Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kristalna krogla za vedeževanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
13 komentarjev na to temo

#1 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 6. november 2003, 08:45

Pozdravljeni!
Rada bi vedela kakšne so vaše izkušnje s kristalno kuglo, ki služi kot pripomoček za vedeževanje?
In pa kje se jo da dobit , kolk taka stvar stane!!!!!

#2 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 6. november 2003, 17:26

Točno to kje za :vragec: se to dobi... mislim eno je dobit tarot karte, hehe, tisto je pa res sama coprnija (oprostite) intuicija, to je res vedeževanje, ne pa tisto opirat se na um, hm ok pravzaprav tudi tu se opiraš na tisto kar vidiš v krogli.... hja, rad bi videl nekoga ki mu ni treba znakov brat da vidi prihodnost nekoga, ki je znak sam zase, saj pomoje je to vsak "jezus", al pa "Buda", pa še tako srčkano dosti jih je, da še nobenga nisem opazil... nič spet mi ego touče, sedaj sem že tako izostril občutke da ga takoj zaznam, bom precej nehal pisat...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#3 varja

varja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 7. november 2003, 09:21

Pami, jaz sem iskala kroglo za prijateljico in sem jo našla v dveh trgovinah na Čopovi (ne vem imena, nekje na sredi, ena nasproti druge - takoj vidiš, ker imata kamne v izložbi). Je pa steklena krogla precej draga stvar - tam za velikost okoli 7 cm je bila kar ene 15.000, če se prav spomnim.
Kolikor vem, pa so mnenja o energiji, ki se nabira v stekleni krogli, precej deljena. Preberi malo.

#4 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 7. november 2003, 09:25

Varja, verjetno misliš trgovino Ahat in Čopovo knjigarno ? x;)x x:)x
Objavljena slika

#5 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. november 2003, 10:01

aha od tam je moj onix... hehe bo treba it kaj tja, bomo videli ko bo pokowc spet kaj v lj
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#6 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 9. november 2003, 22:04

Hvala za odgovore oz. pomoč! Mislila pa sem tudi, da se bo kaka tema odprla na to, ampak očitno ima bolj mal folka tuki sposobnosti, da gleda iz tega vedeževalskega pripomočka.
xrolleyesx

#7 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 9. november 2003, 22:14

xrolleyesx :vio: mislim da tu ljudje berejo sebe kot knjigo o prihodnjosti in se opirajo na lastno intuicijo,vse ostalo so le pripomočki ,včasih dvomljive kvalitete...ne išči izven sebe to ,kar je v tebi ... xrolleyesx

#8 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. november 2003, 00:14

x^x

#9 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 10. november 2003, 10:17

Tukaj je samo kolk se znaš skoncentrirat.Najprej vidiš barve, ki imajo pomen, šele kasneje se pokažejo slike.Ta pripomoček za vedeževanje je super.
Z rednim čiščenjem, pa tudi energetskim filanjem vidiš čuda..
Je pa res preden se spustiš v kaj takega moraš imeti koncentracijo :palec: ( na višku).Vadiš pa jo z zamišljanjem npr. enega predmeta toliko časa dokler ga ne vidiš v poplni isti obliki kot je.

#10 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 10. november 2003, 11:13

Tukaj je  samo kolk se znaš skoncentrirat.Najprej vidiš barve, ki imajo pomen, šele kasneje se pokažejo slike.Ta pripomoček za vedeževanje je  super.
Z rednim čiščenjem, pa tudi energetskim filanjem vidiš čuda..
Je pa res preden se spustiš v kaj takega moraš imeti koncentracijo :palec: ( na višku).Vadiš pa jo z zamišljanjem npr. enega predmeta toliko časa dokler ga ne vidiš v poplni isti obliki kot je.

a se pravi, da že imaš lastne izkušnje
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#11 oleand12

oleand12
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 2. maj 2007, 08:32

pozdravljeni!

mene pa bi zanimalo kje pridobit določena znanja o teh kristalnih kroglah oziroma
če so kakšne kontakne osebe s katerimi se lahko pogovoriš o teh zadevah?
namreč vsi se po mojem mnenju ne spoznajo o tj stroki.

zato bi Vas vprašal če kateri mogoče pozna osebo, ki bi o tem nekaj vedela?

#12 Gori

Gori
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 13. maj 2007, 14:13

telepatija.com

#13 Taryana

Taryana
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 3. maj 2011, 17:48

Pozdravljeni!
Rada bi vedela kakšne so vaše izkušnje s kristalno kuglo, ki služi kot pripomoček za vedeževanje?
In pa kje se jo da dobit , kolk taka stvar stane!!!!!


Danes sem bila v knjigarni Mladinske na Čopovi in imajo kristalno kuglo od Titanie Hardie (third generation White Witch) če kdo pozna. Je pa napisala že par knjig z uroki in podobnim. Kar luštno :)
Kugla pa ni draga, mislim da je 21€ in čist super kugla. Tudi sama si jo nameravam kupiti v kratkem.

#14 Taryana

Taryana
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 3. maj 2011, 17:52

pa če ma kdo kakšne izkušnje s kristalnimi kuglami bi bilo res super če bi delil :D




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0