Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Devica+devica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
80 komentarjev na to temo

#1 srnica

srnica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 19. december 2003, 19:46

ola....

:2src: xsrcx x:Ix xrolleyesx

..mene pa zanima, če ima kdo izkušnje s tem...kako se ujameta dve devici v partnerski vezi..............

..oz. s katerimi drugimi znamenji se najbolje ujame devica....

...lp.. xDDx :palec:

..srnica

:2src: x:Ix xrolleyesx :V:

#2 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 19. december 2003, 23:07

Če gre za dve "tipični" Devici, potem je to živi dolgcajt, res pa je, da to nobene strani ne moti. Vse se na primer ve, kaj in kdaj in kdo bo kaj počel, denimo kdo pomiva posodo (in ob katerih dnevih), kdo nakupuje (in za koliko), kdaj bo seks (kakšen in kako pogosto) itd. itd.

Ker pa čisto tipičnih Devic ni toliko, da bi se ravno v vajinem primeru našli dve, je pa prav gotovo precej bolj zanimivo. Samo preveč natančna in picajzlasta ne smeta biti drug do drugega, pa bo nekako že šlo.

Lepo pozdrav (ob dobrodošlici, seveda)!

Bern

#3 srnica

srnica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 20. december 2003, 11:01

.... x;)x

....nevem zakaj večina na ljudi rojene v devici gleda, kot na neke posebneže....kot da smo neki bav bav,,,,preveč tehtamo, smo nezaupljivi, preveč kritičnni,..... saj imate tudi drugi veliko napak....ali ni tako??? xcivx xcivx xcivx xcivx x:Dx x:Dx

.. večkrat se mi je že zgodilo, da me je kdo tako med pogovorom vprašal, ...kaj ti si po horoskopu devica??...kaj če mi to piše na hrbru ali kaj?

...je pa tudi res, da se ljudje v enakem znamenju tudi močno razlikjejo...

lp

xsrcx xsrcx :2src: :2src: xsrcx

#4 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 20. december 2003, 11:08

Devica je ogromno ascendentalno ozvezdje, kar pomeni da jo lahko imamo na iztoku (Oven ni nikoli na iztoku ob tem obdoblju).

Ishtaar je shla spodaj (ta prava 6ta hisha, pod HORIZONTOM) po Tamuz-a.
Virgo je eno najboljshih (poleg Cetus, Rib, Orion, ...) ozvezdij.

Devica je nekaj kot 6krat vechja od majhnega Ovna, ali zelo majhnega dela Scorpius-a na ekliptiki. Samo Ophiucus kot zodiakalno ozvezdje je konkurenca (sicer to mal' napamet).

#5 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. december 2003, 11:49

Sej zato majo pa device 6x več problemov k ovni :) hehe, jst pravim 1x devica 1x problemi, pol pa nikol več, 2x devica je pa double trouble..., hehe, si predstavljam da bi blo to dokaj urejeno razmerje...., pred vsakim seksom tuš, obvezno, pospravljeno vse, juck, mislim sej predstavljam si dva ovna, ampak dve devici, haha, ta je šele dobra, mislim da je mela marša kar prav ko je najprej pozabila napisat v malo šolo, da se znamenja ujemajo tudi sama s sabo... ker mislim da to niti ni tako nujno res, ... pa da device 6x večji kt ovni ph, moj ego pa tega res ne bo toleriral, razmišljam po čem bi se lahko to kazalo na ljudeh device nikakr nimajo česa 6x večjega kt ovni, morda 6x več pameti, al pa vsaj smisla za urejenost red pa to, al kaj pa vem, no ja kakorkoli, mrbit jih 6x bolj ne morem videt.... :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#6 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 20. december 2003, 13:46

Bo pa vseskozi vedro razpoloženje, razumevanje, veliko intelektualnih izzivov, skrb za dom in prijatelje, in.... nič neplačanih računov. :palec:

x:Dx

Sem dolgo bil z eno devičko. Čist kul je blo. Še zdaj imava stike. Kljub temu da sem jaz vodnar.(z asc. devica)
x:)x


.. vedro razpoloženje - z Devico?! Je pa res morala imet kaj zanimivega v horoskopu. Preveč zapete so navadno - čimbolj tipične so, tem bolj.

