Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prijateljstvo med moškim in žensko?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
337 komentarjev na to temo

#1 SeaGirl

SeaGirl
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 31. marec 2002, 01:00

Kaj menite - je možno prijateljstvo med moškim in žensko ali je vmes vedno še neka privlačnost?
Sama menim, da če sta dva sposobna biti prijatelja, potem sta se sposobna tudi zaljubiti. Če si dva človeka nasprotnega spola pustita tako blizu, da se imata za prijatelja, potem prej ko slej pride do neke privlačnosti. Ali morda ne?

#2 božo

božo
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 30. april 2002, 01:00

IZ MOJIH IZKUŠENJ- NEDVOMNO JE MOGOČE.A PRI ISTOSPOLNIH PRIJATELJIH PA SIMPATIJA NI POTREBNA.VEDNO JE NA NEKOM NEKAJ, KAR TE POTEGNE DA V NJEM VIDIŠ PRIJATELJA.VČASIH JE TEŽKO UGOTOVITI KATERA STVAR, KATERO DEJANJE, KATERA KAPLCA JE PRELILA ROB DA TI NEKDO IZ ZNANCA POSTANE PRIJATELJ.

SO PRIMERI KO SE PRIJATELJI ZALJUBLJAJO, SO PA TUDI PRIMERI KO S SEXOM UNIČIŠ DOBRO PRIJATELJSTVO.STVAR JE V SPOŠTOVANJU PRIJATELJEVIH-PRIJATELJIČINIH MERIL IN VREDNOT, ČE SI PRAVI PRIJATELJ TEGA NE BOŠ IZKORIŠČAL V SVOJ PRID, TUDI ČE SE ZALJUBIŠ VANJ, SPOŠTUJEŠ NJEGOVO ODLOČITEV.ČE IMAŠ PRAVEGA PRIJATELJA-CO V NJEGOVI DRUŽBI NIKOLI NE RAZMIŠLJAŠ O TEM KAJ JE DOBRO ZATE AMPAK KAJ JE NAJBOLJŠE ZANJ.

božo

#3 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. april 2002, 01:00

Imam tudi sam eno tekoco izkusnjo, ki traja ze nekaj mesecev. Najprej zelo lepo, sva bila samo znanca, potem sva postala prijatelja, sedaj sva ze kar tesna prijatelja in sva ze blizu meje da postaneva se kaj vec. Menda je ona vame celo zaljubljena... Toliko o tem prijateljstvo med moskim in zensko. Nekako je nekaj napak. Ponavadi tiste stvari ki te privlacijo pri cloveku, istega spola in vodijo v prijateljstvo, pri nasprotnem spolu vodijo v ljubezen. Najbrz je bolj komplicirano ampak naceloma je tako.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#4 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 1. maj 2002, 01:00

quote:

Kaj menite - je možno prijateljstvo med moškim in žensko ali je vmes vedno še neka privlačnost?
Sama menim, da če sta dva sposobna biti prijatelja, potem sta se sposobna tudi zaljubiti. Če si dva človeka nasprotnega spola pustita tako blizu, da se imata za prijatelja, potem prej ko slej pride do neke privlačnosti. Ali morda ne?




Draga SeaGirl, seveda je možno. Naj ti omenim neko mojo dogodivščino.
Pred časom sem imel petek, ki je dan za metek. V nekem lokalu sem srečal znanko. Po spitem kozarcu ali dveh mi je povedala, da je lesbo.
Tega sem bil na vso moč vesel. Povedal sem ji, da si že dolgo želim, prijateljstva s kako lezbiko in da komaj čakam, da bi se skupaj zapila, potem pa šla lovit pičke v Portorož. Na moje veliko veselje je bila takoj za to. Od dobre volje je pijača začela teči v potokih. Čez nakaj časa mi je povedala, da je imela abortus. Rekel sem ji, da je budala in da se ji bo začelo neverjetno trpljenje po menopavzi. No, zalivala sva se ga naprej, tokrat oba od nesreče. Ona zaradi splava, jaz pa zaradi tega, ker ni lezbika.

Ko sva komaj še hodila, sem jo odpeljal domov in drugi dan zdravil mačka.


Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#5 rebeka

rebeka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 3. maj 2002, 01:00

Prejšnji je omenil trpeljenje po menopavzi zaradi splava. Jaz pa bi ga želela vprašati ZAKAJ? Kje je to slišal oz. bral? Na podlagi česa tako meni? Tudi jaz sem naredila splav. In imam slabe občutke v zvezi s tem le kadar se družim s katoličani. Osho (indijski filozof) pa pravi, da bi morali v Indiji in na Kitajskem bolj poznati možnost za splav. In na splošno na celem svetu. Ker bi zmanjšali - tudi tako -prenaseljenost sveta.

#6 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 3. maj 2002, 01:00

Draga rebeka,

bolje bi bilo za tebe, da nisi nikoli postavila tega vprašanja. Bi vsaj še naslednjih cca 20 let preživela v nevednosti in kolikor toliko brez vesti. Odgovor ti bom dal na zakaj.

Vsako živo bitje si prizadeva dati svoje gene naprej. Vsak neuspeh povzroči določene travme. Še posebej, če temu neuspehu botruje lastna krivda. Po menopavzi ne boš več plodna. V glavnem boš zelo, zelo, zelo osamljena. Sedaj si samo zelo. Obžalovala boš vsako zapravljeno priložnost! Samo nikakor si ne boš mogla pomagati. Kar boli me, ko vidim tvojo bolečino.

Drugo je vest. Ko bo čas, da postaneš babica, te bo začelo zares hudo zvijati. Zelo dvomim o tem, da nimaš vesti.

Kje sem to slišal ali prebral? Videl sem in še vidim, oz. slišim od žensk, ki so abortirale. Kaj nisi sama prebrala, da se je prijateljici "fuzlalo"? Pa ni prva! Tudi ti si med njimi!

Sedaj ko to bereš zanikaš, praviš, da sem kreten. Počasi pa se ti bo v duši spet žačel oglašati glas. Bežala boš, se čistila v indijskih in kitajskih vodah, boš borka za razne "pravice" pa bo glas čedalje močnejši. Opravičevala boš dejanje, krivdo zvračala na vse drugo ali druge, samo ne na sebe. To bo trajalo toliko časa, dokler ne boš padla na kolena. Takrat boš zvedela, kaj storiti!

Sicer pa sem mislil, da je to forum o prijateljstvu med moškim in žensko. Zakaj pa si se ustavila pri abortusu?

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#7 rebeka

rebeka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 4. maj 2002, 01:00

Dragi Kljuka,
ustavila sem se pri abortusu, ker sem zanosila z nekom, ki mu nisem zaupala. Pač travme iz otroštva sem prenašala v odnose. In nisem hotela, da bi bil moj otrok "pankrt" tako kot jaz. Zanosila pa sem seveda s kopijo svojega biološkega očeta, ki ga (še) ne spoštujem. Upam pa, da ne bom tako zelo zelo osamljena kot praviš ti. Je pa res, da se mi je življenje takrat zasukalo v drugo smer, postala sem drugačna, razmišljujoča, zelo previdna do moških. Skratka: najlepša hvala za tvoj odgovor, me je zadel v srce, res sem sama kriva... Delam pa na tem, da postanem pokonci stoječa ženska, ki bo lahko za zgled svojim otrokom, za katere je pri meni čas še cca. 10 let!:)

LP

#8 rebeka

rebeka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 4. maj 2002, 01:00

Pardon, vprašal si me zakaj sem se ustavila na besedi abortus v tvojem prvem besedilu. Očitno ima ta beseda zame tako zelo čustven naboj! Mislim, da bi me še kakšna od žensk bolj razumela..

#9 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 4. maj 2002, 01:00

Draga rebeka,

velik človek si!

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#10 rebeka

rebeka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 6. maj 2002, 01:00

Vsem beročim in sodelujočim v tej temi se opravičujem, ker sem skrenila iz teme! Keep on! :)

#11 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 25. maj 2002, 01:00

Naj tako0oj povem da, ko ženska opazi moškega, ki ji je naklonjen si tako0oj ustvari sliko, morda kot layf sopotnika, če nima drugačnih namer morda kot ljubimca ali kot kolega za pohajanje.. seveda koj strmi k cilju.. svojo power nalaga v smer še boljšega daj-dam-daš. Dobi priblisk tudi koj kakšen je v postli, saj je to zato sposobnost žensk, da si z vohanjem ustvarijo Dom. ŽeliŠ bit koristna, odobrena in
sprejeta, totalno skrbna na pregled poteka naklonjenosti .Če najdeŠ moškega, ki ji je naklonjen k cilju, potem steče power, če ne je podjebavanje in hudo testiranje .IZbereš,saj si svobodna v odločanju, pa vedno mej plan b na rezervi .NO ja nim takih izkušenj,pomagam pa lahko, ker pazim, da se mi kaj tazga ne zgodi; raje sem brez posejanih genov, kot pa da bi se hvalila v materistvu, mi je rekla kolegica .

