Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Karmična povezava


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
265 komentarjev na to temo

#201 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 29. november 2005, 18:59

Tudi tu bi se dalo najti logiko o tem, da gre za karmično ljubezen. Če prav razumem je Saturn vladar 7. hiše, zanima me samo še to, v kateri hiši je in a ima aspekt s Luno.
Če ima pozitiven aspekt z ljuno, potem se kljub vsemu lahko ohrani nek odnos, toda najverjetneje po začetnih težkih izkušnjah. Venera v dvanajsti pa sporoča, da bo oseba še vedno nagnjena k zaljubljanju na prvi pogled in da bo imela kake skrite romance.
Karmična zgodba pa najverjetneje pravi, da je bila v preteklosti tudi ženka zelo privlačna in vznemirliva , toda najverjetneje neulovljiva, in ali samska, ali pa večkrat ločena, vsekakor svobodnjaška. Toda sedaj se jii vrača eden od ljubimcev, in čeprav mu večkrat želi pobegniti, ne more, če pa je moški v tem življenju, potem pa se mu vrne milo za drago in se zaljubi v žensko, ki mu je nedosegljiva in ali pa je že z njim potem pa ko ustvarita resen odno nekako beži iz tega odnosa. Vendar če ima Saturn trigon ali sekstil z Luno, potem se kljub vsemu vez obdrži in se razreši problematiko preteklega življenja.
No to ne preveč za res vzet, ker nisem vidla cele karte, to je ena od možnosti, glede na to kar vem.
Vse dobro,

Mihela



Joj Mihela to me ja pa kr zaskrbel še dobr, da si napisala da naj preveč resno ne vzamem tega. Nekaj nisem čisto razumela kdo beži iz odnosa on al ona.
Saturn je retrograden in vladar 7. hiše. Je v 5. hiši, ni v aspektu z Luno.
Hvala Mihela

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#202 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 29. november 2005, 21:15

Joj Mihela to me ja pa kr zaskrbel še dobr, da si napisala da naj preveč resno ne vzamem tega. Nekaj nisem čisto razumela kdo beži iz odnosa on al ona.
Saturn je retrograden in vladar 7. hiše. Je v 5. hiši, ni v aspektu z Luno.
Hvala Mihela



Seveda, če nimamm karte pred očmi, ne morem biti ne vem koliko natančna, vendar zelo pogosto vladar 7. hiše retrograden govori, da partner natusa beži iz odnosa, se umika, sej ni potrebno, da gre prav stran od partnerja, lahko beži vase.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#203 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. november 2005, 02:29

kaj pa ce so retrogardni planeti v drugi hisi? ali prav tako pomeni karmicna povezava?

Jupiter - Libra - 04°39'10 - 02 - retrograde
Uranus - Libra - 03°13'39 - 02 - retrograde
Pluto - Virgo - 24°22'55 - 02 - retrograde

#204 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 30. november 2005, 20:57

Jaz imam jaz tud "dolgove" iz preteklosti:
-vladar 7. hise je VENERA v opoziciji s SATURNOM, ki je R in SATURN mi je v 8. hisi. VENERA je tud v kvadratu z URANOM, URAN je tudi R in je na zacetku 12. hise
- SEVERNI LUNIN VOZEL v 12. hisi mi je v konjunkciji z ASCENDENTOM
-sicer je VENERA, vladarica 7. hise tudi v konjunkciji z MERKURJEM (oba sta v 3. hisi)

Kako jih cutim? Vedno gre za nesrecno ljubezen, kaj sele da bi zmogla ustvarit kak odnos. Pac ta bolecina nedosegljivega. Nic posebnega. Tisti, ki sem jih kdaj mela rada, so dalec stran, ali vezani, ali me sovrazijo, ali ne poznajo niti mojega imena ali pa so mrtvi.

