Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bioenergetska oblačila


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
15 komentarjev na to temo

#1 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 7. februar 2004, 00:19

Ojla! Prosim, naj mi nekdo odgovori na naslednja vprašanja, ker sem v kar precejšnji zadregi. :8):

EEEmmm, pred kakim letom sem bila na sejmu Narava zdravje v Ljubljani na gospodarskem razstvišču. Prišla sem do neopazne stojnice, kjer so prodajali "bioenergetska oblačila in dodatke". Bila sem zelo skeptična do teh stvrai, saj so bila oblačila na prvi pogled zelo navadna, z nekimi vzorci. Rekla sem gospe, da bi poizkusila eno bioenergetsko kapo. Na zunaj je temno modra, popolnoma običajna, znotraj ima pa bele trikotnike in v vsakem trikotniku je še en majhen vzorec. Šli sva za eno zaveso, na glavo mi je dala en polivinil ( zarad higiene kao) in povrhu kapo. Moram povedat, da sem bila zelo zelo skeptična, in sem že bila pripravljena na razne oblike sarkazma, ker preziram raznorazne šarlatane. Imela sem kapo na glavi kakšne pol minute, ko dobim kar naenkrat nenavaden občutek: občutek kot ga imamo, kadar na hitro vstanemo, pritisk v glavi in rahlo se mi je zvrtelo. V tistem trenutku mi reče gospa: "Zdajle si jo pa začutila." Pa sem raje kar zatajila, ker sem mislila, da pač ni kapa kriva za to in šla naprej. Ampak ves čas sem imela feeling, da jo imam še kar na glavi in sem dostikrat šla z roko skoz lase, bil je ful nenavaden občutek. Naenkrat se mi je zazdelo, da to kapo MORAM imeti in šla sem nazaj ter odštela za njo 7000 sit. Do sedaj sem jo dala za poizkusit nekaterim ljudem, tudi skeptičnim in nekateri so jo "začutili" drugi ne. In tisti, ki so jo, je kar niso hoteli dati dol. Ko sem jo prvi dan nosila, me je kar malo bolela glava. Ta kapa te kar nekako sili v koncentracijo. Potem sem se je navadila, in jo nosila tudi ponoči. Poleti je nisem nosila in v tem trenutku jo imam po dolgem času spet gor in vidim, da se jo moram spet malo navadit. Dostikrat mi je pomagala pri mačku, če sem jo dala pred spanjem gor. Ne vem, kaj je to. Samo tisti vzorci, beli trikotniki na notranji strani...In točno določeno je, kam mora katera vrsta trikotnikov prit. Enkrat se je cimra pozno v noč učila in sem si jo poveznila čez oči, ker je imela prižgano luč in tista vrsta trikotnikov, ki bi morali prit na čelo, je prišla na oči. In naenkrat sem začutila ful pritisk skor boleč feeling nekje v globini oči. Ko sem iskala, kater proizvajalec je to na internetu, nisem nič našla. Zraven sem dobila en list z navodili in tem, na kaj vse vpliva in mislim, da je gor pisalo, da proizvaja to nek Oman. A kdo pozna? Kaj je s temi trikotniki? Ko ljudem razlagam o učinku te kape jim nekako ni jasno, kako lahko kr eni vzorci proizvedejo tak feeling ( no, sej men tud ni jasno to)? Zakaj jo eni občutijo, drugi pa ne? In najpomebnejše: MI LAHKO KAKO ŠKODUJE? Ko jo kak dan nosim se prav gut počutim. Parkrat sem jo že skor zgubila, pa se je kr nekak po srečnem naključju vrnila k meni x:)x . Nekako kr rada jo imam. Naj mi nekdo pliiiiiz pove, kaj je to???

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2004, 19:38

To ima vec folka takole, pa v glavnem hvalijo.
Nisem se uspela prechekirat, tako ne vem, ali gre za placebo oz. ufur uporabnikov ali dejansko dela tole.
Menim, da ne more skodovati.
Tudi sama sem skeptik, se pa pustim prepricati oz. sprejemam zadeve - samo moram pa jih preizkusit. :)

Sicer pa - kaj si mislim o 'energetskih majicah' - in vsemu podobnemu stafu, pa sem podala v eni temi... hm.... Duhovnost - modna muha... morda... nekje pac ze.
Ampak - zakaj pa ne? :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. februar 2004, 20:16

Tom dr. Chalko

Je avtor kar nekaj dobrih knjih. Preživel je bolezni, ob katerih so mu rekli, da bo umrl. Je vaditelj jadranja - in ko so ga njegovi učenci (fiziki) učili, da jim inštruira napačne nagibe, se je vpisal na univerzo in postal doktor fizike. S kolegom je objavil prvo teorijo gravitacije in pravi, da lahko antigravitacijske stroje tudi demonstrira. Je dober znanec (če ne več) našega Igorja Kononenka. Nekatere njegove knjige imamo tudi prevedene v slovenščino:

Svoboda izbire
Thiaooubska prerokba
Kako videti in izboljšati svojo avro
Ali se naš planet res pregreva

več na strani: http://www.thiaoouba.com/

je hkrati zagovornik energetskih oblačil, ki pa so manj všečna sodobnemu evropskemu človeku.

Menim, da bi bilo prav, da poskusimo, a najprej se moramo naučiti poslušati samega sebe.
Temu namenu je odprta tema v "mojem" delu foruma: Barva mojih oblačil danes.