#12 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 27. junij 2002, 01:00

moje mišljenje je: moški in ženska sta lahko prijatelja. In to zelo dobra. Tudi če se pojavi privlačnost. Pa kaj potem? Samo, da ni še drugih vpletenih in prizadetih. Res pa je, da se potem čustveno odzovejo, če si prijatelj- ica najde partnerja. S tem nimam izkušenj, poznam pa nekaj primerov. Nimam nč proti moškim, a imam izkušnje, da imajo vedno pred očmi sex. Zakaj ne bi mogla iti dva znanca različnih spolov na pijačo, večerjo, klepet, ne da bi imela karkoli drugega v mislih? Se najdejo izjeme, a res le izjeme.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#13 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. junij 2002, 01:00

Hem ja, prijateljstvo med moskim in zensko je mozno, (spreminjam moje mnenje,) trenutno imam 6 prijateljic in enega prijatla... torej statisticno, veliko bolje:)

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#14 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. junij 2002, 01:00

quote:

Kaj menite - je možno prijateljstvo med moškim in žensko ali je vmes vedno še neka privlačnost?
Sama menim, da če sta dva sposobna biti prijatelja, potem sta se sposobna tudi zaljubiti. Če si dva človeka nasprotnega spola pustita tako blizu, da se imata za prijatelja, potem prej ko slej pride do neke privlačnosti. Ali morda ne?


quote:

10.06.02 ob 23:11 sem mislil takole:
2 sta lahko prijatelja, hkrati sexata, se ljubita,
sta prijatelja, fredna, znanca, poslovna partnerja, etc...
zadeva ni v 'pravilih', ki smo jih dolocili-(klasifikacija,
predalckanje), vendar je mozen tudi odnos, ki se odraza v
trenutnem stanju obeh oseb:
torej sta lahko 2 prijatelja, drugic ljubimca, tretjic
poslovna partnerja, etc...
kar paje odvisno od njune usmerjenosti, oz. namena ter
moci energije, ki je usmerjena v doloceno smer, ali potrebo,
ali namen druzenja ...etc. hkrati je odvisno tudi od
njune vezave na prejsna druzenja, ter pricakovanja;
torej, ce se dve osebi vidita in obnasata (pristopita k
druzenju kakor da je prvic in zadnjic),
lahko omenjene klasifikacije odpadejo, saj ni vec point v
tem, ali sta prijatelja ali ljubimca ali kaj drugega,
temvec v tem, da dozivita odnos karseda polno, morda zavestno,
ali kaj drugega, ali pac sta.
torej je morda iz navedenega vidika neumno razmisljati o tem,
kar navaja naslov, iz drugega vidika pa ne, saj z razmisljanjem
o zadevi, nasih iskusnjah, lahko uvidimo nesmisel, ki ima
verjetno drug smisel ;) hehehe
2 lahko zivita tukaj in sedaj, ce se druzenje obrne
k temu, da 'klasificirano' postaneta frenda ali ljubimca ali
kar pac, pac postaneta ane., morda se v njunem odnosu drugic
pokazejo drugacne energije, potrebe, ki lahko refleksirajo tudi
potrebe posameznika in ne obeh skupaj. in ce se osebi vezeta na
prejsnje dogajanje oz. pricakujeta, da se odnosi ponavljajo =
= morda zaradi pricakovanj razmisljata, da imata odnos, ki je
klasificiran- prijatelja, ljubimca, poslovna partnerja, etc...
ane???
obenem, lahko cloveka srecamo 1x, in nam postane frend, ceprav,
ga kasneje ne vidimo vec let. enako z ljubimko-cem. torej je mozno.

obenem, ce imamo usmerjeno energijo v nek nas cilj, namen, ki
nam ne dovoljuje partnerstva ne nekaterih nivojih, se nekateri
odnosi ne morejo zgoditi, ker jih ne dopustimo. torej je spet
mozno. (morda nek namen v neki meri lahko prevlada, da se ne
zgodi odnos, ki ni v skladu namena).

morda se ob tem lahko vprasamo o zdruzevanju srcnega z spolnim
nivojem; ter potrebah posameznika, ki so lahko v razlicnih
odbobjih razlicna.
torej je spet verjetno, da sta dva lahko prijatelja ali
partnerja, cetudi le 1 dan in potem nikoli vec, ker nimata
tezenj ali potreb prijateljstva ali partnerstva.

ce luna sveti, men sezdi, da lahk te gledam sevsaj 3 dni.
ce sonce sije in diham ne, rabm frenda k ob stran mi je.
sonce sije nate danes, jaspa se vedno pov lune imam.



