Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski simboli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
3399 komentarjev na to temo

#3301 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 24. avgust 2006, 20:45

nobenega simbola za najdenje ne najdem(če bi ga že imela bi ga že najdla :D). a se lahko skupaj enega zraven drugega nariše štiri simbole iz različnih področij???
koliko časa približžno(najmanj do največ) traja dase uresniči. oz da se začne izpolnjevat?

pa fuuuul hvala za odgovore

Kok si faca...a si dvojčica al kaj, da s tok nepotrpežljiva...k bi samo sebe poslušala. x:Dx :palec:

Boljš je, da za vsako področje posebej simbol. Pa da razmišljaš o tem, ko rišeš, si predstavljaš to, kar si želiš...pa ne bo delovalo, če si boš želela, da nekdo nekaj naredi....vedno moraš bit ti vzrok želja!
Tukaj imaš pa simbol, k iga iščeš...drugič se bolj potrudi, mala. x;)x Simbol najdenja

#3302 kristy

kristy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 25. avgust 2006, 11:20

ne nisem tehtnica. sem rak hvala za simbol.ta simbol sem verjetno spregledala ker sem vidla milino in modrost :?

#3303 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 26. avgust 2006, 13:52

http://24ur.com/nasl...826_3079268.php


tečaj vilinskega jezika

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#3304 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 27. avgust 2006, 10:54

tečaj vilinskega jezika

Zanimivo. Nekoč sem napisal nekaj krajših pesmic v Tolkienovi visoki vilinščini, ki se sicer imenuje Quenya. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#3305 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 29. avgust 2006, 10:57

A lahko kakšno preberemo? Pesmico namreč ... morda s prevodom ...
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#3306 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 30. avgust 2006, 14:42

Hvala, vilinski simboli....prosim še do konca izpitov, stojte mi obstrani, da bom pridna...sej konec koncev to zase delam, ne? xsrcx x:Xx x:)x

#3307 senka

senka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 25. september 2006, 18:51

Pozdravljeni!
Boris, lepo prosim, če mi napišeš kateri simbol naj uporabim ...Barva kartončka in s kakšno barvo naj bo simbol narisan :mex: :mex:
Vrtim se v začaranem krogu w:Iw prenažiranje, kajenje, rada bi se tudi spoznala/potovanje vase/ Hvala in prisrčen pozdrav!

#3308 LampaDina

LampaDina
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 26. september 2006, 23:29

Javljam se iz Hrvatske.
Nadam se da nije problem ako ne pišem slovenski. Razmijem jako dobro slovenski, ali ne govorim gramatički pravilno, pa se ne usudim pisati.

Da li je to O.K.?

Knjige Kandelar 1 i 2, i Knjigu urokov nabavila sam preko prijatelja iz Sovenije, i od tada su svakodnevno uz mene.
Prvi vilinski simbol sam dobila od svog Učitelja. Bio je to Šani-Taer, i dao mi je neizmjeran osjećaj radosti. Taj osjećaj radosti i radoživosti je bio tako moćan i predivan. To je bio onaj osjećaj kojeg sam godinama tražila. Šani taer mi ga je otkrio. Hvala!
Hvala Vilenjacima, i hvala Marjetki Jeršek.
Kad ima neki problem, otvorim knjigu bez gledanja, i uvijek mi se otvori baš onaj simbol koji mi u tom trenutku treba. Ili mi se u mislima stvori ime simbola, ili slika. Vjerujem u intuiciju, i uvijek me dobro vodi.
Previše prostora uzelo bi moje opsivanje iskustava s Vilenjacima. Molila sam vilenjake za većinu simbola z Kandelara, i svi simboli su djelovali pozitivno i svi su pomogli. Toplo ih preporučujem svim svojim prijateljima, uputim ih na vaš forum, posudim im svoje knjige da pročitaju i precrtaju simbole, ali, problem im je jezik.
Tražila sam po knjižarama, ali nisam pronašla prijevod Kandelara na hrvatski...
Osim simbola, i tekstovi iz knjige su također ljekoviti, djeluju okrepljujuće, a svojim lirskim stilom oplemenjuju dušu jednostavnom ljepotom. Zato smatram da je šteta da nisu dostupni i na hrvatskom jeziku.
Zna li netko da li su knjige prevedene na hrvatski (srpski, bosanski)? Da li je u pripremi prijevod i izdanje?
Nestrpljivo ga iščekujemo, ja i moji prijatelji...

Svima nama treba pomoć Vilenjaka. Ljubav i dobrohotnost tih predivnih bića mogla bi otvoriti i iscijeliti još mnoga napaćena i prestrašena srca.

Sračan pozdrav svima! x:)x
Amar nat!

