Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski simboli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
3399 komentarjev na to temo

#3326 rozika

rozika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 5. januar 2007, 08:30

Prosim za nasvet:

Kako naj uporabim kombinacijio za pridobitev in uspeh v poslu, za podjetje katerega imava z očetom. Sva kar pridna imava pa zadnje čase kar malo smole-nama ne gre najbolje, zato potrebujeva malo spodbude. Da pridobiva nove posle, nove stranke...

Kako naj torej uporabim to kombinacijo ali katero drugo ? Na list papirja napišem ime podjetja in omenjeno kombinacijo simbolov poleg, ime vsakega preberem trikrat in se jim po koncu prošnje še trikrat zahvalim ?

Naj uporabim še katere druge simbole: zamaga , zaupanje, uspeh, obilje....?

Res potrebujem pomoč.

Hvala

#3327 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 5. januar 2007, 09:34

Sicer jaz se na tele simbole bolj mal razumem...ampak po moje bi bil tale kar OK..zauspeh pa da bodo stranke.. :palec:

Objavljena slika

hm drugače je pa to z borisove strani....

http://vilinci.media....net/index.htm/

#3328 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 18. januar 2007, 15:15

Sekundarni vplivi vilinskih simbolov

Za božične praznike sem obesil v prostor znak Praznovanje. Kaj pa drugega. Hujšanje za take dni ni primerno. Pazite, ko rišete znak hujšanje, da ne naredite kakšne napačne kretnje in nastane znak za poHujšanje. Če se vrnem k naslovu -

ali smo zato bolje praznovali ali ne , haha. Tako le bilo:

Minilo je nekaj ur po tem, ko sem ga obeil in že pozabil nanj. Takrat je mojo drago prijelo, da prostor primerno pripravi na praznovanje - lnemudoma se je lotila temeljitega čiščenja. Ne kakšnega plovičarskega. Ni odnehala, dokler ni bilo končano. Na to nisem bil pozoren, pa smo se za Novo leto selili v druge prostore. In sem prenesel simbol, ga obesil tam pač. Efekt je bil v nekaj urah isti. Ko blesav sem pospravljal tisti prostor, dokler ni bil očiščen!

Pred praznovanjem je potrebno očistiti vso nesnago! Drugače praznovanje ni tako, kot je treba.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3329 sash

sash
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 13. februar 2007, 20:45

Pozdravljeni!

Imam težavo. S punco hodiva več kot desetletje. Zadnje dve leti sem imel težave z zdravjem vendar se je izkazalo, da ni nič hudega. Priznam pa, da sem rabil skoraj pol leta, da sem se psihično pobral od misli, da sem resno bolan. Punca, ki je močno želela otroka, me je vedno prosila za to, vendar sem se še vedno bal, da je z menoj kaj narobe.
Tudi sam si sem otroka zelo želel, in še si ga, vendar sem se bal, če je kaj narobe, kaj bo, če ostane sama z otrokom, nisem pa ji mogel povedati, da se še vedno pobiram. Sicer sem ji govoril, naj mi da še nekaj časa, ne pa zakaj. Malo je manjkalo, da se izvlečem, pa me je prehitela. Rekla je, da je prepozno.
Sedaj sem se iz tega izvlekel, vendar ona pravi, da ne čuti do mene več isto in da bi odšla. Jaz ki mislim, da je ona TA PRAVA, pa je ne bi rad izgubil. Prosim, če mi lahko svetujete, kako se naj zadeve lotim z vilinskimi simboli, zelo trpim.

Lp
Sash :C:

#3330 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 22. februar 2007, 19:01

ZZZ - Zaupanje za začetek

Če ji še nisi povedal, zakaj, ji boš moral, tudi če gresta narazen.
Potrebuješ zaupanje vase, ne glede na prihodnje dogodke. Potem boš lažje zaupal drugim, tudi njej, še posebej. Neke stvari bi ji bilo dobro povedati, ne gre samo za otroka. Če boš uspel vzpostaviti medsebojno zaupanje, se bo up morda vrnil. Poskusiš lahko vedno. Poglej kak simbolj "Zaupanje" ali kaj v tem smislu.

Barbara že spet ugovarja: »Zakaj se ji ne bi mogla izogniti? Zakaj ne?«
Pravim samo zato: nobena pot ni boljša od druge. Vsaka uči drugačno lekcijo.
Barbara Ann Brennan, Prebujajoča svetloba


P.S. gledam še malo nazaj, preden kliknem na gumb Objavi. Aha, vidim, da je zaupanje omenjeno že v naprej.
Mogoče si vprašal toliko prej, kot si napisal.
Včasih se odgovor pojavi celo prej od vprašanja.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3331 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 22. februar 2007, 21:03

jaz pa na plan vlecem ze kar malce zaprasenega Amar nata xsrcx x:Xx
Uspeh je drznim zagotovljen!

