Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sporočilo za danes


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2802 komentarjev na to temo

#51 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. januar 2004, 11:38

x;)x V službi bodite kar se da pozorni. Nekdo, ki dela z vami čaka na vaš najmanjši spodrsljaj, da bi se lahko okoristil z vašim trudom.Navzven je ta oseba dokaj sproščenega in brezskrbnega videza. Všeč so ji nediscipliniranost,nespamet in življenje v skrajnostih.Daje tudi obljube, ki jih ne drži.
Če boste to osebo spregledali, se vam odpira nov začetek, nekaj novega.

x;)x V osebnem življenju bo današnji dan potekal v prijetnem vznemirjenju, čaka vas tudi pustolovščina!

:C: xrolleyesx .................... :vtz: :vtz: :vtz: .............. x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#52 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. januar 2004, 12:56

:palec: Odlični ste za pisanje dnevnih horoskopov. Verjetno jih tudi tko po navdihu piše kakšna naša znana astrologinja za Jano. Mogoče so res vezana na obleko in njeno počutje

#53 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. januar 2004, 13:03

tinka x:)x

kaj? kaj pa vem, če si res vse skuhamo sami, potem si (sem si?) v zadnjem času uspešno kotalim hlode pod noge. a jemljem to bolj kot nekakšno obdobje čiščenja in prenove. poleg tega upam da bo sedaj več sončnih dni in bom že zato avtomatično bolje x;)x

razen če ne x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#54 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 30. januar 2004, 13:29

amis...!

sonce je ze x:o)x zato ti kar v kaksno lepo akcijo :palec: x:Dx
ma sa bo boljse, vsaj pri meni je bilo tako, pa pri micku je bila kriza...pa poglej nas danes.... x;)x
xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx

upam, da se bos nalezla!! x:Xx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#55 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 30. januar 2004, 18:14

Sporočilo za 30.1.:

Neka situacija ali dogodek bo dvignil na površje stara potlačena čustva. Globoko vdihni in sprejmi situacijo kot priložnost, da v mozaiku razumevanja dodaš še en manjkajoči košček.

Mateja...bravo x!x

Zame pa :xx!: :xx!: ...aja, zdaj pa naj grem globoko dihat... xrolleyesx

Astra
Per aspera ad astra

#56 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 30. januar 2004, 20:01

Sporočilo za 30.1.:

Neka situacija ali dogodek bo dvignil na površje stara potlačena čustva. Globoko vdihni in sprejmi situacijo kot priložnost, da v mozaiku razumevanja dodaš še en manjkajoči košček.

x:)x  :vio:

Danes me je pozavgalo v en portal zgleda...spala 0, sem kot :eek: ....nekaj je bilo v zraku...
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#57 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 31. januar 2004, 10:09

x;)x Tako ali drugače boste danes v stiku z uradno osebo s katero boste urejevali formalnosti. Ker ste polni samozaupanja, se bo vse obrnilo v vaš prid.

x;)x V nečem se boste morali prilagoditi, vendar čeprav ta trenutek za vas neprijetna stvar, se bo v prihodnosti izkazala za zelo pozitivno in dobrodošlo!

x;)x Uživajte v tej lepi sončni soboti!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. januar 2004, 10:25

Contesa, bravo, zelo pridna, ko skrbis, da je azurna tale tema, pa se dobra sporocila so in je fajn odziv! x^x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 31. januar 2004, 18:07

x:Dx zaradi straha pred stikom z uradno osebo sem spala do pol desetih :wOOt: kot top. x^x x:Dx

prilagajanje je bilo do zdaj odlično (ker je bil doma zlat mir, pa se ni bilo treba prilagajat x:Dx ) zvečer pa obisk in nisem ziher da bo še tko OK x^x

maXimalno uživala sončno soboto in po dolgem času prehodila en meni ljub konec narave x:)x x:)x x:)x


x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#60 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 1. februar 2004, 12:35