Pa ne samo to. Tudi domace zivali, celo zivljenje. Ko so se nam macke prevec namnozile, so mi ubili tocno tisto, ki sem jo imela najraje. Celoletne sanje, da sva skupaj in kdaj bova znova skupaj... Kar umret sem si zelela, 9 let stara, da bi lahko bla znova z njo. In vedno isto...tocno tisti prašiček je moral it stran od hiše, ki nas je vse zabaval, ker je znal preskakovat ograje in hodil drugim krast. In ko so jih nalagali, sem trpela zraven, ker tocno mojemu ljubljencku se je nekaj hudega zgodilo: vsi so lepo prečkali mostiček do tovornjaka - le on se je potolkel in so ga tolkli "kot svinjo". Ravno "mojega".
Pa to ni še nic! Letos enako. Ravno muca Pikica mi je izginila kljub najvecji skrbi in negi. A tisti mutec, crni, ki ne mara prevec ljudi, je pa ostal. Zakaj ni blo obratno, če je ze moralo biti??
To ni še nic. Prisilna obdobja izolacije v zivljenju. Pa ne v norisnici! Odmaknjenost pac. NI sredstev...

Venera mi je tud vladar 6. in 11. hise (6. hisa sluzba - raje molčim, ker bom kmalu dalj casa na zavodu kot pa na delovnem mestu in 11. hisa - prijatelji - Pluton na njenem zacetku- prekinitev odnosov s prijateljicami, ker je prisla med nau vedno tretja in mi jo na nek nacin prevzela, od OŠ do konca srednje sole - vedno enako) in v tej opoziciji s Saturnom... zdaj se ze bojim, ko berem neke knjige o posmrtnem lajfu, da bo tam isto, da bom v neki praznini, kot v vakuumu. Ne vem kaj bi mogla nardit, razen da poslusam, kako tece cas. To delam xrolleyes
Samo obnemim lahko.


Joj mantis te tvoje težavice pa niso kar tako. Vidim, da si na tem, da bi kar nekako obupala nad vsem. Upam, da ne!!! Verjetno pa tudi ni vse tako črno kakor misliš sigurno se najde kaj kar te razveseljuje in osrečuje. Tiste tvoje domače živalice kolikor si jih pač imela so te pa v določenem trenutku v življenju verjetno tudi zelo razveseljevale a ne? Veš kaj si jaz včasih zapojem ko sem na tleh "Uživaj življenje kolikor se da ne pusti se nikomur, da te spravi na tla" x;)x

Glavo pokonc sej bo!
Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#205 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 30. november 2005, 21:23

Pinka, hvala, ne skrbi, saj ze skoraj 30 let tacam po svetu, bom pa še naslednjih 30 al 50. Saj vidim, da cas hitreje tece kot mi je tekel v mladosti :vio:

x;)x x:)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#206 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 30. november 2005, 22:33

Jaz imam jaz tud "dolgove" iz preteklosti:
-vladar 7. hise je VENERA v opoziciji s SATURNOM, ki je R in SATURN mi je v 8. hisi. VENERA je tud v kvadratu z URANOM, URAN je tudi R in je na zacetku 12. hise
- SEVERNI LUNIN VOZEL v 12. hisi mi je v konjunkciji z ASCENDENTOM
-sicer je VENERA, vladarica 7. hise tudi v konjunkciji z MERKURJEM (oba sta v 3. hisi)

Kako jih cutim? Vedno gre za nesrecno ljubezen, kaj sele da bi zmogla ustvarit kak odnos. Pac ta bolecina nedosegljivega. Nic posebnega. Tisti, ki sem jih kdaj mela rada, so dalec stran, ali vezani, ali me sovrazijo, ali ne poznajo niti mojega imena ali pa so mrtvi.

Pa ne samo to. Tudi domace zivali, celo zivljenje. Ko so se nam macke prevec namnozile, so mi ubili tocno tisto, ki sem jo imela najraje. Celoletne sanje, da sva skupaj in kdaj bova znova skupaj... Kar umret sem si zelela, 9 let stara, da bi lahko bla znova z njo. In vedno isto...tocno tisti prašiček je moral it stran od hiše, ki nas je vse zabaval, ker je znal preskakovat ograje in hodil drugim krast. In ko so jih nalagali, sem trpela zraven, ker tocno mojemu ljubljencku se je nekaj hudega zgodilo: vsi so lepo prečkali mostiček do tovornjaka - le on se je potolkel in so ga tolkli "kot svinjo". Ravno "mojega".
Pa to ni še nic! Letos enako. Ravno muca Pikica mi je izginila kljub najvecji skrbi in negi. A tisti mutec, crni, ki ne mara prevec ljudi, je pa ostal. Zakaj ni blo obratno, če je ze moralo biti??
To ni še nic. Prisilna obdobja izolacije v zivljenju. Pa ne v norisnici! Odmaknjenost pac. NI sredstev...

