Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Obutev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
179 komentarjev na to temo

#26 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. november 2003, 00:03

zlo rad Cokle nosm, pa športnih copat vedno pr roki ne pozabm nikol, drgač pa pr men obvezn usnjen čevelj, mora bit. Zlo mam rad tut cestne gojzarje ,sej me varujejo pred mrazom. Nekak bos ne maram bit ,morda sam na plaži, sm rad sproscen,ne pa pikast.

#27 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 10. november 2003, 08:27

Poleti salomon - sandali, pa taki ful simpl natikači, in to, ponavadi iz mehkega semiša, usnja, tko da je res mehko pa udobno, bolj dam na udobje kot videz, no da bi zdej morala visoka peta bit, neki zarad vožnje, mi paše da mam tak stabilen občutek, neki zarad hoje.. Briga mene kok sexi zgleda moja noga, lepša je taka nedeformirana kot tista, ko so neki časa ženske full špičake nosile, pa majo zdej tako kost k ven štrli ona pri palcu... pa štiroglate pete...
Drugače jst tud nike-ice nosim rada, pa treking čevlje, ravno zdej iščem take lepe črne čevlje za vse priložnosti, se pravi tud zraven krila, in rada bi, da bi bli nizki... pa jih ni. Ni mi všeč trenutna moda, ti špičaki, trapaste pete, čuden izgled tud onih "normalnih" čevljev.. Nazadnje sem si kupila ene rdeče k zgledajo kot športni copati.. So mi všeč odštekani, vendar mora bit še vedno oblika a la klasik. Ne pa da so zavihani kot šiptarski, al pa taka polna peta da je kot za stare mame... Se ve kaj hočem rečt.
Včasih sem tud jst za okrog hiše nosila lesene cokle.. pa ni to dober za stopala... je pretrdo in se ti trda koža naredi.. Zdej prisegam na mehko obutev.
Mushi

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. november 2003, 08:56

O, fino, kaksen odziv - koliko ste napisali! x^x
A ne, kako so pomembni cevlji oz. obutev, no! x:Xx x:)x
Seveda - sama tudi prisegam na Yellow cab - samo mi ni vsak model vsec - sama imam dvoje YC, ene ze kakih 5, 6 let - kar pomeni dvoje - da so res kvalitetni shuhi in da jaz ful dobro skrbim zanje. x:Xx x;)x
To je pa sicer res - ful dobro skrbim za cevlje.
Nosim jih hkrati vec parov.
Nikoli jih ne dajem v omaro, ce niso ocisceni, umiti.
Ce skrbis za cevlje, jim ful zvecas zivljenjsko dobo.

Spicakov ne nosim, ceprav imam lepo stopalce in glezenjcek za taksno, ne maram, da me kaj stiska etc...
Visokih pet ne samo da ne nosim, celo ne znam nosit.
Sploh ne stekam, kako lahko kdo sploh hodi v tistem. x:Ix xDDx x:o)x
Vsec pa so mi - petke in tudi spicaki, kaksni...
Sem pa pri slednjem izbircna in mi 3/4 tega ni vsec.

Motijo me novi dizajni cevljev - nekak0 ortopedski.
Ne maram plasticnih cevljev, sovrazim, ce me pecejo podplati.
Vsec so mi te moderne superge, ko so 'cevljaste' in vse, prisegam na Nike. :palec:
Pozimi imam rada take gojzarske, da me ne zebe in da ne zamaka.
Cevlje bi si lahko vedno kupovala, vedno ti kaksni manjkajo oz. ne bi bilo nic narobe, ce bi imel se kaksne. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. november 2003, 09:06

Visokih pet pa špičastih čevljev ne najdeš v moji omari... imam razvajene nogce, na komot narejene... poleti sem že od nekdaj v japonkicah, da mi prstki dihajo, še najraje pa bosa ali kvečjemu v kakšnih simpl sandalcih, cokel ne maram, ker ni zraka not... sicer pa udobno pa tako, da trdno in stabilno stojim na tleh... jelovke mi niso ble tko kul, kot so jih eni hvalili, sploh zimske so mi pretežka varianta, kot bi si 100 kil obesil na nogo, tud martinske nekaj takega... soperge imam rada take, da imajo znotraj tisti mehak frotir in zračen podplat...