meni se je pa tako nekaj norega zgodilo...sem ravno na lovu in med dogovarjanji za novo sluzbo, sem imela zadnjic en super razgovor z nekom, potencialnim bodocim 'sefom', in sem razmisljala o tem stanju, situaciji v kateri sem in ki mi hodi po glavi...res fin clovek, cisto nasprotje sedanje sluzbe; pa mi je to glavna preokupacija...in sem si vzela knjigo I ching, in sem imela tak obcutek, kot, da si prav moram samo nekaj precitat, odprem eno stran, tako, po feelingu, in preberem; CONTINUITY, je bil heksagram, zelo zanimivo napisano, zelo pozitivno. grem spat, vceraj pa na podpeco zidat tiste snezene gradove, pa me klicejo po zvocniku, naj pridem k odru. mene je skoraj kap, pa me je totalno zaskrbelo, ker tam ne lovi telefon, druzina je vedela, kje sem...no, grem tja, me caka ena gospa s hlebcem kruha (tisti domac, meziski, mega dober, s pol metra premera xsrcx ) in mipove od koga je. meni nic jasno,ponovi ime, priimek...se izkaze, da je ta clovek, pri katerem sem bila na razgovoru, poslal ta kruh tja, meni. sem zgleda omenila, da grem tja, in ne vem kako je on to uredil, tista gospa, ki je to prinesal tudi ni kaj dosti razumela, me je zvedavo gledala, je pricakovala kaksno pojasnilo.... x:Ix meni je bilo totalno noro lepo, sem bila tako ganjena, sploh nisem vedela, kaj naj recem...pa sem bila bolj tiho...ampak: se so torej dobri ljudje na svetu, ki znajo cenit stvari, ljudi, in ki imajo odnos, visoko osvescenost in srcnost. mislim, da sem se ze odlocila,
kam bom sla delat... x;)x

hocem reci v bistvu to, da sem potem kasneje doma vrgla I ching, z vsemi kovancki in vsem, kot je treba, in sem dobila ISTI ODGOVOR: continuity...prav neverjetno.

no, sem morala tole povedat...ceprav ne spada cisto sem...ali pac? x;)x x:)x


ni ravno tarot, ampak... :eek: xDDx :8): xDDx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#61 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 1. februar 2004, 15:56

joj, zlo lepo ,res...sam kaj ,ko lahko rečeš tko, en tradicionalni priokus ,zmiksan v podkupljiovst :V: :palec: Drgač pa srečno, seveda :palec:

#62 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 1. februar 2004, 20:27

ja, saj ce ne bi bila to sluzba, za katero se poteguje dosti ljudi, bi se strinjala s tabo... x;)x
ce pa nekdo, ki lahko zbira, hoce na originalen nacin pokazat, da mu je do tebe, se mi pa to zdi
dosti vredno. mislim...kolikokrat v zivljenju se ti zgodi, da ti nekdo pokaze, (sploh pa nekdo, ki ti je nadrejen), da te ceni? sam od sebe, brez kaksnih pritiskov in brez, da bi mu bilo treba to storiti? meni ne prav pogosto...pa se tako, brez nekih macho fint...potem moras vzeti v zakup se, da govorim o stroki, ki je (nasplosno) plehka. torej je bila ta cela akcija zelo izstopajoca...
v redu, kar se mene tice. :palec: x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#63 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 1. februar 2004, 20:33

Men se to tud lepo zdi tinka x:)x :palec: ....res fajn x^x x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#64 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. februar 2004, 20:51

...no, grem tja, me caka ena gospa s hlebcem kruha (tisti domac, meziski, mega dober, s pol metra premera  xsrcx ) in mipove od koga je.

... ane, kako drugače je, ko si pozoren na 'sporočila' in slediš svojim občutkom ... tale hlebec kruha :palec: :palec: :palec:

#65 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. februar 2004, 20:59

o Bobnar :kiss: xflirtx xhypnox

#66 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 2. februar 2004, 08:50

Sporočilo za 2.2.:

Sprejmi, da si natanko tam, kjer naj bi bil - sprosti se in uživaj! xrosex

#67 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 2. februar 2004, 09:02

x;)x Danes morate hoditi naokrog z odprtim srcem, kajti vi in vaša okolica sta danes dovzetna za vse občutke na srčnem območju. Dan za ljubezen,definitivno!

x;)x Tisti pa, ki vas je strah svojih čustev in včasih tudi samega sebe, ne zapirajte se pred okolico v svojo lupino. Ne bodite preveč obzirni, previdni in zaskrbljeni, saj je to lahko čisto napačno ravnanje. Zanikanje čustev lahko pomeni tudi zanikanje določenih dejstev, strah pred nekim odkritjem.

x;)x Naj vas vodi Srce in ne Samotar!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#68 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 2. februar 2004, 09:30

