Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ZAUPANJE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
56 komentarjev na to temo

#1 božo

božo
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 4. april 2002, 01:00

ZAUPAL TI BOM. NE MOREM BITI GOTOV.MORDA ME RAZOČARAŠ, TODA TVEGAL BOM, POSKUSIL BOM,ODPRL TI BOM SVOJA NAJOBČUTLJIVEJŠA VRATA-ČUSTVA, KER TI JIH HOČEM DATI-SVOJ NAJDRAGOCENEJŠI DAR.., KER TE IMAM RAD.KER TE LJUBIM, TI BOM DAL KOT SVOJE PRVO DARILO SVOJE ZAUPANJE.

božo

#2 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 15. april 2002, 01:00

Življenje ni uganka, ki jo je treba rešiti. Je skrivnost, ki jo je treba živeti, je globoka skrivnost ZAUPANJA. Imaš toliko poguma, da mi zaupaš?


E.

#3 božo

božo
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 16. april 2002, 01:00

ČUTIL SEM SE ZADOVOLJNEGA IN SPRAVLJENEGA S SEBOJ , KOT ŽE DOLGO NE.MORAL SEM ODPRETI SRCE IN IZPOVEDATI LJUBEZEN, NE DA BI PRIČAKOVAL POVRAČILO. U P A M.

božo

#4 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 7. maj 2002, 01:00

Zaupanje je zame tista slika, ki sem jo dobila po mejlu.Sončni zahod, v daljavi otoček, iz sredine valov pa moški objame žensko, ki jo jaz vidim kot žensko sestavljeno iz morskega vala. Nič nam ni podobna, nam smrtnikom. Naslov pa je sanje ! LP ! Vanja

#5 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 16. maj 2002, 01:00

Ko zaupaš brezpogojo drugemu v bistvu zaupaš sam sebi zaupaš božanskemu v sebi. Če verjameš v neskončno ljubezen vesolja (ali Boga če želiš) se ne bojiš izgube ljubljene osebe in ljubezni ker veš da te ljubezen ne bo nikoli zapustila vedno jo najdeš v sebi.

andrej

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. maj 2002, 01:00

Zelo lepo povedano, kako lepa misel, Andrej!

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 22. maj 2002, 01:00

Res je, vse izhaja iz nas samih. Ce zaupamo sebi, lahko zaupamo drugim.

Tjazy
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#8 anomis

anomis
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 23. maj 2002, 01:00

Zaupati in dopustiti, da se zgodi božja volja, je res nekaj lepega, da pa je to mogoče, moraš odvreči svoje vzorce in prepričanja, ki so ti bila položena v zibelko. Težko je, kar sama povem, vsak dan posebej.

sk

#9 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 23. maj 2002, 01:00

zaupanje=sprejetje
odobravanje=privoščljivost

Vsako Upanje si je treba dovoliti

pokowc

#10 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 27. junij 2002, 01:00

Strinam se s Tjazyjem in Anomisom. Resnično je potrebno najprej zaupati sebi, da lahko potem zaupanje razvijaš še naprej.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#11 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 27. junij 2002, 01:00

Citiram Andreja:

"...Ko zaupaš brezpogojo drugemu v bistvu zaupaš sam sebi zaupaš božanskemu v sebi. Če verjameš v neskončno ljubezen vesolja (ali Boga če želiš) se ne bojiš izgube ljubljene osebe in ljubezni ker veš da te ljubezen ne bo nikoli zapustila vedno jo najdeš v sebi..."

Andrej te misli so prekrasne in popolnoma se strinjam s tabo. Resnično je to res.

Sama sem spoznala, da rabim partnerja, prijatelja, ki mu lahko zaupam, ki mu lahko povem svoje najgloblje občutke, spoznanja, želje, hrepenenja, strahove, moje slabosti.

In ko se "razgalim" pred njim v dno duše, me ni strah, kaj bo. Vem, da mu lahko zaupam, ker čutim, da me bo sprejel.
V nasprotnem (ljudje smo včasih nepredvidljivi, tako jaz kot on), pa še vedno ostanem JAZ, ki bom sama s sabo do konca življenja, tudi če vse izgubim,
SEBE in ZAUPANJA ter VERE VASE srčno upam, da ne bom nikoli.

