Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Praznično okrašena miza


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
7 komentarjev na to temo

#1 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 29. december 2003, 11:59

Za tiste, ki boste doma pripravili slavnostno večerjo imam nekaj predlogov, kako pripraviti praznično pogrnjeno mizo.


Naberite sveže smrečje.Po prtu potresete sveže iglice, dodajte kakšen majhen zlato ali srebrno pobarvan storžek.S smrekovimi vejicami okrasite serviete, ki naj bodo iz blaga, če se le da.


Naberite veje šipka z rdečimi jagodami.Veje pobarvajte zlato, jagode naj ostanejo na vejah.

Kupite barve za steklo.Na navadne vinske kozarce narišite razne motive.Barva se po uporabi odlušči kot folija.Na razpolago so window colours, ki jih dobite v vsaki hobby&art trgovini.

Žrtvujte kakšen star prt.Z barvami za tekstil narišite novoletne motive.Pazite, da bodo motivi razporejeni tako, da bo prostor za pogrinjke in krožnike.

Pri nas bomo letos okrasili mizo z motivi starih novoletnih čestitk.Iz fimo mase bomo naredili pujske in zelene štiriperesne deteljice.
Za vsakega povabljenca sem pripravila čestitko, ki bo priložena pogrinjku.Na čestitkah je dimnikar in štiriperesna deteljica.Motive sem našla na internetu in prekopirala slikce.
Našla sem bel prt, ki ni več najlepši in na sredino je hčera narisala dimnikarja.

Dodajajte sveče, pobarvane kamne, pobarvane koščke stekla, karkoli pač se spomnite.

Snemite zavese v jedilnici...na okna narišite novoletne motive s sprayem...na polico postavite vrsto svečk.

Če nimate kakšnih izjemnih kozarcev, pripravite mizo s starimi, ki jih nimate dovolj.Narišite motive, vsak kozarec naj ima različno obliko, le barve naj bodo usklajene s pogrinjki.


Astra
Per aspera ad astra

#2 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 29. december 2003, 12:10

V teh prazničnih dneh sem opazovala obnašanje ljudi pri mizi.
Naj opozorim na nekaj napak.

NIKOLI se ne trka s šampanjcem.Kozarec samo dvignemo in pokimamo proti tistemu, ki mu želimo nazdraviti.

Če so priložene sarviete iz blaga, jih uporabimo tako, da jih razprostremo in pregrnemo čez stegna.Ko končamo z jedjo, si rahlo obrišemo usta in sarvieto položimo ob krožnik.

Če je na mizi več pribora, ga uporabljamo tako, da prvo jed začnemo z zunanjim priborom, potem pa nadaljujemo proti notranjosti.

Astra
Per aspera ad astra

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. december 2003, 13:16

:palec: :palec: x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Metja

Metja
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 29. december 2003, 17:30

Astra :palec: x^x super


metja

#5 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 30. december 2003, 08:09

xokx x:)x

Helena


#6 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 6. januar 2004, 14:41

NIKOLI se ne trka s šampanjcem.Kozarec samo dvignemo in pokimamo proti tistemu, ki mu želimo nazdraviti.

Astra

Hej, tega pa nisem vedel. A je to zaradi mehurčkov, da se ne porazgubijo?
Glej naprej, če se le da,...

#7 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 6. januar 2004, 17:24

Astra vsaka ti čast, tvoji imajo res srečo...
taka gospodinja, ki vse s toplino in skrbnostjo pripravi,
saj pravim, ti in tvoja Luna sta Carice!
:palec:
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#8 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. februar 2004, 14:00

Uhh..kako dobro tole... x:)x

Ampak sebe nikakor ne najdem v tem. Če bi hotela kaj narisati..bi ratala packarija...če trosila iglice...opet ne...edino šipek...uauu ta pa bi bila celo zame x;)x

V bistvu sem zdaj že nekaj let prehod iz starega v novo pričakala...v neptunovem zdravstvenem stanju....ne vem, kako je bilo kaj z bontonom. Slabo ziher :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0