Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Maručini kristali


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
36 komentarjev na to temo

#1 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 2. februar 2004, 19:19

Hoj! Kot mnoge druge, včasih tudi mene mika, da bi mi kdo kaj povedal o zdravju, prihodnosti...itd. Zaenkrat se mi gospa Maruča zdi precej prepričljiva, pa me zanima, ali ima kdo kakšne izkušnje, je komu kaj napovedala, pomagala,...?
A spada to sploh pod ta forum? Ali bi bilo bolje pod astrologijo ali kaj podobnega?
LP, L.
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. februar 2004, 19:22

Maruco cenim kot jasnovidko, ceprav se mi nekako zdi, da tile kristali... so pac ena od 'kod', ki jih takole uporabljamo.
Tako da - kar se tice kristalov, se morda obrni na kompetentnejse, kar pa se tice videnja, pa je Marucha kar pravi naslov. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 2. februar 2004, 22:35

Maruco cenim kot jasnovidko, ceprav se mi nekako zdi, da tile kristali... so pac ena od 'kod', ki jih takole uporabljamo.
Tako da - kar se tice kristalov, se morda obrni na kompetentnejse, kar pa se tice videnja, pa je Marucha kar pravi naslov.  x:)x

Čestitke Marsa. Če bi blo treba, bi v diplomatskih vodah nardila bleščečo kariero. :palec: x:Dx :palec:
Ni panike. Obljubim, da se moj rog ne bo tele teme niti dotaknil. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#4 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 3. februar 2004, 11:43

jaz sem bila enkrat pri njej...je bilo kar zanimivo. ceprav mislim, da je imela naporen dan in me je kar hitro odpravila...
pa ne mislim tega v slabem smislu, ne 'na hitro', vsi imajo kdaj tak dan, ce se s temi manj 'otipljivimi' stvarmi ukvarjas, je pa to se vecjega
vpliva. se mi je tudi zdelo, da je bila situacija taka, da sem v bistvu ze sama vedela, kaj in kako, pa sem rabila bolj neko potrdilo...se mi je to ze nekajkrat zgodilo. xrolleyesx
v glavnem: dala mi je dva kamna ( ki sem si jih sama izbrala) in mi je predlagala, naj jih nosim ob srcu ( beri: v modrcu) bilo je kar komicno, ker sem vcasih izgledala malo...neasimetricno x;)x x:Dx pa se, ko teces, se slisi...cik cik, kamencki... x:o)x x:Dx
pocutje se je izboljsalo, mentalno pocutje, ampak se pa ni dosti tega uresnicilo, kar je rekla...sicer je res, da se je dosti spremenilo, vendar
v drugo smer. mislim, da sem bila v taki zmedi, da je lahko videla le dosti meglic... x:o)x x;)x
se je pa dobro koncalo, kot mi je dala vedeti, in kot tipa cloveka me je zelo dobro pogruntala. je bilo prijetno govorit z njo...sigurno je kak
ogenj, ni bila nic vodeno-misticna.... x;)x x:)x :vio:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. februar 2004, 11:53

Dobro si pogruntala, Tinka - Marucha je Oven. Zelo neposredna je in vse.
Velikokrat sem se pogovarjala z njo (ni pa mi nikoli slogala), poznam jo ze zelo dolgo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 3. februar 2004, 13:18

a tako, potem sem imela pravi obcutek...
ja...mislim: meni je bila vsec, je pa s temi vedezevanji vedno tako, da je odvisno, kaj pricakujes...
meni se zdi, da je v redu, ce ni nekih instant napotkov za zivljenje, nekateri pa znajo biti razocarani...samo to sem hotela napisati LeilaniA,
da ne bo pricakovala prevec ali napacnega...sicer pa: ce moja napoved ni bila natancna, se ne pomeni, da njena ne bo.
plus faktor, da ja pomembno, da si zberes nekoga po lastnem obcutku, in ce jo zanima marucha, je ze prav, da gre k njej. tudi mene je,
in sem sla. je bilo zanimivo x:)x x:o)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. februar 2004, 21:26

