obiskovati takšne ali drugačne vedeževace?

Bolj zanimivo vprašanje zame je, zakaj jih obiskovati, če prihodnost ni določena?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#39 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 10. april 2008, 07:47

Bolj zanimivo vprašanje zame je, zakaj jih obiskovati, če prihodnost ni določena?

firbec.
sekiramo se tudi za stvari, ki bi lahko bile, morda bodo, kaj če... ipd.
zarad firbca, jasno xcivx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#40 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 10. april 2008, 17:50

firbec.
sekiramo se tudi za stvari, ki bi lahko bile, morda bodo, kaj če... ipd.
zarad firbca, jasno xcivx

Imaš prav. Če prihodnost ni določena, jasnovidcev sploh ni, če pa je, je pa lahko samo firbec in strah.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#41 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 11. april 2008, 16:58

glede jasnovidnosti ti samo ime pove kaj lahko pričakuješ. čisto pogled.
Jaz berem iz kart že več kot deset let, jaz vedno predstavim sebe da svetujem iz kart, kajti jaz ti lahko povem kaj te čaka v prihodnosti po trenutku ki se zdaj odvija, v kakšnem stanju si ti, čustveno, energetsko in pa po tvoji preteklosti. jaz vidim kaj te čaka v prihodnosti, te opozorim na zadeve ki se lahko zgodijo če boš nadaljeval s tvarmi, ki jih zdaj počneš. na prihodnost lahko vplivaš.ljudje vse preveč narobe razumejo vse.punce me klicarjo ˝joj danes sem ga vidla na cesti a mi lahk poveš kaj si je mislil takrat o meni˝.Neumnost.Na taka brezvezna vprašanja jaz ne odgovarjam.
to je nekašna pomoč da lazje razumeš svoje življenje, ali ko ne vidiš kaj bi sam sabo, seveda moraš biti pa iskren do sebe.Jaz vedno povem kar vidim in če je oseba ki pride kmeni in mi joka da je fant tak al pa tak ali punca in jaz vidim da je sama ali sam kriv jim povem, z razlogom da se spremenijo , če seveda jim je kaj do partnerja. Velikokrat kdo ne pride nazaj, ker jim jaz povem resnico o njih in tega ne prenesejo.Vsi bi radi neke pravljice in iluzije ampak če želiš spremeniti svet okli sebe moraš prvo spremeniti sebe.

#42 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 11. april 2008, 17:03

Mantis, kaj pa če vidiš preteklost? Oz. le poveš drugemu, kar bi lahko tudi ti uresničila kot ga vidiš?
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#43 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. april 2008, 15:10

Mantis, kaj pa če vidiš preteklost? Oz. le poveš drugemu, kar bi lahko tudi ti uresničila kot ga vidiš?



a se to nanaša name? Če se, se opravičujem ampak res ne razumem vprašanja.Lahko prosim ponoviš vprašanje malo drugače.

#44 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 12. april 2008, 15:21

ne,ne bolj odštekana zadeva je ta, da že piše v kartah, da bo prišel na vedeževanje.
In potem tako vedeževalka bere iz kart in ko vidi vse te premike ji kar naenkrat nastane cmok v grlu, ker, kot rečeno, ravno zdaj dojame, da je marioneta v sistemu, katerega gospodarja ne poznamo in vendar, ko bere iz kart naprej, vidi ravno zdaj v tem trenutku, da svoboda ni omejena na njeno premikanje ampak na njene misli.
In reče tipu, bodi priden.
Tko bo najboljš.
protestno masturbira na marsino sliko.

#45 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. april 2008, 18:47

ne,ne bolj odštekana zadeva je ta, da že piše v kartah, da bo prišel na vedeževanje.
In potem tako vedeževalka bere iz kart in ko vidi vse te premike ji kar naenkrat nastane cmok v grlu, ker, kot rečeno, ravno zdaj dojame, da je marioneta v sistemu, katerega gospodarja ne poznamo in vendar, ko bere iz kart naprej, vidi ravno zdaj v tem trenutku, da svoboda ni omejena na njeno premikanje ampak na njene misli.
In reče tipu, bodi priden.
Tko bo najboljš.

a se je to tebi zgodilo? Ne smeš zaupati vsem......

#46 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. julij 2008, 13:22

Gledala sem film Celestinska prerokba in me zanima, kaj menite o njegovi verodostojnosti. Zanima me, če se je po vaše sploh mogoče odpreti na takšen način. Če se je kdo odprl, bi prosila, naj napiše, kako to izgleda in če ima kakšne posebne vaje za to doseči.

Lep pozdrav in hvala za odgovor
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#47 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. julij 2008, 13:51

mi lahko ko na zs pošlje prosim 10. spoznanje in shambalo, ker stvari nisem našla na netu?
najlepša hvala
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#48 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 25. julij 2008, 14:14

Gledala sem film Celestinska prerokba in me zanima, kaj menite o njegovi verodostojnosti. Zanima me, če se je po vaše sploh mogoče odpreti na takšen način. Če se je kdo odprl, bi prosila, naj napiše, kako to izgleda in če ima kakšne posebne vaje za to doseči.

Lep pozdrav in hvala za odgovor

Zgodba je, po moje, fiktivna. Odpreti pa se je možno, ja. Vendar je za to poptrebno še kaj več, kot le prebiranje nekih spoznanj.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#49 Teyonas

Teyonas
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 26. julij 2008, 01:41

prej bi se odprl z dozo heroina al pa kokaina, kt pa prek spoznanj x:Dx x:Dx


:palec: haha pomoje bi kak joint bil že kar u redu no ne pretiravat.
je pa dejansko res da te stvari ful povečajo to možnost, sej mogoče zato
tudi obstajajo :P samo eni jih pač zlorabljajo.

#50 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 28. julij 2008, 02:17

hvala...s prijatljem se po celestinski prerokbi poizkusiva odpirati, pa me zanima, če mi lahko kdo pove kak nasvet...pa brez drog, seveda...
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0