Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Potovanje, selitev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
811 komentarjev na to temo

#776 sunny girl

sunny girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 14. januar 2010, 15:39

Hojla Vojko :)

mene pa zanima najboljši čas za selitev iz mb v rače, hiška bo vseljiva enkrat do poletja..

On 5 2 8
Jaz 4 2 7

pozdravček..

aja, kaj bo jutrišnji mrk energetsko kaj vplival na nas? :ermm:

#777 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 18. januar 2010, 11:29

Hojla Vojko :)

mene pa zanima najboljši čas za selitev iz mb v rače, hiška bo vseljiva enkrat do poletja..

On 5 2 8
Jaz 4 2 7

pozdravček..

aja, kaj bo jutrišnji mrk energetsko kaj vplival na nas? :ermm:



Živijo Sunny girl

Kot vidiš, je mrk že mimo.

Iz mojega zornega kota je svet tisti, ki je posledica.

Selitev proti jugu zate letos ni ravno tombola, vendar je dobro, ker je vse zelo blizu. Verjamem tudi, da sta večkrat na lokaciji vajinega novega doma - torej sta na energijo že vajena. Predpostavljam tudi, da bosta tudi potem redno - vsaj enkrat na teden v Mariboru. Na ta način se bosta boljše in lepše aklimatizirala.

Svetujem selitev od 7. avgusta do konca avgusta.

Pa veliko in kvalitetno komunicirajta.

Želim vama super leto.
Želim vama, da bi vama ljubezen in sposobnost komunikacije pomagala,
da ves čas uresničujeta vajine cilje v zadovoljstvo vseh...

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#778 sunny girl

sunny girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 19. januar 2010, 14:51

Hvala Vojko x:)x

Bova pa skoraj vsak dan v MB, jaz imam službo tu, on je pa dosti na poti. :) Hvala za lepe besede,

sončen pozdravček!

#779 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 2. februar 2010, 08:14

Pozdravljen, Vojko! x:)x

Prosim za tvoj komentar glede moje selitve v letu 2009. Podatke ti pošljem po ZS.

Lilit ( 1 8 7)

#780 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. februar 2010, 00:01

Pozdravljen, Vojko! x:)x

Prosim za tvoj komentar glede moje selitve v letu 2009. Podatke ti pošljem po ZS.

Lilit ( 1 8 7)




Živijo Lilit


Vidiš Lilit, sam nisem videl tega tvojega posta in se opravičujem za zamudo.

Kljub temu je dobro povedati bralcem, da si se selila iz SeveroVzhoda na Jugozahod in
da se je to dogajalo novembra 2009.


Selitev najbrž ni šla bre zatikov, ki se niso pojavili takoj, a še vedno isti mesec.
Dolgoročno je selitev v pravi smeri in zatorej le mirno.
Poleg tega je tvoja selitev na kratko razdaljo in čimkrajša je razdalja, manjši vpliv ima relokacija.

Upam, da mi podaš kakšen komentar na tvojo selitev tudi ti.

Kajti nekateri bralci se zavedajo, da je 'plačilo' svetovanja na forumu poleg tega,
da je njihovo vprašanje objavljeno tudi opis njihovega čutenja in doživljanja tega, kar so vprašali,
pa čeprav šele čez mesece...


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#781 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 11. februar 2010, 08:46

Pozdravljen, Vojko! x:)x
Kaj sem res tako napisala smer. Sicer res ni daleč, ampak pravilna smer selitve je od SZ proti JV. Sicer pa se kažejo mogoče finančne težavice... kako kaže na tem področju (sicer nekako kar gre...).
Lep zasnežen dan, Lilit :flower:

#782 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 15. marec 2010, 10:15

Pozdravljen, Vojko! x:)x
Kaj sem res tako napisala smer. Sicer res ni daleč, ampak pravilna smer selitve je od SZ proti JV. Sicer pa se kažejo mogoče finančne težavice... kako kaže na tem področju (sicer nekako kar gre...).
Lep zasnežen dan, Lilit :flower:


Živijo Lili

A sem malo v zamudi, mar ne?

Kako bi bilo, ko bi me enkrat raje poklicala po telefonu, da kakšno rečeva ....