#3332 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 27. februar 2007, 13:14

22.02.2007

Zaupanje v to, da se je tako moralo zgoditi: »Vilinski čarovniki so vedeli, da je zaupanje ena bistvenih sestavin ljubezni. Nezaupanje lahko načne še tako strastno in romantično zaljubljenost.« (MJ)

Zaupanje v nadaljevanje, pa kakršnakoli to že bo: »Če vas je pred kratkim zapustila ljubljena oseba in se še vedno niste izkopali iz pasti samopomilovanja, se spomnite, da ima vesolje za vas druge načrte in poskusite vzreti širšo sliko.« (MJ)

»Elam Lin nas uči, da zaupanje nima nobene zveze z logiko ali razumom, ker je po svoji naravi stanje odprtega duha. Kadar ravnamo po intuiciji in sledimo svojemu srcu, ničesar ne moremo narediti narobe. Vsa naša dejanja, vse naše izrečene besede, čustva, misli, situacije, ki jih doživljamo, so le droben delček veličastnega mozaika neizmerne ljubezni.« (MJ)

Zraven bi morda uporabil simbol Intuicija, vsak znak na svojem papirčku ali kamenčku (celo koščku lesa) Intuicija ti bo pomagala, da boš lažje sledil drobnim, nevidnim, neslišnim a vseeno zaznavnim impulzom vilincev, še bolj pa svojega osebnega vodnika.

Zaupati moramo svojim osebnim vodnikom in imeti intuicijo, da bomo prepoznali njihove namige

26.02.2006 Med prste se mi je zpletel še tretji papirček, na katerem je narisana Harmonija.

Izbira simbolov je vedno individualna stvar. Najbolje je, če si jih vsak izbere sam zase. Tole je poizkus.
Lahko je dober ali odber, lahko odličen ali doličen.
Prav vsak je priličen.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3333 TAYRA17

TAYRA17
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 20. marec 2007, 13:28

Jaz pa že od četrtka prosim vilinčke za ljubezen in spravo med nama, ki sva končala prejšnjo nedeljo. Moram rečt, da ko sem si ta dva simbola narisala na roke je začel klicat in hotel nazaj, zdaj pa spet drugače.
Torej, fant je neodločen ima pa me še vedno rad in mislim da se bo vrnil in bova to dala čez.
Kakšne simbole mi še predlagate, jst trenutno stremim na obuditev oz, da oba začutiva najino ljubezen in povezanost in pa seveda spravo, in hkrati upam da je tako najbolje za oba.
Imam v torbici tudi komplet simbolčkov za ljubezen ampak rada bi da on sprevidi in se ne boji pač vsega kar ga je strah oz dvomov -- on pretirava, majhen problem, ki se recimo naju ne tiče, on postavlja v ospredje. Pomembna sva pa midva!

Lp vsem


Izročam mojo željo tukaj na forumu in vsi vilinčki nama prosim pomagajte, da se spet začutiva in sva skupaj, spet srečna, ker trenutno sva oba nesrečna.
"Kam gredo ptice umret?"

#3334 kaprica

kaprica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 21. marec 2007, 12:41

zadnje čase veliko berem o vilinskih simbolih. zanima me, če ima že kdo s tem izkušnje in ali imajo lahko negativni učinek?

#3335 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 21. marec 2007, 12:50

drugič pa malo pobrskaj prej. imaš zgoraj gumb iskanje.
že obstoječa tema

#3336 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 21. marec 2007, 14:29

Tema za dober začetek, za prvi post v času krščanskega posta.
Veliko je na forumu takih, ki veliko postajo, kar je obratno od internetnega posta.

Ko dobiš nasvet, kaj je potrebno Drugič, me spominja na vprašanja znancev "Kako pa drugače?"
Vedno odgovorim "Drugače pa je vse dobro" Mene ne zanima ne drugače ne drugič.
Lej jo Leo, kako pade na vilince.

P.S. možno je tudi, da se človek zmoti in namesto Komentiraj klikne na sosednji ghumbek, NovaTema.
Uh kakšne so moje kaprice...
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3337 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 26. marec 2007, 17:23

Tayra,
vilinski simboli so hmmm,

pomembno je, kakšna imaš pričakovanja
ko je človek lačen, potrebuje osnovno papico. Ne pričakuj, da se boš lahko najedla začimbic
Včasih pa en pravi grizek ustavi prevelik apetit, lahko že duh začimbe zadošča
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3338 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 27. marec 2007, 13:53

Kaj bi mi lahko kdo povedal in seveda tudi objavil en simbol ki:

jaz bi rad, da bi vztrajal v nečem, npr zdej si razvij zvišano vidno zaznavanja (da lahk vidim avro) in to me ene 4 tedne drži, da lepo vidim prvo plast avro, in potem pa kar naenkrat me mine, in potem čez 1 mesec, s5 morem od začetka delat, ker če nekaj časa ne uporabljaš to, zakrkne :(

Pa ve mogoče kdo za kakšen tak simbol?

