Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski simboli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
3399 komentarjev na to temo

#76 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. januar 2004, 19:14

x;)x :palec:

#77 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 17. januar 2004, 19:49

Naky, živjo xsrcx , prav lepo te je videt tudi v tej temi!

Danes je čisto neplanirano prišlo do tega, da si lahko vzamem čas za prerisovanje simbolov... nekega dne sem si namreč vzela v knjigarni čas in si v zvezek izrisala iz knjige Marjetke Jeršek vse tiste, za katere sem menila, da bi mi prišli trenutno najbolj prav... in danes bojo našli svoj prostor pod soncem v dosti bolj urejenem blokcu... da bom imela vse na kupu x;)x

Zvečer pa mogoče še kakšna meditacija na temo kakšnega simbola x;)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#78 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 18. januar 2004, 13:44

Tko! Mojmu sinku je padla vročina :palec:
Ko je Klemen včeraj videl moje risbice na zidu in ko sem mu na vprašanje kaj je to, odgovorila kratko in jedrnato:"vilinski simboli" je samo zavil z očmi in mi rekel z nasmehom (kot sem rekla):"Čarovnica!" Potem pa je samo dodal, da so "zanimivi okraski" x^x . No ja tud to je nekaj, ane!
Sončna vila.... ja..... res je očitno, da imava obdobje podobne frekvence x;)x !
Sinoči, ko sva bila povabljena na eno žurko (štiridesetletnico), seveda nisem mogla iti, zaradi tamalega (mal mi je kar pasalo, ker se mi ni dalo), toda sem si postavila simbol "namena" in se odločila, da jih grem sam mal pogledat, vmes, ko bo Tilnu malo vročina padla.... IN SEM ŠLA (Jaz, ko me je tako težko spravit od doma x:Dx ).

pozdravček vsem!
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#79 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 20. januar 2004, 10:40

Poročilo:
Danes sem na pošti vzela dve hitri srečki (simbol sreče in simbol bogatstva sem imela v denarnici), potem sem ju pa še narisala kar na srečki in glej ga zlomka v eni srečji je bil dobitek 1000 SIT, v drugi pa "zamenjava srečke"! x;)x x;)x
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#80 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. januar 2004, 13:10

:palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#81 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. januar 2004, 13:12

:eek: x?x

x^x x8Dx x^x :palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#82 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 27. januar 2004, 09:41

Hmmm te rože so pa res fine prijateljice z vilinskimi simboli... x:Ix Sem dala pod mojega singoniuma znak življenja in lepote, pridem po enem tednu nazaj v študenta, pa ugotovim, da se je čisto razbohotil... xsrcx Ful je lep :2src:


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#83 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 27. januar 2004, 10:24

Tudi moja zlomljena palma se je čudežno popravila in prenovila s pomočjo vilinskih ključev.....hvaležen sem jim tudi pri odganjanju gripe, tiste za pomoč pri zobarju bom uporabil spet naslednji teden.....res so čudoviti ti energijski ključi :palec:

xrainbowx xyiyax xcrossfingx

#84 Marree

Marree
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 27. januar 2004, 15:32

Mojmu Benjaminčku tut pomaga znak lepote in življenja. x:)x

pstttt, pa še neki,..... pa nubenmu povedat,...... smo mel v firmi likvidnostne težave in odkar imamo tu simbol obilja ...... no ...... hvala vilinskim simbolom in dobrim vilam..... xDDx

x^x .... o, da bi še na lotu kej zadeli ........ x^x
Ljubezen izbeza dušo iz njenega skrivališča

#85 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. januar 2004, 15:59

Mojmu Benjaminčku tut pomaga znak lepote in življenja.  x:)x

Evo! To moram pa probat res! x!x
Nas frend in sostanovalec Benji, ki je celo starejsi od Tima, prenesel stoicno kakih 7 ali 8 selitev, mi zdaj nekaj crkava... :sori: :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#86 Marree

Marree
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 28. januar 2004, 15:35

Evo! To moram pa probat res!   x!x
Nas frend in sostanovalec Benji, ki je celo starejsi od Tima, prenesel stoicno kakih 7 ali 8 selitev, mi zdaj nekaj crkava...  :sori:  :o|o:

.... aja Marsa še nekaj , Benčitom zelo pomaga preživeti poletje zunaj, pod kakim drevesom, če imaš srečo z ugodno lego vrta (moj je zelo užival v češnjevi senci).
Ljubezen izbeza dušo iz njenega skrivališča

#87 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2004, 15:38

Thanx Marree, da bom vedela na stara leta, ko bom imela bajto. :)
Nimam vrta, imam pa (totalno zabasan) balkon. xDDx
Hvala za tole informacijo, dobro je vedeti. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#88 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. februar 2004, 19:52

Zahvaljujem se vilinskim simbolom, ki sem jih uporabil včeraj pri zobarki, ki ne more verjeti, da sploh ne čutim takšnih bolečin vrtanja, kot, da bi se sedaj hotela zobarka preverjati koliko zdržim......ampak jaz se pa na koncu samo smejim,.... pa meni ona saj vas bo pa doma bolelo, trkam ob les.....vsi poskusi uspešno prestani......komaj čakam, kdaj bom spet na vrsti :palec: HVALA x;)x

