Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sporočilo za danes


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2802 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. januar 2004, 18:13

Tole sem ze veckrat hotela odpreti, pa nekako nisem nasla pravega, D naslova - tudi zdajle pravzaprav ni primerno odprto - samo da ne pozabim.
Skratka, kar nekaj vas (nas) je, ki vcasih pogledamo onstran tudi s pomocjo tarota.

Tule v tej temi bi zelela, da bi kot v smislu nekaksnih afirmacij, podajali sporocila za ta dan.
To pliz pocnimo odgovorno in imejmo v glavi, da gre za krajse sporocilo, ki je zanj zazeljeno, da ima pozitiven naboj.
Odprimo malo kart, najboljse morda kar eno samo, OK, lahko 3, a najvec 5 (10 je ze podrobno in se naj tega lotijo tisti, ki res obvladajo... pravzaprav pa bomo to poceli drugje in drugace).
Naj ne gre v tej temi za tekmovanje, kdo bolj obvlada, kdo bo bolje predvidel dan...
Gre za KRATKO SPOROCILO, ki ga podamo za ta dan, ob hitrem pogledu v tarot.
Ni potrebno, da na silo zdaj tole stepamo vsak dan.
A ce se komu zazdi, ima tu zdaj zeleno luc in naj kar izvoli. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. januar 2004, 18:21

Morda za stos jaz 'otvorim' - in me prav zanima, kaj bo prislo...
... ... ...
...
--- Saj je pa hecno tole... in zanimivo.
Prisla je karta Svecenice - kar v tem primeru kaze na vse skupaj, tale forum in znanja, povezovanja, ki se dogajajo tule, po drugi strani pa lahko kazejo osebo - in to sem morda lahko jaz (recimo ker sem odprla temo in s tem namenom)- Riba z Venero v Biku, ki bi sedla tejle karti - ali pac katera druga zenska oseba s taksnimi polozaji. *sicer pa je to tudi 2. moja karta v tarotu (osebna linija).

Torej:
Znanost & umetnost, povezovanje ...
... to je moje sporocilo, prvo v tej temi. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 26. januar 2004, 18:31

Ql! :palec:

Moje sporočilo: Ni treba siliti dogodke/stvari, ker vse DOBRO pride samo od sebe! xsrcx
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#4 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 26. januar 2004, 18:34

aha,razumem!


karta Sonce ...... (XIX Sol omnibus lucet) ......naj Sonce sije vsem ,čeprav je že čas Lune x:Dx

P.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. januar 2004, 18:37

aha,razumem!


karta Sonce ...... (XIX Sol omnibus lucet) ......naj Sonce sije vsem ,čeprav je že čas Lune  x:Dx

P.

Zelo gud, si dobro uletela, Cveka! xokx
- za ravnotezje, zelo OK. x^x x8Dx xwizardx xyiyax
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. januar 2004, 19:29

Ma, se moram pofočkat v tole temo, nujno! xwitchx xzobkox

Sporočilo pa se nanaša na energijo LNF nasplošno (ker je današnji dan že itak pri kraju, pa sem za začetek 'dvignila' eno tako, splošno za nas):


namen: SLUŽENJE

notranji vzgib: MOČ

pot: PREOBRAZBA

moj 'prevod': Notranji klic po prevzemanju lastne avtentične moči nas vodi skozi preobrazbe k našemu resničnemu služenju... k temu, za kar smo v resnici tu :vio:

xwitchx

#7 Tomaž

Tomaž
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 26. januar 2004, 19:39

x:)x [B]NEVERJETNO!
Že nekaj let se mi ni zgodilo, da bi me kar pet žensk zelo lepo pozdravilo danes popoldne, pa čisto drobne opravke sem imel!!! Kako lepo mi je bilo pri duši. Pa tudi nek mlajši moški je bil kar dobre volje v banki. Morda se pa le nekaj premika. Pa če stopica, pa naj stopica. Morda se bo človekova zavest malce razširila. Morda bomo do pomladi bolj smelo in prožno zganili svoj korak.

#8 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 26. januar 2004, 21:41

:palec: tema...hvala vsem...za sporočilo...

x:Xx x^x

Astra
Per aspera ad astra

#9 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. januar 2004, 08:49

Sporočilo za 27.1.:

Ohrani svojo energijo... naj te zunanja situacija ne vrže iz ravnotežja.

xwitchx xzobkox

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. januar 2004, 08:50

Sporocilo za danes (Kraljica palic):

Danes moramo stopiti v akcijo, smelo in energicno, prevzeti moramo iniciativo.
Pri zadevah, kjer smo stoprocentni, ne popuscajmo; vsega pa se lotevajmo modro in s premislekom.
Sirimo dobro voljo in pozitivno energijo in take energije bomo dobili tudi nazaj. :vio:
Dober, pozitiven dan, primeren za akcijo in delovanje.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. januar 2004, 08:52

:eek: Mateja, istocasno sva tole stepnili - le da si me za minutko prehitela... x:)x :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. januar 2004, 09:00

Pri zadevah, kjer smo stoprocentni, ne popuscajmo; vsega pa se lotevajmo modro in s premislekom.