x:)x x:Ix

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. november 2003, 09:15

... jelovke mi niso ble tko kul, kot so jih eni hvalili, sploh zimske so mi pretežka varianta, kot bi si 100 kil obesil na nogo, tud martinske nekaj takega...
x:)x  x:Ix

Ja, saj ravno to - zato pa pravim, da mi ni vsec vsak model! Res znajo bit tezki, a moji so oboji dbest! xsrcx
Eni so taki gleznarji, zelo fini, notri taki 'hladni' - a ne v smislu, da te zebe, pac pa da te nic ne pece podplat, tak svez filing, no...
Eni pa so kot obicajne semishke, samo malo bolj masivni, pa tudi niso zelo tezki.
V enih gleznarjih (takih bolj krampastih, sicer pa dbest, topli, nepremocljivi) pa Marutija sploh nisem mogla vozit! x:Dx x:o)x x:Dx
Je bil tok sirok podplat, da sem hkrati pritiskala na gas in na bremzo! x:o)x xDDx

Martinske pa so drugacen standard od mojih cifer...39 not gud, polovicnih cifer pa nimajo. Tako da tudi ce si jih se tako zelim, no way... Pa imajo ene zelo dobre modele in predvsem barve - cisto sem se predlani ufurala v ene zelene in ene rdece, so bile prakticno 'ze moje', pol jih grem pa probat. :o|o: :o|o:
YC pa samo obujem - mislim, da celo 38 (ali pa 9)... :palec:

Nike pa imajo hecno stevilko, da sem imela celo jaz, ki imam med 8 in 9, enkrat ene superge 40.5. :8):
Zgleda da so manjse cifre, ker tudi te, ki jih imam zdaj, so mensezdi 39.5.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 10. november 2003, 10:10

heheh... Marsa čist ist okus... :palec:
Ja, si full izraz zadela kak zdajšnji čevlji zgledajo - ortopedsko!
Joj kake bulerje sem nosila včasih.. pa niso vedno najbolj udobni..... men je fajn če se podplat upogiba, razen kar se gojzarjev za v hribe tiče so bolj neupogljivi, pa full d best.. od alpine...
Smešno, če zdej pomislim kake predstave smo včasih imel o obutvi za hribe, vsaj doma, če pomislim... sem vedno obula take razpadle teniske al kej, ker se mi je onih novejših zdel škoda, ko maš pol zasvinjane... al pa kake stare čevlje bolj visoke, zdej pa brez gojzarjev sploh v hosto skor ne grem.... kaj šele mal več hoje po strmem in to..
Mushi

#32 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 10. november 2003, 10:36

Na morju ali če je toplo sem najraj bosa. Drugače udobno, če pa je kaj pomembnega v planu x:Dx pa kar je najbolj trendno!

#33 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. november 2003, 12:07

Ja, pa res Marsa, zdaj sem spomnila, da ene jelovke pa so mi ful sedle... ena taka najbolj simpl varianta, ampak take 'hladne' znotraj, prijetne, najprej so ble ene zdrizasto rjave barve, pa sem jih z niveo namazala in so ble potem ravno prav rjave (kot tisto ta fino italijansko usnje)... usnjene čeveljce imam pa rada take, čimbolj gladke, z nizko peto, fino usnje, mehko... včasih pa imam poleti tudi kakšne semiš mokasince na boso nogo, ampak tud niso vsake dobre... v bistvu čevlje kupujem tako, kot bi kupovala kaj extra pomembnega... saj potem niso niti slučajno kaj v špici mode (bljaki tisti čudni špičaki ali kakšni debeli podplati), ampak morajo bit nekak po moje narejeni... ful nazaj, v gimnaziji, sem imela najraje tiste navadne semiške in tud zdaj imam ene take najraje, samo da so ti zdaj malo bolj okrogli spredaj...

x:Ix x:)x

#34 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 10. november 2003, 12:18

Ko človeka spoznam, ko pogledam roke, oči, zobe...zdrsne pogled na čevlje...
Čevlji niso kr tak...

So okvir k sliki...kot frizura...vse lahko zapraviš, če niso v skladu s pojavo.

Zdaj sem se spomnila...sandali, pod sandalami pa nogavice...bljak :V: :V: :V:


#35 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 10. november 2003, 12:20

Jaz pa poleti najraje Tevine sandale (letos mi je podplat počil :xx!: , pa naj bi bila nevemkaka kvaliteta ) ali pa Conversove All stars . Pozimi pa teniske ali pa visoke DrMarteens.

