Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski simboli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
3399 komentarjev na to temo

#3276 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. marec 2006, 12:44

No jst upam, da mi bodo simbolčki pomagali. Ampak sej, če verjameš v njih itak delujejo. A ne? x;)x

Delujejo, če je tako namenjeno. Potem z risanjem le-teh "pospešiš" uresničevanje tega "velikega načrta".... x;)x Če pa ni namenjeno, pa jih lahk rišeš v nedogled, pa nč ne pomaga......... :o|o: been there, done that.... x:Dx
Scio mi nihil scire

#3277 5ty

5ty
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 28. marec 2006, 14:11

Delujejo, če je tako namenjeno. Potem z risanjem le-teh "pospešiš" uresničevanje tega "velikega načrta".... x;)x Če pa ni namenjeno, pa jih lahk rišeš v nedogled, pa nč ne pomaga......... :o|o: been there, done that.... x:Dx


Ja sej maš prav. No jst upam, da je tud men kakšn fejt tipček namenjen xsrcx . Ma ne zihr mi je, sam da on tega še ne ve x;)x

Aja pa še neki me zanima. Kok časa ponavad traja, da se ti želja uresniči oziroma da simboli začnejo delovat? Sej vem, da moraš bit pri vsaki stvari potrpežljiv, sam me vseeno zanima iz vaših lastnih izkušenj.

PaPa x:Ix

#3278 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. marec 2006, 16:20

Ja sej maš prav. No jst upam, da je tud men kakšn fejt tipček namenjen xsrcx . Ma ne zihr mi je, sam da on tega še ne ve x;)x

Aja pa še neki me zanima. Kok časa ponavad traja, da se ti želja uresniči oziroma da simboli začnejo delovat? Sej vem, da moraš bit pri vsaki stvari potrpežljiv, sam me vseeno zanima iz vaših lastnih izkušenj.

PaPa x:Ix

Po mojih izkušnjah čist različno x:Dx Priporočam ti, da si pozorna nase in na svojo okolico.... Marsikaj se da videti, če si umirjen in opazuješ... ter se prepustiš, seveda. x:Ix x;)x
Scio mi nihil scire

#3279 5ty

5ty
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 29. marec 2006, 11:53

Po mojih izkušnjah čist različno x:Dx Priporočam ti, da si pozorna nase in na svojo okolico.... Marsikaj se da videti, če si umirjen in opazuješ... ter se prepustiš, seveda. x:Ix x;)x


Hvala tinal za pomoč! Bom upoštevala nasvete!
xDDx

Pa še eno vprašanje bi imela. Nekako mam zadnje čase bol prazno denarnico x;)x , pa me zanima, če bi blo vredu, če bi uporabla PRITOK DENARJA, UČINKOVITOST, HITROST,..........A bi blo fajn še kaj dodat?
x:Ix

Aja pa probleme imam z zamujanjem? Kateri simbolčki bi mi pa tu pomagal?

Full hvala za odgovore, pa lep dan vsem x;)x

#3280 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 29. marec 2006, 12:05

x:o)x

Za pritok denarja nariši : AMALI DOARE, HALI DOARE, ERON VIG xsrcx
Jaz si jih probam narisati vsako sredo in si jih dam v denarnico x^x x:o)x
Ni ti potrebno to delati vsako sredo, jaz sem se že tako navadila pa zato to tako delam x:o)x :palec:
Riši pa tako kot ti je že Tinal omenila z srčnimi barvami x:Xx xsrcx


Sončk x:)x
Objavljena slika

#3281 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 29. marec 2006, 12:56

Riši pa tako kot ti je že Tinal omenila z srčnimi barvami x:Xx xsrcx

xsrcx x:Dx

amar natekkkkkkkkkkk x:Dx x:px
Scio mi nihil scire

#3282 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 7. avgust 2006, 20:47

LIG ULAI xsrcx

#3283 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 7. avgust 2006, 20:55

uh, jaz bom pa zdaj mogla rečt moji prijateljici, naj mi počasi vrne knjigi o vilinskih simbolih.... do sedaj sem si pomagala z borisovimi, ki jih ima objavljene... (hvala borism, da nas rešuješ takrat, ko nimamo knjig pri sebi :kiss: )
ampak je čas, da si še zraven kaj preverem in spet počasi konkretno vilinčke zaprosim za pomoč

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#3284 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 9. avgust 2006, 10:05

REM ŠALAT, prosim zaščiti me pred zlobo šefice, ki je ob polni luni najmočnejša! hvala x:Xx
Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#3285 Orna

Orna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 20. avgust 2006, 10:14

Pozdravljeni

že nekaj časa imam doma knjigo vilinskih simbolov pa je nisem uporabljala. Zdaj pa imam problem in prosim vas za nasvet. Katere simbole naj uporabim, da pridobim nazaj svojega partnerja?
Hvala in lep pozdrav!