Venera mi je tud vladar 6. in 11. hise (6. hisa sluzba - raje molčim, ker bom kmalu dalj casa na zavodu kot pa na delovnem mestu in 11. hisa - prijatelji - Pluton na njenem zacetku- prekinitev odnosov s prijateljicami, ker je prisla med nau vedno tretja in mi jo na nek nacin prevzela, od OŠ do konca srednje sole - vedno enako) in v tej opoziciji s Saturnom... zdaj se ze bojim, ko berem neke knjige o posmrtnem lajfu, da bo tam isto, da bom v neki praznini, kot v vakuumu. Ne vem kaj bi mogla nardit, razen da poslusam, kako tece cas. To delam xrolleyes
Samo obnemim lahko.



Kljub vsemu pa Venera v aspektu s Saturnom, tudi če je težji aspekt, lahko napoveduje ljubezen v kasnejših letih in ker je največji problem ta, da te je strah pred izgubo v ljubezni, potem lahko tudi sam veliko več narediš in ko sploh pride do dogajanja, da se naučiš imeti osebo rad, kljub temu, da je ne moreš imeti, se znova in znova zavedaš , da ni tvoja last , in jo v mislih osvobajaš.

To z domačimi živalmi je, ker je Venera vladarica 6. hiše, pa najverjetneje so izgube tudi v prijateljstvih.


Vse dobro,

mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#207 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 1. december 2005, 11:47

Nezmoznost sprejemanja sprememb na splosno, tega pac, da tisti, ki jih mamo radi, odhajajo.
:palec:


Mantis nisi edina tud jaz spremembe težko sprejemam. Takrat grem čez take krize, ki jim kr ni konca. :xx!:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#208 Estrela

Estrela
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 10. januar 2006, 23:56

Mirno sedim,nič
ne delam.Pomlad prihaja in trava sama raste.
[color=#990000]
( Zentrin)
Zaboga !Kaj se res sanje uresničujejo ?

#209 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. januar 2006, 00:15

hm, kwa pa ce je ona iz kakih juznih, toplejsih krajev? :inocent:

#210 Estrela

Estrela
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 11. januar 2006, 00:21

Nikamor ni treba oditi,
da bi spoznal ves svet.
(okoli popka se vse vrti)

To temo je popravil/a Estrela: 11. januar 2006, 00:22

Zaboga !Kaj se res sanje uresničujejo ?

#211 Estrela

Estrela
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 11. januar 2006, 00:29

[attachment=9868:attachment]
Zaboga !Kaj se res sanje uresničujejo ?

#212 enea

enea
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 24. februar 2006, 23:03

karma in retrogradni planeti:

http://www.astrology...p?t=309&start=0

#213 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 30. marec 2006, 10:40

Kaj pa tole:
-moja luna in MC exaktno na njenem sev. vozlu, jupiter 3 stopinje stran
-saturn konj. saturn-exaktno(0 st. 02 minuti orbisa)-kljub temu da je med nama skoraj leto starostne razlike??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#214 sedna

sedna
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 338

Objavljeno: 30. marec 2006, 22:27

Pa kaj! A te ruka, ko si zraven nje? Ce te, potem ze je kaj na tem, ce ne..Kaj je sploh ne-karmicno? Tudi tole dopisovanje je karmicno ali kako?
Kako ti gre studij zahodnjaskih carovnikov? Odkrila eno simpaticno knjigo o invokaciji rastlin, lustkano..

#215 puhica

puhica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 140

Objavljeno: 4. april 2006, 14:38

Kaj pa tole:
-moja luna in MC exaktno na njenem sev. vozlu, jupiter 3 stopinje stran
-saturn konj. saturn-exaktno(0 st. 02 minuti orbisa)-kljub temu da je med nama skoraj leto starostne razlike??