Ah, pa sem pripeljal vodo tudi na svoj mlin x:o)x

Vse dobro

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2004, 20:18

x;)x x:Xx :palec:
Vojko, Lisac! x;)x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. februar 2004, 20:20

xDDx ...Vojko, dobro si tole napeljal x;)x :palec:

#6 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:03

Kaj čem, takšen sem.


Pa še ena slovenska spletna stran, kjer piše, kako do teh oblačil ceneje.

http://www.luznar.net/index2.html


lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#7 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:06

xDDx ...Vojko, dobro si tole napeljal  x;)x  :palec:

Mateja

Ti imaš pa tako všečen avatar, da te želim še enkrat pohvaliti.

Se mi zdi, da je bolj usklajen s teboj, kot pa tisti sejalec.
In - saj si že naprej od tam, kajneda!

Lep večer ti želim, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#8 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:18

Tom dr. Chalko

Je avtor kar nekaj dobrih knjih. Preživel je bolezni, ob katerih so mu rekli, da bo umrl. Je vaditelj jadranja - in ko so ga njegovi učenci (fiziki) učili, da jim inštruira napačne nagibe, se je vpisal na univerzo in postal doktor fizike. S kolegom je objavil prvo teorijo gravitacije in pravi, da lahko antigravitacijske stroje tudi demonstrira. Je dober znanec (če ne več) našega Igorja Kononenka. Nekatere njegove knjige  imamo tudi prevedene v slovenščino:

Svoboda izbire
Thiaooubska prerokba
Kako videti in izboljšati svojo avro
Ali se naš planet res pregreva

več na strani: http://www.thiaoouba.com/

je hkrati zagovornik energetskih oblačil, ki pa so manj všečna sodobnemu evropskemu človeku.

Menim, da bi bilo prav, da poskusimo, a najprej se moramo naučiti poslušati samega sebe.
Temu namenu je odprta tema v "mojem" delu foruma: Barva mojih oblačil danes.

Ah, pa sem pripeljal vodo tudi na svoj mlin  x:o)x

Vse dobro

Ej, Vojko, hvala ti za tele informacije!! :palec:

Všečna oblačila...heh, kapa še ni tak problem: kapa kot kapa x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#9 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:24

Se mi zdi, da je bolj usklajen s teboj, kot pa tisti sejalec.
In - saj si že naprej od tam, kajneda!

xDDx xDDx xDDx tisti sejalec ... ja, fotka je res iz tistega prelomnega časa 1999/2000... da pa zgledam na njej kot 'sejalec' :eek: xDDx ... na tole pa res še nisem pomislila x:Dx :palec:

#10 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:29

Se mi zdi, da je bolj usklajen s teboj, kot pa tisti sejalec.
In - saj si že naprej od tam, kajneda!

xDDx xDDx xDDx tisti sejalec ... ja, fotka je res iz tistega prelomnega časa 1999/2000... da pa zgledam na njej kot 'sejalec' :eek: xDDx ... na tole pa res še nisem pomislila x:Dx :palec:

Mateja

Si pa zdaj. Saj zato smo tu - da vse vemo in vse znamo. In ča kaj pozabimo - en drugega sppmnimo....

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:30

Meni so bile vsec vse ikone, v bistvu vseh... vsak je dal kakor je cutil, da se pocuti. x;)x x:px x:o)x
Moram pa 'priznati' x:px , da mi je bila najbolj vsec Matejina prva (? morda pa ni bila glih prva) ikonca -je pa res, da morda nisem objektivna (ker je imela eno mojih :8): :o|o:) - pac pa je v bistvu zelo podobna tejle... zvezdica, skratka. :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:35

Meni so bile vsec vse ikone, v bistvu vseh... vsak je dal kakor je cutil, da se pocuti.  x;)x  x:px  x:o)x
Moram pa 'priznati'  x:px , da mi je bila najbolj vsec Matejina prva (? morda pa ni bila glih prva) ikonca -je pa res, da morda nisem objektivna (ker je imela eno mojih  :8):  :o|o:) - pac pa je v bistvu zelo podobna tejle... zvezdica, skratka.  :palec:  x8Dx

Marsa

Lepo, da napišeš iskreno.

Daj no. Kaj pa je to objektivnosti? - takšne stvari ni.

In prav je, da izraziš svoje mnenje. Sam še iščem avatar, ki bi mi ustrezal. Pravzaprav točno vem kako naj izgleda, pa ga ne najdem. Morda ga bom moral narisati sam.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:40

Marsa, a veš, da sem se v tisti zvezdici blazno fajn počutila xsrcx x:)x ...mi je še vedno 'favorite' xsrcx x:Ix

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:47

Saj vem, saj je dbest!!! Sploh ne bi hotela nikogar posiljevati, se dbest se mi zdi, ko si ubode folk fajn dobre! :palec:
V bistvu tu so tudi zato, da sploh so, pa kot ostalo, nudimo avtorsko (priznam pa, da sem se zelo zabavala zraven, vsaj pri nekaterih)...
Itak se to menja...
Saj tudi jaz sem tele svoje face ze sita, samo je ne dam dol... v bistvu zanalasc, se nekaj casa, je iz konteksta, pa ne da se mi povedat... je pa neka sco fora, v bistvu...
No, in bom imela se kaksen casek tole, obstojeco... bledikavo... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 8. februar 2004, 00:10

Ohhh.... Sedajle bom skočila v moje zelo priljubljeno bioenergetsko oblačilo in šla v posteljo........... x^x x^x
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#16 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. februar 2004, 09:31

da se vrnem nazaj na temo:

če je poceni varianta cca 10jurjev, ja po kolk so pa te majčke pri nas???

a kdo ve :inocent:

x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0