:vio: ... sva sinhroni, a x;)x ... kul, ko si dodala več 'pozitivne vzpodbude' :palec:

#13 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 27. januar 2004, 09:36

:eek: ...kok sta kul... x^x

Jaz pa danes zjutraj rekla..danes je moj dan...GREMO....
In potem še takšno sporočilo... x:Xx

Hvala x!x

Astra
Per aspera ad astra

#14 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 27. januar 2004, 11:15

x;)x Oseben namig-Vsi, ki že dolgo odlašate in prelagate obisk osebe, enostavno nimate nikoli časa,vzemite si ga! :palec:

x:)x Posloven namig-Danes je pravi dan za razgovor s šefom ali predpostavljenim o vaših službenih dosežkih in napredovanju. Pogumno povejte svoje misli, predloge in odločitve. Ne bo vam žal! :palec:



xsrcx Super Marsa, da si odprla to temo! :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. januar 2004, 11:33

Dbest, Contesa, da si dodala tole, super, ce imamo se bolj podrobna sporocila, namige, napotke. x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. januar 2004, 11:34

Vse skupaj, ki boste morebiti hoteli kaj dodati, samo se enkrat spomnim, da gre za sporocilo TAROT kart.
Sporocila (meditativna, drugacna, afirmacije, itd.) objavljajmo se naprej v specificne odprte teme. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 27. januar 2004, 18:13

zopet sem pozno prišla do računalnika :o|o:

Odprla se mi je karta Magus (Mag)

Danes naj bi bil dan,ko lahko,oprti na lastne sile,razrešujemo svoje težave.Imamo dovolj moči,pronicljivosti oz.vedenja.

Seveda pa...nobenega pretiravanja.


Lep dan še naprej.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#18 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. januar 2004, 10:25

Sporočilo za 28.1.:

Naj se danes razcveti tvoja kreativnost xrosex ... vnesi v današnji dan malo več lahkotnosti, igrivosti in spontanosti in ustvari nekaj zase... ne sodi in ne analiziraj (in ne vzemi preveč resno 'tega dela')...

x:)x

#19 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 28. januar 2004, 12:05

x;)x Danes je dan, ki vam bo prinesel pozitivne odločitve na delovnem in osebnem področju. Za vse, ki morate skleniti kakšen posel, podpisati pogodbo ali izvesti določeno nalogo, je današnji dan odločilen.

x;)x Pokazala se vam bo nova priložnost v osebnem življenju.

x;)x Popravite lahko napake in zgladite nesporazume.Današnji dan naj poteka v duhu sprave.
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2004, 12:26

O, fino, Mateja, Contesa! x^x x^x
Sem danes kar malo pozabila na tole, super, ker skrbite. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 29. januar 2004, 08:28

Sporočilo za 29.1.:

Sprejmi danes vse, kar ti življenje prinaša na pot. Zaupaj.

x:)x :vio:

#22 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 29. januar 2004, 09:18

x;)x Zaradi določenega razloga boste danes jezni sami nase in s tem tudi na ljudi okrog sebe. Ne pustite se, da vas čustvo preplavi in vzemite to kot določeno preizkušnjo pred dosego zaželjenega cilja. Samozaupanje je tisti temelj na katerem morate graditi in pa seveda volja.

x;)x Vsi, ki delate na področju umetnosti, danes je vaš dan. Tudi ostalim bodo danes pomagale pri delu ustvarjalnost in izvirnost.
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#23 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 29. januar 2004, 09:39

x;)x Danes je dan, ki vam bo prinesel pozitivne odlocˇitve na delovnem in osebnem podrocˇju. Za vse, ki morate skleniti kaksˇen posel, podpisati pogodbo ali izvesti dolocˇeno nalogo, je danasˇnji dan odlocˇilen.

x;)x  Pokazala se vam bo nova prilozˇnost v osebnem zˇivljenju.

x;)x Popravite lahko napake in zgladite nesporazume.Danasˇnji dan naj poteka v duhu sprave.



contesa!!!!! to je bilo totalno res! x:o)x a ti to samo zame pises? x;)x :palec: x:Dx

me se nekaj zanima, koliko kart je tole, dve, tri, ena? in sploh...dosti informacij...upam, da ne bo vsak od vas svoje karte vlekel,
sem ze tako malo zmedena... x;)x x:Xx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#24 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 29. januar 2004, 12:01

contessa...

xrolleyesx :inocent: a je mozno kar si napovedala za danes je veljalo za vceraj ..in kar si napovedala vceraj velja za danes...ne vem zakaj sam pr meni je vedno vse obrnjeno..velikokrat moram horoskop prebrat za prejsnji teden da vem kaj se mi bo v naslednjem zgodilo xDDx x;)x
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. januar 2004, 12:08

Tinka, Contesa!! x^x :palec: :palec:

Smajcica - saj sem v glavi teme rekla, da v bistvu ne gre za napovedovanje, pac pa za sporocilo dneva - kaj bi utegnilo biti koristno in vse in ne nujno, kaj se bo dogajalo.
Seveda ne bodo sli prav VSI nekega dolocenega dne v akcijo in zaprosit za sluzbo - a Tinka je to sporocilo prebrala tako in ji je sedlo na njen ritem.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0