Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sončevi mrki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
355 komentarjev na to temo

#26 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. oktober 2004, 12:45


Njegov vpliv naj bi bil v osnovi pozitiven glede na Sairos serie, vendar jaz dvomim zato, ker bo mrk apliciral v kvadrat s Saturnom.
Vsekakor upam, da bo pozitivno, ker ima moj sin tam Sonček.

:palec: Upajmo na dobro. Ne morem pogruntat, koliko časa mrk drži. Sigurno ne samo tisti dan, ampak nekateri pravijo da od mrka do naslednjega mrka.
Moj neptun, ki je na 18 stopinji vage je precej blizu, to je moja 7 hiša, to naj pomeni spremembo na tem področju, v opoziciji z mojim natalnim marsom na 23 ovna.
Kaj naj to pomeni?

Vpliv mrka v konjunkciji s transatrunovci je šibkejši.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#27 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 1. oktober 2004, 12:47

Pluton Tehtnica 19°02`23 8 no pa tole tud najdm...v mojmu horoskopu xrolleyesx

kaj pa to Mihela, a to kaj posebnega pomeni x?x

Hvala in Lp, Sončk x:)x
Objavljena slika

#28 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. oktober 2004, 13:00

no jaz imam Uran na 22.27 tehtnice, spremembe na področju keša, pa ne na dol no :V: dol ne more it več :C:

#29 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 1. oktober 2004, 14:02

Vsekakor upam, da bo pozitivno, ker ima moj sin tam Sonček.

Mihela,moj tudi! x:Xx
Drugače pa imam jaz Venera-Tehtnica na 20o17`43-v 6 hiši
Uran-Tehtnica na 20o51`55- v 6 hiši
Pluton-Tehtnica na 03o42`43- v 6 hiši

Venera konjunkcija Uran!

Kaj pa to pomeni zame? :inocent:

Novembrski pa bo verjetno tudi imel vpliv name,ker imam Sonce in Mars v škorpijonu!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#30 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. oktober 2004, 16:03

Upam, da nč ne bo, ker uran je še v scorpiotu in ne ne tokajo nobene finančne izgube.

Soicer je pa do 14.10.še kar en lep cajt, jst bom pa v nedeljo igrala loto, baje naj bi blo ugodno žrebanje ZAME!

:palec: x:Dx

#31 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. oktober 2004, 16:04

Se opravičujem vmesnim črkicam....

#32 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 1. oktober 2004, 18:45

Hm xrolleyesx , jaz pa imam v Tehtnici v 7.hiši meddrugim:
Uran na 19.59'19 in
Mars na 20.32'53

Ali lahko kaj pričakujem? :eek: :eek:

#33 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. oktober 2004, 19:47

Lahko pričakuješ pozdrav po daljšem času(kako smo kaj?), me veseli, da si spet med nami, lep večer in lep vikend x:)x x;)x :palec:

#34 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 1. oktober 2004, 21:51

Hvala Borism :palec: , lep pozdrav tudi tebi.Vesela sem, da sem spet med vami. Pograšala sem vas. x^x :palec:

#35 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 1. oktober 2004, 23:10

Ojla Ruby! x;)x :palec: x:Xx
Dum spiro, spero.

#36 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. oktober 2004, 07:35

Hvala Borism :palec: , lep pozdrav tudi tebi.Vesela sem, da sem spet med vami. Pograšala sem vas. x^x  :palec:

Tudi mi tebe Ruby72 x:Xx ...lepo soboto x:)x :palec:

#37 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 3. oktober 2004, 20:32

Soncni mrk v Tehtnici, 14. oktobra je se posebaj poudarjen s tranzitom Marsa in Jupitra. Pomeni, da bodo na plan prisle vse dobre in slabe lastnosti Tehtnice. Najslabse bo vplival na Tehtnice, Ovne, Rake in Kozoroge, oz. na planete, ki jih imate v teh znamenjih. Moje mnenje je, da bo vplival najbolj na custva in custvene zveze.
Ugodno pa naj bi vplival na Dvojcke, Vodnarje, Leve in Strelce; nekako srednje pa naj bi mrk obcutile Device, Ribe, Biki in Skorpijoni. Seveda je vpliv na planete v teh znamenjih podoben. Za vsakega nekaj dobrega in slabega.

Lunin mrk 28. oktobra pa bo imel najvecji vpliv na Bike in Skorpijone. Velike spremembe jih cakajo... Ljubosumje, zavist, sovrastvo in jeza bo moto. Tudi na Leve in Vodnarje vpliv ne bo najboljsi. Se mi zdi, da bi nasploh fiksni znaki morali malo bolj popaziti, da ne bi sli v kake nepremisljene odlocitve.

Kolikor spremljam te mrke, mislim, da vsi dobimo dobro ali slabo nazaj, vse v povezavi s prejsnjim mrkom.
Dum spiro, spero.