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. november 2003, 12:24

Meni so tudi cevlji ful pomembni... nekako tako kot perilo, recimo...
Kupovanju obojega se ful posvetim.
Pa ne maram ene 'ta zadnje' obutve, kao, toliko da je, pa je bila fino poceni... me ne zanima, ce ze na prvi pogled vidim, da je nikakva izdelava in/ali material.
Kot je rekla Mateja... kuul, oni usnjeni, ki tako blagodejno delujejo...
Vcasih sem imela ful rada 'bosanke'... :)

Tudi jaz sem rada bosa, sem pa kar se tega tice pravzaprav pussy... x:Xx Po kamnih, skalah etc. ne maram hodit, poleg tega me lahko pici osa ali kaj podobnega, tako da ne prakticiram tega vedno in povsod...
Doma pa sem tudi veckrat samo v nogavicah... Samo imam rada malo podplata vseeno. Da ni kar na tleh noga.

Hmm... ze dolgo si nisem kupila nobenih cevljev... :o|o: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 11. november 2003, 08:17

Hm...kje ste me našli... x:Dx
Sanjalica...kul, da si povedala...men je blo mal nerodno... x:Ix
NORA...sem na čevlje...pa naj to pomeni karkoli... x^x

Ne kupujem čevljev...ker jih rabim..ampak kupim, ko mi padejo v oči...in si jih zaželim...
Poleti japonke...sem jih imela v vseh barvah..nosila sem jih tudi k večerni obleki... x:Dx ...je prav dobro zgledalo... x;)x
Doma bosa...niti nogavičk ne nosim..

Nujno rabim..ene udobne...špotrne čevlje...še dobro, da ste me spomnili...na YC...

Nosim čist odštekane modele...in barve...ker sem večinoma oblečena v črno...s čevlji...dodam barvo...
Imela sem ene čist nore špičake...pa so zdej opravili svoje...
Včasih rada nosim tut visoke petke...celo hoditi znam v njih... x^x ...in takrat se počutim čist drugače...tut drža in hoja je drugačna...ma, včasih mam rada ta filing... x;)x

Da vas potolažim...moda špičakov je out... x!x
V Londonu sem si kupila....rdeče čevlje....z okroglo konico...in zraven rdeče usnjene rokavice... x^x ...
Rada počakam...na znižanje...in kupujem dobre čevlje...včasih...tako kot zdaj... x:Ix ...pa kupim tut pregrešno drage čevlje....

Ah, čevlji....

Astra
Per aspera ad astra

#38 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 11. november 2003, 08:42

Včasih sem čevlje kupovala kot nora, salonarje , sandale..copate.
Danes najraje hodim v udobnih nizkih klasičnih čevljih, doma pa izberem copate po razpoloženju, imam jih štiri pare. Poleti imam najraje coklje.
Večinoma počakam za nakup na kakšno razprodajo , ampak če mi ni nič všeč tudi nič ne kupim ne glede na nizko ceno. Zdaj zelo rada pogledam za kakšnimi dobrimi pohodniškimi čevlji in jih ocenjujem ali so ali niso vredni svojega denarja.

LP! x:Ix

#39 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 11. november 2003, 12:43

Jah...zarečenega kruha se največ poje, a ne x?x :xx!: x:px

Včeraj sem si kupila čevlje...rdeče...ne boste verjeli - špičake - bez špica... x^x
Ko sem jih zagledala...sem rekla TO!
In jih imam obute...z nizko petko...in so taki x;)x
...da če imaš krilo in pod krilom podvezice...
sem čisto :wOOt: :onfire: :inlove:

Saj nihče ne ve...kaj je spodaj, samo filing je pa :palec:


#40 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 11. november 2003, 12:45

:palec: x:Dx
Mushi

#41 afna

afna
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 75

Objavljeno: 24. november 2003, 21:45

Moj naj schuch so martinske - bolj sandal varianta, ker imajo luknjice, ki jih nosim non stop in so neuničljivi.

