Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Post


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
828 komentarjev na to temo

#126 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. oktober 2004, 12:36

Sstane, sstane  :vragec:  x:Dx  x:Dx

Micki, Mici, res te ne razumem :sori: xDDx x:Dx

#127 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:14

Mene pa zanima...a niso teli posti...dolgotrajni prevelik sok za telo? Najprej se vsak dan bases z mesom in sladkarijami ( ok no...), potem pa za kar veliko kolicino dni na post z zelenjavnjimi sokci?
Potem pa berem, da vas boli glava, se ne pocutite najbolje in tako dalje...ne vem no! Vprasam pac...ker me zanima x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#128 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:40

Kaj je še nisi uspela vsaj enkrat prebrati :8):

#129 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:40

Michelle, tak post zahteva priprave in recimo jaz ne jem mesa pa sladkarij vsak dan... drugače pa je za takšen post zraven dobro tud da se klistiraš, ker odpravljaš iz telesa strupe, ... prijatelj je sedaj 32 dan na postu, medicina je odpovedala - rak, počuti se sorazmerno dobro, kri je ok, sladkor tudi, tko da,d ržim pesti, da mu uspe. Druga prijateljica je bila na postu s sadnimi sokovi 15 dni, počutila se super, vmes imela zdravniški pregled, kri odlična...
enodnevni psoti se mi zdijo pa super, da malce očistiš organizem, pa ni treba da si glih hudi mesojedec zato x;)x

#130 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:44

Kaj je še nisi uspela vsaj enkrat prebrati :8):

Ne...hotla sem kratek odgovor pac, ker se mi ne da cez use strani. lena pac
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#131 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:44

Michelle, bojim se, da ti o postu nisem povedala dovolj jasno: tako dolgotrajen post lahko začneš šele po temeljitih pripravah, prebereš nekaj literature o tem in seveda dobiš informacije iz prve roke....RES ne bi rada, da kaj takega počneš, kar tako....Seveda je to hud šok za telo in največkrat ( ne pa vedno)se uporablja kot del alternativne medicine pri zdravljenju določenih vrst raka.
Post, ki traja dan ali dva pa ni škodljiv.
LP

#132 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:48

Hvala Selene :palec:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#133 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:48

no, medtem ko sem pisala svoj odgovor, si ga dobila že od Selene- enako mnenje ima x:)x

#134 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:48

Bom se mal pozanimal pa to.  :palec:

Mickeni, v nenavadnih temah te srečujem :eek: x8Dx :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#135 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:50

Michelle, bojim se, da ti o postu nisem povedala dovolj jasno: tako dolgotrajen post lahko začneš šele po temeljitih pripravah, prebereš nekaj literature o tem in seveda dobiš informacije iz prve roke....RES ne bi rada, da kaj takega počneš, kar tako....Seveda je to hud šok za telo in največkrat ( ne pa vedno)se uporablja kot del alternativne medicine pri zdravljenju določenih vrst raka.
Post, ki traja dan ali dva pa ni škodljiv.
LP

Ja sej stekam :palec: Ne mislim se postit...sploh ne. Ampak spomnim se, da je neka mamina kolegica izvajala nek post z javorjevim ( ? ) sirupom in prav cudno "na suh" kasljala...ni se mi zdel fajn. Priznam, ne vem veliko o tem, zato pa sprasujem x:Ix
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#136 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:52

Pa saj smo ze 100x rekli to, v tej temi, ne vem, kaj sprasujes to, michelle..
Na zacetku teme daisy o tem precej izcrpno govori, pa potem je rachek napisal cel dnevnik posta, debate so ze tekle seveda o tem, in vse to smo skratka ze obdelali, da o daljsi verziji se jasno posvetujemo z zdravnikom, lunin, enodnevni, pa nikakor ne more biti skodljiv. :o|o:

Skratka - na prejsnjih straneh je vse zivo tudi... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#137 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:53

oops, lahko izbrisem poste...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#138 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:55

Ehh, kaj ces zdaj brisat, smo pac se 1x povedali, saj nisi edina, ki ne bere tem od zacetka, samo je skoda, ce te ze zanima (in ce vprasas, predpostavimo, da te), da si ne pogledas...
Info pac.... saj ne mores vedet, kaj smo govorili in ne, sam glede na to, da si v temi tej,.... a ves... xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#139 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 14. oktober 2004, 14:57

Sorry, vem. Bom sla zdele si mal prebrat. Priznam...lenoba x:Ix Sam res nisem nikoli spremljala te teme...no ja..nimam izgovorov! Bom bolj pridna x:Ix :palec: x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#140 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2004, 15:44

Michelle, saj sploh ni problem... :) - ampak le daj! x^x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#141 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 18. oktober 2004, 17:51

Najprej se vsak dan bases z mesom in sladkarijami ( ok no...), potem pa za kar veliko kolicino dni na post z zelenjavnjimi sokci?

Jaz takega načina življenja sploh ne bi priporočal (kar bom v svojem članku za LN Magazin tudi izrecno poudaril (bom začel pisati počasi, Marsa x:Ix ) ), post naj ne bo "izgovor" ali pa "izhod v sili" za prenažiranje in nasplošno nezdrav način življenja. Kar pa se dolžine posta tiče, pa odvisno koliko organizem zmore, jaz sem komaj zmogel 14 dni (14i dan mi je izjemno padla telesna zmogljivost), če pa post že začneš delati (relativno) zdrav, pa ni problema. Jaz bi sedaj mirno zmogel 30 dnevnega, če ne več.

#142 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 18. oktober 2004, 17:53

post naj ne bo "izgovor" ali pa "izhod v sili" za prenažiranje in nasplošno nezdrav način življenja.

Aja, to pa zato, ker sem nekje zasledil, da je Paavo Airola umrl za rakom. Če bi on lahko koga s postom pozdravil (mislim, da je imel tudi svojo kliniko za postenje), bi pozdravil sebe. Pa se ni.

#143 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. oktober 2004, 17:57

rachek, seveda imas prav, pa tudi Michele sevedA.

tistole - hvala, rachek, ker sploh mislis na to, nikakor mi ni filing kakorkoli koga prisiljevati, pospesevati..
meni bo kul, da bo gor, ko bo. x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#144 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. december 2004, 20:21

Tezko bo, nedelja pa to, poln hladilnik kot pravis, ce pa ti rata, pa si naredis blazno uslugo, ne bomo najboljs rpebavljali pa presnavljali te dni in je MEGA se spucat, bit lahek.
Zelo pametna odlocitev, ce ti rata, si na konju. x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#145 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 11. december 2004, 20:26

<{POST_SNAPBACK}>

Zelo pametna odlocitev, ce ti rata, si na konju. x;)x :palec:

Reci mu, da bo na kobili..pa mu 100% uspe xDDx

#146 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. december 2004, 20:26

Saj ni blema, Mick ze prebere to tako... :D ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#147 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. december 2004, 20:30

<{POST_SNAPBACK}>Reci mu, da bo na kobili..pa mu 100% uspe xDDx

Jaz pa lačen še spat ne morem, kaj šele, da bi žrebice jahal x:Dx

#148 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 11. december 2004, 20:34

xDDx xDDx sstane

#149 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 11. december 2004, 20:50

Sam en pir se zmer sprevže v dva, dva v tri...tk da postuj po najinem piru x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#150 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 11. december 2004, 20:54

Joj tole ravno ne paše v to temo, bolj v hujšanje...
Torej, kaj veste, da moški izgubi 3000 kalorij pri sexu? 200 kalorij pri samem "dejanju", ostalih 2800 pa, ko se hvali in baha naokrog xDDx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0