Za sabo imam izkušnjo, zelo globoke krize, ko mi ni preostalo nič drugega kot vera in upanje v golo preživetje, vera v Boga,
ki je tudi v meni. In sedaj nisem razočarana.

Elena

Helena


#12 barbarab

barbarab
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 5. julij 2002, 01:00

Popolnoma se strinjam z Andrejem in Eleno. Ce zaupas Bogu, ki je neomajna ljubezen, ne podvomis vec.Najdes jo tudi v sebi, saj smo tudi mi del njegove ljubezni - bozje podobe.Tedaj ne poznas vec strahu, dvoma, skrbi.Enostavno dozivljas v sebi mir bozji in si v njegovem objemu popolnoma varen.

Barbara Baruca

#13 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

z vami moram podeliti svojo novo izkušnjo. Drugače sem bila bolj nezaupljiva, sumničava. Če se prepustiš, zaupaš in opazuješ, je lažje. TOle moje zaupanje/ nezaupanje sem nekako razmejila in poglobila zaupanje. V bistvu sem se samo prepustila in zaupam.
Včasih sem takoj podvomila vase. Primer: sem z nekom zmenjena, pa zamuja, pa sem začela dvomit vase: kaj pa če nisem prav razumela, če sem prezgodnja, prepozna, jaz.Čeprav sem po drugi strani vedela da sem prišla pravočasno.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#14 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. januar 2004, 13:29

Za verjeti potrebujemo tako malo napora, da je čudno,
kako človek ne verjame vsega, kar mu govorimo.
x^x

#15 Su||y`

Su||y`
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 29. januar 2004, 19:09

Zaupanje je nekaj najlepšega, kar sem nam lahko zgodi... Vendar vedno moramo paziti komu zaupamo in kaj zaupamo... Tudi majhne skrivnosti lahko postanejo velike, še večje skrivnosti so, če si jih upamo s kom deliti... x:Xx

#16 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 29. januar 2004, 23:49

......Vendar vedno moramo paziti komu zaupamo in kaj zaupamo...

..in ,ko pazimo, (se) izgubljamo w

#17 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. februar 2004, 11:53

Zaupanje je rastlina, ki počasi rase.

Nemški

#18 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2004, 16:43

Zaupanja v zdravnika več pomore kot zdravila
slov.

xrolleyesx :eek: :sori:

#19 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 1. februar 2004, 17:16

Najbolj zaprta so tista vrata, ki ostanejo odprta
kit

#20 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. februar 2004, 17:19

Življenje in zaupanje se izgubita samo enkrat.


Ruski

#21 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 1. februar 2004, 17:28

Oči zaupajo same sebi, ušesa drugemu.
nem.

#22 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. februar 2004, 19:37

Kdor svoje skrite misli drugemu zaupa, postane njegov sluga.


Hrvaški

#23 Little_Girl

Little_Girl
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 5. februar 2004, 20:11

No jaz tebi zaupam!!!! x;)x :wub: :onfire:

#24 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 6. februar 2004, 00:57

xrolleyesx ZA -UPATI -SI...zaupati si...upati in zaupati,predvsem pa poudarek na UPATI si zaupati.ne glede na vse je to naše najmočnejše orožje in čeprav včasih oblaki prekrijejo sonce ,se to vedno znova pojavi.taka je njegova narava.in zaupati da smo mnogo več ,kot si priznavamo in da nam je dana moč in pomoč če prosimo zanjo.včasih je to nasvet neznanca,knjiga angeli in troedina BOŽJA MILOST.najprej pa se moramo naučiti zaupai in pomagati sebi .na svetu smo da si vse delimo in tudi ta forum je prostor ki nam pomaga in kjer skrbimo drug za drugega ker nam ni vseeno pa čeprav se ne poznamo.ali je lahko še kaj lepšega kot to da se imamo radi in cenimo drug drugega :2src: :inocent:

#25 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 6. februar 2004, 20:16

Vse ljudi je teba imeti za poštenjake,
toda nobenemu ne smemo zaupati.



Belgijski




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0