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#783 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 6. april 2010, 18:57

Hojla,

Po dolgem casu se spet malo oglasam, ampak tokrat gre kar zares Ö
Se mogoce spomnis, da sem sprasevala za studentsko izmenjavo v tujino za 3 do 4 mesece enkrat v zacetku lanskega leta? No, jz sem napisala svoje 4 zelje in na faksu so mi odobrili( izbrali brez moje navzocnosti) sele zadnjo zeljo -> Karlsruhe, Nemcija. Ampak ta izmenjava ne bi trajala samo 3 do 4 mesece, ampak najmanj 10 mesecev. Torej, se je moj predvideni odhod premaknil na konec septembra. Takrat sem potem na to pozabila, saj sem morala najprej narediti dovolj izpitov, da bi sploh lahko sla na izmenjavo. Konec maja sem dobila prvi sok, ko sem izvedela, da so predavanja v nemscini na UNI Karlsruhe (obicajno so za Erasmus studente predavanja v anglescini), ampak sem bila tako sita tega slovenskeg faksa, da sem vse moci napela, da bi nekak prisla do pogojev xnckrivx
Poleti, natancneje od 25.7.2009 do 22.8.2009, sem iz Slovenije odpeketala na Britanski otok :) Najprej sem bila 5 dni v Londonu (kjer mi niti ni bilo tako oh in sploh), potem pa sem se odpeljala v Wales, Cardiff in se v to pokrajino totalno zaljubila x:px ...tam sem bila na prostovoljnem taboru in sedaj po vec kot pol leta me se vedno vlece nazaj v Wales oz. v to okolico... Torej, kako kaze s tem, da bi sla to jesen na Irsko za ene pol leta?
V glavnem, ko sem prisla konec avgusta domov, sem se takoj zakopala v ucenje in sredi septembra izpolnila pogoje za vpis v visji letnik in s tem sem si omogocila odhod na izmenjavo v Karlsruhe. Na vrat na nos sem takrat v malo vec kot enem tednu vse uredila, spakirala in se 23.9.2010 prikazala v Nemciji. Za novoletne praznike(18.12.2009 - 10.1.2010) sem odsla domov (Slo) in potem se enkrat malo pred velikonocnimi prazniki(11.3.2010 - 25.3.2010). Sedaj bo pa naslednji obisk Slovenije oz. odselitev iz Karlsruhe-a sele enkrat avgusta - ce se bo kaksen cudez zgodil, lahko ze konec julija oz. ce bom imela zelo hudo smolo, sele enkrat septembra). Od kje naj jaz sedaj sploh gledam smeri? Iz Karlsruhe-a ?

Uh, vidim, da sem spet roman pisala x:Dx

Moja stevilka: 647

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#784 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. april 2010, 21:10

Hojla,

Po dolgem casu se spet malo oglasam, ampak tokrat gre kar zares Ö
Se mogoce spomnis, da sem sprasevala za studentsko izmenjavo v tujino za 3 do 4 mesece enkrat v zacetku lanskega leta? No, jz sem napisala svoje 4 zelje in na faksu so mi odobrili( izbrali brez moje navzocnosti) sele zadnjo zeljo -> Karlsruhe, Nemcija. Ampak ta izmenjava ne bi trajala samo 3 do 4 mesece, ampak najmanj 10 mesecev. Torej, se je moj predvideni odhod premaknil na konec septembra. Takrat sem potem na to pozabila, saj sem morala najprej narediti dovolj izpitov, da bi sploh lahko sla na izmenjavo. Konec maja sem dobila prvi sok, ko sem izvedela, da so predavanja v nemscini na UNI Karlsruhe (obicajno so za Erasmus studente predavanja v anglescini), ampak sem bila tako sita tega slovenskeg faksa, da sem vse moci napela, da bi nekak prisla do pogojev xnckrivx
Poleti, natancneje od 25.7.2009 do 22.8.2009, sem iz Slovenije odpeketala na Britanski otok :) Najprej sem bila 5 dni v Londonu (kjer mi niti ni bilo tako oh in sploh), potem pa sem se odpeljala v Wales, Cardiff in se v to pokrajino totalno zaljubila x:px ...tam sem bila na prostovoljnem taboru in sedaj po vec kot pol leta me se vedno vlece nazaj v Wales oz. v to okolico... Torej, kako kaze s tem, da bi sla to jesen na Irsko za ene pol leta?
V glavnem, ko sem prisla konec avgusta domov, sem se takoj zakopala v ucenje in sredi septembra izpolnila pogoje za vpis v visji letnik in s tem sem si omogocila odhod na izmenjavo v Karlsruhe. Na vrat na nos sem takrat v malo vec kot enem tednu vse uredila, spakirala in se 23.9.2010 prikazala v Nemciji. Za novoletne praznike(18.12.2009 - 10.1.2010) sem odsla domov (Slo) in potem se enkrat malo pred velikonocnimi prazniki(11.3.2010 - 25.3.2010). Sedaj bo pa naslednji obisk Slovenije oz. odselitev iz Karlsruhe-a sele enkrat avgusta - ce se bo kaksen cudez zgodil, lahko ze konec julija oz. ce bom imela zelo hudo smolo, sele enkrat septembra). Od kje naj jaz sedaj sploh gledam smeri? Iz Karlsruhe-a ?