#15 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

jaz mislim, da je to možno, le če sta dovolj zrela. Odnos mora biti zaključen, raziti se ne smeta v jezi. Potem se lahko začne nov odnos - prijateljski. Vsaj jaz imam take izkušnje.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#16 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Jaz pa imam najbolšega prijatelja, ki je prijateljica. Brez kakršnih koli zavor ali težav si poveva vse, ampak čisto vse. No saj imam pravzaprav kar dve, še žena. Nikoli nisem imel težav z ženskami priajteljicami, ravno nasprotno, še lažje sem bolj odkrit z ženskami kot z moškimi.

Torej v taka prijateljstva verjamem.

andrej

#17 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 24. julij 2002, 01:00

Ampak skriti flirt je še zmeraj tisti,ki takšno navezo osvežuje ,a ne?
Glej naprej, če se le da,...

#18 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. julij 2002, 01:00

..sej flitrt je lahko tudi samo v glavi-domišljija nardi dovolj:=)

pokowc

#19 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 25. julij 2002, 01:00

Prijateljstvo med moškim in žensko. Opa Bato! Je možno , ohohohoho.
Ja sam ka mali pao s lipe

#20 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 25. julij 2002, 01:00

Preko telefona je takšna prijateljska veza med moškim in žensko možna,ampak v živo močno dvomim,da se lahko med moškim in žensko splete platonska vez,ker slej ko prej se iz intimno-zaupnih pogovorov razvije privlačnost(mislim telesna),nič ne pomaga, v nas je nagon
kateri premika svet,...tudi v takih navezah.
Glej naprej, če se le da,...

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. julij 2002, 01:00

Imam zelo veliko moških prijateljev in trdim, da je to seveda možno (*sem mislila, da sem že zdavnaj napisala komentar tule, pa ga ne najdem - morda smo debatirali o tem tudi kje drugje).
Z ex partnerji se v glavnem zelo dobro razumem, poleg tega pa imam nekaj zelo naklonjenih moških prijateljev.
Nič ne de - če nastopi privlačnost - skupaj s spoštovanjem (ker gre za prijatelja) se zbudi nekakšna topla in nežna -PRIJATELJSKA- naklonjenost.
Kot je pri zaljubljenostih in ljubeznih ta pravzaprav ista iskrica zaslužna ali kriva za obstoj ali neobstoj zveze, jo pri prijateljstvu ravno ohranja... kajti ker spoštujemo in občudujemo, hkrati pa "poznamo mejo", ta privlačnost pa ohranja željo po stiku in omogoča pripravljenost na sprejetje točno takega, kakršen je vsakdo med njima (kar navadno ni primer v partnerskem odnosu, kjer si partnerja nekako lastimo in tudi težimo k spreminjanju),

Mislim, da največji problem tako nista dva udeležena v takšnem prijateljstvu (saj če bi moralo iti slednje "naprej", bi se to že zgodilo, ker bi hotela, tako pa NOČETA), ampak partnerja slednjih in njuna okolica.
Kajti mnogo mojih prijateljstev (z moškimi) je zamrlo, ko so si dobili resne partnerice in več mi jih je potožilo, da imajo doma ljubosumne scene.
To pa je tisto zoprno.

