Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski simboli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
3399 komentarjev na to temo

#51 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 24. december 2003, 12:08

stankaa in borism, hvala za vajin odziv na moje pisanje :palec:

upam, da si bom kmalu lahko privoščila imeti knjigo "Kan-de-lar" tudi na domači knjižni polici... v njej je veliko več simbolov kot sem jih našla na Marjetkini internetni strani, pa tudi opisani so verjetno; zelo mi je bilo namreč všeč, ko sem v astronovicah lahko prebirala o pomenu simbolov, pravzaprav nekakšni interpretaciji, razlagi vsakega simbola posebej...

pred dvema dnevoma sem si spet narisala dva simbola - kar spontano sem v roke prijela srebrno in zlato barvico... kako sijeta! bomo videli, kako bosta delovala x;)x :flower: in res je - barva, s katero rišeš simbol, je pomembna, to sem začutila tudi sama, zato črna barva absolutno odpade... tu smo se našli x:)x

Hvala ti, stanka, tudi za pojasnilo glede podarjanja simbolov; razmišljala sem že, na kakšen način bi simbol podarila osebi, da bi res vplival nanjo... če pridem do kakšne zanimive ideje, jo bom napisala tudi sem v to temo... za predloge, ki pa ste jih že sami uporabili, in ste jih pripravljeni deliti z mano, bom tudi zelo hvaležna xrosex xsrcbumx xrainbowx

še eno vprašanje imam in sicer nikjer nisem zasledila cene delavnice pri Marjetki Jeršek - mi jo lahko kdo posreduje? zanima me tudi, če veste, kdaj bo naslednja? hvala vam za odgovore, uživajte v praznikih, saj je božični čas zares čaroben... :xmas: :flower:


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#52 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 1. januar 2004, 17:30

Preživeli novoletno noč? x;)x

Imam prošnjo in res bi bila hvaležna, če bi jo kdo uslišal x:Ix . Nekdo je namreč napisal (ne spomnim se več točno, kdo od vas), da vilinski simboli delujejo veliko bolj učinkovito, če poleg napišemo tudi ime simbola.

Sama zaenkrat uporabljam le simbole, ki sem jih našla na net-strani Marjetke Jeršek, vendar tam poleg simbolov ni pripisanih imen. Prosila bi, če mi lahko kdo napiše imena za naslednje simbole:
- sreča,
- bogastvo, oblije,
- samozavest,
- mladost,
- združitev (sinteza),
- jasnovidnost,
- mir,
- privlačnost,
- telovadba, šport, gibanje,
- lirika,
- poroka,
- začetek,
- ljubezen,
- skrivnost,
- umetnost,
- življenje,
- lepota,
- zdravje,
- zaščita,
- uspeh,
- namera,
- svoboda,
- sanjanje (sanje), in
- milina.

Hvala za trud :flower: xrainbowx xsrcbumx xrosex


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#53 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. januar 2004, 18:04

Preživeli novoletno noč?  x;)x

Imam prošnjo in res bi bila hvaležna, če bi jo kdo uslišal  x:Ix . Nekdo je namreč napisal (ne spomnim se več točno, kdo od vas), da vilinski simboli delujejo veliko bolj učinkovito, če poleg napišemo tudi ime simbola.

Sama zaenkrat uporabljam le simbole, ki sem jih našla na net-strani Marjetke Jeršek, vendar tam poleg simbolov ni pripisanih imen. Prosila bi, če mi lahko kdo napiše imena za naslednje simbole:

Hvala za trud  :flower:  xrainbowx  xsrcbumx  xrosex


Sončna Vila


Sončna Vila pozdrav v Novem letu 2004 x;)x :palec:

Izvoli, če ti bo kaj pomagalo, lepe praznike in vse lepo v življenju :palec:

- sreča,.....KALER ADALI
- bogastvo, oblije,......HALI DOREI
- samozavest,..........NIA TAR
- mladost,.......AGLAI RAG
- združitev (sinteza),.......EŠAM BEI
- jasnovidnost,.......KLIRA BEI
- mir,...........PALM SOLAN
- privlačnost,........AURUM BEI
- telovadba, šport, gibanje,......ALOR ZEI
- lirika,........TALIDA ŠEIA
- poroka,.......?
- začetek,.......ILUR DANAI
- ljubezen,.......AMAR NA
- skrivnost,......TAUL AŠIN
- umetnost,.......TOR ELEI
- življenje,......NIR MID
- lepota,.......IRD ANAN
- zdravje,......OLAN REI
- zaščita,......TARIN ALB
- uspeh,......TIR KAIRI
- namera,......NET ALU
- svoboda,.....ILIM MILEI
- sanjanje (sanje), in........ERI DAMEI
- milina......?


Lep pozdrav x;)x :palec:

#54 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 1. januar 2004, 18:55

Boris :palec: :palec: :flower: xrainbowx xrosex

Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#55 loncek1

loncek1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 201

Objavljeno: 7. januar 2004, 23:34

x:Ix Zanimiva tema in zanimive izkusnje.
Jaz sem po naravi skeptik :o|o: ali simboli delujejo tudi ce ne verjames x?x
Me pa zanima kaksen je simbol prijateljstva?

#56 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 8. januar 2004, 00:02

x:Ix Zanimiva tema in zanimive izkusnje.
Jaz sem po naravi skeptik  :o|o: ali simboli delujejo tudi ce ne verjames x?x
Me pa zanima kaksen je simbol prijateljstva?

Oj, loncek1 x:)x

Ravno danes sem spet imela zanimivo "izkušnjo" z vilinskimi simboli... Tudi sama sem namreč dokaj velik skeptik - še vedno :huh: :ph34r: - in ravno takrat, ko imam psihično najbolj "kritične" dneve, mi ponavadi zmanjka zaupanja v tisto, kar nas non-stop obdaja, neoprijaemljivo...

Tam okrog sedmih (v službi sem bila danes do pol sedmih zvečer :xx!: ) sem se končno uspela privlečt do knjigarne Vale-Novak na Wolfovi in se zabarikadirat skupaj s knjigo vilinskih simbolov na en stol... ker si knjige ne morem še kupit, sem si šla v knjigarno prerisat simbole ven (ne vseh, seveda, ampak po občutku x;)x ) ... in ko si že čisto težka in utrujena in izmozgana in vsega naveličana izrisujem že nevemkoliki simbol (pazi, "simbol trenutka"!), sem se že začela spraševat, kaj zaboga sploh delam tam in ali ne bi bilo bolj pametno od mene, da bi že šla domov malo počivat... in v tistem momentu me prešine takšna osvežujoča energija, nasmešek na obraz, brundat si začnem melodijo, ki je igrala iz zvočnikov :eek: ... (torej sem začela uživat v trenutku) "adijo pamet," sem si mislila, "evo, pa imaš odgovor, ti nejeverni empirik!!!" x:Dx x:Dx

veš kaj... tako bom rekla... če ti simboli pomagajo, da se na nekaj spomniš, da nekako prideš v stik s tistim, kar je v tvoji notranjosti in bi želela, da se izrazi (saj imamo tako vse v sebi, samo ojačat in izrazit si moramo dovolit), potem.... zakaj jih ne bi uporabljala? jaz jih ... zaenkrat na žalost zaradi svoje trme in počasni prilagodljivosti še dokaj skeptično, ampak... bomo videli :palec:


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#57 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. januar 2004, 10:02

.......jupi Sončna Vila!!!.........si me spomnila, da lahko nekaj naredim x:)x .........včeraj sem v astronovicah videla simbol, ki bi dobro del eni rožici doma :flower: .....ja, tud jaz še vedno skeptik, čeprav se ful trudim, da tole lastnost malo omilim, saj po drugi strani je pa tudi veliko izkušenj, ki potrjujejo tudi moj izostreni neskeptični del x:Dx

............nič bat x^x ......mal nakladam......vzemi kot posledico preživetega vročinskega udara na moje telo x:Dx in male sive celice x:Dx

...ta ta ta ta ta ta. la la la la la........(bo treba malo zabobnat ta ritem YESSS :palec: )


čau, čau


:flower: :flower: :flower:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#58 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 9. januar 2004, 11:58


Aha Amis si me spomnila na rožico:
Simbol Lepota na mozaik podstavku
sem dala pod vijolico, ki ji je vidno pešala moč
Čudovito cveti in poganja liste.