Uh, vidim, da sem spet roman pisala x:Dx

Moja stevilka: 647


Živijo Mirage.

Kako bi bilo, ko bi me našla na Skype-u, pa se malo pogovoriva.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#785 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 8. julij 2010, 22:36

Živijo Mirage.

Kako bi bilo, ko bi me našla na Skype-u, pa se malo pogovoriva.

Lep pozdrav, Vojko


Hmm. Ali sem si tako mocno vse zasrala, da ni ravno dobro tukaj napisat? :sori:

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#786 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. oktober 2010, 10:47

Hmm. Ali sem si tako mocno vse zasrala, da ni ravno dobro tukaj napisat? :sori:



Draga Mirage

Neobičajna je tvoja interpretacija.

Moja je zelo preprosta: Glasovno komuniciram hitreje, torej porabim več časa za koristne stvari, da pomagam človeku,
namesto, da bi si želel, kako bo človek interpretiral moje stavke na svoj način, ko bo sam s seboj.


Ciao

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#787 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 12. oktober 2010, 13:10

Živijo Dana
Iz katerega kraja, v katere kraje. Toplejše kjerkoli? Toplejše na Balkanu? V Evropi? na svetu?
Dana 9 3 2
Zelo ugodna smer zate.
2011 - Primorska, del Italije, del Afrike, Španija, Južna Amerika
Prepozno?
Letos: Letos zate za selitev ni pravi čas.
Če že res 'moraš', povej kje si doma. V poštev pride načelno le selitev na zelo kratko razdaljo.
Vojko

Živijo Vojko,
Glede potovanja si imel prav. Še vedno sem tu. Upam, da se ne bom zmrznila do 2011.
Upam tudi, da se bom preselila v eno od evropskih držav, kaj si omenil. Da bi govorila njihov jezik.

Glede leta 2009, da je moje Karmičko leto, si tudi imel prav. Zgodilo se mi je to, kaj nikjer drugje ne bi. Bolj dobro kot slabo.
Jaz se opravičujem, da sem bila takšna in sem tako reagirala. Zakaj, to ne želim tukaj pisati. Ne bojim se tvoje reakcije, ampak so tu vedno drugi z komentarji.

Hvala ti za vse in
Lepo se imej,
Dana

#788 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 12. oktober 2010, 13:33

Pozdravljen Vojko,
sem študent, ki gre od začetka februarja 2011 do konca aprila 2011 na študijsko izmenjavo v Reims (Francija). lepo bi te prosil, če lahko pogledaš, ali so kakšne posebnosti glede te selitve v Reims.

Rojen sem 27.12.1982 ob 14.15, Jesenice
Hvala ti,

lp, cashy
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#789 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 12. oktober 2010, 20:10

To ti že jaz zdaj napišem:
Selitev bo mala malca. Edini problem bodo študentske žurke, ki se bodo začele z večerjami v krogu novih ljudi.
x:px

študentske žurke pa še res nikoli niso bile problem...tudi v pozne nočne ure...če ima človek kaj samokontrole xcivx x:o)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#790 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. januar 2012, 09:25

Pozdravljen Vojko,
sem študent, ki gre od začetka februarja 2011 do konca aprila 2011 na študijsko izmenjavo v Reims (Francija). lepo bi te prosil, če lahko pogledaš, ali so kakšne posebnosti glede te selitve v Reims.

Rojen sem 27.12.1982 ob 14.15, Jesenice
Hvala ti,

lp, cashy


Hojla

Sori. Prepozno.
Če imaš še kakšno vprašanje za letos. Izvoli.

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#791 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 16. januar 2012, 10:25

Lep pozdrav..

