Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Reakcija na bioterapijo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
3 komentarjev na to temo

#1 oblaček

oblaček
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 9. december 2003, 14:23

Zdravo! xrolleyesx
Pred kratkim sem bil pri bioenergetiku zaradi črevesja, driske po operativnem posegu. Od takrat imam težave enkrat z zaporo, drugič z drisko in občutek da me non-stop tišči na potrebo in se ne morem sprazniti. Kar naprej me nekaj šraufa in boli, od trebuha do danke.
Kaj mislite vi? Ali je to normalno, bioenergetik mi je zagotovil da je to reakcija ker črevo sedaj dela drugače in rabi svoj čas da se vse skupaj normalizira. Imam pa tudi počutje dosti slabo (trenutno).
Prosim svetujte mi kaj naj naredim.

Hvala in lep dan,
Miha


#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2003, 15:26

Upam, da je res to oz. lahko bi res bilo kaj takega, da se ne bos takoj ustrasil.
Aja, dobrodosel, Oblacek, Miha! :) :palec:

Recimo da je aktiviral doloceno cakro oz. meridijan, pa je zdaj ponovno bolj delujoce oz. se vzpostavlja ravnovesje...
Ja, cisto verjamem v to, seveda pa nisem nikakrsen strokovnjak... morda se javi kdo, ki je bolj kompetenten...
Odvisno je najbrz tudi, koliko casa je minilo od tretmana?

Lahko pa ti vseeno nekaj svetujem, skoditi ziher ne more, je pa zakon pri vseh tezavah - od zelodca do spodnjega dela trebuha, tako pomaga pri tezavah na vsem tem obmocju - krci, vse tole - namrec tavzentrozin caj (zel dobis v zeliscni lekarni).
Zelo je grenko, eni sploh ne morejo piti tega, meni pa je zakon in prisegam na to.
Morda poizkusis - zgubiti ne mroes nic, ker je poceni tole... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 9. december 2003, 15:48

ziv oblakec,
po moje je tudi pametno malo pocakat, mislim, da ti kaksen cajcek ne skodi, pa malo potrpi, ker ce si bil pred kratkim,ni nenavadno, da mas take in drugacne reakcije....pred tem si bil se na operaciji...mislim: ce dolgo ne bo v redu, ali pa ce se pocutis slabse, pojdi nazaj oz. k zdravniku, samo mislim, da kak mesec vsekakor lahko pocakas...nisem ekspert, to je samo osebno mnenje...pa kot sem slisala od drugih...

pa dobrodosel! x:)x x:)x


sama pri bioenergetiku se nisem bla, cakam na marsin seznam, da se bom lazje odlocla x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#4 oblaček

oblaček
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 9. december 2003, 18:16

Hvala za dobrodošlico in za nasvete. Grem takoj po tavžentrožin čaj v trgovino in javim kako mi je del.
Bom pa počakal še kake tri tedne(sedaj mineva šele prvi) in nato zagnal paniko.
Lp, Miha




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0