Stankaaa


x:Xx
x^x
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#59 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. januar 2004, 19:42

stankaa, telo sem vesela za tvojo rožico :grin: xokx xsrcbumx xrosex


upam, da bo tudi moji to pomagalo, ker mi ni fajn jih gledat, kako venijo :C:


:detelca: :detelca: :detelca:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#60 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. januar 2004, 19:55

Pozdrav Stanki in Amis ter Sončni Vili :palec:

Kar je predlagala Stanka danes sem včeraj jaz naredil tudi sam, ampak sem še dodal simbol življenja in učinkovitosti.......namreč pri premikanju lepe palme se prelomila in je začela "hirati"....če ni prevelikih poškodb bo verjetno preživela, sicer bom pa povedal čez čas x:)x


#61 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 10. januar 2004, 17:32

.......jupi Sončna Vila!!!.........si me spomnila, da lahko nekaj naredim  x:)x .........včeraj sem v astronovicah videla simbol, ki bi dobro del eni rožici doma :flower: .....ja, tud jaz še vedno skeptik, čeprav se ful trudim, da tole lastnost malo omilim, saj po drugi strani je pa tudi veliko izkušenj, ki potrjujejo tudi moj izostreni neskeptični del  x:Dx

x:)x x:)x x:)x

Držim pesti za tvojo rožico :palec: pa za tvojo palmo tudi, borism x:)x pa za stankino rožico sem tudi ful vesela x:)x (sami rožoljubci tule al kako? x;)x x:Dx xsrcx )


pravzaprav ste mi s tem dali eno super idejo, ki jo bom tudi sama uporabila pri svoji rožici :palec: hvala vam xsrcx

pa pa


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#62 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 14. januar 2004, 13:55

Jaz tudi precej skeptik kar se takih stvari tice.. ampak vceraj sem v Dnevniku kliknila na page od Marjetke Jersek in si sla pred spanjem prerisovat simbola za sanje in mir.. In.. ok, prvic v zadnjih 14 dneh sem brez problema zaspala, brez razmisljanja o vsem kar se mi dogaja, in spala do jutra...
Pa ce so imeli simboli kaj zraven ali ne.. vsaj spala sem. x^x :sleeping:


Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2004, 14:01

:palec: :palec:
Vcasih nam je razum samo v breme... x:)x

Mitja pa pravi tako za aventurin (in bolecine) - ne vem, ce je zdaj ta kamen ravno to, a vem, da ne grem vec brez njega pulit zoba. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. januar 2004, 14:18

Sončna Vila moram povedati, da sem včeraj opazil, da je palma čudežno preživela, simbol pod lončkom pa kar naj ostane.
Fino tudi tam delujejo, ko je pa Marsa omenila zobarja, tudi pri zobarju zelo oblažijo bolečine v. simboli( preizkušeno dvakrat v enem mesecu pri zelo neprijetnem brušenju)......spet prijetno z koristnim........lep dan z ILON BAROM x;)x :palec:


#65 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 14. januar 2004, 14:39

uh borism tud mene še ta mesec čaka na programu zobozdravnik
Marsa aventurin super, in kateri simbol si imel zraven?
:8): Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#66 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. januar 2004, 15:26

Pozdravljena Stankaaa!

Pri zobarju sem imel:
- olajšanje,
- pogum,
- prilagodljivost.