Lep pozdrav!

#7 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 20. december 2003, 13:49

.... x;)x

....nevem zakaj večina na ljudi rojene v devici gleda,  kot na neke posebneže....kot da smo neki bav bav,,,,preveč tehtamo, smo nezaupljivi, preveč kritičnni,.....  saj imate tudi drugi veliko napak....ali ni tako??? xcivx  xcivx  xcivx  xcivx  x:Dx  x:Dx

.. večkrat se mi je že zgodilo, da me je kdo tako med pogovorom vprašal, ...kaj ti si po horoskopu devica??...kaj če mi to piše na hrbru ali kaj?

...je pa tudi res, da se ljudje v enakem znamenju tudi močno razlikjejo...

lp

xsrcx  xsrcx  :2src:  :2src:  xsrcx


Kar sprijazni se s tem. Devica in Škorpijon navadno že ob omembi svojega znamenja naletita na odklanjanje. Omeni raje znamenje, v katerem imaš Luno, ali pa ascendent, boš videla, kako zanimivo se bo to spremenilo. Pa še lagala ne boš veliko...

Lep pozdrav!

#8 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. december 2003, 18:20

haha, hehe, hohoho, huahaha, ej, ampka device res zavoham prav, lohk poveš luno, in boljš da je dobra... :) da bo kaj, k jst se pogovarjam tko minuto dve z nekom, pa mi ni všeč, pa vprašam ehja a si devica? ja! ... pa smo tam, no sej, po svoje, v bistvu bi dve devici lahko ful dobro štimali... seveda jaz ju raje nebi srečal, ampak tako med sabo bi bla to kar dobra kombinacija...

k bi si bla podobna in to, pa device so pikolovske, in drugih devic to ne razburja, pa vsem devicam je všeč če so stvari lepo čiste pa to.... tk da kar vredu kombinacija...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#9 srnica

srnica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 20. december 2003, 18:26

.....zanimivi komentari xrolleyesx

... nevem ..v družbi ne naletim na odklanjanja...jaz ne, za druge pa nevem x;)x
..kaj pa pravite pol na to da imam ascendent v kozorogu.....

x:Ix xDDx :eek: :2src:

Lp

#10 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. december 2003, 18:34

brrrrrrrrrrr


umetno zasoljena komanda, grrrrrr

#11 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 20. december 2003, 18:47

brrrrrrrrrrrrr

#12 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. december 2003, 19:59

kakorkoli, Pri Devičkah je zoprno,da žele voditi življenje drugihSvojih napak nikoli ne vidijo.
Skratka...Device rade gledajo na sosedov vrt,svojega pa dobro ogradijo,da ne bi kdo skozi pokukal in česa opazil.Ta stran, tega, znamenja je težka in nadvse zoprna.

Njihova edina in zadnja ljubezen so rožce ,zelenjava in seveda
reeeeeed!


Devica-Devica?Zakaj pa ne? Dopolnjujeta druga drugo.V mislih,besedah in dejanjih x:Dx

Wuauuuu moji živčki ...auuuuuu x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 20. december 2003, 20:19

kolk smo fajne :madpro: xzobkox

#14 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 20. december 2003, 20:30

kolk smo fajne  :madpro:  xzobkox

:palec: Mateja x!x
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#15 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. december 2003, 20:32

xDDx x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#16 modronebo

modronebo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 20. december 2003, 20:45

Moje izkusnje.. jaz vodnar z luno v vodnarju (ascedent kozorog).. moz devicka z luno v vodnarju (ascedent skrpijon).. o cemer jaz samo razmisljam.. on napravi in izpelje do konca.

Natancen je, redoljuben, skrben, mogoce se vcasih prevec sekira zaradi stvari, ki jih tako ali tako ne more spremeniti.. in jaz mu vedno pravim.. potrpi in lahkotno skaci cez vejice in korenine, ker bos potreboval moc za korenino, ko pride.