#3309 yanna

yanna
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 1. oktober 2006, 07:23

Pozdravljeni! Velikokrat prebiram to stran in kar nekaj čakam.....Danes pa sem po dolgem času prebrala kaj se dogaja in .....Senka .....zelo podobno prošnjo imam tudi jaz. Vrtenje v začaranem krogu in verjetno ne dovolj volje ali moči za kakšno korenito spremembo. Prosim vilinčke za pomoč. Poizkusila sem ŠIR TRIN, ALOR ZEI, AILIM ROZ. Mogoče želim preveč naenkrat, prehitro? Ima kdo kakšen nasvet, kakšno kombinacijo uporabiti? Hvala lepa in lep dan vsem skupaj.....KALER ADALI xrosex
Zapiši si v srce, da je vsak dan - najlepši dan.

#3310 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. oktober 2006, 08:58

Evo, spet dajem link na Borisovo galerijo vilnicev, kjer najdete tudi kobinacije za določene cilje...npr hujšanje, učenje, zdravje.... Galerija vilinskih simbolov

Meni trenutno stran ne dela, bodite potrpežljivi. x;)x

LampaDina, ni problem, če pišeš po hrvaško, te razumemo. :palec: Glede prevoda pa ne vem. Kaj, če bi obiskala spletno stran Marjetke Jeršek in probala dobiti kako povezavo z njo, vsaj preko elektronske pošte, in vprašala, če imajo kaj takega v mislih? Vso srečo! x:)x

#3311 yanna

yanna
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 1. oktober 2006, 10:40

Pika Pikica - hvala lepa. Stran trenutno res ne dela. Bom pa kasneje še enkrat malo pobrskala.....mogoče bom sedaj našla.
Včasih veliko zaleže že vzpodbudna beseda, ki pa jih na tem forumu ne manjka.

Življenje je lepo :detelca:

Lep dan še naprej. :flower:
Zapiši si v srce, da je vsak dan - najlepši dan.

#3312 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 2. oktober 2006, 11:49

Al-bum sem videl ta hip, tudi zato, ker sem se spomnil, da imam v žepu že nekaj dni dva simbola:
Ina-Bliž (Bliž Ina) in Povezo Vanje.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3313 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. oktober 2006, 10:27

Pozdravljeni!
Boris, lepo prosim, če mi napišeš kateri simbol naj uporabim ...Barva kartončka in s kakšno barvo naj bo simbol narisan :mex: :mex:
Vrtim se v začaranem krogu w:Iw prenažiranje, kajenje, rada bi se tudi spoznala/potovanje vase/ Hvala in prisrčen pozdrav!



Pozdravljena Senka!

Tole sem odgovoril že preko OS v prejšnem mesecu z nekaj dnevno zamudo, pa če še nisi prebrala, se prosim prijavi in se bo pokazal text. Lep Vilinski pozdrav VSEM, Amar Nat xDDx xsrcx


#3314 senka

senka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 5. oktober 2006, 21:22

[size=7][font=Comic Sans Ms][b][i]
Ker se še ne znajdem ......za vsak slučaj še enkrat .... :onfire: :hepko: iskrena hvala za odgovor in prisrčen pozdrav!

#3315 infinity

infinity
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 17. oktober 2006, 21:37

Yo-ho! xDDx ful zanimiva stvar, ti simboli. vidim da ste na tej strani malo zaspali.. ste pozabli na vilinčke? x;)x mam eno vprašanje. a moraš vsakič ko si nekaj zaželiš narisati simbol? ali je zadosti da simbole enkrat narišeš in potem posežeš po njih ko jih potrebuješ?

no, fajn se (s)mejte! x:Dx
What is there to know?
All this is what it is.
You and me alone,
Sheer simplicity.

#3316 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 25. oktober 2006, 10:49

Sem se odločila, da bom začela uporabljati vilinski simbol za hujšanje.
Ga grem iskat... Upam, da je že objavljen kje v tej temi.
Zdaj pa res... Grem gledat, če ga bom našla, preden se dokončno razpočim.
Objavljena slika

Tres tres chic.


#3317 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 25. oktober 2006, 10:51

Izbral Možnosti -> "Natisni temo", Poiskal: hujšanje
in potegnil vilinca:

Avtor: borism - 15. Feb 2004, 15:44
Danes poskušal z simbolom za hujšanje ( ŠIR TRIN )pa nisem enostavno mogel pojesti kosila, pa hvala Bogu nisem bolan....enostavno nimam apetita, no saj to je pa res fajn.....lep dan
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3318 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 25. oktober 2006, 11:16

Sem si ravnokar narisala kombinacijo za hujšanje... Wiwiwiiwiwi x:)x
Objavljena slika

Tres tres chic.


#3319 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 25. oktober 2006, 11:37

po dolgem casu bom prosila Vilincke za malo pomoci.....

