Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

In memoriam


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
894 komentarjev na to temo

#51 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 1. maj 2004, 17:19

Slava mu :palec:
Vsaka ovira je priložnost.

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. maj 2004, 17:19

:palec: :V:
Senna - zakon. :palec:
A 1. maja je bilo?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. maj 2004, 22:58

šmrc, zadne 10 let ni več pravice.... amerika ni več svobodna... v iraku vlada demokracija... umrli so časi romantike... šmrc sam še neki roboti pa to... še punce niso več tisto kar je blo...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#54 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 2. maj 2004, 01:21

joooooooooooooooj amerika ni svobodna? smo s tem kej zgubil? v iraku je demokracija? smo s tem kej pridobil? ni romantike? je je... vsak si romantiko predstavlja na svoje nacine.. punce nismo to kr je blo???? odvisn kera, kje, zakaj, kaj, pri cem, kdaj, o cem, s kom, komu... :sori:

sam kak hitr smo res tle minljivi :o|o: ta tedn en znanec (komaj 30 let bi letos dopolnil!!!) :V: pri ulovu rib... mu je spodrsnilo pa padu u vodo, pa generator zravn... pa elektrika... pa prepozn... :sori:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#55 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. maj 2004, 21:55

Sožalje :V: ... Kaj kapica a me boš prepričala da punce so še zmer to kar so ble.... sej najbrž maš prav... ampak redke....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#56 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 6. maj 2004, 17:30

Hvala, ker si me učila šah, ker si bila zmeraj prijazna in izžarevala potrpljenje, vedrino, toplino.
Upam, da si se spet srečala s svojim očetom in mamo v radosti,
molila bom zate
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#57 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. junij 2004, 05:02

Irena, tiho si se poslovila, bolezen je premagala tvojo močno voljo v teh letih. Poišči v mavrici svoj mir in pazi na svojega sinka. Mislim, da se nekoč še srečava. Vedno bo delček tebe v mojem srcu...

#58 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 23. junij 2004, 07:24

Selene a to je prijateljica, ki smo jo nekako **spremljali** tudi tu na lnf in njeno počutje. Ne morem verjeti :C:
Moje sožalje.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#59 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 23. junij 2004, 07:28

Selene x:)x :palec: za tvoje dojemanje slovesa... Tak odnos naj bi nekako vsi imeli do smrti, če tudi v praksi živiš duhovnost :8): .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#60 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 23. junij 2004, 07:43

Selene, moje sožalje... sem kar jokat začela... ker... nekako je bila Irena tudi z nami... in mi z njo...

... lepo, ko si jo pospremila na drugo stran tančice s tako lepo mislijo... xrainbowx xsrcbumx

#61 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. junij 2004, 08:46

hvala

#62 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 23. junij 2004, 08:54

Selene, saj veš, kajne, da smo s teboj, pa tudi z njenim sinkom! xsrcbumx xrainbowx
Od ene xgoldfishx tebi :detelca:, za srečo , pa za sinka veliko takih :detelca:, za spodbudo, da bo čim bolje dal skozi to težko preiskušnjo.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#63 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 23. junij 2004, 09:13

:V:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. junij 2004, 09:13

Irena, tiho si se poslovila, bolezen je premagala tvojo močno voljo v teh letih. Poišči v mavrici svoj mir in pazi na svojega sinka. Mislim, da se nekoč še srečava. Vedno bo delček tebe v mojem srcu...

:V: :sori: :C:

Selene - ti pa bos imela obcutek, vseeno, da si storila, kar si lahko. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. junij 2004, 18:31

Ja sem nekak sem še vedno v akciji, danes obveščam sošolke in sošolke... pih, z nekaterimi se nisem videla že nekaj let in potem haj Ksenija tuki, ja ta Ksenija ej sori, ampak povedat ti moram... nič prijetno :sori: sem se pa že nekajkrat ozrla nazaj ker imam filing da me nekdo kliče... ej svašta, moram it v naravo, da se resnično poslovim od nje, ker sedajle sem komaj iz službe...sam zanimivo, solzic pa ni, pa mirna sem, nekak se presenečam xsrcx

#66 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 23. junij 2004, 18:43

Selene :palec: xsrcx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. junij 2004, 18:53

Ja, selene - xsrcx :palec:

... tamle si lepo povedala, v dnevniku ali kje... da nisi zalostna, ker je pac se odlocila, se je poslovila, je bila ze utrujena... lepo od tebe, da drzis pokonci sceno se tudi zdaj - svaka ti cast, ogromno si naredila, se zavedas se ne sedajle, koliko... naredila si s tem blazen izpit pomemben, sele kasneje bos morda to nekako videla, se ti bo nekam poklopilo... poleg tega pa si se naucila, da znas zbrati voljo in ukrepati, ko je to potrebno, in da imas tudi jajca. Hrabre je lahko strah, hrabri so zato, ker sploh poskusajo, se sploh borijo. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 23. junij 2004, 19:42

:C: Selene... :sori: x:((x žal mi je...toliko lepih misli si namenila Ireni...da je bila še nam blizu...
Moje sožalje...
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#69 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 23. junij 2004, 20:23

10 let mineva te dni odkar je ni več...Včasih jo full pogrešam. Bi ji rada rekla, a veš kaj se mi je zgodilo…in ona bi me poslušala kot vedno…enkrat sem jo zelo prizadela…in se ji nisem opravičila, čeprav vem, da mi je odpustila… Oprosti mama…
Dum spiro, spero.

#70 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. junij 2004, 20:34

Selene moje sožalje za tvojo prijateljico in sošolko Ireno :C:

#71 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 23. junij 2004, 21:10

Selene... :palec:
dovoliti , da nekdo odide z mirom v srcu , je največje darilo ljubezni , ki ga lahko damo drug drugemu ...
in veš , ko to naredimo , ga res nikoli ne izgubimo ampak je z nami....
spoštujem te, ker imaš veliko srce , polno ljubezni
in vedi , vedno je nekdo s teboj , ko ti bo hudo...

#72 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 24. junij 2004, 00:28

seleny, res?? :O:
:V: :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#73 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 24. junij 2004, 05:44

hvala vsem xsrcx

#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. julij 2004, 19:55

Danes sem izvedela, da je -neverjetno- umrl Tomaz Cerkovnik. :V:
Zelo, presenetljivo, se me je dotaknila njegova smrt...
Ko je komentiral z Bergantom, me je zanimalo: a je tip Skorpijon (kot Bergant)?! xscratchx x:)x
Tolk mi je bil blizu njegov nacin, humor....
Kaj cem se rect?
Nic...
Spomnim se ga... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 26. julij 2004, 20:07

Grozno je. On je bil od mojega oceta prijatelj...neka skupna prijateljica je bila z njim na morju na Hvaru, ko se je to zgodilo...vsi sokirani...45let...tok mi je grozno :cry:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0