Fajn se je izšlo, pa še zobarka mi je pred Silvestrom rekla, ko sem dobil zdravilo v zob, žal vam ne moremo pomagati, ker vas bo tri- štiri dni zelo bolelo :sori: ....boste moral pač zdržati :eek: .......nisem mogel verjeti, ker enostavno niti enkrat nisem občutil bolečine od takrat x^x .
Lep dan :palec: x;)x


#67 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 16. januar 2004, 14:10

sem ravnokar prisla do odkritja, da je tale marjetka o katri vi pisete, taista marjetka, ki je napisala knjigo teden dni do polne lune!
zelo hecno, se je namrec dobro spominjam, to je bilo pred leti, ko je nosila te knjige stalno s sabo in jih dajala v zamenjavo za dobrine vsem, od policajev, ki so jo ustavljali, do natakarjev v stari ljubljani...sem hodila se v srednjo solo, pa sem dosti spricala, in tako sem jo nekoc spoznala...
pa seveda tudi njeno knjigo, takrat mislim, da je bila samo ena!
v glavnem, fina kombinacija, ce se ukvarja s tem, je vsekakor v redu, ji prav pase ( kot se jo jaz spominjam!)

x:)x x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. januar 2004, 14:22

sem ravnokar prisla do odkritja, da je tale marjetka o katri vi pisete, taista marjetka, ki je napisala knjigo teden dni do polne lune!
zelo hecno, se je namrec dobro spominjam, to je bilo pred leti, ko je nosila te knjige stalno s sabo in jih dajala v zamenjavo za dobrine vsem, od policajev, ki so jo ustavljali, do natakarjev v stari ljubljani...sem hodila se v srednjo solo, pa sem dosti spricala, in tako sem jo nekoc spoznala...
pa seveda tudi njeno knjigo, takrat mislim, da je bila samo ena!
v glavnem, fina kombinacija, ce se ukvarja s tem, je vsekakor v redu, ji prav pase ( kot se jo jaz spominjam!)

x:)x   x:)x

Ja, to je ta Marjetka, Tinka... Zelo fajn je Marjetka, zelo zelo dobro se razumeva, pravzaprav sva postali pravi prijateljici, veckrat pride, s Timom pa si izmenjujeta Magic karte. x:Xx x8Dx x:)x - tako da me vsak teden vprasa - kdaj bo prisla Marjetka? :flower:
Napisala je tudi nekaj drugih knjig, med njimi o urokih...

Za tiste, ki vas zanima, pa vnovic se link na intervju, kjer sva se dotaknili parih njenih projektov (vendar do ".. polne lune" nazaj nisva segli). :)
LN intervju - Marjetka Jersek
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 16. januar 2004, 16:40

hvala marsa, sem mela danes en cuden dan, sem najprej tole ugotovila, potem pa se da free-ja poznam, sem bla tako vesela, sem kar nekaj skakala tam po forumu o poznanstvih...prav specialno dozivetje danes zame, tale forum! :palec: x:)x xsrcx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#70 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 16. januar 2004, 17:41

Uf, jaz pa......ne znam prav uporabljat vilinskih simbolov? :sori:

Sem si za spanje narisala mir, sanje, zascito in zdravje (danes je zdravnica ugotovila, da imam samo navadno virozo xDDx ), si dala pod povster, pa nisem nikakor mogla zaspat. Me je zacela potem tudi glava bolet, tko da sem umaknila simbole na pisalno mizo.

Kaj sem naredila narobe? :sori: So premocni zame? :sori:
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#71 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 16. januar 2004, 19:58

Hmmm Ribica Katja, sicer sem tudi sama popoln začetnik, kar se vilinskih simbolov tiče, ampak bom vseeno pristavila svoj lonček. x:)x

Simboli so znamenja (kakršnikoli simboli, ne samo vilinski), ki imajo lahko na nas velik učinek, saj kontaktirajo skozi podzavest... samo če se jim predamo, sodelujemo z njimi... Npr. simbol iniciacije dečkov v plemenih - fant je zelo kratkem času postal moški, čeprav sami vemo, da je odraščanje stvar, ki se odvija dlje časa (če ne celo celo življenje x;)x ). Vendar je iniciacija pomenila neko mejo, vplivala na dečka in njegovo psiho.
Ravno tako vilinski simboli vplivajo na nas, če jim pustimo. Ko sem brala Marjetkino knjigo, sem videla, da za meditacijo s simboli, ki jih uporabljamo, predlaga prav posebno meditacijo... In v tej meditaciji naj bi si tudi predstavljali sebe s kvaliteto, do katere si želimo priti s simbolom (npr. zdravje); ta vizualizacija seveda vpliva na nas, naši podzavesti da določen signal, sporočilo... No, vsaj tako si sama to razlagam.