Ker imam vse "službene" hlače dolge, take za visoko peto, sem si pred par dnevi kupila ene "full in" špičake... A grem po fotkiča in vam pofotkam žulje, ki jih še danes zdravim? :C: :C: :C:

#42 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. november 2003, 21:16

:P in za povrh mi je pa še čist vseen, kaj si ti o mojih čeveljcih in mojem okusu misliš x:px x;)x

#43 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 25. november 2003, 23:44

:P in za povrh mi je pa še čist vseen, kaj si ti o mojih čeveljcih in mojem okusu misliš  x:px  x;)x

x:Ix
js mam ploske noge ze od majhnga, podedovano.
pa povem, da najboljsa zadeva, ki sem jo kupil v parih letih
so bli ortopedski cokli z zracenjem! :palec:

zelo dobro vem kako izgleda ko trpi drza in pretok energije
v telesu zaradi ploskih nog in neprimerne obutve :sori:

vam povem; dobri cevlji so zlata vredni!!

naravno je, da clovek hodi bos!
pete in beton je smrt za hrbtenico!
ker pri cevljih z peto med hojo hrbtenicna vretenca udarjajo oz. se dotikajo drugo
in se temu primerno lako obrabijo, poskodujejo, etc... te zadeve se najbolj
poznajo starejsim... poglejte kako vecina hodi! :eek: :xx!: x:Ix
zalostno res! kljuceni, z bolecinami, etc...
beton!! :xx!:

izdelujejo tudi cevlje, ki so brez pet!!! x!x
so zelo dragi (cc. 80.000), so pa zato odlicni za hojo in ZELO zdravi!
izdelujejo jih v mariboru po licenci mislim da neke nemske firme!
ce koga zanima lahko dobim naslov!?
gledal sem njihov video - je poucen!

sicer pa ima tudi kopitarna sevnica kar nekaj zelo primerne obutve;
doktorska, zdravniska obutev, etc... :palec:

#44 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 26. november 2003, 06:31

Zelo rad nosim superge med poletjem all starke, obožujem skaterske superge zaradi zdržljivosti, pozimi pa kakšna visoka obutev, planinske gojzarje pa uporabljam samo za v naravo.
Ja sam ka mali pao s lipe

#45 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 26. november 2003, 21:50

SVETOVNO : TEMA O ŠUHIH

pozimi nosim gojzare
poleti sandale al pa pumine teniske
danes sem si pa kupla ene nacistične čevlje za h krilu :palec:
mejte se radi....

#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. marec 2004, 10:14

No, ko imamo ravno novo temo - torbice, je morda cisto kul imeti na broju tudi tole o cevljih. x;)x :palec:
... predno je npr. kdo ne odpre ponovno... ;>)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. marec 2004, 10:32

js mam ploske noge ze od majhnga, podedovano.


Free, ni vse v genih :eek:


PLOSKA STOPALA

Ploska stopala, bolečine v križu, išias, skrivljena hrbtenica, povešena ramena.
Kaj se v resnici dogaja.
Kosti, cel skelet, držijo pokonci stalno napete mišice, kot jambor vrvi.
Če je baterija prazna in celice teh mišic niso stalno zaprte, kot tranzistor v elektroniki, je križ.
Hrbtenico pa ti lahko zravna le zdrava sol.
Dobesedno, pa tudi drugače.

#48 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. marec 2004, 10:59

Contesa, vedno bolj si mi všeč.
Posredno sem se s čevlji in modo ukvarjal četrt stoletja.
:palec:

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. marec 2004, 11:03

Contesa! x;)x x:Xx :palec:
No, 50 jih ravno nimam... a jih imam kar nekaj, vsekakor pa premalo. x;)x :8):
Drzim pesti za Armanijeve! xcrossfingx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 9. marec 2004, 17:47

Uf, torbice sem obdelala, zdaj pa še čevlji.

Čevlje imam zelo rada, vedno zavijem v prodajalne s čevlji, četudi jih ne potrebujem.

Odkar so se pričeli zopet špičaki sem prešaltala na njih in jih imam trenutno 15 parov. No, od natikačev do čevljev, gležnarjev, škornjev. Večinoma so vsi usnjeni.

Rada imam malo drugačne čevlje, če jih le kje dobim. Imam namreč št. 41 in nimam ravno odštekane izbire. Pete so srednje visoke, ker mi višina kaj več ne dopušča, oz. mi, vendar nočem pretiravati. Ker nisem dobila živo rdečih špičakov, sem si nabavila bordo rdeče, ki so prav super in se dajo lepo kombinirati.

Je pa zdaj več stroškov s čevljarji, pete so tanjše in se prej obrabijo, prav tako pa se začne rabit tudi podplat pri špici in ajd k čevljarju.

Res imam rada čevlje. x;)x
Rika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0