Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Post


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
828 komentarjev na to temo

#101 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 19. julij 2004, 12:57

tut post s sadjem si očiščen nesnage raznih strupov x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#102 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 19. julij 2004, 14:41

ahoj Bobiy..s grema na tvoje brikete srkat in grist x:px
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#103 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 14. september 2004, 18:42

jaz se tudi postim... :palec: ..v bistvu že od jutra...no, mal paradižnika sem pojedla.. x:Ix

Posebej pridna zato...ker sem mojim skuhala normalno kosilo...prej pa naredila še kruhove cmoke, ker se mi ej starega kruha nabralo...

danes nisem niti malo lačna... :eek: ..hm, me zanima, kako bo jutri...

Astra
Per aspera ad astra

#104 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. september 2004, 19:23

tudi jaz postna danes, za kosilo pojedla malo sadja in salate, nič lačna, ma itak, da bomo zdržali :palec:

#105 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 14. september 2004, 19:59

Dans pa se bom postil....oz. se od tam enih 12.00.....k sem na uni temi vidu kak se bejbe palijo na lepe djede sem skleno zopet biti lep. x:px  x:o)x  Hm....bo še kar nekaj postov potrebnih..... :C:

Hojla,Mick :palec:



Zjutraj na tešče spij limono s mlačno vodo,pa hrano mal kombiniraj pa bodo šle kilce dol...sigurno



Lp,D xDDx xrolleyesx :palec: :palec:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#106 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 14. september 2004, 20:26

Hojla Dadika.  x;)x  x:)x A res? Hm zakaj pa je to dobro? Limonado mam rad sam hladno x;)x , sam če pomaga...... x:px Mah sva te dni s kolegico gledala fotke, pa je vidla eno kake 3 leta staro, pa 10 kil lažjo x:Dx .......je rekla, bemu, tu si pa strupeno zgledal..... :vragec: ...no, pa sm se mal zamislu. Pa še športnik sem, pa se te to ne gre več tak.... xrolleyesx

xDDx Ojla :eek:


Saj še vedno lahk strupeno gledaš...prehrana je zelo pomembna..če se sam mal zamisliš ,kaj vse pojemo....saj jest tud nisem suha,ampak sem pa s tem spravila nekaj kil dol...in jih še bom.....s kakšnim športom se pa ukvarjaš,če smem vprašat?

Lp,D xDDx :palec: :palec:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#107 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 14. september 2004, 20:54

x^x ja..ja ..micki...le naredi kaj zase...lahk je to drugmu rečt,a ne...kaj pa tvoj križ...je boljše xrolleyesx xDDx :palec:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#108 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. september 2004, 21:11

Malo :wub: je univerzalno zdravilo za

xsrcx hujšanje
xsrcx križ
xsrcx kardialne težave
xsrcx nevrološke xsrcx
xsrcx celo na travmi pomagajo....itd
x;)x x;)x x;)x


pol pa ne rabiš,pazit na hrano, pa na miganje....pa rekreacijo......

dobiš vse v paketu.....

ha,ha,....ko v krojačku hlačku sedem na en mah


la,la,li
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#109 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 14. september 2004, 21:18

Malo :wub: je univerzalno zdravilo za

xsrcx hujšanje
xsrcx križ
xsrcx kardialne težave
xsrcx nevrološke xsrcx
xsrcx celo na travmi pomagajo....itd
x;)x  x;)x  x;)x


pol pa ne rabiš,pazit na hrano, pa na miganje....pa rekreacijo......

dobiš vse v paketu.....

ha,ha,....ko v krojačku hlačku sedem na en mah


la,la,li

xrolleyesx ja,lia....maš nekaj prav ,vse pa tud ne :palec: :inocent:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#110 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2004, 10:02

:palec: zelo pametno, Mick! x^x
Fajn ko si napisal, pa morda se se kdo 'opogumi' - ce se niste nic jedli, se ni prepozno. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#111 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. oktober 2004, 10:03

jaz pa danes po dolgem času ne... sem si prav morala privoščiti kavo s smetano...žal,ampak zavestna odločitev x:Dx

#112 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2004, 10:05

:palec: ... potem pa ni zal. x:)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#113 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2004, 10:06

Mick, ne zastavi si prehard, 1x, 2x mesecno bo ravno prav, mdr tudi zato, ker tega se pa komot drzis. x^x

x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#114 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. oktober 2004, 10:12

Ja, verjetn res x^x . In verjetn bi to blo najbolj pametno ob mlaju in ščipu, ne x;)x . Pa najbl učinkovito, ker sem sklenu, da grem mal med manekene. x:o)x x:Dx :vragec: x8Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#115 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. oktober 2004, 10:15

:wub: pa res imam in tud čutim.  :inocent:  x:)x  x;)x

:palec: x:Dx malo si pa še zraven zmisli, kak si strašno :wub: dumišljija dela sto na uro, pol pa človek nima cajta jest x:Dx