Lep vecer vsem :)

modronebo
Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.

#17 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. december 2003, 19:44

kakorkoli, Pri Devičkah je zoprno,da žele voditi življenje drugihSvojih napak nikoli ne vidijo.
Skratka...Device rade gledajo na sosedov vrt,svojega pa dobro ogradijo,da ne bi kdo skozi pokukal in česa opazil.Ta stran, tega, znamenja je težka in nadvse zoprna.

Njihova edina in zadnja ljubezen so rožce ,zelenjava in seveda
reeeeeed!


Devica-Devica?Zakaj pa ne? Dopolnjujeta druga drugo.V mislih,besedah in dejanjih x:Dx

Wuauuuu moji živčki ...auuuuuu x:Dx


Živijo!

Ena od tipičnih lastnosti Devic, o kateri pa ni veliko govora, je tudi njihova dvojnost. Tako se zgodi, da je Devica zelo redoljubna, a na nekem področju tudi zelo umazana ali pa šlampasta; da jo v principu izredno skrbi za zdrvaje, a istočasno ne dela čisto v tej smeri; da je pravična, a istočasno (v nekem drugem primeru) strašansko nepravična ali vsaj pristranska; itd..

Pri čemer ne gre za dvojna pravila (v tej panogi prednjači Rak), ampak enostavno za razdvojenost.

Kar se tiče uravnavanja življenja drugih, Devica ni tako huda kot nekateri drugi. Je pa res, da hoče imeti vse pošlihtano in da morajo stvari potekati po pravilih. Zakaj gre? Predvsem za urejenost! Nič ne sme potekati "kar tako", ampak po predvidenih scenarijih. Poleg tega je preračunljiva do konca. Zakaj mora biti pospravljeno? Ne toliko zaradi tega, da bi bilo čisto (v tem prednjači Tehtnica), ampak zaradi tega, ker bo za pospravljanje potrebno veliko časa, temu pa se lahko izognemo, če sproti VSAKO MALENKOST postavimo na svoje mesto. To je malo drugačen zorni kot.

Uravnavanje življenja drugih torej zato, da se izognemo presenečenjim (ki jih Devica ne mara), da se izognemo porabi energije za "pospravljanje" in "popravljanje" ter da se izognemo prepirom na eni in stroškom na drugi strani.

Toliko malo za branje in razmislek. Ampak pazimo: tu sem govoril samo o tipični Devici, torej o vzorcu, ne pa o VSAKI Devici!

Lep pozdrav!

#18 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 22. december 2003, 17:01

mam izkusnje iz domace familje...device sploh niso slabe. ja pa res, da so zelo pedantne glede tistega, kar se njim zdi potrebno in pomembno. ostalo je lahko totalen kaos. pri devicah je red bolj stanje duha kot pa dejanska fizicna cistoca, to sem opazila, ko sem zivela z mnogimi (druzinskimi clani namrec). so tudi nagnjene k negodovanju, ampak to je samo njihov nacin komunikacije...so pac nagnjni k temu, da opazijo najbolj nemogoce detajle, in ne morejo razumet, da jih drugi ne....ce to odmislis, preslisis, zna bit zelo v redu.
ko se enkrat sprostijo, pa je sploh ok, ceprav jih je tezko pripravit do tega...je bolj problem v tem, da niso cisto srecne, ce nimajo nekega problema, s katerim se lahko ukvarjajo, potem ga pac naredijo...morajo bit zaposlene, tako ali drugace!!
x;)x in nislo hladni ljudje, samo prevec razmisljajo, kako bi kaj povedali, brez, da bi koga prizadeli, pa de ne bi kdo narobe razumel...jim malo manjka spontanosti, ce jim vsake toliko na glavo zvrnemo en loncek konfetkov, je ravno prou!
x:)x x:)x x:)x

je pa res, da znajo bit zelo premisljene in manipulativne, ampak to je pac posplosevanje....poznam dosti drugih znakov, ki naj bi bili super odprti, pa....hm...niti ne... xcivx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#19 srnica

srnica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 22. december 2003, 20:15

:8): :inocent: hm...kaj naj rečem..

