Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Shranjevanje kristalov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
33 komentarjev na to temo

#26 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 9. april 2007, 20:23

Ono z folijo je iz reklame za milko, kajne ?

Jaz jih hranim po sistemu petih elementov in so razporejeni še glede na strani neba. Imam jih na policah in oknih. Enkrat mesečno je veliko čiščenje, tekoča voda, luna, sonce, pač odvisno od kamna. Zaenkrat jih držim v harmoniji.
Branko G

#27 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 10. april 2007, 06:29

Veš Klara,Govoril sem o prevzemanju energij / bazične aktivacije/ ,ne o avrični nečistoči.Fajn je , če jih po čiščenju še aktiviraš -bazično energijo kristala.
xegox :palec:

čistim po tvojem nasvetu...transformacija negativne energije v nevtralno, aktivacija bazne energije in na koncu še avrično sluz x^x x:Xx :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#28 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 10. april 2007, 10:10

ja hvala za vse odgovore. zadaj res ne vem kaj naj odgovorim.

Zdaj če vam tukaj ne razlagam...hm no ja še ne pomeni da dekle nič ne ve. x:)x Ja res je ...moj ego ni full močan...mogoče v negativo pa podcenujem sama sebe. xDDx sicer pa to niti ni tema za izlivanje čustev. Al za razkazovanje svojih šibkih točka...al pa močnih.

Glede milke ...ja tud milka je zavita ...samo ne vem ali je tisto alu folija ...mislim da je štanjol papir. :vio: x;)x

Ajd fjan se imejte tudi ostali...pa še veliko debat želim :palec:

xsrcx


Nisem nikjer omenjal , da ničesar ne veš..nasprotno, o tebi imam / glede na tvoje komentarje/ - zelo, zelo dobro mnenje...zelo v vrhu top -10 tega foruma...pa ne samo zaradi tvoje inteligence ali razgledanosti...so še druge primesi ...no ja - kakor koli že- tamle sem ti samo podal , na podlagi katerih sistematik/ različnih/ ločim minerale. In to je to...
lepo še naprej
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#29 frfru

frfru
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 22. maj 2007, 14:06

zdravo!

Ali mogoče kdo ve kje se v Sloveniji dobijo škatlice za shranjevanje mineralov,takšne v obliki kocke(pač različnih dimenzij) s plastičnim dnom drugače pa okoli prozorne.Nekatere pa so tudi s steklom povečevalnim v pokrovčku.Ali mogoče to kdo ve?

Hvala za odgovor

#30 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 24. maj 2007, 15:58

Deset dni si prepozna -/ne vem spola / -te zadeve se kupuje na sejmih mineralov in tak je bil 12-13 v tržiču. Lahko pa naročiš preko spletne trgovine krantz .Tam pa imajo, lahko pa naročiš tudi zastonj katalog- tudi to ti pošljejo, čeprav imaš na njihovih straneh , mislim -vse.
spletne stran- http://www.krantz-on...nfo.php?pid=413

xegox :palec:
če ne razumeš nemško, klikni na vrhu na angleško zastavo in bo prešaltalo v angleščino.
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#31 frfru

frfru
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 24. maj 2007, 16:43

hvala :palec:

#32 Rexi

Rexi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 20. december 2017, 18:47

Zdravo,

 

še ena novinka tukaj!biggrin.png

Zelo rada prebiram vse teme in debate o kristalih in mineralih.

Zaenkrat sem imela vse kristale na enem lesenem postavku, nakar sem prebrala med komentarji, da to ravno ni najbolj primeren način shranjevanja. Sedaj sem se lotila ločevanja kristalov po elementih in kar nekaj sem jih uspešno ločila glede na vaše zapise. Ostajajo pa mi težave pri ločevanju sledečih kristalov po elementih, in sicer so to: septaria, indigo gabbro, kambaba jaspis, bronzit ter sončev kamen.

Če sem kakšno ime narobe napisala, se opravičujem.

Hvala za pomoč!ylflower.gif



#33 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. december 2017, 23:14

Zdravo,

 

še ena novinka tukaj!biggrin.png

Zelo rada prebiram vse teme in debate o kristalih in mineralih.

Zaenkrat sem imela vse kristale na enem lesenem postavku, nakar sem prebrala med komentarji, da to ravno ni najbolj primeren način shranjevanja. Sedaj sem se lotila ločevanja kristalov po elementih in kar nekaj sem jih uspešno ločila glede na vaše zapise. Ostajajo pa mi težave pri ločevanju sledečih kristalov po elementih, in sicer so to: septaria, indigo gabbro, kambaba jaspis, bronzit ter sončev kamen.

Če sem kakšno ime narobe napisala, se opravičujem.

Hvala za pomoč!ylflower.gif

 

V eni knjigi lahko piše eno, v drugi drugo, tretji tretje...lahko pa ti energijska zaznava daje čisto drugačen feeling kot piše po knjigah...

 

Minerali, kristali se energijsko delijo po elementih, nekateri vsebujejo le enega, večina pa (glede na kristalizacijo, barvo, sestavo...) dva in celo tri energijske komponente. Tako imaš lahko kristale z elementom zemlja- zrak (sončev kamen) ali pa kakšna druga kombinacija...

 

Skratka tukaj ti ne preostane drugega kot ali se ravnaš po temu kar piše v knjigi ali pa razvrstitev po feelingu, če znaš energijsko zaznavat, preverjati...če ne pa prebrati na katere dele telesa vplivajo (čakre) in na podlagi tega sklepat o elementih...Vsaka čakra je pač povezana z določenim elementom, kar se posledično lahko izraža tudi po barvi kristala...icon_smesko.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#34 Rexi

Rexi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 24. december 2017, 00:45

Brezo hvala za pomoč in usmeritev!






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0