Sem pa ugotovila, da ni nujno vsega potrebno povezati s stvarjo, s katero se trenutno ukvarjam... Za primer; ko sem prve nekaj dni izvajala tibetančke, sem vse naokrog razglašala, kako zaboga ne morem spat zaradi njih, ker sem jih delala v popoldanskem času... šele danes ali včeraj se mi je posvetilo, da je bila za to verjetno kriva bližajoča se polna luna in niti ne tibetančki :OoO: x;)x , saj takrat še nisem bila tako občutljiva, da bi lahko takoj in zelo močno zaznala vpliv teh vaj na svoje telo. Mogoče je vzrok tvojim težavam ob prvi uporabi vilinskih simbolov pravzaprav nekje drugje in ne v vilinskih simbolih?

Lepo se imej, pa ne boj se vilinskih simbolov... Že samo ime ti pove... da so vilinski, ne škodujejo xsrcx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#72 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 16. januar 2004, 20:39

Soncna vila, hvala! x:)x

Imas prav, mogoce niso simboli krivi za to. Samo sem pac mislila, da so premocni, ce sem sele zacetnica.

Uuu, si moram predstavljat, da sem zdrava! x8Dx

Ne da bi se bala vilinskih simbolov, ampak tega, da sem jih napacno uporabila. Ali pa da sem jih prevec nanizala skupaj.

No sej, za zdravje mi je pomagalo, ker lahko bi blo kaj hujsega.......kaksno vnetje, infekcija.....baje celo nosecnost......hvala bogu, da je samo viroza! x^x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#73 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 16. januar 2004, 22:17

Me veseli, da sem ti lahko priskočila na pomoč s svojim odgovorom x:)x

Pravzaprav... ko delamo z vilinskimi simboli, delamo sami s svojo podzavestjo, torej delujemo sami nase preko vilinskega simbola. Zanimivo, kajne? O tem razmišljam že kar nekaj časa... kaj nam pravzaprav vsa simbolika, obredi ... pomenijo... kako skozi njih delujemo in kako le-ti delujejo skozi nas. x;)x

Pozdravček!


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#74 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 17. januar 2004, 07:54

No fajn se me "zrajcali".... spet mam eno stvar, zaradi katere bo moj oči zavijal x:Dx x:Dx x:Dx .... grem kr probat..... pol pa javim! x;)x

LP
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#75 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 17. januar 2004, 09:19

Tako!

Na zelene kartončke sem narisala s tako lepo bron barvo, simbol Miru, Ljubezni, Zdravja, Sreče, Združitve in Bogastva (pod vsako sem napisala tudi ime simbola )in bom obesila kot povezane slikice eno pod drugo na steno (a je v redu?). Upam, da nisem preveč simbolov združila, oziroma jih napačno združila! Vsak komentar dobrodošel!

Po netu sem iskala še druge simbole, pa jih nisem našla. Zgleda, da bom res morala po kartice oz. knjigo (bo še mal počakal, da bo simbol bogastva začel delovati x:Dx x:Dx ).

Tilen je spet nekaj prehlajen, in ima vročino, pa sem mu pod blazino dala simbol zdravja in prosila, naj mu pomaga (poleg Lekadola, seveda)!

Zdej pa še naredim take male kartončke za v denarnico al pa kam drugam!

Še se pogovarjajte! Spremljam temo!

Lep pozdrav!

PS. Brala sem tudi od urokov na LN (od Marjane). Si kdo poslužuje le-teh?
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0