Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski simboli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
3399 komentarjev na to temo

#26 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 5. junij 2003, 12:11

x^x Stanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. junij 2003, 13:44

x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 19. junij 2003, 13:27

Ok se enkrat jaz z mojo lastno izkusnjo: Tole gre pa nekak takole...

Celo noc pred odhodom v bolnisnico nervozna v iber, stalno sem se zbujala in hodila na stranisce ( posledica nervoze)...pa se usedem ob ene 5h zjutraj pred racunalo...globoko vzdihnem odprem stran z vilinskimi simboli in zacnem prerisevat...in naenkrat zacutim notranji mir nic vec strahu...bila sem totalna kalma...ob sprejemu sem bila tudi zelo ok ..nic nervoze in strahu..vseeno sem vzela pomirjevalni tablet, ki so mi ga ponudili ( spet nisem tak heroj) in lepo odstopicam v operacijsko. Tam sem se z ekipo cel cas salila, da sem kar malce zaskrbljena postala, ker so se tako krohotali, ce res dobro vidijo kaj imajo za narest.Na koncu me je tehnik se na pivo povabil. Zaupala sem angelom da so z mano in sem vedela, da so tam, ker sem cel cas bila zelo mirna in me ni skrbelo za nic.

Se enkrat ja Vilinski simboli imajo power! Definitivno!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#29 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 19. junij 2003, 14:02

za špilat pa niso.

jaz sem si kupila knjigo in sem preden sem šla spat, narisala simbol intuicije na čelo, področje tretjega očesa.
Toplo odpriporočam.
Ves naslednji dan, še sreča, da je bila sobota, in sem bila frej, sem bruhala, vse me je matralo, bila sem kot cota. No, v nedeljo, pa kot bi odrezal, nič.
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#30 Tigrca

Tigrca
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 19. junij 2003, 15:28

Hej, anaconda nikoli take močne zadeve si delat zvečer. Raje Endra Gar, ki pomeni spanje počitek ali Eri Damei sanjanje in Pil Arei, ki pomeni spomin, da si sanje zapomniš. Pod pojšter... Ali pa če se slabo počutiš: simbol ljubezni in zdravja!
Poleg postelje pa imam simbolček Šil Venar, ko se zbudim, ga takoj zjutraj pogledam in lažje vstanem.
slabih izkušenj še nisem imela
Tigrca

#31 Tigrca

Tigrca
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 19. junij 2003, 15:30

še to: zvečer si raje naredi simbol zaščite!
Tigrca :)

#32 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 19. junij 2003, 16:06

saj veš, ko si mlad in neumen eksperimentiraš x;)x

z zapolnjenjem sanj, pa v 90% nimam težav, mogoče na stara leta x:Dx
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#33 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 22. junij 2003, 19:40

Od teh, ki si jih nastela, pa so meni najbolj blizu Oshotove (poleg A.Cr.) - vsekakor so najbolj slikovite in pozitivne.

:palec: x^x tud men

sem jih zagledala v knjigarni na Čopovi in takoj kupila, šibala domov in čist not padla za nekaj dni in noči (še angleško verzijo) x:Dx

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. junij 2003, 19:44

Ha- Ne morem verjet!
Ravnokar sem sejvala fotke za v Lunco (med njimi tudi Oshove karte) - skoda, ker nisi pocakala... x:Xx
No, ni skoda - ampak res hecno!!!
V nekaj dneh bova namrec dodala kake 4 ali vec novih deckov. :palec:

Ja - zakon - pa pozitivne so ful - tele Oshotove...
Ampak cakaj, da vidis 'moje' (tiste, ki jih najvec in najraje uporabljam - jih bomo tudi imeli)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 22. junij 2003, 20:33

x:Dx


Evo mene - prva v vrsti za tvoje!

#36 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 19. avgust 2003, 12:04

A kdo ve, če ima v kratkem Marjetka še kakšno delavnico?

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#37 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 19. avgust 2003, 12:17

teja poglej na njeno stran:

http://www.geocities...rsek/index.html

in našla boš tudi njeno telefonsko številko

x^x stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. september 2003, 16:11

A kdo ve, če ima v kratkem Marjetka še kakšno delavnico?

Zivjo Teja!

Ja - 20. septembra ima spet - tule si lahko vse ogledas:
http://novice.lunin....id=313&zoneid=5
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 PEVKA

PEVKA
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 49

Objavljeno: 4. september 2003, 07:51

Redno prakticiram vilinske simbole in so reeeesss fajn!

