Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Holistična radiestezija.....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
164 komentarjev na to temo

#51 Muri

Muri
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 55

Objavljeno: 9. april 2005, 15:07

Ups, link ni delal, zdej pa bo :palec: x:)x xsrcx


http://www.juliadoria.com

#52 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 10. april 2005, 15:35

<{POST_SNAPBACK}>Tadej, čestitam ob izidu knjige.  :palec:  :palec:  :palec:  Upam, da si si uspešno pregnal mačka  x;)x
Zdaj pa VPRAŠANJE: Kje se dobi knjigo? Jo boš mogoče kje podpisoval (npr. v kakšni knjigarni, kjer prodajajo tvoje knjige)?
Sem hotel naročiti na LN, pa so ukinili trgovino.



No, zdaj jo itak že imaš. Link bo pa gotovo komu prav prišel. Zaenkrat jo je sicer moč dobiti tudi v Ljubljani v knjigarni Konzorcij, Čopovi knjigarni, Ahatu (BTC), Knjigarni alternativa (BTC), V Mb pa v treh knjigarnah MK v peš coni in v Europarku, Velenje - Kulturnica in MK, Celje MK, Žalec MK, v drugih večjih knjigarnah pa bo tudi kmalu.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#53 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 13. april 2005, 08:37

<{POST_SNAPBACK}>No, zdaj jo itak že imaš. Link bo pa gotovo komu prav prišel. Zaenkrat jo je sicer moč dobiti tudi v Ljubljani v knjigarni Konzorcij, Čopovi knjigarni, Ahatu (BTC), Knjigarni alternativa (BTC), V Mb pa v treh knjigarnah MK v peš coni in v Europarku, Velenje - Kulturnica in MK, Celje MK, Žalec MK, v drugih večjih knjigarnah pa bo tudi kmalu.


Tukaj je še link na stran, kjer jo lahko kupite on-line.
Om Šiva Ezoterika

Lahko se pohvalim, da knjigo že imam. x:Dx In vam povem, da se jo splača imeti.
Minerale Zdravje Duhovnost sem si večkrat sposodil v knjižnici, celo skopiral sem si jo :inocent:, ampak ta kopija je že romala v koš. Kot prvo so bile fotke črno bele, kar je totalno neuporabno, kot drugo pa jo je Mala Enciklopedija Zdravilnih Kamnov prav lepo nadgradila.
Vse pohvale, Tadej :palec:

#54 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 13. april 2005, 13:17

sem ti prav fouš......no sej, naslednjič ko grem v lj grem pa na čopovo, pa bo.... x:px
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#55 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. april 2005, 21:02

<{POST_SNAPBACK}>Lahko se pohvalim, da knjigo že imam. x:Dx  In vam povem, da se jo splača imeti.
Vse pohvale, Tadej  :palec:


Ah, samo dražiš nas, ki še nismo prišli do svojih podpisanih izvodov.

U slobodnom prijevodu -kosov :vragec:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#56 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 14. april 2005, 07:53

<{POST_SNAPBACK}>Ah, samo dražiš nas, ki še nismo prišli do svojih podpisanih izvodov.

U slobodnom prijevodu -kosov  :vragec:


Če boste zelo pridne, vam dovolim, da pridete v LJ in se jo dotaknete x;)x

#57 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. april 2005, 10:52

...barabija do konca... :O: :C: x:o)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#58 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 14. april 2005, 15:01

<{POST_SNAPBACK}>...barabija do konca... :O:  :C:  x:o)x  x;)x


:devil:
:fiju: :fiju:
x;)x x;)x x;)x

#59 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. april 2005, 06:43

x:Dx x:Dx x:Dx .... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#60 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 22. april 2005, 10:18

to (ŽAL) nisem bla js..... :inocent: x^x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#61 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 22. april 2005, 12:12

:OoO:





