Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 6


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1201 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. november 2003, 17:15

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF,
Vesoljnega dnevnika LNF 2,
Vesoljnega dnevnika LNF 3,
Vesoljnega dnevnika LNF 4 in
Vesoljnega dnevnika LNF 5.

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." :))) itd. ipd. .. ...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. november 2003, 17:53

OK.
Sicer nic posebno pretresljivega, a da odprem tole... :palec:
Tako prazen je vcasih tale Dnevnik v zacetku, ko se odpre, in tak naval je navadno potem kasneje... x:)x x:)x x:)x
Pri 5. smo sli tja do... 50 strani! :eek: :eek:
Nujno je bilo tole... samo ubosti pravi cas... :sniky:

No, in vcasih je Pravi cas skrbno izracunan, v nulo pripravljen, stratesko dodelano vse itd...
Vcasih pa je pravi cas preprosto ko te pici.
In tako je bilo danes (in najbrz seveda kar vsakic in kar pravzaprav (skoraj) vse doslej). x:)x xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 26. november 2003, 17:58

Marsa... :palec:
Sem pred kratkim premišljevala...čas bi že bil..da se 5 zapre..in vse tisto...kar smo doživljali...gre v pozabo...
Pred nami so novi dnevi..in nova doživetja... x^x

x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. november 2003, 18:03

x8Dx x^x :palec: Astra, saj... x8Dx xupx xsrcx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. november 2003, 18:06

:vragec:


ITAQ.....
ampak vseen je obljubla poskenirano potrdilo....
hehe...prej je mami rekla, da che sm se pustu za nos vlecht skor ceu let, zakaj se ne bi pustu she naprej x:Dx x:Dx x:Dx
zvitina tale moja muti...hehe


666 naivkotou....
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#6 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 26. november 2003, 18:08

Od vsega vlečenja za nos...ti je ostal...dolg nos...

x:Dx x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#7 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. november 2003, 18:09

:vragec:


hmmmm...
ne vem, zakaj pol neki kokr obljubish....tolk o tvoji dani besedi
ITAQ...


666
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. november 2003, 18:12

He... x:o)x
Torej ni bojazni, da se ne bi moglo ohranjati rdece niti... xDDx
Ko sem prej razmisljala, da saj bi dala lahko citat iz kateregakoli dela dnevnika, in bi bilo jasno, da se pac navezuje na to temo (kot bi dal citiraj iz katerekoli strani, pa bi vedno bil odgovor pac na koncu) - in ker so tale nadaljevanja dejansko samo za lazjo preglednost, da nimas 500 strani, se lahko pac niza to, ne glede na to, ali je ali ni dejansko v prav tem nadaljevanju Dnevnika..

A sem bila dovolj jasna in razumljiva? :8):
Ker se mi zdi, da ne ravno... :o|o:

xDDx xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. november 2003, 18:15

:vragec:


heeee.....marsika......a mash "DOZDEVKE"?.... :eek: x:Dx
(dozdevek je blazhja oblika privida x:o)x )


666 dozdevnih zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#10 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 26. november 2003, 19:41

Sanjalica :palec:

#11 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 26. november 2003, 21:17

w:Iw Danes je poseben dan za mano. hvala dnevu, na mestu,ko je treba.diham zdele..razbija mi srce, k se je prevelilo v novo stopnico; mah zmagau˝ sem, aaa :wOOt: :palec:
Sedaj grem naprej. me že čakajo. hvala vsem. bilo mi je x^x x8Dx :xx!: :vragec: in :2src:
xsingx :palec:

#12 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. november 2003, 22:49

:xx!: Hecen dan.
Se včeraj zmenimo s enim ful dobrim keramičarjem-pa še frendom...in smola...ima prometno. Je v bolnici...sicer mu ni tako zelo hudega..ampak.. :xx!: Ni dober občutek tole. Človek se pelje k tebi, pa med potjo zaleti z drugim.

Sicer pa nič takega počela....in še vedno Marsina napoved ful drži. Utrujenost, utrujenost...(tisto..če si se ven metal prej....)pa sploh x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#13 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 26. november 2003, 23:04

JA NATalja, zihr to neki pomen, men nic kaj ne diši prijazno, ker vsaka noviteta, se ne naredi tekoče, se spomniš...?........je že cajt, prehitevate....