Čestitke Marsa. Če bi blo treba, bi v diplomatskih vodah nardila bleščečo kariero. :palec:  x:Dx  :palec:
Ni panike. Obljubim, da se moj rog ne bo tele teme niti dotaknil. :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

Hvala Nosorog! ;)
Se ti zdi? Meni ne glih, nisem ravno znana po diplomatstvu, je pa res, da vcasih pa neverjetno dobro napredujem in se ucim. x:)x x8Dx :palec:
x;)x x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 4. februar 2004, 12:12

jaz pa sem mislil da govorite o mavričnih kristalih, pol pa zdej vidim Maručini kristali ehja pošteno ste me nategnili, jst sem pa tolk mislil vprašat kje se dobi mavrične kristale, (najbrž je to diamant) da bi hitro zrihtal kakega in ga podaril tej posebni osebi ki bo mela zdej v nedeljo rojstni dan.... hm ja ajd, uživajte z maručinimi kristali, bom jaz kaj drugega poiskal...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#9 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 4. februar 2004, 13:18

jaz pa sem mislil da govorite o mavricˇnih kristalih, pol pa zdej vidim Marucˇini kristali ehja posˇteno ste me nategnili, jst sem pa tolk mislil vprasˇat kje se dobi mavricˇne kristale, (najbrzˇ je to diamant) da bi hitro zrihtal kakega in ga  podaril tej posebni osebi ki bo mela zdej v nedeljo rojstni dan.... hm ja ajd, uzˇivajte z marucˇinimi kristali, bom jaz kaj drugega poiskal...

totalno smo te nategnili, komplot, ki ga ze mesece snujemo, da v temi Maruchini kristali govorimo O Maruchinih kristalih.... x:Dx x;)x :8):
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#10 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2004, 22:37

Madona, skoraj sem še sam noter padel. Še dobro, da je človek včasih tiho x^x :sori:

#11 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 5. februar 2004, 00:40

jaz pa sem mislil da govorite o mavričnih kristalih, pol pa zdej vidim Maručini kristali ehja pošteno ste me nategnili, jst sem pa tolk mislil vprašat kje se dobi mavrične kristale, (najbrž je to diamant) da bi hitro zrihtal kakega in ga  podaril tej posebni osebi ki bo mela zdej v nedeljo rojstni dan.... hm ja ajd, uživajte z maručinimi kristali, bom jaz kaj drugega poiskal...

Odpri temo "mavrični kristali". Morda pa bomo le kaj pogruntali. Morda pa le ne gre (le) za diamant. x:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#12 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 5. februar 2004, 16:38

Jaz mam pa Maručino kameno strelo.... :8): x8Dx Mi je rekla, naj jo dam čez noč v 2 dcl vode in zjutraj na tešče spijem..... Jaz pa nisem navajena na tešče pit vode.... :xx!: In sem nehala. xrolleyesx
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#13 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 5. februar 2004, 21:34

Ah zakaj bi se matral, posebna oseba mi ni povedala točnega naslova, in ne vrača več mojih klicev.... :( ajd ja, moj mavrični kristal je onix....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#14 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. februar 2004, 21:37

hah, le kje jih kupuje; kristale...koliko jih mora vedno imeti na zalogi, hmmm :eek:

#15 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 5. februar 2004, 23:53

...po moje ima svoj rudnik, na skriti lokaciji x;)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#16 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 6. februar 2004, 00:48

haaaaaaaaaaaaaaaaa x:Dx :palec:

#17 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 22. februar 2004, 01:57

...po moje ima svoj rudnik, na skriti lokaciji  x;)x

x:Dx

ni nakljucje, da je njena 'pisarna' v kleti.... x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#18 pogumna_s

pogumna_s
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 196

Objavljeno: 9. junij 2005, 08:03

Hej!
Mene pa zanima kaj si mislite o Maruči ki prerokuje iz kamnov...pa če ma kdo že kakšne izkušnje z njo??
Včeri sem jo gledala na televiziji in je rekla da premagaš tremo in strah pred izpiti tko, če daš en okrogel kamen iz narave v popek, kjer je kao center kjer izvira živčnost....sem rekla da bom probala pa me zanima če je kdo že kdaj kej tazga poskusu, pa....ker kamn nej pa dam v popek da bo okrogu??:)

Lep soncen dan vsem;)

#19 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 10. junij 2005, 10:23

jst bi ti (čist tko, laično) predlagala kak rečni kamenček, saj so ti ponavadi okrogli.