AMAR NAT xsrcx prosim........ xsrcx :inlove:
Uspeh je drznim zagotovljen!

#3320 yanna

yanna
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 25. oktober 2006, 11:59

Tudi meni ne bi škodilo, da bi zbrala toliko volje in se uprla skušnjavi - dobri hrani.
Res je, da malo razvajanja ne škodi. Ampak preveč, je pa preveč.
Melody - bom držala pesti, da ti bo uspelo.

Lep je dan... :flower:
Zapiši si v srce, da je vsak dan - najlepši dan.

#3321 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 15. december 2006, 09:27

Hecni so ti vilinci. Sedaj jih vidiš, sedaj jih ne vidiš. Tudi ta tema je taka.
Cigančica, kam si snedla svoj post?

Tule sem našel, z Nosorogovo pomočjo (najlepša hvala, Nosko, zares si dober)
tole:
Vilinska čarobnost v forumih Misli-verzi

xsrcx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3322 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. december 2006, 15:12

Hecni so ti vilinci. Sedaj jih vidiš, sedaj jih ne vidiš. Tudi ta tema je taka.
Cigančica, kam si snedla svoj post?


Tole je pa bilo zanimivo včeraj. :eek:
Opazim post Cigančice z enodnevno zamudo, preberem, želim odgovoriti in še prej enkrat prebrati in posta ni nikjer več, megla :eek: :o|o: ....jaz si razlagam takole, da si boš sama najbolje pomagala, če je že tako izpadlo, pozdrav vsem, lep vikend + december, Amar Nat
xsrcx x:)x

#3323 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 21. december 2006, 17:03

Boris, ne vem, zakaj se je Cigi premislila in ga izbrisala. Vilinci so ga vendar že opazili!
Ena včerajšnja zgodbica zate:

Varnost

Na hitro ošvrknem snopič pergamentnih papirčkov in spoznam - eden gre z mano. Izbere se Tarim Alb, Varnost. Prav. Da se mi kaj ne bo zgodilo. Namenjen sem na večerno turo v gore. Zanimiva tura. Ne povem, kam. Varnost pač, haha. Takole je bilo na vrhu: hočem narediti fotko, pa aparat javi, da imam prazno baterijo in se zapre. Nič zato. Vzamem rezervno in glej, od baterije se odlepi pokrov. To se mi še ni zgodilo, hihi. Imam še stari analogni aparat. Že ga hočem namontirati na stojalo, pa ugotovim - ni primerno, da slikam. Nisem vprašal, zakaj. Ni mpomembno. Niti poklical nisem nikamor. Čas in varnost sta povezana. Takoj sem šel z gore.

Ko pridem do avta, ga odklenem, se preobujem, vsedem za volan. Potem pa se naenkrat zaklenejo vsa vrata, vklopi se alarm, ključi ne reagirajo, daljinec mižika. Vidim, da je v daljincu verjetno negaj v stiku. Potem daljinec spet začne delati, tako da vsaj pridem iz avta. Ampak nič več kot to. Večer, jaz pa z eno nogo v hribih. Šel sem do ene koče. Električarjev ne poznajo. Bom pustil vse skupaj? Ne, zZzmorem! Birmanka mi da vato, odprem daljinca, vse skupaj zdrgnem in zbrišem, baterijo ponovno priključim in grem nazaj v noč. Po znaku daljinca luču dvojno utripnejo in avto takoj vžge. Car security, varnost, mi je hotela nekaj povedati?
Česa me je varnost obvarovala, če bi se takoj odpeljal domov? Kaj če bi se mi avto blokiral med vožnjo?

Vse je bilo varno. Izlet in vožnja.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3324 kethe

kethe
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 29. december 2006, 10:46

:xx!: najprej vsem lep pozdrav in vesele praznike.sem nov na teh straneh in zato bom kr na hitr ustrelu vprašanje.ali je primerno vilinski simbol tetovirati na kožo (nažalost ali srečo sm ga že vtetoviral-znak razuroštva ) ki sem ga zasledil v že omenjeni knjigi pisateljice Marjetke Jeršek.tukaj sem zasledil tudi podatek da nej nebi simbolov risali s temno barvo(tudi tukaj sem u temo brcnu- xrolleyesx upam da ne) no tok za zdej za odfgovore se vam vnaprej zahvaljujem :palec:

#3325 kethe

kethe
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 30. december 2006, 00:31

:vragec: vse ok unis samo da se ti ne boš zraven mene pasu k preveč trave poješ ostan ti rajš kr tam k si zdej v svinjaku pa se še naprej za debel krompir grebi z ostalimi.
tudi tebi srečno novo leto pa velik -sej veš česa ....uv žarkov da ne boš roza xDDx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0