Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Obutev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
179 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2003, 20:08

Namenoma sem postnila tole objavo v Zdravju in ne v katerem drugem forumu.

Meni je od nekdaj obutev zelo pomembna, pa me zanima, kaksen odnos imate vi do obutve.

Kaksno obutev si (najraje ali najveckrat) kupujete?
Cemu dajete prednost oz. kaj najbolj vpliva pri nakupu? Lepota, udobje, trend, kaj drugega?
Koliko razlicnih parov imate?
Kako skrbite za svojo obutev?
...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. november 2003, 20:10

:vragec:


hehe
poleti sandale pa trek chevle
pozimi usnjeni shkornji...


umes pa gojzarji, plezalke, plavutke, pancarji, pa bosanoga...


666 :vragec: -ou....tralala....hopsa sa
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2003, 20:27

Aakhut - :palec:

Jaz tudi vse poletje nosim izmenicno sandale in japanke. Slednjih dolgo, do pred nekaj let, nisem marala, ker me je motilo med prsti in sem dobivala zulj. Zdaj sem se pa navadila in jih skoz nosim.
Imam vec parov tako sandal, kot tudi cevljev, superg, in drugih cevljev.
Ponavadi imam se kaksne 'lepe' - ki pa jih redko ali nikoli ne obujem. :8):

Najpomembnejse mi je pocutje, nekako skupaj z izgledom.
Imam pravzaprav se kar majhno nogo, glede na velikost, pa imam rada vecji cevelj - da trdno stojim sploh lahko na zemlji. x;)x
Tako sem od nekdaj nosila bulerje in podobno.
Najboljse se pocutim v supergah.
Vcasih sem ful nosila cokle, a zdaj odkar vozim, jih ne nosim, poleg tega stanujem v 4. nadstropju brez lifta! x:Dx
Pa se les je pretrd za mojo mehko ribjo nogico... x:Xx
Imam nestandardno cifro, tezko dobim cevlje - imam 38.5, nekako. Imam dolge prste na nogi in ozko stopalo, tako ne morem imeti ful sirokih.
Nikoli ne nosim debelih podplatov ali da je kvadratasto spredaj.

Imam pa celo kavbojske skornje. Saj mi pasejo. Samo raje imam superge ali bulerje oz. nosim tako nekako do gleznjev rada.

Copate pa imam grozne, ker nikakor ne najdem pravih. Oni, ki so mi kul, kao nek ortopedski na pol, morda od Kopitarne, pa mi je 39 ravno prevelik, 38 pa ravno premajhen in mi drgne palec in peta ob rob, pa me boli in drazi...
Zadnjic sem ene kupila, zgledale so dbest, pa so mi v 14 dneh razpadle. Ne maram prevec mehkih, ampak hocem v njih hodit v klet in na balkon. :)

Ne kupujem prevec poceni cevljev, ampak najraje take, ki so sicer drage, pa jih kupim, ko so znizane - ali kaj podobnega.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 9. november 2003, 20:28

prednost ima udoben občutek udobja ;)
največkrat obujem sandale, gojzarje, trek čevlje, smučarske čevlje, ki sicer niso najbolj udobni, a mi smučanje nudi obilo užitkov :palec:
če pa ni nekega posebnega pomena biti obut zaradi zaščite pred mrazom alineudobno podlago ali zaradi ukvarjanja s športom in hojo po vsakdanjih opravkih, sem pa zeloooo rada bosa x^x
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#5 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. november 2003, 20:29

:vragec:


hehe
bemu....zdej si me spmnila....
moja bivsha ( :xx!: ) mi je kupla japanke....sm jih ceu poletje nosu...pol sm jih pa "obredno zakopu".....hehe



666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#6 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2003, 20:37

Čevlji...moja manija x;)x

No, letos ne, letos sem bila "pridna", poleti kupila samo ene sandale, jesen pa še nič!

Lani pa sem si kupila (na hitro po spominu) 11 parov čevljev x;)x in vedno znova visela pred izložbami s čevlji, dokler nista mož in hčerka capljala po Zadru za mano (verjetno zavijala z očmi xrolleyesx ) in slišim njun pogovor:
"Ati veš da sem brala na netu, da tiste ženske, ki si vedno znova kupujejo čevlje niso zadovoljne s svojim spolnim življenjem x!x ".
Jah...sem mislila da me bo kap.
Sem hitro rekla ... "Aja, spomnila sem se, da imam DOOOVOOOLJ čevljev, ne rabim jih več."
In jaz nebi bila jaz, če bi ne pokazala jezička hčerki in možu...

Ker imam trenutno "zalogo" čevelj, kupim samo tiste, ki jih zagledam in rečem: "To je to!".
Tako sem si kupila sandale; pregrešno drage (dobro da so bile znižane, ker so še znižane bile pregrešne...).
Sicer....bi pa spet lahko kaj šla po trgovinah s čevlji...

Priznati moram močvirnikom, da so tukaj dosti na boljšem kot mi, s periferije... Izbira tam je bistveno drugačna (boljša) kot pri nas.
Mass, Stefelkonig, Humanic.


