Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Devica+devica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
80 komentarjev na to temo

#26 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 23. december 2003, 17:29

bobenck, pa kaj i meni vedno neke zacudene poglede posiljas...? tko pac je! x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#27 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 24. december 2003, 11:09

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

clint, ti si kul!
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#28 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. december 2003, 12:24

x;)x Jaz te popolnoma razumem, da razmišljaš s svojo glavo, vendar probaj še njega razumet, sicer se ti lahko zgodi, da boš delala iste napake, kajti dokler nekoga ne razumeš, te spremljajo v življenju vedno iste fore.
x:)x

#29 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 24. december 2003, 14:13

hejla Lunca!

JA, MAS PRAV.
imam sreco, da se hitro ucim, predvsem na napakah svojih starsev.... x:)x
pa tudi vseh zamer sem se resla in obcutkov krivde...tko, da---pripravljena na nove zmage in lepa dozivetja
juhuhu !!

vsak je svoje srece krojac kdor visoko leta pa vanjo pade x;)x x;)x



xwizardx xcheersx :farb: xsmx xpartyx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#30 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 2. februar 2004, 09:11

Sploh ne vem, kk sm spregledala tole temo. x;)x V glavnem, jz sploh nism pedantna, sploh nism kritična sploh nism nespontana,... xrolleyesx ljudje ne morjo verjet, da sm devica ( sonce devica, asc škorpijon). Pa poznam prou velik ljudi, ki so device, pa so prej odštekani, z ful odštekanim smislom za humor in pa zelo simpatični. xDDx Če je pa kdo že kritičen, je pa to samo njegov +, in ne slaba lastnost. Kritičen in neprilagodljiv je treba bit!! x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#31 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 2. februar 2004, 09:13

Kok je luštno takle komentar o devicah prebrat x^x :wub:

x;)x x:)x
Objavljena slika

#32 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 2. februar 2004, 09:56

Sploh ne vem, kk sm spregledala tole temo.  x;)x V glavnem, jz sploh nism pedantna, sploh nism kritična sploh nism nespontana,...  xrolleyesx ljudje ne morjo verjet, da sm devica ( sonce devica, asc škorpijon). Pa poznam prou velik ljudi, ki so device, pa so prej odštekani, z ful odštekanim smislom za humor in pa zelo simpatični. xDDx  Če je pa kdo že kritičen, je pa to samo njegov +, in ne slaba lastnost. Kritičen in neprilagodljiv je treba bit!! x:Dx


Tut tole si bom skopiral na disk pa sprintal.

Pa na ogledalo obesu ko se brijem zjutri.

Mogoče bo pa pol bolš.

#33 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 2. februar 2004, 10:02

xrolleyesx Ja jaz ne bom šimfala devic, zgleda da imam veliko sedmo hišo, ki zavzema devico in so mi določene lastnosti devic všeč, ker sama nimam takih lastnosti.

Moja mama je devica, super pridna, skrbna, delavna, čista, samo pohvalila me ni enkrat v življenju. Vsaj pred mano ne. Pogrešala sem en tak odnos. Verjetno je temu bolj kriva njena luna v ovnu.

#34 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 2. februar 2004, 10:06

Ma ne, zdaj mi bodo pa že Device hvalil tle na forumu. To mora bit en čuden aspekt na nebu trenutno. Grem gledat v efemeride.

Pozdravljeni!

#35 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 2. februar 2004, 10:08

Kaj pa te tako moti, da hvalijo device?

x;)x x:)x
Objavljena slika

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. februar 2004, 10:10

x:)x Jaz imam tudi rada Device, vsec mi je njihova inteligenca, jaz se lahko z njimi vse zmenim, so elasticne precej in tudi prilagodljive...
Moja mama je ASC Devica, prav tako moja sestra (no, jaz pa ga nimam x;)x) - obe sta ful pridni totalno in pozrtvovalni - tudi iz drugih koneksnov lahko zakljucim, da je Devica (ali pac clovek z mocno devico, najraje ce je kaj od osebnih) pozrtvovalna. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. februar 2004, 10:58

:fiju: aaaa... še bl fajne xflirtx


x:Dx  x;)x

Všeč mi je tvoj novi avatar.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#38 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 2. februar 2004, 18:27

Hvala Vojko x:Xx x:)x

#39 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. februar 2004, 19:08

x:)x  Jaz imam tudi rada Device, vsec mi je njihova inteligenca, jaz se lahko z njimi vse zmenim, so elasticne precej in tudi prilagodljive...
Moja mama je ASC Devica, prav tako moja sestra (no, jaz pa ga nimam x;)x) - obe sta ful pridni totalno in pozrtvovalni - tudi iz drugih koneksnov lahko zakljucim, da je Devica (ali pac clovek z mocno devico, najraje ce je kaj od osebnih) pozrtvovalna.  :palec:



okol mene same Device tako,da lahko iz prve roke :palec: x:Dx .... požrtvovalne: 'ja'
nepredvidljive:'zelo' ...ne bi rada katere žalila...ampak te ,ki me obdajajo imajo nemogočo
značajsko potezo ....bom kar navedla primer ...in to ne samo ene Device:

Pustijo se klicati ,po telefonu...torej kličem vedno jaz in včasih se mi zdi že malo neumno in za nekaj časa utihnem...ko jih zopet pokličem,drugače itak ne gre,dobim njihovo sporočilo:"Lepo,da si enkrat tudi ti poklicala" ....mislim... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

To rečejo oz.si dovolijo reči čeprav se ni nobena od njih niti ekrat potrudila ,da pokliče.


Ajaaaa,ta hip me je spreletela misel na njihovo'šparavnost'.Morda bo to ..to

Res pa,da vse odtehta,njihova zanesljivost in želja po obdelovanju zemlje.Vsa čast jim.
Prvi sonček,takrat ko zemlja zadiši prvič...eto Device na vrtu .

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. februar 2004, 19:24

Cveka - :palec: :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 2. februar 2004, 19:36

Šparavnost - evo, še ena, ki ni moja... blazno uživam v spontanih nakupih takšnih reči, ki niso nujne ali potrebne... ki me samo razveselijo... ali, da dam nekaj denarja kakšnemu klošarju ali kam nakažem ali kaj takega... o tistih žblj vrednostnih papirjih, delnicah, naložbah raznih in varčevanju (za stara leta) :wacko: xzobkox

ma... tele device x:Dx

#42 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. februar 2004, 20:11

Cveka - :palec: :)

x^x x^x x^x :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#43 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 2. februar 2004, 22:56

č.v.e.k.a pa ti si mojo taščo opisala! xrolleyesx x;)x x:)x

Devica, jasno!
strelka

#44 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. februar 2004, 23:29

č.v.e.k.a pa ti si mojo taščo opisala! xrolleyesx  x;)x  x:)x

Devica, jasno!

x^x :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#45 misek

misek
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 5. februar 2004, 10:56

Sm najprej živela z eno devico in mi je blo strašno dolgčas, k je bil taka puščoba, pa nč strasti u sebi, k izvira iz emocij, ampak tko, vse na pamet naučen, tut seks. Pa nisem se mogla sprostit zraven njega k je bil tko ponarejen. Pa sm mela drugo devico (ne vem zakaj me prvlačjo), pa sm spet umrla od dolgčasa. Pa preračunljive tut, ja. Se mi zdi da tut prjatle, pa partnerje zbirate po primernosti, k se mi zdi da ne zmorete dost čustev. No, ampak ste pa tut zlo prjazne pa čist fajn prijatli.

#46 Naila

Naila
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 5. februar 2004, 12:17

Misli, da so ljudje preveč kritični do devic. Smo čisto navadna bitja kot vsa druga. le malo bolj precizna in natačna. Ne pustimo, da nam kaj uide iz rok, predvsem pa razmišljamo s svojo glavo in se ne pustimo prepričati v nekaj, za kar menimo, da ni prav.
Ni pa res, da smo puščobe in da je pri nas vse naučeno!!! :xx!:
Smo zelo topla bitja, samo nekateri ne nam ne dajo priložnosti in nas že ve naprej ocenijo.

#47 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 7. februar 2004, 01:27

Ja, no, naj še malo pokomentiram... x:Dx

Sama sem devica in sem približno eno leto "letala" za enim tipom, tud devica. Pol ko sem ga prepričala, da sva šla na zmenek ( treba je blo veliiik prepričevanja pa veliiik klicarjenja pa veliiik pisanja sms-ov: po moje je popustil zarad moje vztrajnosti) sva se imela kak mesec ful ful ful lepo, dobila sem veliko pozornosti od njega pol po kakem mesecu pa se je iz neznanega razloga ohladil, kao da ne čuti, kar bi mogu in da sva dala svoje skoz. Od tega je že eno leto. Ne morem ga premaknit. Kar se je odločil, se je odločil. Mislim pa, da ga je odgnala moja vročekrvnost, ki včasih butne ven. xDDx Eh, sam škoda, kr večina tipov devic fuuuuuuuul dobr zgleda. Mah, bom raje gledala kr na asc. x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#48 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. februar 2004, 01:39

V DEVICI JE PRISOTEN mERKUR.
menim,da taka˝komunikacija, ni večna, rabi pa obnavljanje..dosti zraka, za obstoj
naveličanost, ki je sorodna z dvojčki x:Dx

#49 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 7. februar 2004, 01:50

Ti si zihr dvojček anede x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#50 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 7. februar 2004, 02:04

Aha, štekam x:)x . Po moje pa kr čutiš devico a ne x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0