:sniky:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#62 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 22. april 2005, 18:15

cosmica....a greva drugič skup...pa jih bo potem 5 manj... :inocent: x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#63 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 20. maj 2005, 11:29

x:Dx

jaz sem vceraj eno nasla v enem prtljazniku...
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#64 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 26. maj 2005, 15:11

Nisem prepričan, da je tole prava tema, pa vseeno...
Pravkar sem izvedel, da bo danes ob 18:30 na teleM (Maribor) gost oddaje naš priljubljeni Nosorog (Tadej Pretner).
Več ne vem, zato glejte in poročajte. :!: :!:
Jaz TV Maribora ne lovim :C: :cry: :!!:

#65 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 26. maj 2005, 17:31

<{POST_SNAPBACK}>Nisem prepričan, da je tole prava tema, pa vseeno...
Pravkar sem izvedel, da bo danes ob 18:30 na teleM (Maribor) gost oddaje naš priljubljeni Nosorog (Tadej Pretner). 
Več ne vem, zato glejte in poročajte.  :!:  :!:
Jaz TV Maribora ne lovim  :C:  :cry:  :!!:


POPRAVEK:
Tadej očitno zaradi prometa ni uspel pravočasno priti do studia. Zato bodo oddajo posneli, predvajali pa verjetno naslednji četrtek. Še bolje, vas bo več videlo tale post in gledalo oddajo. Pa če bo kdo snemal, se priporočam za kopijo x:Dx

Sem hotel popraviti originalni post, pa se mi tisti gumbek Popravi ni hotel pojaviti. :xx!:
Zato reply na lasten post.

#66 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 26. maj 2005, 21:13

Bog že ve kwa dela. Današnja pot do Mb je trajala skoraj štiri ure. Oddaja je bila napovedana (v živo) ob pol sedmih in deset čez tri sem krenil iz Lj. Najprej stal kako uro in pol na obvoznici (še zdj ne vem, zakwa je bla totalna zapora), pol sm na odcepu za Snebrje spizdil iz obvoznice in naletel na nov zastoj med Litijo in Zagorjem. Uni gor so zrihtal, da sem šel ob taki uri, da v Mb nisem prišel pravočasno in sicer zato, da bi bila oddaja boljša. Na razpolago je le 25 minut in to je malo časa za zaokroženo "zgodbo o kristalih". Ampak - se še vseeno da, če gledalci ne podrejo koncepta s tel. klici in svojimi vprašanji. Ni kaj - oddaja je takole zihr boljš izpadla. Na sporedu bo v četrtek ob pol sedmih.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#67 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 27. maj 2005, 01:38

<{POST_SNAPBACK}>:O: ...

važno da si.... x;)x

smola- ne lovim maribora. :o|o:


Jst tud ne. Občasno pa lovim ribe. x:Dx x:Dx x:Dx

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#68 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. maj 2005, 06:29

<{POST_SNAPBACK}>Jst tud ne. Občasno pa lovim ribe. x:Dx  x:Dx  x:Dx

lalala

shit, jest pa se teh ne :ermm: xscratchx

Tadej :vtz: xokx

#69 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 27. maj 2005, 08:17

<{POST_SNAPBACK}>Bog že ve kwa dela. Današnja pot do Mb je trajala skoraj štiri ure. Oddaja je bila napovedana (v živo) ob pol sedmih in deset čez tri sem krenil iz Lj. Najprej stal kako uro in pol na obvoznici (še zdj ne vem, zakwa je bla totalna zapora), pol sm na odcepu za Snebrje spizdil iz obvoznice in naletel na nov zastoj med Litijo in Zagorjem. Uni gor so zrihtal, da sem šel ob taki uri, da v Mb nisem prišel pravočasno in sicer zato, da bi bila oddaja boljša. Na razpolago je le 25 minut in to je malo časa za zaokroženo "zgodbo o kristalih". Ampak - se še vseeno da, če gledalci ne podrejo koncepta s tel. klici in svojimi vprašanji. Ni kaj - oddaja je takole zihr boljš izpadla. Na sporedu bo v četrtek ob pol sedmih.