Če prav razumem to temo... pač, iz prebranega tu in na nekaterih linkih... Je lahko selitev v "napačni" kraj "kriva", za oteženo življenje?
Ker.. če gledam nazaj, je bila "štimunga" pred selitvijo čisto druga, bolj pozitivna, kot že kar hitro po njej (življenje pa je itak prineslo še nadaljnja kompliciranja).. res pa je, da sem se (v tem primeru) selila zaradi poroke in dodala še en priimek, kar tudi vpliva na vibracije, kajne...
Tudi pri eni pretekli selitvi je bilo po menjavi naslova stalnega bivališča vse slabše, medtem ko v času študija uradnega naslova nisem menjala...
In če prav razumem... bi po tej logiki z novo selitvijo lahko"dobila nazaj" ugodnješe življenje??? (v smislu manj blokad pri svojem delovanju)...

Je tako? Sem razumela prav?
(vem, da življenje ni tako enostavno, da je mnogo vplivov povezav... a očitno določene reči delujejo.. in bi pač rada uporabila te smerokaze sebi v prid, ker se že zadosti dolgo izgubljam..)
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#792 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 17. januar 2012, 13:12

Lep pozdrav..

Če prav razumem to temo... pač, iz prebranega tu in na nekaterih linkih... Je lahko selitev v "napačni" kraj "kriva", za oteženo življenje?
Ker.. če gledam nazaj, je bila "štimunga" pred selitvijo čisto druga, bolj pozitivna, kot že kar hitro po njej (življenje pa je itak prineslo še nadaljnja kompliciranja).. res pa je, da sem se (v tem primeru) selila zaradi poroke in dodala še en priimek, kar tudi vpliva na vibracije, kajne...
Tudi pri eni pretekli selitvi je bilo po menjavi naslova stalnega bivališča vse slabše, medtem ko v času študija uradnega naslova nisem menjala...
In če prav razumem... bi po tej logiki z novo selitvijo lahko"dobila nazaj" ugodnješe življenje??? (v smislu manj blokad pri svojem delovanju)...

Je tako? Sem razumela prav?
(vem, da življenje ni tako enostavno, da je mnogo vplivov povezav... a očitno določene reči delujejo.. in bi pač rada uporabila te smerokaze sebi v prid, ker se že zadosti dolgo izgubljam..)



Res je, Gordana

Ni tako enostavno, da bi se vrnila.
Kajti. Ali se lahko vrneš v isti kraj? Res?

Mnogi ljudje naredijo to napako. Mnogokrat ni boljše.

In tvoja miselna usmerjenost ni vedno naperjena k temu, da bi se našla.
Priporočam ti, da deluješ bolj zavestno v vsakem trenutku.

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#793 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 17. januar 2012, 14:32

Pozdravljen Vojko,
Zanima me kaj pravi 9zvezdniKi zame za potovanje, selitev in selitev v tujino.
Misli, da so moje cifre 4 in 9. Nisem pa sigurna, ker je že dolgo kar sva bila na vezi.
za vsak slučaj: 20.10.1978, Kranj, 10:55
Hvala za vsak namig x:)x

#794 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 17. januar 2012, 20:54

Vojko, res je - kraj je živ... in kot kamna nikoli ne moreš vreč v isto reko, kot kamen prej...
Mišljeno je bilo selitev naprej, drugam.. a kot rečeno.. v sebi moram najti svoje ovire in it preko njih..

Iskrena hvala!
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#795 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 18. januar 2012, 12:08

Pozdravljen Vojko,
Zanima me kaj pravi 9zvezdniKi zame za potovanje, selitev in selitev v tujino.
Misli, da so moje cifre 4 in 9. Nisem pa sigurna, ker je že dolgo kar sva bila na vezi.
za vsak slučaj: 20.10.1978, Kranj, 10:55
Hvala za vsak namig x:)x



Ja, ja Konj (...ali se res tako počutiš?)

Tvoja KI števila so 4 9 9

In kaj tebi pomeni 'tujina'? Enim to pomeni, da zamenjajo hišo, drugim kraj, tretjim, da gredo na drugo celino. Verjetno bi se našel kdo, ki mu tudi to ne bi bilo dosti..... ;) In kako bi bilo, ko bi me raje poklicala? ... Takole se ne bova zmenila do naslednjega leta.