Če boš kruzala kej okoli Bohinja, je takih kamenčkov polno ob Savi Bohinjki. Čeprou tut drugje se da lepe dobit. Mogoče kake iz morja? xyesx xyesx

Jst zbiram take, lepe iz morja, morjo bit pa jajčno-okroglaste oblike bele barve. če maš možnost vožnje čolnom, ladjico, ni blema, drugač pa :sori:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#20 avani

avani
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 11. junij 2005, 14:51

cao!

mene pa zanima ali kdo ve kako priti do maruče ali ima kdo kakšno telefonsko, kamor jo lahko pokličem...

hvala

#21 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 11. junij 2005, 15:08

Ja sej za njo je pa dosti reklame. Maručini kristali...komercialna številka, pa mislim tudi tista na katero se lahko direkt obrneš.

Prav številke se ne spomnim poglej v kakšen časopis. Včasih je bilo na veliko napisano v Nedeljskem dnevniku.

Sem pa to Maručo enkrat srečala. Na enem sejmu mislim...že nekaj let nazaj.

Kaj pa vem ....svetovala mi je en kristal. katerega sem tudi takrat kupila. Bom pa tako povedala sem jo pogledala direkt v oči..pa bi se kmalu zgubila v njih. Sem mislila da mi bo kaj povedala...pa ni bilo nič...le ena globina, še zdaj se spomnim njene take bolj hladne modre oči. Iščeš nekaj ...pa očitno najdla nič.

Je pa res ko sem se začela mal bolj se poglobit v te kristale..sem ugotovila, svetovala mi je pravi kamen...točno tistega, ki sem ga v tistem momentu rabila. ... ja brez veliko vprašanj...

Torej....me je dobro prebrala xDDx

Moji občutki, ki sem jih takrat dobila....(lahko se tudi motim... x:Dx )

Pozdravček xsrcx

#22 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. junij 2005, 17:39

<{POST_SNAPBACK}>Čestitke Marsa. Če bi blo treba, bi v diplomatskih vodah nardila bleščečo kariero. :palec:  x:Dx  :palec:
Ni panike. Obljubim, da se moj rog ne bo tele teme niti dotaknil. :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

:palec: x:Dx
marucha je valda preprichljiva,dobr glumi,lahko bi sla mal v holivud x;)x :vragec: x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:05

<{POST_SNAPBACK}>cao!

mene pa zanima ali kdo ve kako priti do maruče ali ima kdo kakšno telefonsko, kamor jo lahko pokličem...

hvala

Ojla! :)

ves kako je s tem... 1x sem ze klicala za tole cifro pa jo tud nekam dala (x?x - sem mislila da je v tej temi), sam je bil odziv z vase strani, da je bil pol sam odzivnik (al nekaj tacga je bilo), ceprav naj bi to bil njen gsm...
Tko da ma zgleda enga sam za stranke, pa je sam odzivnik, hocem reci, tezko jo je dobit direkt, ocitno....

ampak lohk se pac spet pozanimam...

*zdajle sem klicala, sam je frendica nedosegljiva. se poskusim.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:11

Jaz sem jo gledala pri Nini Gajic. Name kaj prevec dobrega vtisa ni naredila, kar se tice kristalov. Se mi zdi precej za lase privleceno, se posebaj ko je razlagala kako je prisla do tega in tako dalje.

Lahko si pa ob naslednjem izpitu stlacim kamen v popek in porocam o tremi x;)x


xnckrivx


Mi je pa drugace vsec njena pojava, ker je taka direktna, mal flegma...kul no.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#25 nady

nady
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 15. avgust 2005, 20:27

Pozdravljeni!
Zanima me,tisti ki ste bili pri Maruči,kako dobiti kontakt z njo.Prosila bi za njen telefon ali naslov..... :o|o: :o|o:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0