lalala


Kristali se niso dali omejiti na samo 25 minut. Imajo več za povedat x:)x
Mogoče imam v tem dodatnem tednu čas, da si postavim kakih 100m visoko anteno. Mogoče bi celo ujel kakšen signal x:Dx

#70 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 27. maj 2005, 08:35

<{POST_SNAPBACK}>Kristali se niso dali omejiti na samo 25 minut. Imajo več za povedat  x:)x
Mogoče imam v tem dodatnem tednu čas, da si postavim kakih 100m visoko anteno. Mogoče bi celo ujel kakšen signal  x:Dx


Ja. Ribe prjemajo na gliste, TV programi pa na antene.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#71 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 27. maj 2005, 13:41

<{POST_SNAPBACK}>na maatu že cela pizdarija glede tvojega TV nastopa. x:Dx


Kva? Nism vedu. Že letim tja. x:Dx

#72 Akvamarin

Akvamarin
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 30. maj 2005, 14:38

Nosorog, nič nisi povedal, kako je bilo na TV. Kako je bilo? x:)x
Saj vem, da bo na TV, ampak gradnja tiste antene se je nekam zavlekla x;)x Tako, da ne bom lovil Tele M (pa rib tudi ne).

#73 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 22. junij 2005, 08:48

Prabral sem Holistična radiestezija 1. Moram reči, da je zanimiva knjiga, nekakšne vrste zbor, ima pa v sebi tudi nekaj izvirnega, svojstvenega.

Ko sem bral o ledinkah in zmajevih črtah, sem se spomnil še na Marka Pogačnika, medlo se spomnim, da je razlagal o teh črtah, ki potekajo čez slovensko ozemlje. Zanima me, kje potekajo, pa tudi kje potekajo čez mejo v Italiji. Tam imajo cesto "strada costiera", lepa in široka cesta, razgledna, a z zelo veliko nepojasnjenimi nesrečami. Ali ti je kaj znanega o tem?

LPP
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#74 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 22. junij 2005, 09:56

<{POST_SNAPBACK}>Prabral sem Holistična radiestezija 1. Moram reči, da je zanimiva knjiga, nekakšne vrste zbor, ima pa v sebi tudi nekaj izvirnega, svojstvenega.

Ko sem bral o ledinkah in zmajevih črtah, sem se spomnil še na Marka Pogačnika, medlo se spomnim, da je razlagal o teh črtah, ki potekajo čez slovensko ozemlje. Zanima me, kje potekajo, pa tudi kje potekajo čez mejo v Italiji. Tam imajo cesto "strada costiera", lepa in široka cesta, razgledna, a z zelo veliko nepojasnjenimi nesrečami. Ali ti je kaj znanega o tem?

LPP


O tem, kje potekajo na Primorskem, ti bodo dali najpopolnejše informacije geomanti Marka Pogačnika. Lahko te povežem s kakšnim. Moje delo je bolj vezano na ožji bivalni prostor.

Tudi pri nas je nelaj odsekov različnih cest z abnormalno veliko nesrečami. Če se ne motim, sem o tem v H.R. I. pisal, ali pa imam to v gradivu za H.R. 2 - ta hip se ne spomnim, ne morem pa niti pogledati - sem namreč na sl. računalniku, moj domači bo najmanj do nedele še out of function.

Ne gre pa le za nesreče. Avtocesta, ki gre mimo Vrhnike, npr. preseka eno močno zmajevo črto, posledica pa je, da je ena cela mestna četrt v Vrhniki energijsko na psu. To pa je delo za geomante, kajti če na tem območju obdeluješ nek ozek bivalni prostor, ne moreš kaj prida narediti.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#75 anča

anča
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 22. junij 2005, 19:48

Ne gre pa le za nesreče. Avtocesta, ki gre mimo Vrhnike, npr. preseka eno močno zmajevo črto, posledica pa je, da je ena cela mestna četrt v Vrhniki energijsko na psu.
lalala


:0:
A mogoče več katera je to?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0