#14 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. november 2003, 23:15

Točno takšno razmišljanje sem danes imela tudi jaz. Sem rekla: konec je..zdaj bo pa začelo vse j...Mi prej frendica pravi - ziher bi bil predrag x8Dx ... x;)x
No itak...treba bo ustaviti konje :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#15 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. november 2003, 23:31

Hja pa ipak...kaj mi torej pomagajo keramika tam v škatli...pa pomivalni stroj v garaži in korito tam....če.....

Ma ne bom več težila....ko bo pa bo....

Ful dobro tole o času...poki pravi prehitavanje...Bobnar pa....vse ob svojem cajtu....
V bistvu res... x:)x itak mi takšna ležernost vseeno leži...če je zdaj kaj narobe imam prikladen izgovor x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#16 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 27. november 2003, 00:34

A "5ka" se je že zaprla? Madonca, saj se še dobro začela ni. x:Dx

#17 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 27. november 2003, 08:12

Ja.. tale 6-ka bo najbolj pestra se mi zdi.... kmal se začne veseli december.. pa prazniki.. pa najin honeymoon.. pa darila bo kmal za kupvat... in voščila pisat... pa skor nč me ne bo v službo decembra, sam tri dni pa mogoče še pol proti koncu mesca 2, če bo treba... je kr dober si dopust pršparat za konc leta... x:Dx x:Dx x:Dx
Mushi

#18 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 27. november 2003, 08:18

Budna že od pol štirih :eek: . Če bom takole nadaljevala, me bo že po risanki pobralo v posteljo x:Dx
Sem pa na vlaku probla Cosmin nasvet in začela trenirat stanje na eni nogi x:Dx x:o)x

xpresentx xloveyx :detelca:
Objavljena slika

#19 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 27. november 2003, 08:28

Meni pa je ostalo samo še 5 dni dopusta. :o|o: Darila pa sem lani kupil kar 31.12 - kakšno uro preden se je Intespar zaprl. x:Dx Jaja, lani je bilo zelo pestro. x:Dx

#20 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 27. november 2003, 08:29

Tinca, nič te ne bo pobralo.....potem bi mene že pred leti, ker vstajam vsak dan razen nedelje ob 4h(spat pa grem ob 23 h), pa res kdaj pa imate pri vas risanko x?x , daj na TNT, tam so pa čez cel dan risanke....tisto na eni nogi je pa že malo težje, ja malo treninga je potrebno.....pa en lep četrtek x;)x :palec:

#21 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 27. november 2003, 08:51

Budna že od pol štirih  :eek: . Če bom takole nadaljevala, me bo že po risanki pobralo v posteljo  x:Dx
Sem pa na vlaku probla Cosmin nasvet in začela trenirat stanje na eni nogi  x:Dx  x:o)x

xpresentx  xloveyx  :detelca:

In ti je na vlaku ratalo stati na eni nogi :eek: x:Dx :palec: ?

6 - ka bo pa pisana na kožo Zlomku, je nekak njegova številka :vio: .

Včeraj sem se namesto 1 uro vozila domov 3 ure, od tega sem 2 uri čakala v 3 km koloni zaradi nesreče na izvozu Postojna. Začuda folk v koloni ni bil prav nič nanerviran, nobenega vrivanja in nestrpnosti pa blendanja. Mirno smo čakali in se po xpolzx premikali naprej. Najprej si presenečen, ker se ti ideje kaj početi popoldne in zvečer omejijo na piksno in tebe notri, pa potem vidiš, da ti je fajn, da si cel, na toplem, z radiem, CD playerjem in svojimi mislimi. Preposlušala sem ogromno muzike, pa razmišljala o udeležencih nesreče in jim pošiljala lepe misli.

Nikjer še nisem slišala niti prebrala o tem, kaj se je sploh zgodilo v nesreči, ampak upam, da je bil izid najboljši možen.


#22 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. november 2003, 10:26

Uril, sem prvi kolokvij, :C: hja ajd, sam to povem, tocke so ble sam premal, na sreco mam dva popravna, na nesreco se rezultati sestevajo, tak da povprecje more bit 50%, :( veseli december ja, skoda da je se november.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#23 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 27. november 2003, 13:15

Objavljena slika

Čestitam, Bobnar.

Se pravi si zdaj diplomirani Bobnar ? x:Dx :palec:

#24 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 27. november 2003, 13:19

Čestitke Bobnar......torej uživaj zdaj v življenju... xokx xrainbowx xcrossfingx

#25 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 27. november 2003, 13:19

Bobnar x8Dx :palec:

xbendx
Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0