#89 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 5. februar 2004, 15:56

Boris dobro to! ah, ampak ti si itak žilav in trpežen fant, bi rekla... x;)x

Razmišljala sem, da bi se zmenili, da bi uporabili kak simbol vsi v enem dnevu zjutraj in nato komentirali, če smo kaj v zvezi s to energijo doživeli
recimo učinkovitost+komunikacija v soboto zjutraj in drug teden komentarji?
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#90 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 5. februar 2004, 16:40

U, meni se to zdi super ideja, Stankaa! xDDx

Danes sem si kupla hitro srečko..... x:Dx Pa nosim v denarnici simbola obilja in sreče..... Jupi, 150 SIT dobila nazaj!!!!! x^x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#91 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 6. februar 2004, 11:20

Ok Stankaaa se strinjam, jaz bom poskusil, pa naj vidimo kaj bo... x;)x :palec:

#92 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. februar 2004, 17:57

Jutri je Marjetkina delavnica, za tiste, ki vas zanima:
http://novice.lunin....id=313&zoneid=4 :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#93 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 6. februar 2004, 21:49

Ej, mislm kva sem pozabla povedat....... na tistem tavelkem lotu sem zadela ŠTIRICO x:Dx x:Dx x:Dx (drugič v življenju zadela na lotu) - pomagal mi je simbol Sreče!
x:Xx
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#94 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 6. februar 2004, 21:49

Hvala Marsa, škoda, ker me ne bo, ne utegnem, ampak enkrat bi pa res rad Marjetko v živo videl in slišal.....kdo ima možnost, res škoda prepustiti takšno priložnosti x:)x :palec:

#95 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. februar 2004, 08:28

na tistem tavelkem lotu sem zadela ŠTIRICO (drugič v življenju zadela na lotu)

jest tud xDDx (listek sem imela v moji škatlici, skupaj s citrinčkom in simbolom obilja)... nekaj dni imam doma Marjetkino knjigo :palec: ... zdaj šele vidim, da so mi vilinski simboli zelo domači ... skoraj identični angelskim kvalitetam x^x xrainbowx

#96 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2004, 09:38

Mateja - x;)x x:)x - me veseli! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#97 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:49

Da se pohvalim, da sem bila na Marjetkini delavnici x:Dx , ful luškan...vile in vilinčki in vilenjaki x:Xx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#98 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. februar 2004, 08:48

Nobenega komentarja Stankaaa, opa potem pa tudi jaz ne bom napisal kako je bilo, če se nekaj dogovorimo, je treba potem probat....v glavnem jaz sem se imel zelo komunikativno. x;)x

#99 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. februar 2004, 09:29

borism čudovit vikend je bil, še vedno sestavljam vtise... Vzela sem učinkovitost komunikacijo +prijaznost, mislim da bi ocenila komunikacijo kot jasno, tekočo, in s toplino tudi pri tistih, ki imajo recimo stelij v Ovnu, Levu na MC in so znani kot bolj odrezavi. Ampak tudi to, da je kdo povedal kako daljšo štorijo in da smo vsi nekako padli v poslušanje in vprašanja-taka intenzivna komunikacija, kot recimo to, da nam je razlagala prijateljica med odmorom o regresiji in seveda sproti našla potrditve v svojih aspektih. Ne vem, razmišljam o tem zakaj sem v soboto vse zapisala, vse zapiske lepo naredila, v nedeljo pa sem samo vsrkavala tiste karte na tabli in debato ob njih, spraševala... Kot da bi vedela, da v soboto ne bo ene prijateljice in sem ji v nedeljo dala sobotne zapiske. Razmišljam tudi o vplivu simbolov kaj je bilo drugače kot običajno. Spoznala sem nove ljudi in smo tudi takoj klepetali povsem spontano. Enkrat sem si drznila tudi seči v pogovor, kjer je ena gospa govorila čez osebo, ki jo po moje sama bolje poznam in sem pristopila in dopolnila, da je odlična v tem in tem in tem, ter da jo dolgo že osebno poznam.

Zdajle bom zarisala simbol ljubezni.
Tukaj na vrata, tako da bo vsak vstopal skozi ta simbol.
In potem bom postala pozorna... x;)x
pssst :shsh:

Kateri simbol vi danes uporabljate?
Pomladni pozdravček
Stankaaaaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#100 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. februar 2004, 10:56

Hvala Stankaaa za mnenje, zgleda, da sva samo midva tule poskusna zajčka x:Dx . Tudi jaz sem imel ob teh dveh simbolih zelo kuminakativen dan, da sem si ga zvečer moral vzeti(simbol) iz žepa, ker se mi zdi, da bi še kar govoril in komuniciral, ampak, ko vidiš, da ti drugi ne morejo več slediti se je pa potrebno malo umiriti.
Jaz danes v zelo uspešni sredi uporabljam simbol samozavesti in prijaznosti, pa sem zato tolk uspešen, vsaj tule v službi. Želim, da ti uspeva tisti eksperiment z simbolom ljubezni, saj jaz bi tudi poskusil, pa potem nimam miru, še posebej pri damah ne. Zdajle rabim malo miru x:Dx , tebi in ostalim pa želim lep dan, pa naj bo spomladanski pozdrav x;)x :palec:





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0