Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

In memoriam


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
894 komentarjev na to temo

#76 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 27. julij 2004, 06:42

http://24ur.com/nasl...3799.php?Nxn=30

(rak je biu)

kok rak? Kap?! :OO!:
Mushi

#77 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 27. julij 2004, 06:45

:O: :C:
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#78 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 27. julij 2004, 06:59

Danes sem izvedela, da je -neverjetno- umrl Tomaz Cerkovnik. :V:

Jaz tudi šokirana, človek "v letih, ko naj ne bi kosila smrt".
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#79 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. julij 2004, 08:26

http://24ur.com/nasl...3799.php?Nxn=30

(rak je biu)

kok rak? Kap?! :OO!:

Mushi, v Dnevniku sem se sprasevala, da kaj je bil po horoskopu (sem menila, da je sco)...
Luna v Devici, Mars v biku, Venera merkur - Rak.

Danes sem se takoj zjutraj spet spomnila nanj, ene smrti se me ful dotaknejo, bolj kto druge, ceprav recimo cloveka sploh ne poznam.
A vsaj matral se ni in lohk recemo - kul tip je bil, frajer, Jack! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#80 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 27. julij 2004, 16:50

Danes slučajn spet uletim ,v mojo˝trafiko, pa mi moški razloži kr tak(si je želel pogovora); .reku je,Cerkovnika ni več..rečem mu,ja vem, slišau sm;je vaša žlahta;ne sam ga poznam,sma bla skupaj˝nekoč..ti povem zakaj je umrl :eek: ja, vi kr..kot se ve je bla kap; On pa; ja kap, ampak zakaj?..Zato,ker telo športnika je navajeno~20let jesti tako športno˝kalorično hrano.Potem tega telo ne dobi več in na stara˝leta se ne utrjuje več v taki količini ,telo pa podleže, omahne ob kakem ... kot je..
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#81 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 29. julij 2004, 13:57

včeraj sem izvedela, da je umrl prijatelj mojega fanta. V gorah, v Peruju..ne morem verjeti, da ga ni več..
DON'T PANIC

#82 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 29. julij 2004, 14:05

Surya, moje sožalje :C:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#83 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 29. julij 2004, 14:25

hvala ti..
DON'T PANIC

#84 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. september 2004, 19:17

Evo, 2 leti sta minili, odkar se je poslovil Nejc, iz skupine Bepop.

Sem čisto not padla v tiste Popstarse in mi je deloval tak preprost, prijazen in iskren fant in sem ves čas navijala zanj. Dosegele je svoje sanje in se poslovil.

Mi je všeč, da se mu na vsakem CDju zahvalijo in se ga spomnijo, baje tudi na vsakem nastopu, čeprav so se tako kratek čas šele poznali.


xrosex xflowx xrosex xflowx xrosex
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#85 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 10. september 2004, 22:15

Danes sem se spet spomnila na babico, "pogled" nanjo je vedno topel, mil in nežen.

Mati, evo enga lupčka zate x:Xx , pa hvala ti, ker si še vedno ob meni x;)x


tvoja Maša

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#86 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 10. september 2004, 23:17

Mačona, xsrcbumx

... prijateljica ostaja ob tebi, vidiš? xsrcx


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#87 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 10. september 2004, 23:21

Moja nona je tudi se vedno ob meni........ :C: Nona, hvala, da me cuvas! x:Xx Rada te imam, se vedno......
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#88 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 10. september 2004, 23:28

Mačona, sanje! x;)x

Ko sem izvedela, da ima babica raka in da bo kmalu odšla, sem imela kar paniko... Tisto noč se me je prišla dotaknit v sanjah, še sama ti ne znam razložit, kako, bil je popolnoma pomirjujoč občutek ljubezni in enosti... od takrat dalje z njeno smrtjo nisem imela več problema. Ko je odhajala, sem se veselila skupaj z njeno dušo. Hvaležna sem, da sem se imela čas posloviti od nje.

Težko je, ko se zgodi nekaj tako nenadnega, kot je smrt tvoje prijateljice... in peklensko peče, ker je umrla na silo... Pa vendar ti še vedno dela družbo v sanjah, ne vem, kakšne so, ampak zagotovo niso brez pomena. xsrcx


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#89 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. september 2004, 18:06

Vsem žrtvam 11. septembra. :sori: :V:

xvrtcx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#90 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 11. september 2004, 18:09

:sori: :detelca: xvrtcx xsrcbumx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#91 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. september 2004, 18:32

xvrtcx

#92 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 11. september 2004, 19:44

Moja svečka tut že gori x;)x


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#93 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. september 2004, 19:48

Moja svečka tut že gori x;)x


Sončna

pri meni tudi xsrcx

#94 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 11. september 2004, 20:42

Mi tud pržgal svečko :8):