Torej nekako - če grem sama z X ven - midva s tem nimava nikakršnega problema in ne misliva na nič "grdega", se pa prav fino zabavava (kar recimo pomeni - vsak na svoji strani pleševa vso noč in vso noč ne spregovoriva besede, vendar prideva in odideva skupaj in sva tam "skupaj" - vsak zase).
Ko pa mi naslednjič pove, da je zato imel sceno doma do 7h zjutraj, pa je zoprno.
Ampak to ne pomeni, da takšno prijateljstvo ni možno - je, samo okoliščine in okolica so včasih nenaklonjene temu in tako tudi mi vsi skupaj to jemljemo.
Ta pa se zabava s tem, ko pa je vendar poročena!!! :))))
Na srečo sem se jaz na takšno vedno požvižgala in imam tako veliko najboljših moških prijateljev, medtem ko imam prijateljici res zelo dobri samo dve ali tri.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 alena

alena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 97

Objavljeno: 25. julij 2002, 01:00

Jaz imam ali sem imela za prijatelje moške in tudi ženske. Pri meni je to vse ljubezen. Ampak vsak človek je drugačen, zato je tudi ta ljubezen do njega drugačna.
Nikoli nisem marala stavka: "sva SAMO prijatelja"... ker zame je biti prijatelj zelo zelo veliko. Z enim svojih "bivših" prijateljev sva se kasneje tudi zaljubila in živiva skupaj in imava sina in sva še vedno prijatelja. Z drugim sva oba čutila zelo močno privlačnost, ampak nisva "mogla" tega udejanit. Še zdaj se imava rada in se smejiva "mladostnim" norčijam. Sem pa imela tudi prijatelje, ki me nikakor niti slučajno niso drugače privlačili. Pa tudi v ženske sem bila kdaj "zaljubljena" - to je sicer včasih težko priznati, samo nikoli si nisem želela ali pa čutila kakršnokoli telesno potrebo po zbližanju. Jaz imam pač svoj spolni nagon v svojih vajetih in mi ne predstavlja neke hude nuje. In je tudi rezerviran za enega posebnega človeka v mojem življenju.
Zato pravim, DA, možno je biti prijatelj, če si nasprotnega spola, pa tudi Da, lahko se prijatelja privlačita, pa ne spita skupaj in ne trpita zaradi tega.

#23 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 25. julij 2002, 01:00

Marsa,
razloži mi:sva "skupaj" tam vsak zase?
Glej naprej, če se le da,...

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. julij 2002, 01:00

A veš, da se mi je zdelo (ne vem, zakaj, pravzaprav), ko sem prebrala svoj post, da je malo nerodno in da bom mogla še zagovor.. ..
Mišljeno je tako: često grem s frendi ven - se kličemo, ga npr. pokličem, a greš v disko, po možnosti še dobim njegovo ženo/partnerico na telefon in vprašam, če mi da X in še, če jo kaj moti, če gre z mano ven. Pravi, ah kje, saj vem, da sta dobra prijatelja - TI me pa res ne motiš (!!!).
OK. Greva ven (že zato njega, da razložim, če kakšen konzervativnejši pomisli, zakaj pa nisem lepo povabila raje njegove žene? - ker žene ali partnerke mojih prijateljev ponavadi ne poslušajo iste glasbe, če pa jo že, pa morda niso tako sproščene narave kot jaz in ne plešejo, ampak sprašujejo, kdaj bosta šla domov in težijo, da je "tukaj pa zelo zakajeno").
To pomeni, da se npr. srečava ali dobiva nekje. Nekaj spijeva, se pogovarjava, potem pa greva npr. v disko - kjer se "razkropiva" vsak na svoj konec.
Vsak po svoje tam pleševa, če nama je mimo, se tudi pogovarjava, ali se vsake toliko srečava in se pogovarjava ali rečeva - glej, kakšen je oni in se malo reživa, in spet greva malo plesat - vsak sam.
Potem pa rečem - OK, jaz grem domov - on pa reče, jaz tudi in me pelje. Na svidenje.
Ali jaz rečem, jaz grem domov, on pa reče, jaz pa bom še tu, jaz rečem, okej, nasvidenje - in grem domov s taxijem.
Vse kul. Prav lepo smo se zabavali.
To je moje žuriranje s prijateljem.

Potem pa se nekaj dni ne slišim s tem frendom, ko srečam ženo, je malo zadrege, potem pa mi frend ob priložnosti pove, da jih je "pošteno slišal", ker da z mano, in kako je zdaj to, in kaj da sva delala do 3h ali 4h zjutraj - in podobno. !!! ??? :)))))



Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 26. julij 2002, 01:00

Zanimivo,najprej ni problema,potem pa jih siromak sliši za vsako minuto posebej,pa še tebe gledajo izpod čela.Sicer pa njen problem,če noče zraven,verjetno pa bi tudi večer drugače izpadel,če bi bila zraven.Saj ni da bi provociral,samo zanimal me je proces.
Glej naprej, če se le da,...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0