Letošnje leto je odlično za nove začetke. Vendar sta samo dve smeri dobri za selitev. Poudarjam ZA SELITEV. Ne za potovanja. Ljudje tako hitro stvari povzamemo 'po svoje'. Ugodni smeri sta jug (samo 15 stopinj vzhodno in zahodno od točnega juga). In spet večina ljudi nima občutka, kaj sploh jug je. Mnogi recimo ne vedo, da sta Zagreb in Beograd praktično na vzhodu od Ljubljane in, da je Praga točno na severu. In potem imaš še smer severovzhod (res veš, kam to pelje? To je recimo Slovaška, Rusija pa čisto severni del Madžarske in vzhodna dela Avstrije in Češke, Poljska, severni del Ukrajine itn...

In namigi tukaj ne veljajo. Te stvari so RESNE. S selitvijo si lahko uničiš življenje ali pa se ti življenje razcveti. Ni čudno, da imamo toliko zgodb tistih, ki so se preselili. Dva sta se preselila hkrati, vendar eden umre zaradi... in drugi prične fantastično živeti... Praktično nikoli ni uspeha v prvi generaciji....

To je tudi razlog, da pišem bolj malo. Želim se z ljudmi pogovoriti. Vendar smo preveč pametni, da bi verjeli ... dokler se to ne zgodi nam... Takrat pa za mnoge ni več dovolj časa ali priložnosti...

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#796 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 18. januar 2012, 17:47

Hmm, če se res kako počutim? :o|o: ... Tako bad, da razmišljam o selitvi (tudi v tujino) ali se to vprašanje nanaša na psevdonim "konj"?
Ker odgovor na prvi del bi bil: "Tudi", medtem ko me druga beseda spomne le na meni ljubo žival, ki je mimogrede precej intelegentna, in je ne povezujem s tistim starim slovenskih "pregovorom", ki nekoga označuje, da je "butast kot konj". xrolleyesx .. Prej bi rekla, da je bil tisti sam tako butast, ki se je tega spomnil...

Ja ok, mogoče res najboljš, da te enkrat pokličem, pa da se potem enkrat oglasim pri tebi ...

Lp

#797 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 23. januar 2012, 08:20

Jaz bi tudi šla od tu.... znotraj Slovenije... Približno vem, KAJ iščem, nimam pa pojma, KJE to iskat... Zafurala sem si že zadosti življenja, zdaj bi res rada pošteno priložnost, da iz njega tudi nekaj naredim...
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#798 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. februar 2013, 23:18

Jaz bi tudi šla od tu.... znotraj Slovenije... Približno vem, KAJ iščem, nimam pa pojma, KJE to iskat... Zafurala sem si že zadosti življenja, zdaj bi res rada pošteno priložnost, da iz njega tudi nekaj naredim...

 

Hoj Gordana

 

Si kdaj slišala, da si okoliščine gradimo sami? Nekaj osebno sedaj, nekaj pa Bog ve kdaj.

Devetzvezdni KI ti lahko pove katere priložnosti so letos boljše, kje na poti si itn. V akcijo pa moraš iti ti sama,

nihče, prav nihče ne bo nič naredil namesto tebe.

 

Vojko



4. februarja 2013 se je pričelo leto 5 v devetletju 3.

 

Leto 5 ni dobro za selitev prav za nikogar. Najboljše je, da ostanemo tam, kjer smo in tu naredimo kar največ znamo in zmoremo.

 

 

Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#799 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. marec 2013, 12:25

4. februarja 2013 se je pričelo leto rumene prsti 5.

To je karmično leto družbe.

 

Za vsakega pa je pomembno to, da je letos dobro ostati in živeti tam, kjer ste živeli do sedaj.

Selitev bo odločilno vplivala na življenje tistih, ki spremenijo lokacijo za več kot 2 x toliko kot je radij njihove dnevne migracije - in to ne na boljše.

 

Tudi daljša potovanja (predvsem časovno več kot 2 tedna) niso zaželena.

 

Za dodatna vprašanja me lahko kadarkoli pokličete, Na tipična in dobro zastavljena vprašanja pa odgovarjam tudi tu na forumu.

Vprašanje naj vsebuje širši opis situacije, datum zadnje selitve, obe lokaciji zadnje selitve in datume vseh, ki živite v skupnosti ter družinske relacije. 

 

 

 

Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#800 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 13. marec 2013, 14:31

A lansko leto (se pravi leto 6), pa je ok za selitve? Oz. katero leto je najboljše za to?






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0