#95 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 13. september 2004, 16:49

pa ne samo za 11.september..za vse ljudi, ki trpijo in umirajo na tem svetu..naj najdejo svoj mir xsrcbumx xvrtcx
DON'T PANIC

#96 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 20. september 2004, 12:25

Evo, končno uspela mojemu staremu atu tudi v resnici fizično prižgati svečko. Saj vem, da je to zgolj simbolično, se dostikrat spomnim nanj, pa vem da od zgoraj name "pazi". Mi je dostikrat žal,d a sem ga izgubila pri 10-ih letih, ampak je že moralo biti tako :sori: xsrcx :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#97 Duh

Duh
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 240

Objavljeno: 22. september 2004, 20:54

Natrixred, me veseli, da sva se spoznala, čeprav bi raje videl, da ob kaki drugi priložnosti. Nisem vedel, da je bila tudi tvoja prijateljica! Me pa ne preseneča, saj je bila oseba, na katero si se lahko 100% zanesel, ljubeča, dobra, pametna,...... :C:
Zakaj? Zakaj ravno ona? To se sprašujem! In zakaj toliko drugih, ki so bili tako dobri ljudje?! :o|o:

#98 natrixred

natrixred
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 096

Objavljeno: 22. september 2004, 21:00

Bila je moja naj, naj, frendica! :o|o: In res je bila enkratna ženska! Nobena ji ni bila enaka! Ja, Duh, tudi jaz bi raje videl, da bi se srečala kje drugje, kot pa na obletnici...tri leta, a ne, je od kar je ni... :sori:
Tudi jaz pravim, da ni pošteno, da tako dobri in predvsem mladi ljudje, zapustijo ta svet. Imela je polno načrtov in prepričan sem, da bi jih tudi uresničila. Je bila pač človek dejanj! Nikoli je ne bom pozabil, nikoli!
Počivaj v miru, Barbara in upam, da si tam, kjer si zdaj, bolj srečna, kot si bila zadnje leto tu... :o|o: xsrcx :C:

Natrix

IX. "LUX PERPETUA"
SI HA de ser condición de mi dicha el olvido
de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).
Prefiero la existencia más árida y doliente
al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.


Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,
que me halague o sonría en esta clara inopia,
ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo
también la lamparita cordial de tu recuerdo!

2 de octubre de 1912

#99 Duh

Duh
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 240

Objavljeno: 22. september 2004, 21:02

Bila je moja naj, naj, frendica! :o|o:  In res je bila enkratna ženska! Nobena ji ni bila enaka! Ja, Duh, tudi jaz bi raje videl, da bi se srečala kje drugje, kot pa na obletnici...tri leta, a ne, je od kar je ni... :sori:
Tudi jaz pravim, da ni pošteno, da tako dobri in predvsem mladi ljudje, zapustijo ta svet. Imela je polno načrtov in prepričan sem, da bi jih tudi uresničila. Je bila pač človek dejanj! Nikoli je ne bom pozabil, nikoli!
Počivaj v miru, Barbara in upam, da si tam, kjer si zdaj, bolj srečna, kot si bila zadnje leto tu... :o|o:  xsrcx  :C:

Amen! :C: :palec: xsrcx :o|o:
Tudi jaz te ne bom nikoli pozabil, Barbi! xsrcx :o|o:

#100 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 22. september 2004, 21:27

sem razmisljala o temle...11.9. in to ... letos sem za 11.9. imela nepopisno lepo ljubezni polno noc.
se pogovarjala z ljudmi, ki so mi :2src: , bila zelo mirna, v srecni druzbi...polno vsega lepega, v glavnem! xsrcx sem mislila ves cas na te zrtve...in kako je to v bistvu prav, da se imas lepo in ob takih trenutkih mislis na druge z ljubeznijo. ne morem nekako bit zalostna vec, jemljem to kot neko ciscenje...kot, da je njim tudi bolje, ce se ljudje imajo lepo...prepricana sem v to, v bistvu.

ne morem preprecit zalosti in jeze, ampak ju lahko cimprej in cimbolje obrnem...v cimboljse obcutke. tudi moja prijateljica ima rojstni dan 11.9. in smo imeli torej ob tej priliki dolgo debato na ta racun...smo vsi zakljucili, da je najboljse, kar lahko naredimo, da naprej delamo dobro, pozitivno, se zabavamo, vse kar spada zraven...z mislimi na druge, ki jim to ni bilo ali ni vec dano.


podobno imamo v sluzbi...nekdo se je ubil na terasi. zdaj je terasa nek tabu. meni se zdi to grozno...absurd...morali bi it gor, naredit eno zabavo lepo, ocistit sebe in prostor s tem...ne pa, da imamo vsi posledicno crne misli o tisti cuveni terasi...saj terasa ni kriva, da je bilo nekomu hudo...
mislim: zdaj je moralno zmagal nek skupinski morbidni obcutek krivde, namesto, da bi zmagalo zivljenje, veselje in radost!


xcivx xsrcx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0