#3286 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. avgust 2006, 10:20

hm... simbolčki delujejo le če je v dobro vseh... poišči Borisov podpis, vsaj včasih je imel simbolčke... mogoče kaj za zbližanje, odpravljanje težav, komunikacijo, ljubezen... sej niti ne vem imenov več. Mogoče pa rabiš samo možnost pogovora ;)
dobrodošla med nami xsrcx

#3287 Orna

Orna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 20. avgust 2006, 10:25

Hvala za dobrodošlico in za hiter odgovor. Je pa stvar taka, da se partner odloča za vrnitev k meni ali da ostane pri ljubici. :C:

To temo je popravil/a Orna: 20. avgust 2006, 10:27


#3288 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. avgust 2006, 12:58

hm... jaz bi krepko premislila če bi mu še zaupala... oz. če bi znala obdržat v prihodnosti zaupanje... želim ti, da se stvar razplete v tvoje dobro... mogoče bi uporabila vilinčke zase, za svojo moč xsrcx

#3289 Orna

Orna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 20. avgust 2006, 13:06

Imaš čisto prav, zaupati mu ne bi mogla nikoli več. Zato pa bom prosila vilinčke, da pomagajo meni in kot praviš, da mi dajo moč in samozavest.

#3290 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 20. avgust 2006, 15:14

Vilinski simboli
Tukaj jih imaš, Orna. Pa res zase prosi...nima smisla, da nekoga v kaj siliš. Prosi za ljubezen same do sebe. xsrcx

Jaz zase prosim AMAR NAT, LIG ULAI, KALER ADALI. xsrcx Hvala. x:Xx

#3291 Orna

Orna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 20. avgust 2006, 21:21

Hvala! Bom zase prosila. Nisem pa našla simbola KALER ADALI, kaj pomeni?

#3292 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 20. avgust 2006, 21:22

Sreča. x;)x

#3293 Orna

Orna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 20. avgust 2006, 21:50

Hvala, mi bo prav prišla! xDDx

#3294 kristy

kristy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 24. avgust 2006, 19:19

u teli simboli so me pa začel mal ''privlačit''. ali če skorej nič ne veš o teh simbolih jih lahko uporabljaš in če si mladoleten? že nekej časa iščem čevlje pa jih nikakor ne najden iščem povsod kjer so mi rekli da bi lahko bili.isto velja za nek hlače. je kak možnost simbola da ti pomaga poiskati tisto kar iščeš?? :?

#3295 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 24. avgust 2006, 19:26

Ja, je...poišči simbol iskanja, si ga nariši in prosi za pomoč...meni je pomagalo....link maš pa na prejšnji strani. Nima veze, kok si stara. x;)x

#3296 kristy

kristy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 24. avgust 2006, 19:39

a ne bo nič nevarno glede na to da nisem poznavalka???ker nekje sem brala da so ble potem neke posledice kpo je nekdo nekaj izvajal s temi simboli??? x:Ix

#3297 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 24. avgust 2006, 19:40

a ne bo nič nevarno glede na to da nisem poznavalka???ker nekje sem brala da so ble potem neke posledice kpo je nekdo nekaj izvajal s temi simboli??? x:Ix

Lej, nevarno je samo, če želiš z njimi manipulirat, če jih boš pa uporabila za nekaj tako nedolžnega, se ti pa nima kaj zgodit...nič se ne bat...so prijazni...delaj z njimi s spoštovanjem in boš isto nazaj dobila. x:)x

#3298 kristy

kristy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 24. avgust 2006, 19:45

u hvala pa še nekej(morm vedt)katere barve so srčne menda moraš te simbole ristai z srčnimi barvami!!js prviš slišim za te barve.

kaj pa za srečo in uspeh to obstaja???

To temo je popravil/a kristy: 24. avgust 2006, 19:47


#3299 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 24. avgust 2006, 19:48

J,a baje so dobre kake svetle barve...zelena, rdeča modra al pa sploh srebrna...ne kakih črnih, sivih, temnih....pa lahko je tud barvna podlaga.

Ja, tud za uspeh in srečo sta. :palec:

#3300 kristy

kristy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 24. avgust 2006, 20:05

nobenega simbola za najdenje ne najdem(če bi ga že imela bi ga že najdla :D). a se lahko skupaj enega zraven drugega nariše štiri simbole iz različnih področij???
koliko časa približžno(najmanj do največ) traja dase uresniči. oz da se začne izpolnjevat?

pa fuuuul hvala za odgovore




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0