Priporočam!

pevka xsrcx

#40 Helenna

Helenna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 5. december 2003, 23:04

a kdo uporblja vilinske simbole od marjetke jersek? kaksne izkusnje imate?
lep pozdrav,
Helenna

#41 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 6. december 2003, 09:28

Mogoče najdeš kaj zanimivega ... xwizardx

vilinski simboli

LN INTERVJU - Marjetka Jeršek
Objavljena slika

#42 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 6. december 2003, 13:48

Glede vilinskih ključev, lahko rečem, da imam samo čudovite izkušnje;
-prijateljstvo,
-komunikacija,
-prijaznost,
-harmonija,
-učenje,
-spomin,
-sanje,
-obvladovanje časa,
-zdravje,
-sreča,
-samozavest,
-romantika,
-mir……to je le peščica naštetih pozitivnih izkušenj, skratka delujejo, pomagajo …..hvala avtorici Marjetki Jeršek, pa menda jih ja ne bo kmalu zmanjkalo v Astro novicah, kjer vsak teden eden-lepo darilo!…..sicer je pa večina v Marjetkini knjigi »Slovar vilinskih simbolov KanDeLar«………lep dan!
:palec:

#43 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 22. december 2003, 11:47

Hmmm tudi sama sem čisto naključno prišla do Merjetkinih vilinskih simbolov... na kavi vzamem v roke novice, vidim not astronovice, in potem prispevek o vilinskem simbolu x:)x Razlaga mi je bila zelo všeč, že samo branje o vilinskem simbolu ti vlije kup pozitivne energije... :palec:

Potem sem novice kupovala vsak teden v četrtek x:)x

Do uporabe vilinskih simbolov sem potem prišla neke ustvarjalne sobote doma, ko sem si narisala dva in jih nalepila na zid... združitev (sinteza) in jasnovidnost... sicer sedaj vidim, da za jasnovidnost nisem niti približno pripravljena, zato ga bom dala dol... sinteza pa bo kar ostala... v zadnjih dnevih spet prehajam skozi dokaj viharno obdobje; sinteza se ni pojavila ravno pri meni, ampak sem jo pa dobila iz drugega vira... in sem hvaležna za to, potrudila se bom, da bom obdržala takšen "združen" (pravzaprav razširjen) pogled na svet okrog mene in nase...

Če gledam z vidika, da mi je simbol res prinesel sintezo - delujejo! Res hvala Marjetki za tako čudovito darilo, kot so vilinski simboli. :palec: :flower:


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#44 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 22. december 2003, 12:13

stankaa, kot sem prebrala v temi, si simbole risala tudi ljudem za darila. Tudi sama razmisljam o tem, da bi jim na voscila narisala vilinske simbole - za vsakega pac tistega, za katerega mislim, da bi mu glede na dane okoliscine najbolj koristil - in zato me zanima, ce si glede tvojih daril dobila kaksen feedback? Si sploh povedala obdarovancem, da gre za vilinski simbol? (Hmmm... jaz sploh ne vem, ce bi vsem, ker niso vsi tako "ezotericno" usmerjeni kot jaz in bi jim verjetno bilo to smesno... "vilinski simboli?" :blink: saj verjetno razumes x;)x ) So simboli pri njih delovali?

Kot vidim, je verjetno najbolj ucinkovito, ce si jih narisemo sami...? In se verjetno ucinkovitost simbola zmanjsa, ce ga narisemo drugim, ali pa je tu edino, kar je pomembno, dober namen, in simbol bo deloval...?

Kot so se ze prej nekateri v temi opozarjali, da se s simboli ni za igrat - tudi sama se pridruzujem temu. Sama vem, da moram najprej pri sebi razcistit najprej veliko najosnovnejsih stvari (samospostovanje etc.), preden bom pripravljena na uporabo vilinskega simbola ljubezni... x:)x Ce ti simbol samo pripelje cloveka, ki bi ga rad imel, se vedno ni receno, da bo zaradi tega pa v razmerju vse uredu in da bo steklo kot po maslu... za razmerje s soclovekom, se posebno taksno, h kateremu tezimo tu na forumu, je potrebno veliko veliko veliko... najprej pri sebi, da lahko potem delis to se z drugimi.
Hm... verjetno pa je vsa stvar odvisna tudi od zornega kota, s katerega gledas na vilinski simbol in namen, s katerim vilinski simbol narises; ce ga rises predvsem z namenom prebuditi v sebi ljubezen do sebe, v sebi... potem je verjetno uporaba :palec: :palec:


Stanka, vesela bom tvojega odgovora x:)x hvala ti :palec:


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#45 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. december 2003, 07:34

Sončna vila,
simbol ljubezni mi je najljubši in največkrat ga uporabim.
Recimo, da ga doma zarišem po zraku. Ali ga kar v mislih narišem.
Nič ne oklevaj- Si pripravljena na ta simbol,
saj gre za splošno izžarevanje ljubezni, ne le do svojega partnerja.