Saturn je bil retro! Moj fant je pol leta starejši ima saturna na 22 st., jaz ga imam pa na 20 st R!
When inner situation is not made conscious,
it happens outside as fate!
C.G. Jung

#216 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 4. april 2006, 14:54

Saturn je bil retro!

..to tut sam vem... samo kaj pomeni ta konjunkcija...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#217 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 1. avgust 2006, 07:02

Itak smo vsi karmično povezani. xrolleyesx

Pri rojstvih, ki so si tako blizu..hmm...
Sicer pa, Saturn je učenje...
Vozel pa svašta.. x:Ix
Dum spiro, spero.

#218 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 1. avgust 2006, 07:41

Če sta vozla v kvadratu to ni glih najbolj a ne? A mislite, da se ne da ustvart družinskih vezi oz. da se prekinejo? :inocent:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#219 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. avgust 2006, 07:52

Če sta vozla v kvadratu to ni glih najbolj a ne? A mislite, da se ne da ustvart družinskih vezi oz. da se prekinejo? :inocent:


Srečamo se tko al tko samo s tistimi, od katerih se mamo kej naučit, zato je dobro, če je tudi kakšen kvadrat, ne gledat kvadratov kot vedno slabo. x;)x

#220 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 1. avgust 2006, 08:22

Sej jih v bistvu ne gledam tok slabo sam, da sem nekje že slišala da se v tem primeru vezi prekinejo...lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#221 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. avgust 2006, 09:01

Sej jih v bistvu ne gledam tok slabo sam, da sem nekje že slišala da se v tem primeru vezi prekinejo...lp


Verjetno je res več verjetno, če npr, saturn v dvojčku, nekomu, ki ima zanko v ribah, drug v strelcu kvadrira oz. oponira, potem imata oba zanko res bolj na udaru, vendar je za prekinitev odvisno še kaj več, kaj bolj pomembnega, mogoče tranzit plutona na ti dve zanki ali kakšen drug počasen, težji planet.

#222 leila.

leila.
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 24. avgust 2006, 12:59

A je kdo mogoče informiran, ali bo v bližnji prihodnosti kakšno predavanje oz. seminar na to temo???
1. Ne sekiraj se zaradi malenkosti.
2. Vse so malenkosti.

#223 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 13. december 2006, 18:40

Njegova luna v Raku je v konjunkiciji z mojim Saturnom, moj J vozel na njegovem ASC v Dvojčkih, moj S vozel na njegovem DESC v Strelcu, njegov S vozel na mojem ASC v Kozorogu, njegov J vozel na mojem DESC v Raku. Partner ima Sonce, Merkur in Venero v Biku v 12. hiši, jaz pa Sonce in Merkur v Škorpijonu v 9. hiši, Venero, Mars in Uran pa v Tehtnici tudi v 9. hiši. Lunca ali kdo.. naj kdo kaj pokomentira, če imava karmični dolg. xrolleyesx xsrcx

#224 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. december 2006, 07:41

Njegova luna v Raku je v konjunkiciji z mojim Saturnom, moj J vozel na njegovem ASC v Dvojčkih, moj S vozel na njegovem DESC v Strelcu, njegov S vozel na mojem ASC v Kozorogu, njegov J vozel na mojem DESC v Raku. Partner ima Sonce, Merkur in Venero v Biku v 12. hiši, jaz pa Sonce in Merkur v Škorpijonu v 9. hiši, Venero, Mars in Uran pa v Tehtnici tudi v 9. hiši. Lunca ali kdo.. naj kdo kaj pokomentira, če imava karmični dolg. xrolleyesx xsrcx


:palec: x;)x Sigurno je to en špil iz prejšnjega življenja, tvoj S vozel na njegovem DESC že dosti pove, da sta se že poznala od prej. Ali mu je tranzit plutona že šel preko DESC ? Na kateri stopinji ima DESC?

#225 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 14. december 2006, 15:30

Lunca, na tranzite se pa res ne spoznam. Nisem se kaj trudila okoli tega. Kje bi to pogledala? Njegov DESC je v Strelcu na 2 stopinjah in 13'. Moj severni vozel pa na 10 stopinj 58' v 11. hiši. xrolleyesx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0