#38 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. oktober 2004, 20:34

:eek: :eek: :eek: Grozljivo.......
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#39 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 4. oktober 2004, 15:23

Oona, potem ne bo tako hudo! x;)x x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#40 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. oktober 2004, 15:41

Kolikor spremljam te mrke, mislim, da vsi dobimo dobro ali slabo nazaj, vse v povezavi s prejsnjim mrkom.

Kaj misliš Oona, a ima sončni mrk potem vpliv toliko mesecev, koliko ur traja(od začetka-vstopa, do konca mrka-izstopa), pri luninem so štete minute za primerjavo, lp. x:)x

#41 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 4. oktober 2004, 16:46

Kolikor spremljam te mrke, mislim, da vsi dobimo dobro ali slabo nazaj, vse v povezavi s prejsnjim mrkom.

Vse se vrača, vse se plača! :vragec: x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#42 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 4. oktober 2004, 18:18

Vse se vrača, vse se plača! :vragec:  x:Dx

Jp.

Dlje cakas, visje so obresti. :eek: x:Dx

#43 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 4. oktober 2004, 18:39

Hehehe,tlele pa mal škrpjonska zloba dela! x:Dx Sej je prov! :vragec: :palec: x:Dx
Baby don´t forget my number!

#44 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 4. oktober 2004, 18:45

x:)x Opet škorpijonski lunin mrk.
Sama sem se na popolni lunin mrk selila - 8, 11,2003.
Marsa je takrat mimogrede omenila, da ne ve če je tole bilo glih pametno...in kaj se je zgodilo??? Že čez dobrih 20 dni smo se fino razbili x;)x in potem non stop dogajalo nekaj.
V glavnem - će se ima kdo namen seliti - naj počaka kakšen teden.. x:)x To je nasvet iz prve roke.

Aja -glede mrka -sončnega -pa..tudi jaz imam Mars in Uran v Tehtnici..tam nekje...v 11.hiši. Definitivno takrat ne bo trgatve x;)x - tako, da druženje odpade x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#45 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. oktober 2004, 18:56

x:)x Opet škorpijonski lunin mrk.
Sama sem se na popolni lunin mrk selila - 8, 11,2003.
Marsa je takrat mimogrede omenila, da ne ve če je tole bilo glih pametno...in kaj se je zgodilo??? Že čez dobrih 20 dni smo se fino razbili x;)x  in potem non stop dogajalo nekaj.
V glavnem - će se ima kdo namen seliti - naj počaka kakšen teden.. x:)x  To je nasvet iz prve roke.

Ojla Nataly!

Se prav dobro spomnim, pa še dolgo si nas pustila v negotovosti, da nismo vedeli kako in kaj je s teboj in tvojimi :eek: :inocent:


V starih časih so ob mrkih celo zapirali v hiše in počakali, da ni povsem minil x;)x

#46 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. oktober 2004, 20:48

druga hiša v tehtnici in malček še v devici...nobenga planeta...upam da se temu reče: na srečo...
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#47 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 4. oktober 2004, 21:49

Ugodno pa naj bi vplival na Dvojcke, Vodnarje, Leve in Strelce;

bom jaz tu kar nehala brat dalje.... x8Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#48 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 4. oktober 2004, 22:47

Kolikor spremljam te mrke, mislim, da vsi dobimo dobro ali slabo nazaj, vse v povezavi s prejsnjim mrkom.

Kaj misliš Oona, a ima sončni mrk potem vpliv toliko mesecev, koliko ur traja(od začetka-vstopa, do konca mrka-izstopa), pri luninem so štete minute za primerjavo, lp. x:)x

Vpliv ima lahko tudi v letih. Spomni se samo mrka iz leta 1999.... Bliznji vzhod, poplave v Evropi, Iran, potres v Turciji. Kolikor minut traja mrk, toliko let ima vpliv. Mislim, da se vpliv mrka nekako razvlece na vec let, ceprav je morda razvoj dogodkov neviden...vpliva pa zagotovo. Najbolje bi bilo zapisovati si.
Dum spiro, spero.

#49 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 4. oktober 2004, 23:27

x:)x Opet škorpijonski lunin mrk.
Sama sem se na popolni lunin mrk selila - 8, 11,2003.
Marsa je takrat mimogrede omenila, da ne ve če je tole bilo glih pametno...in kaj se je zgodilo???

Tudi jaz sem se takrat selila, oz. natancneje: 9.11.2003 sem dobila stanovanje(lunarni mrk) in se ob soncnem mrku, 21.11.2003 preselila. Ce je bilo to pametno? Zame na vsak nacin, kajti morala sem se seliti in mi je mrk pravzaprav pomagal, da sem stanovanje sploh nasla.
Prometne nesrece pa hvalabogu nisem imela.

Sicer pa ogromno sprememb v tem letu, pa zagotovo niso vse povezane samo z mrkom. x:)x
Dum spiro, spero.

#50 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 5. oktober 2004, 09:09

Sicer pa ogromno sprememb v tem letu, pa zagotovo niso vse povezane samo z mrkom.  x:)x

Ja, pozitivnih! :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0