Priporočam ti delavnico pri Marjetki in da njo kaj vprašaš, ker ti lahko
da najboljše informacije.

Menim, da je pomembno, da simbol, ko ga uporabiš zaprosiš in se mu zahvališ.

Glede daril -simbol deluje v vsakem primeru, če razlagaš o njem ali pa ne.
Dobro je, da zraven piše ime simbola. Podarila sem jih vedno v kompletu in zaenkrat še ne vem, kako so delovali.

Mislim, da še nisem zapisala ta primer, da sem dala prijateljici, ki je želela zanositi -simbol Življenje in je res zanosila, seveda ona dvomi, da je deloval simbol in če je res zanosila Takrat, ko je dobila simbol, vendar jaz nisem...

Ta vikend sem iskala eno darilo in seveda mi je pomagal simbol Najdenja...

Vso srečo, lepe praznike in mnogo čudovitih dogodkov s simboli x^x
;) Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#46 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. december 2003, 10:35

Stankaaa pozdravljena x!x

Jaz še vedno prakticiram tvoj recept pri pudingu in mi ni žal.
Glede simbola najdenja imam izkušnjo med poletjem, ko sem moral hraniti muca od prijateljev, ki je sicer pameten in muhast in tudi ne pride zmeraj, ko ga ti pričakuješ......z simbolom najdenja teh težav niti enkrat v 10 dneh nisem imel......zmeraj sem ga našel, pa čeprav je ponoči zunaj spal.....torej pozitivna izkušnja x!x
Zanimivo, da mi je pri uporabi simbola čudeža prišla na obisk teta po tridesetih letih.....tudi tukaj rezultat x!x
Kolikor sem jih spoznal, moraš res poprositi in se zahvaliti, tako mislim, da bolj učinkuje......jaz imam narisane na kartončkih, ampak mislim, da je bolje, da si jih rišeš sproti, ali recimo zjutraj, ko vidiš kaj imaš kaj v planu čez dan......ampak nikoli z črno barvo, ampak z pozitivnimi pretočnimi barvami.....malo moraš paziti, da ponoči ne devaš pod zglavnik kakšne simbole aktivnosti(takrat bo res bolj malo spanja!)
Simbol komunikacije tudi deluje, se opazi, ker v začetku sem bil vsaj tule na LNF manj komunikativen........tole sem med vama odgovoril, čeprav tule vidve(Stankaaa) z Sončno Vilo bolj komunicirata, ampak jaz se tule zahvaljujem predvsem Stanki, ker sem jih začel spoznavati ob njenih komentarjih na LNF.
Lep dan in lepe praznike vsem :palec: :xmas:


#47 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 23. december 2003, 10:38

No, pa imamo po zaslugi vilinskih simbolov eno čvekico več tule na LNF-ju x:Dx

x:)x :xmas:
Objavljena slika

#48 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. december 2003, 10:44

x:Dx
xDDx
x;)x
:palec:

#49 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. december 2003, 11:30

točno Borism, ne črne barve uporabljati, ko rišete simbole, tudi oblačiti se ne vanjo -priporočam, ostanite v svetlobi in pustite, da energije tečejo... razen, če vam res ustreza (raje le krajši čas-ker je kot da bi oblekel skafander)

Borism bodi hvaležen svoji radovednosti, raziskovanju... rabil si samo mičkeno spodbudico... (tudi tukaj), da si se bolj povezal z lunatki in s svojo prijazno komunikacijo in slikami mnogim olepšal trenutke, Hvala ti,

:) Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#50 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. december 2003, 12:22

Hvala ti, saj res, včasih rabiš samo malo spodbude :palec:

Lepe praznike tebi Stankaaa in tudi tvojim :xmas: xpresentx xgoldfishx xcrossfingx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0