#7 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 9. november 2003, 21:25

kako dolgo še bo trajala 'špic' moda? :xx!: saj nimam nič proti, če je večini všeč, ampak meni pa ni - in je moj izbor močno zožen ... veliko bolje se počutim v konkretnem čevlju, kot v vrtoglavih petkah ... kak model Yellow Cab-a mi zna prav prirasti k srcu x:Dx, tako za prosti čas ...

#8 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2003, 21:31

Jelovke so tk ali tk zakon...
Enkrat jih daš na noge...in si odvisnik. x;)x

Ja, Kreativa, maš prav...ta špic moda tudi meni ne leži; vedno imam občutek, da se spotaknem in da imam nooorooo dolgooo stopalo.


#9 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. november 2003, 21:40

:vragec:


ampak....
za v rit brcat so pa nenadomestljive x;)x x:Dx


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#10 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 9. november 2003, 21:43

ker skrbim za svojo varnost, nimam nobenega visokopetnošpičastega para čevljev x:Dx , tako da niti ne vem, kak je občutek v njih, si pa lahko predstavljam ... pa saj ne rečem, nekaterim to prav paše ... odvisno tudi, kako se oblačiš ...

#11 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. november 2003, 21:45

:vragec:



mmmmmmmmmmm................
petke pridejo do izraza, ko se slachi... x:Dx



666 :vragec: -ou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#12 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 9. november 2003, 21:47

za v rit (al pa kam drugam brcnit) so tudi jelovkebke dobre, pa še bolj vzdržljive so - za večkratno uporabo x:Dx

#13 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2003, 21:47

Aakhut verjmi, ce te jaz brcnem s svojimi cheveljchki (bulerji s kovino) bos rekel...nich ne pogresam vec brce s spichaki x;)x x:Dx x:Dx x:o)x

Bos samo vzdihnil...hmmm dozivel sem popolnost ...



Kreativa :palec:
Visoke pete naredijo noge sexi, to je definitivno, samo... ce dam na tehtnico sexizem in mojo udobnost/varnost, bo zmagalo slednje.
Sexizem prepuscam drugim...


#14 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. november 2003, 21:48

:vragec:


tut z gojzarji gre... x:Dx



666 zlobijeu....tralala.... x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#15 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 9. november 2003, 21:51

ha ha ha x:Dx x:Dx x:Dx

#16 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. november 2003, 21:52

:vragec:


pa pr slachenju pridejo do izraza.... :xx!: x:Dx



666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#17 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2003, 21:53

Sj sem vedla da je Aakhut bolj "hard pobček"...bi mu gojzarji bolj pasali ko špičaki xredx :vragec: x:Dx x:Dx

p.s. Aakhut, daj povej mi, razsvetli um, pri slačenju pridejo do izraza x?x x?x x?x
Kaj te mas s chevlji ko "slachis" x?x
Razumem...da bi jih rabil za praskanje po hrbtu x!x Ampak slachenje x?x


#18 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 9. november 2003, 21:53

xrolleyesx xsrcx moji nožici pa obožujeta slano kopel in tople copatke,,, x:Xx :inocent:

#19 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 9. november 2003, 21:55

ko 1X dosežeš popolnost, se tudi slačiti ni več treba x:Dx

#20 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. november 2003, 21:55

:vragec:


hehe sanjalica....
pa sm enkrat tut petke meu.....za pusta......biu taka PICHKAAAA.....



666 :vragec: -ou.....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#21 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2003, 21:57

hahaha Aakhut....eni pravijo da si zmeraj :vragec: :vragec: :vragec: x:)x

#22 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. november 2003, 21:58

:vragec:


ooo....
po karakterju sm pa sploh lohk pichka....
sam na to petke nimajo upliva... x:Dx



666 )!(.....hehe
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#23 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. november 2003, 22:00

666 )!(.....hehe

Sam da pomislis da si PICHKA...ze :vragec: -ek pobegne s tvojega posta x;)x x;)x

#24 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. november 2003, 22:03

:vragec:


hehe


:vragec: je poosebljena )!(.....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#25 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. november 2003, 22:17

Hehe, jaz mam cel kup nikic, en par cokl, en par copatov, trenutno sem v fazi nakupa (cakam luno v dvojcku) takih mal bolj konkretnih nepremocljivih cevljev... sicer pa poleti natilkaci, zadnje case ne nosim cokel, rajsi copatke... tako bolj na tleh sem, ... bolj udobno, sicer pa tudi plezalke sem mel nek casa sam so mi ratale premajhne (marsa mislim da ravno 38.5) sicer pa ja, itak, dobra obutev, pomoje je yacetek ydravja.... (poleg prehrane.... itd :) ) tako da kar primerna tema, Ma me da bi si kupil ene konkretne čevlje take za k obleki... da bi se šel finega gospoda... ampak to je sam ego, zato bodo morali zadoščati (tisti fini konkretni čevljci ki jih že imam... pa jih ne obujem razen za maturanski ples... pa plesne vaje, pa tako robo,) ene konkretne škornje bi rabil take kavbojske... bi ful pašale name, k sem tak bolj kavbojski tip (pogumn in neumn... tocno od kar se mi je racunalnik cudezno popravil mam spet smeskote x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :palec: ) no ja, ful rad sem pa tudi bos, ce le ni premrzlo :O: kar pa zadnje case je... :xx!:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0