Hvala
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#3339 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 27. marec 2007, 14:15

Ne vem probej s kšno knjigo z vilinskimi simboli jst sm eno u knjigarni vidla

A mi mogoč kdo zna pojasnit kako se uporablja te vilinske simbole? Če se jih kam polaga, al sam sabo nosi, meni jih je ena prijatlca narisala na svilo, pa so ful lepi.
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#3340 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 27. marec 2007, 16:03

Ja sam kaj če sta obe knjigi v naši knjižnici sposojeni.
Uporablja se jih tako da si ga narišeš s prosto roko, 3x na glas, 3x šepetaje in 3x v mislih izgovoriš njegovo ime, potem pa ga nosiš s sabo, za večji učinek ga mej še ponoč po puštrom ;)
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#3341 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 7. april 2007, 16:30

A to si ga sam na en papir narišeš al kaj?? Lepo, jst jih neki že mam sej uni na svili so to.
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#3342 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 11. april 2007, 17:44

Kako deluje? Pojma nimam.
Zakaj deluje? Sanja se mi ne.
Če deluje... je pomembno?

Prejšnji četrtek sem četrt za šalo, tričetrt zares vzel s seboj Varnost. Rinil sem navkreber, dokler se ni skoral zgodila nevarnost. Sneg se je na strmini pod nogami že začel premikati. Nemudoma sem se odrinil korak višje.
Ni se za šaliti, haha! Ali pa. Šala je gori dobro uspela.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3343 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. april 2007, 18:50

Kaj bi mi lahko kdo povedal in seveda tudi objavil en simbol ki:

jaz bi rad, da bi vztrajal v nečem, npr zdej si razvij zvišano vidno zaznavanja (da lahk vidim avro) in to me ene 4 tedne drži, da lepo vidim prvo plast avro, in potem pa kar naenkrat me mine, in potem čez 1 mesec, s5 morem od začetka delat, ker če nekaj časa ne uporabljaš to, zakrkne :(

Pa ve mogoče kdo za kakšen tak simbol?

Hvala

mogoče pa samo znak da ne hiti... vse pride ob pravem času, saj veš ane?

#3344 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 18. april 2007, 11:24

Sedem dni za onim izletom sem šel na zmenek, na srečanje. Mene vedno zanima, kaj se bo izcimilo, potem se tudi zgodi kaj.
Izbral sem si znaka Previdnost / Srečanje. Dvomil sem, da bom koga srečal sploh pa, da bo srečanje s kom kaj posebnega. Previdnost ni bila odveč.

Previdnost: nisem naredil nobene neumnosti, čeprav so me srbeli prsti na nogah, da bi zavil v neznane razmere ene strme stene. Zlahka sem se odvrnil od tega.
Srečanje: 5 ljudi je bilo na gori tisti dan. Ne morem reči, da so bila zanimiva srečanja. Zanimivo pri tem papirčku je bilo drugo - na parkirišču sem ga pozabil položenega na travico, ob robu. Nikdar še nisem nobenega izgubil ali pozabil Tale pa se je verjetno odločil kar sam se srečati s enim drugim človekom. Pa nekaj me spet vleče tja, se srečat s to goro.

Sandokan Prevod v Slovenščino: Sanja svinja do koruze (San, sen, sanje)
Sam-do-kam
Sama-pri-njem
Ti-do-tam
Mi-na-njem
Skup-od-kod

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3345 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 18. april 2007, 20:10

Ja ... s tem se res ni za šalit x:Dx
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#3346 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 20. april 2007, 07:49

Odločnost, da grem, da se vrnem, da vstrajam, predvsem pa da bo izlet doživetje!
Videnje za zraven. Bo že kaj za videti in spoznati.

Odločitve so bile vseskozi kar dobre. Izlet je bil doživetje
Videnje, hmmm. Morda se mi še kaj pobliska, kaj vem. Računam na to. Odsviti so že bili. Iščem povezave. Za izlet sem porabil eno minuto hoje na dan skozi eno leto (v stilu reklam...)

Spet sem hotel z vrha, ne da bi pozdravil soseda Jalovca. Me tudi topot spomni.
Isti vrh, drug cilj, bi rekel. Pozno popoldne in večer sta bila tokrat vidno in občutno prijetnejša.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3347 bibaone

bibaone
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 20. april 2007, 20:46

to je lahko samo pozitivno!
obstaja knigica avtorice : Marjetke Jeršak
vilinski simboli - dve knjigi do sedaj
check it out
x:Xx
[size=2][b] Bibaone

#3348 jodeli

jodeli
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. maj 2007, 09:02

Sem prebrala obe knjigi in nekaj simbolov tudi sama poskusla.
Mislim da ti pomagajo če resnično verjameš v njih in njihovo moč.
V mladinski knjihi v Mariboru imajo komplet v katerem sta obe knjigi in karte s simboli.
x:)x

#3349 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 22. maj 2007, 12:07

Jst sm jo hotla kupit v Kranju sam jih je pol zmankalo al neki takega. Drugač mi je pa mamina sodelavka za darilo dala neki takih simbolov narisanih na svilo. Res so carski :)
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#3350 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 6. junij 2007, 11:36

KALER ADALI in TIR KAIRI bi mi zelo prav prišla... xsrcx Hvala.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0