Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako napraviti eliksir


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
9 komentarjev na to temo

#1 Prvi

Prvi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 25. januar 2004, 17:57

Lep pozdrav x:)x
Zanima me kako napravimo eliksir in kako kamen ve da ga ne čistimo ampak da bomo to vodo pozneje pili ?

Verjetno moramo najprej kamen očistiti, kako ga sploh očistimo, verjetno je najbojlše pod mrzlo vodo ali ga lahko očistimo tudi v kozarcu vode in zakaj eni dodajajo sol med vodo ?

Hvala za odgovore.

#2 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 25. januar 2004, 18:41

Nekje našla: Pozitivne kristale redno čistimo v gosti raztopini morske soli, tako da so kristali v celoti potopljeni v raztopino morske soli (9 delov soli in 1 del vode na prostornino kristala ter posode). Najbolj primerne so steklene posode, ne uporabljajmo kovinskih posod, pa tudi plastičnim posodam se raje izognimo.

Pogostost čiščenja pozitivnih kristalov je odvisna od njihove uporabe. Čistimo jih enkrat mesečno ali tedensko, osebne kristale pa dnevno oziroma po vsaki uporabi.

Poleg čiščenja kristalov v raztopini morske soli, je še posebej zaželeno, da jih tem pogosteje, vsaj enkrat tedensko za dve uri izpostavljamo soncu, saj se pozitivni kristali takrat energetsko obnavljajo ali polnijo, pa tudi čistijo.


Jaz jih pa čistim v mrzli vodi in nato dam na sonce ali na polno luno! Da dobijo energijo!
Mislim, da je bilo o čiščenju že marsikaj napisano...............TINAAAAAA x:Dx ...............o eliksirjih pa tudi!

Več kot to ti pa žal ne morem povedati..........prepričana pa sem, da ti bo kdo drug priskočil na pomoč ali pa pobrskaj po tem podforumu!!!



x:Xx x:Dx

Dobrodošel x;)x

#3 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 25. januar 2004, 18:51

V naslenjih temah je bilo govora o čiščenju ... samo malo je potrebno pobrskat xracx x;)x

Krist in njegov kamen

Prečiščen ametist

Izkušnja s kristali

Kateri kamen???

Pa gotovo še kje x:)x x:o)x

Kristalka x:Dx
Objavljena slika

#4 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 25. januar 2004, 18:53

V naslenjih temah je bilo govora o čiščenju ... samo malo je potrebno pobrskat  x;)x  x:)x

Krist in njegov kamen

Prečiščen ametist

Izkušnja s kristali

Kateri kamen???

Pa gotovo še kje  x:)x

Kristalka  x:Dx

Hmmmmmmmmmmm, kaj bi mi brez Tine!!! x:Dx

#5 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 25. januar 2004, 19:34

Nekje našla: Pozitivne kristale redno čistimo v gosti raztopini morske soli, tako da so kristali v celoti potopljeni v raztopino morske soli (9 delov soli in 1 del vode na prostornino kristala ter posode).

Špela, ti pa že toliko veš o kristalih, da bi te najraje po nagi ritki našeškal, ko vidim, da ga serješ s pozitivnimi in negativnimi kristali. Če ne prej, te dobim v pest na delavnici februarja. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#6 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 25. januar 2004, 19:38

Nekje našla: Pozitivne kristale redno čistimo v gosti raztopini morske soli, tako da so kristali v celoti potopljeni v raztopino morske soli (9 delov soli in 1 del vode na prostornino kristala ter posode).

Špela, ti pa že toliko veš o kristalih, da bi te najraje po nagi ritki našeškal, ko vidim, da ga serješ s pozitivnimi in negativnimi kristali. Če ne prej, te dobim v pest na delavnici februarja. :wOOt: :wOOt: :wOOt:

Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Pa res! Še opazla nisem............to sem pač nekje(in tega kar sem nekje našla ne bom več uporabla) našla in se zdaj pač zaj*****!

Hih x:Dx

Šit, zdaj pa ne upam na delavnico!

#7 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 25. januar 2004, 19:49

Lep pozdrav x:)x
Zanima me kako napravimo eliksir in kako kamen ve da ga ne čistimo ampak da bomo to vodo pozneje pili ?

Verjetno moramo najprej kamen očistiti, kako ga sploh očistimo, verjetno je najbojlše pod mrzlo vodo ali ga lahko očistimo tudi v kozarcu vode in zakaj eni dodajajo sol med vodo ?

Hvala za odgovore.

O pripravi eliksirjev sem že pisal. V "zdravje, alternativna medicina" poišči temo eliksir iz kamene strele (ali nekaj podobnega). :8):
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#8 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 25. januar 2004, 19:53

x:Dx

Eliksir gorskega kremena in drugih kristalov/mineralov
Objavljena slika

#9 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 25. januar 2004, 20:10

Ozzy = Lunatiki in Lunatke (ko nam manjka koristnih linkov)

Sharon = Tina

x:Dx x:Dx

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2004, 20:14

... Pa gotovo še kje  x:)x  x:o)x

x:o)x x:Dx x:Dx

Thanx, Tina! :vio: x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0