Sporocˇilo za 2.2.:

Sprejmi, da si natanko tam, kjer naj bi bil - sprosti se in uzˇivaj!  xrosex

:listen: xsingx xracx x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#69 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 2. februar 2004, 09:43

x;)x V službi bodite kar se da pozorni. Nekdo, ki dela z vami čaka na vaš najmanjši spodrsljaj, da bi se lahko okoristil z vašim trudom.Navzven je ta oseba dokaj sproščenega in brezskrbnega videza. Všeč so ji nediscipliniranost,nespamet in življenje v skrajnostih.Daje tudi obljube, ki jih ne drži.
Če boste to osebo spregledali, se vam odpira nov začetek, nekaj novega.

Contesa... sem kar brez besed ob temle. Človk obrača, bog obrne, je rekel moj dober prijatelj. x;)x Zdaj grem pa brat, kaj me čaka za danes! :eek: x:Dx x;)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#70 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 2. februar 2004, 09:47

x;)x Tako ali drugače boste danes v stiku z uradno osebo s katero boste urejevali formalnosti. Ker ste polni samozaupanja, se bo vse obrnilo v vaš prid.

x;)x V nečem se boste morali prilagoditi, vendar čeprav ta trenutek za vas neprijetna stvar, se bo v prihodnosti izkazala za zelo pozitivno in dobrodošlo!

x;)x Uživajte v tej lepi sončni soboti!

Ja, Contesa!! :eek: x:Dx Pa kaj si ti jasnovidna al kaj? x:Dx x;)x x:Ix

Prva zadeva o uradni osebi... popolnoma drži...

Druga stvar... ta vikend sem se dokončno odločila nekaj, kar sedaj ni ravno najbolj prijetno zame, pa tudi v prihodnosti ne kaže ravno najbolje, je pa pot mojega srčka in ne odstopam.


Okej... zdaj pa res na današnjo napoved x:Dx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#71 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 2. februar 2004, 13:37

x;)x Danes morate hoditi naokrog z odprtim srcem, kajti vi in vaša okolica sta danes dovzetna za vse občutke na srčnem območju. Dan za ljubezen,definitivno!

x;)x Tisti pa, ki vas je strah svojih čustev in včasih tudi samega sebe, ne zapirajte se pred okolico v svojo lupino. Ne bodite preveč obzirni, previdni in zaskrbljeni, saj je to lahko čisto napačno ravnanje. Zanikanje čustev lahko pomeni tudi zanikanje določenih dejstev, strah pred nekim odkritjem.

x;)x Naj vas vodi Srce in ne Samotar!

No, pa se že dogaja... :switz: Spadam namreč med tiste, ki jih je strah samih sebe... x:Ix Zdaj je pa samo od mene odvisno, kako bomo tole sfolgali... xcrossfingx

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#72 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. februar 2004, 14:30

joj grozno :wOOt: , razkrinkana sem . pa še contesa pravi da ne se ne smem v luknjo skrit :cry: :OO!: :wacko:


:C: :C: :C:

(kalimero) x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#73 Lony

Lony
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 2. februar 2004, 22:04

Čeprou je dneva že skor konc :sleeping:, morm še tale sporočiu prdjt x:Dx, da bom pol lohk mirno zaspala.
STOPTE IZ VARNGA ZAVETJA POVPREČNOSTI IN IZRAZTE SVOJO DRUGAČNOST x:o)x . BOG JE NAREDU UNIKATE :eek: - NOBENIH PONAREDKOV :xx!: ! Definitivno sm tole u prvi vrsti seb napisala, ker se tok bojim stopt mal po svoje, mal drgač. :OO!: :switz: xsmokex xbendx

#74 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 3. februar 2004, 06:59

Lony, tvoji posti mi prou unikatn delujejo x8Dx :palec:

#75 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 3. februar 2004, 07:05

Sporočilo za 3.2.:

"Zdaj je čas, da pogledate, ali si dopuščate sprejeti izreden dar občutka, da ste 'doma' povsod, kjer ste. Če si, potem si vsekakor vzemite zadosti časa, da ga boste užili v polnosti, tako da se bo poglobil in ostal vaš. Če pa imate, nasprotno, občutek, da hoče svet vašo kožo, potem je čas, da si malo odpočijete. Pojdite nocoj ven gledat zvezde." (Osho)

xrainbowx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0