..zanimiva mnenja...ni kaj .... x8Dx x:Dx


...nemoremo pa vsi ljudje, ki smo rojeni v enakem znamenju biti enaki,saj tu so še geni,..vpliv okolice med odraščanjem in še veliko 100 stvari...je pa zanomivo slišan komplimente, to pa drži..: x:Ix

..ena stvar ki pri devici drži pa je vsekakor to...da veliko--preveč razmišljamo o določeni stvari ki se nam zdi pomembna in šele nato naredimo korak..: xrolleyesx :o|o: xDDx x:Ix
:2src: :2src: :2src: :2src: xDDx xDDx

#20 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 22. december 2003, 20:21

:fiju: aaaa... še bl fajne xflirtx


x:Dx x;)x

#21 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 22. december 2003, 21:35

En nasvet!

Trenutni Ascendent prehaja znamenje Device, to bo še približno dve uri, kar pomeni, da se v takšnih momentih največkrat spomnimo oseb, ki imajo takšen rojstni podznak( device)......to se ponavadi dogaja dvakrat dnevno po cca dve uri.
Lahko preizkusite pri drugih znamenjih, največkrat pa pomaga, da vsaj približno ugotoviš rojstni podznak, ko nimaš niti približne ure rojstva.
x;)x

#22 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. december 2003, 22:23

.Bors, kj si to prebrau?

#23 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. december 2003, 23:28

mam izkusnje iz domace familje...device sploh niso slabe. ja pa res, da so zelo pedantne glede tistega, kar se njim zdi potrebno in pomembno. ostalo je lahko totalen kaos. pri devicah je red bolj stanje duha kot pa dejanska fizicna cistoca, to sem opazila, ko sem zivela z mnogimi (druzinskimi clani namrec). so tudi nagnjene k negodovanju, ampak to je samo njihov nacin komunikacije...so pac nagnjni k temu, da opazijo najbolj nemogoce detajle, in ne morejo razumet, da jih drugi ne....ce to odmislis, preslisis, zna bit zelo v redu.
ko se enkrat sprostijo, pa je sploh ok, ceprav jih je tezko pripravit do tega...je bolj problem v tem, da niso cisto srecne, ce nimajo nekega problema, s katerim se lahko ukvarjajo, potem ga pac naredijo...morajo bit zaposlene, tako ali drugace!!
x;)x    in nislo hladni ljudje, samo prevec razmisljajo, kako bi kaj povedali, brez, da bi koga prizadeli, pa de ne bi kdo narobe razumel...jim malo manjka spontanosti, ce jim vsake toliko na glavo zvrnemo en loncek konfetkov, je ravno prou!
x:)x  x:)x  x:)x

je pa res, da znajo bit zelo premisljene in manipulativne, ampak to je pac posplosevanje....poznam dosti drugih znakov, ki naj bi bili super odprti, pa....hm...niti ne... xcivx


:palec:

(Si bom skopiral na disk.)

Bern

#24 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. december 2003, 07:08

.Bors, kj si to prebrau?

Če dosti bereš, pa res veliko izveš x;)x

#25 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 23. december 2003, 12:54

haha, bern....you're welcome!
ja...sem bla kar prizanesljiva, glede na to, da moj 'deviski' oce ze 6 let ne govori z mano, ker sem naredila eno grozno napako in
odrasla s svojo glavo...tko je to, ja. najprej me je naucil razmisljat, potem pa ni prenesel, ko sem to pocela x:o)x
ampak kaj cmo, ne morem sodit vseh devic po njem, ane. itak vem, da on bolj trpi kot jaz, samo je tako trmast, da ne ve, kako bi ven prisel iz tega...ampak kot devica itak najbrz malo uziva v tej bolecini xrolleyesx x:o)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0