Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski simboli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
3399 komentarjev na to temo

#151 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 26. februar 2004, 10:59

Pozdravljena MBmetuljčica med nami! x;)x

Novi lunatki, kar prihajajo, še malo pa nas bo 2000, uh pestro x:)x .
Če šele spoznavaš vilinske ključe, obilo domišljije pri risanju, sicer boš kaj kmalu spoznala njihovo moč. Bomo veseli, vsakega mnenja...oziroma izmenjave mnenj....čudovit zimski dan tebi, kot tudi ostalim xcivx :palec:


#152 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:34

Hvala Boris x:Dx za prijazne besede.. seveda si bomo izmenjali izkusnje... xDDx
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#153 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:42

Ok, me veseli MBmetuljčica x;)x :palec:

PS:
Upam, da si našla simbol ljubezni, samo pazi se, ker lahko potem pride do navala x;)x
x:Xx

#154 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:43

Tako je bilo pri tebi? x:)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#155 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:45

MARSA, kaj se opazi x?x x:Dx , danes še v eter več ne morem priti x;)x :2src: x:Dx

#156 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:47

ooo Boris :2src: :2src: :2src:

Jaz včasih uporabim kak simbol. Pa vedno se ne uresniči :sori: . Mogoče delam kaj narobe, ne vem.....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#157 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:48

Seveda - a nisi prebral za ribe (sicer se mi zdi za zenske) - v stari pavlihovi pratiki, kaksne so ribe - da imajo toliko snubcev, da jih morajo odganjati z gorjaco! xDDx x;)x
Jaz pa sem 'posodobila' in rekla, da moram s spohtlom jih dol spravljat! x:Dx x:Dx x:o)x x:px
Pa da 'v grozdih visijo na vratih'... x:Dx x:Dx x:o)x x;)x
In to BREZ simbola, raje ne pomislim, ... x;)x x:px x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#158 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:50

Ok, me veseli MBmetuljčica x;)x  :palec:

PS:
Upam, da si našla simbol ljubezni, samo pazi se, ker lahko potem pride do navala x;)x
x:Xx

Ljubezni se nikoli ne smemo braniti.. to je edini smisel zivljenja.. ljubiti in biti ljubljen, privilegij bogov :)

Se strinjas Boris?
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#159 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:51

iiiiiii (vdih) iiiiiiiiii (vdih) iiiiiiiiii

Marsa.. potem pa mas veliko prijetnega dela... x:Dx xDDx x:Dx
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#160 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:53

Saj tudi jaz še ne uporabljam simbola ljubezni, kaj bi šele bilo, če bi ga. :sori: x:Dx
Cosma in ostali, simbol se ne aktivira, če hočeš komu škodovati miselno ali drugače, saj to ja fino x;)x .....mogoče nisi risala zbrana in z rdečo, zeleno, modro ali podobno živo barvo.....nikoli ne riši
s ČRNO!!

#161 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:54

MBmetuljčica, se popolnoma strinjam x;)x :palec:

#162 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:55

Ni bilo namenjeno nikomur, da bi škodovalo. Bile so želje za mene osebno. Risala s srebrnim flomastrom in kakega z rdečim.
Sama Marjetka blagoslovila, moje flomastrčke in rekla da so ok. Papir je bil vanila barve ali pa oranžne.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#163 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 26. februar 2004, 12:01

Cosma, trikrat si poprosila prej x?x in se zahvalila potem x?x
Sicer se je tudi meni že trkrat do sedaj zgodilo, kot, da se ključ ni aktiviral, no se je pa naslednji dan, ali ob naslednji priliki.....danes je spet nov ključ v Astro Novicah....lep dan x;)x :palec:


#164 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 26. februar 2004, 16:01

U Boris, še dobro, da si me spomnil na Novice.... x:)x

Zvečer sem si narisala nekaj simbolov za spanje in za sanjanje, pa spomin zraven..... Sem dolgo spala, se spočila, pa še ful sanjala in si zapomnila......jim bom napisala: HVALA VAM! x:)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#165 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 28. februar 2004, 16:50

Hojla!
Jaz tudi kupila novice x^x , pa ne samo to, tudi knjigo sem dobila.
Sicer sva pa končala tole DP. Moj sine je izgubil le tisto partijo, upam, da so pomagali tudi simboli. Na kristal avanturin (ki je bil priložen kandelarju) se narisala še mojstrstvo (Boris še enkrat hvala). Na koncu je bil tretji, prvi trije imajo pravico nastopa na SP in EP, tako da bova spet potovala x;)x , Turčija ali Grčija, se bomo še odločili. To bom še risala simbolčke! Obilje že nosim..., sponzorji javite se! x;)x x:)x x;)x

Sicer sem pa ta teden sigurno dve kili shujšala, ne vem ali zaradi turnirja (živčki pa to), ali pa je deloval ŠIR TRIN x:Ix

Tudi v vrtcu sem narisala nekaj simbolov, za igrivost, prijateljstvo, ljubezen in ustvarjalnost. Še poročam, kako se bodo prijeli! :palec:

Lep pozdravček!
strelka

#166 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 28. februar 2004, 21:48

No vidiš Strelka, jih spoznavaš in čutiš, pa še to samo pozitivne izkušnje....čimveč doživljajev z njimi....lep večer x;)x :palec:

#167 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 28. februar 2004, 22:37

Meni je ful vsec, da delujejo samo, ce je tvoj namen pozitiven...... Ker recimo pri magiji lahko uporabljas uroke tudi ce nimas pozitivnih namenov (se ti pa vse trojno vrne). V tem smislu so simboli veliko bolj varni......Ce nimas objektivnega pogleda na svoje namere in se ne zavedas, da je pod navidezno pozitivnim skrit negativen....samo ne deluje, ni drugih posledic. Je tako? :8):
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#168 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 28. februar 2004, 23:05

Če mene sprašuješ :irs: je tako, ja :palec:

#169 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 29. februar 2004, 11:17

Me firbec matra... ORAN TAR x?x Sigurno kak simbol, ki ga ni v knjigi, ane?
strelka

#170 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 29. februar 2004, 12:03

Palm Solan vsem!

Ugotovila sem, da če si stvar resnično zaželiš - deluje.
Če pa si neko stvar želiš, pa te vmes ovirajo dejavniki kot so strah, neprepričljivost itd (v podzavesti) potem ne more delovati.... vsaj pri meni.
Tako je z mojim kajenjem..... rišem simbol namena na škatlico, pa nič. Prav jezna sem nase.... (v podzavesti se ustrašim samo sebe)....
Prekleti cigareti!
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#171 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. februar 2004, 12:09

Potem, če imaš namen na šaktlici cigaret, boš pač kadila z namenom, z užitkom :sori: :xx!: .
Za odvisnost in zasvojenost je drug simbol x!x ..... lep dan x;)x :palec:


#172 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. februar 2004, 12:26

Strelka, tole za "ORAN TAR" menda mene sprašuješ x?x , ne ni ga v knjigi, predstavlja pa ključ do življenske moči. Če jo rabiš, ga izvoli v podpis, pa si jaz drugega omislim x!x x;)x

#173 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 29. februar 2004, 15:17

Ne, ne ... ne rabim za podpis, sam radovedna sem... Bi rada kar vse simbole spoznala! Mi boš še enkrat dal slikico, prav? Se nič ne mudi!
strelka

#174 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 29. februar 2004, 15:32

Sem si pred enim tednom v knjižnici izposodila KanDeLar.

V tem času sem že uporabila simbola Zdravje in Radost v kombinaciji.

Ker mi povsod zmanjuje časa, (sigurno ga ni toliko, da bi še meditirala... xrolleyesx , pa ne rečem, da ne bilo morda potrebno..) jaz tole raje lepo na listič pa pod poušter...
pa moram reči, da je kar učinkovalo, se mi je uho pozdravilo (Mislim, a je že kdo slišal za vnetje ušesa, ki ga ne dobiš zaradi prehlada, ker pač nisi prehlajen, ampak zaradi tega, ker dobiš vodo v uho??? xrolleyesx :eek: ..)


Zdaj me pa čaka nekaj prav neprijetnega...srečanje s sodnikom za prekrške...ena tistih nepojasnjenih nesreč v času retrogradnega Marsa..v nesreči ni bil nihče ranjen, škode pa kar precej. Sploh mi ni jasno, kako je prišlo do te nesreče, sem bila sploh kriva ali ne x?x

V bistvu sem samo hvaležna vesolju, da se ni kaj zgodilo sinu, ki je bil prav tako v avtu!

Če je potrebno, če je tako prav, bom pač prevzela odgovornost. Bom pa vseeno uporabila simbola Šir Venal -srečanje pa Tarin Alb - varnost in zaščita.

Hm, pa Čarovnikov nasvet sem tudi že uporabila.

A bo tako prav, BorisM??

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#175 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. februar 2004, 17:41

MucaMaca saj to je prehlad, tuširaš se, ali pa kopaš, pa prehitro na prepih in tu je vnetje ušesa. Fino, da ti je pomagalo čez noč ! Ključ sluha, bi stvar tudi verjetno še hitreje uredil.
Pri nesreči je pa pomembno, da ni telesnih poškodb, saj poznaš tisto o plehu! Tu v avtomobilu je zelo priporočljiv vilinski ključ PREVIDNOSTI- »ENI LAVA« kot tudi ob nevarnih adrenalinskih športih!
Uporaba srečanja in varnosti in zaščitE( HAT ALMAG ELAN) je povsem na mestu ob jutrišnjem dnevu. Mogoče bi še uporabila jutri ključ »resnice- AL MAGRIM« , »prijaznosti-ILON BAR« in »uspeha- TIR KAIRI! Poskusi, če druga ne boš lažje prestala strese jutrišnjega dne.

Lp, Borism
x;)x :palec:
:detelca: xgoldfishx xcrossfingx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0