...evo cmoka x:Xx x:Xx x:Xx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#116 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2004, 10:19

ja, Mick, saj preberi si tam se kdaj, ne nazadnje zato, da se utrdis v prepricanju ali kaj jaz vem... dejansko sva pa opazila, da sta bolj ucinkoviti ti dve meni - mlaj in scip - saj dejansko gre tudi za mocnejse aspekte, ker mene - to so v bistvu medsebojni aspekti sonca in lune....
Torej - zastavis si realno, recimo ce ti ne znese se cist postit, si 'dovolis' jabcek al kaj tacga in tko... x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#117 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 14. oktober 2004, 10:30

:palec:  zelo pametno, Mick!  x^x
Fajn ko si napisal, pa morda se se kdo 'opogumi' - ce se niste nic jedli, se ni prepozno.  x:)x

Sem se tudi jaz odločila, da se danes malo očistim s postom. x^x

Sem pa opazila pri sebi, da se moram predhodno 'sprogramirati' za post, če hočem, da je uspešen, kajti če se odločim kar tako, me hitro kaj premami. :o|o:

#118 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 14. oktober 2004, 10:49

Enkrat sem se odločila za 21-dnevni post. Pa mi ga ni uspelo zdržat do konca, sem pristala na 11-dnevnem. Samo sveže iztisnjeni zelenjavni sokovi, čaji, voda in nič drugega. Prvi dnevi so bili ubitačni. Drugi dan me je neznansko bolela glava, tretji dan je bil boljši, od četrtega dne dalje pa je to bila prava bomba. Energije ogromno, dobro počutje, nič občutka lakote, skratka SUPER. :palec:

Enodnevne poste sem se par let nazaj prakticirala vsak teden enkrat. Z njimi sem prišla na idealno težo in jo tudi ohranjala, pa počutila sem se tudi o.k. Zdaj pa tega ne počnem več. Zdaj imam v glavnem sadne pa zelenjavne (kislo zelje) dneve.
Že zdaj pa se psihično pripravljam na 11-dnevni ponovoletni post. Uh, se je tako težko postit, če je treba vsak dan skuhat kosilo... :xx!:

#119 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. oktober 2004, 10:53

Kaj ni pametneje, da se postiš po malem kar vsak dan :o|o:

#120 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. oktober 2004, 11:03

Podsoljenemu na vsak način, da ga zgaga ne daje non stop x:Dx

#121 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2004, 11:07

Coccinelle, sem ravno gledala pri svojem 'priporocilu', naj se loti folk posta, a cem dodat - da enim pa to ne bo sedlo, ker je velik point tudi psiholoska predpriprava. :palec:

Mick - sicer naceloma gre pri postu za to, da si organizem tudi oddahne, vendar ce je point predvsem ali zgolj v hujsanju, se komot je sadje, vendar raje ne grozdje, pac pa je najboljse jabolko ali kake lubenice - ali pa jogurt.
Blazno dobro cistijo breskve, ki delajo blato, kot tudi paradajz...
Ker lahko pride do pomanjkanja kalija, je fajn morda pojest tudi banano, ce ti v casu postenja ne bo pretezka (eni pravijo, da jim je pretezka, da se jim usede v zelodec in da imajo kar kamen pol).
Zato je zelo fajn tud paradajz, ki dela blato, pa ima ful kalija, to je dbest za srce oz. za normalno delovanje.
Jaz sem pojedla tudi korencek ali kaksno olivo (sam oliva je zlo bogata, a ravno v tem je finta - sitna a dinamitna :D).

Dolores, vem, se mi je v zacetku kar trgalo, ko sem tamalemu pripravljala spinacko (ki jo obozujem, ves lajf zelo maram), potem pa se nekako distanciras.... ne vem pa, kako bi zdrzala 11 dni ali vec. ...
Sam ce bi si zadala, najbrz ali skoraj ziher bi.
Lahko pa govorim hipoteticno samo, zaenkrat ni potrebe po dolgotrajnejsem postu pri meni, ker se sproti cistim v glavnem (zelo malo furam odvecnega, v bistvu)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#122 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. oktober 2004, 11:12

Hahaha, si faca x:Dx  x:o)x . Jst pa prav nesramno malomaren in površn x:Ix , da se ne lotim te soli. Sem se pa pred dnevi z zdravnico pogovarjal o tem, je slišala zate in to sol, sm ji povedu, da trdiš, da je pri gastritisu še posebej učinkovita, pa ni nič hotla komentirat.  x^x

Kaj pa njo muči :8):

#123 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. oktober 2004, 11:29

Mogoče jst.  :vragec:  x:px  x:Dx

Kaj, nima kaj jest :eek:

#124 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 14. oktober 2004, 11:29

:palec: x:Dx x:Dx :vragec:

#125 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 14. oktober 2004, 11:38

.a lahko vsaj zjutraj s kakim sadjem mal pošvinglam. 

Kolegica, ki si enkrat na leo "privošči" 42-dnevni post, med tem časom pije samo zelenjavne sokove in temu ustrezne čaje.Ker si najbrž doma ne boš mixal biološko pridelano zelenjavo po natančno določenih odmerkih, si lahko v specializiranih lekarnah kupiš Breussove sokove, ki jih izdeluje neka švicarska firma.
Želim ti veliko uspeha in na dan posta misli na kaj lepšega, kot je hrana x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0