Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sporočilo za danes


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2802 komentarjev na to temo

#26 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 29. januar 2004, 12:17

x;)x Danes je dan, ki vam bo prinesel pozitivne odlocˇitve na delovnem in osebnem podrocˇju. Za vse, ki morate skleniti kaksˇen posel, podpisati pogodbo ali izvesti dolocˇeno nalogo, je danasˇnji dan odlocˇilen.

x;)x  Pokazala se vam bo nova prilozˇnost v osebnem zˇivljenju.

x;)x Popravite lahko napake in zgladite nesporazume.Danasˇnji dan naj poteka v duhu sprave.



contesa!!!!! to je bilo totalno res! x:o)x a ti to samo zame pises? x;)x :palec: x:Dx

me se nekaj zanima, koliko kart je tole, dve, tri, ena? in sploh...dosti informacij...upam, da ne bo vsak od vas svoje karte vlekel,
sem ze tako malo zmedena... x;)x x:Xx

Uf, Contesa tudi zame je blo napisano.... Sem uspešno opravila prvi izpit na faxu.... x:)x Pa nisem vedla, če ga bom.... One down, seven more to go....
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#27 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 29. januar 2004, 12:48

Kongratulejšn ribička x:Xx :palec: :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. januar 2004, 12:50

Pa res, cestitke tudi od mene, Katja! x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 29. januar 2004, 12:51

Hvala za čestitke! :8): x:)x xDDx
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#30 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 29. januar 2004, 13:39

cestitam Katja.. :palec:

Marsa je pa cist res...da kar je contessa zapisala za vceraj se meni dogaja danes.. xrolleyesx .zanimivo... :inocent: .....jutri porocam kako se je zakljucil dan...poln presenecenj in prijetnih dogodkov:)

sicer pa kar tako naprej ...ker ni lepsega kot zjutraj pogledat na lunin forum in si dan pripravit tako kot se sika:) :palec: x:Dx
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#31 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 29. januar 2004, 13:52

cestitam Katja.. :palec:

Marsa je pa cist res...da kar je contessa zapisala za vceraj se meni dogaja danes.. xrolleyesx .zanimivo... :inocent: .....jutri porocam kako se je zakljucil dan...poln presenecenj in prijetnih dogodkov:)

sicer pa kar tako naprej ...ker ni lepsega kot zjutraj pogledat na lunin forum in si dan pripravit tako kot se sika:) :palec:  x:Dx



Auu, smajčica, al ti zgodaj vstajaš xDDx :palec:

#32 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 29. januar 2004, 14:08

contessa...

xrolleyesx  :inocent: a je mozno kar si napovedala za danes je veljalo za vceraj ..in kar si napovedala vceraj velja za danes...ne vem zakaj sam pr meni je vedno vse obrnjeno..velikokrat moram horoskop prebrat za prejsnji teden da vem kaj se mi bo v naslednjem zgodilo xDDx  x;)x

ah smajcica....cas je relativen... x;)x
pa se spirala, pravijo eni.... :8):
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#33 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 29. januar 2004, 14:09

vredu tole, ko ti kaj finega rata, ne, RibicaKatja? xsrcx x:)x :palec: x:o)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#34 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 29. januar 2004, 14:15

Tinka, ma ne samo v redu, the best, super! x^x x:Dx :palec: xsrcx xsrcx x:)x x;)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#35 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 29. januar 2004, 20:53

:palec: Čestitam ribica Katja! x:)x

x;)x Smajčica, pomembno je, da se ti pozitivne stvari zgodijo, vrstni red, pa ni vedno najvažnejši! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. januar 2004, 20:55

:palec: x^x , Contesa! x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 30. januar 2004, 00:30

draga druscina...ma danes sem se imela tako super ki ze dolgo ne...kar k sebi ne morem pridet...pa cist zares..odprlo se mi je novo zivljensko obzorje ....v katerem sem nasla marsikaj kar sem mislila da se je v preteklosti izgubilo: x:)x

in res presrecna sem x:)x

SStane...dusica ..ves kaj ti povem...da smajcica tako ima rada zivljenje da ji je skoda ga prespat...in pozno grem v horizontalo in zelo zgodaj pokukam na balkanska vrata kasno vreme je dane...in ne glede na burjo ,dez,mraz,sneg,meglo..je v mojem srcku vedno soncek ,ki sveti cisto za vsakega izmed vas:))


tako sedaj pa sstane si mi tak simpatiko da ti kar cmokec posiljam* x:Dx :palec: x;)x x:Ix
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#38 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. januar 2004, 00:34

:wub:

#39 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. januar 2004, 08:35

Sporočilo za 30.1.:

Neka situacija ali dogodek bo dvignil na površje stara potlačena čustva. Globoko vdihni in sprejmi situacijo kot priložnost, da v mozaiku razumevanja dodaš še en manjkajoči košček.

x:)x :vio:

#40 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 30. januar 2004, 09:34

:8):
slisi se kar dramaticno....zdaj ze eno uro okrog gledam, in cakam, kaj me bo zadelo....!! :inocent: :palec: xsrcx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#41 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. januar 2004, 09:59

Sporočilo za 30.1.:

Neka situacija ali dogodek bo dvignil na površje stara potlačena čustva. Globoko vdihni in sprejmi situacijo kot priložnost, da v mozaiku razumevanja dodaš še en manjkajoči košček.

x:)x  :vio:

xscratchx :switz: ........ xg:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#42 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 30. januar 2004, 10:08

mick...ne se sekirat....vazno je, da se stvari razcistijo...morda bos pa zvedel kaj, kar rabis zvedeti, pa ti bo vsekakor pomagalo za naprej.
saj morda tale razgovor ne bo tako hud, bolje, da se stvari povejo,
dosti hujse je tisto cakanje....saj si strelec, ne? x:)x x;)x x:o)x :palec:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#43 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. januar 2004, 10:22

ne zadelo, pač pa zadevalo (glagol trajanja) :xx!: :xx!: :xx!:

(pa ne tebe tinka-mene)

:inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#44 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 30. januar 2004, 10:35

kaj je narobe, amis...?
kaj te zadeva?(=kaj ti tezi?) oz.
kaj se te zadeva?(= se te dotika, in ni v redu?)
kaj se ti zadeva? (=stoji na poti?)


:irs:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#45 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. januar 2004, 10:37

dosti hujse je tisto cakanje....saj si strelec, ne?  x:)x  x;)x  x:o)x  :palec:

xyesx ....sem že celi :switz:.........pa tako lepo sem se oblekel danes x;)x x:Dx :xx!:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#46 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 30. januar 2004, 10:41

x;)x :palec: :palec: ma saj si lepi tudi, ce si malo zmahan...bo vsaj videt, da si aktiven! x:Xx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#47 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. januar 2004, 10:55

x:Dx .... x:Xx ....pismo......persen prosim........pa čike mi bi bilo treba stran vzet :xx!: x;)x ...ma kva dogaja ? :xx!: :xx!:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#48 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 30. januar 2004, 11:21

x;)x V službi bodite kar se da pozorni. Nekdo, ki dela z vami čaka na vaš najmanjši spodrsljaj, da bi se lahko okoristil z vašim trudom.Navzven je ta oseba dokaj sproščenega in brezskrbnega videza. Všeč so ji nediscipliniranost,nespamet in življenje v skrajnostih.Daje tudi obljube, ki jih ne drži.
Če boste to osebo spregledali, se vam odpira nov začetek, nekaj novega.

x;)x V osebnem življenju bo današnji dan potekal v prijetnem vznemirjenju, čaka vas tudi pustolovščina!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#49 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 30. januar 2004, 11:27

Mick, a si se ziv...? Contesa, ne mu takih pisat, bo se usel pred pogovorom...! x;)x x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#50 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 30. januar 2004, 11:35

xrolleyesx eko..mene je vse to doletelo vceraj...torej bom jutri prebrala kaj se mi bo danes zgodilo:))))) x8Dx x;)x x:Dx
Samo,če ljubimo smo nesmrtni




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0