Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Vedeževalnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 8 x ocenjeno
7694 komentarjev na to temo

#7626 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 26. junij 2012, 15:03

Cashy, najlepša hvala za odgovor!

Da bi mi le uspelo!

HVALA!
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#7627 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 5. julij 2012, 18:53

Še jaz imam eno malo vprašanje v zvezi z ljubeznijo. V septembu sem spoznal punco in zadnjih 9 mesecev sva se super razumela in imel sem občutek, da sem ji res všeč, čeprav nisva nič imela. Pred enim mesecem mi je eno stvar zamerila, kar sem jst smatral kot hec, ampak je očitno vzela preveč resno in od takrat sploh ne govori z mano. Sedaj me zanima, kaj se ji plete po glavi, ali je med nama konec in ali je še kakšna svetloba na koncu tunela, saj mi je punca res všeč. Ona je škorpijon, jaz vodnar. Odgovor bi bil zelo dobrodošel. :)

#7628 konjiček

konjiček
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 6. julij 2012, 17:31

Ojla x:)x


Casy, prosim, če mi zopet pogledaš v karte.
Tokrat za službo........Kaj se bo dogajalo na tem področju?
Mi bodo konec meseca sploh podaljšali pogodbo? Se mi v tem letu obeta na tem področju kakšna večja sprememba?

Hvala x:Xx

To temo je popravil/a konjiček: 6. julij 2012, 17:32


#7629 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 8. julij 2012, 10:42

Lepo pozdravljeni

Ali bi lahko pogledali v karte tudi za mene? Želela bi vedeti na splošno o ljubezni in kaj kažejo karte glede mene in mojega bivšega partnerja s katerim sem nazadnje bila in ki mi je strl srce :cry:...najlepša hvala za vaš odgovor, zelo cenim to početje saj porabljate svoj dragoceni čas, da bi nam pomagali...naj vam življenje prinese veliko lepega.....hvala vam.....

oj, žal mi je za takšen razplet :sori: Proti koncu zveze je res kazalo, da gre le še za tekmo, kdo bo koga, in si na žalost potegnila krajši konec, se umaknila, bivši pa na nek način uživa in hkrati trpi v zmagoslavju, kjer sta v bistvu poraženca oba.
Strto srce te bo še nekaj časa spremljalo, medtem, ko se boš umaknila vase, odžalovala in predelala to izgubo partnerskega razmerja. Vmes bi se sicer lahko našle lepe prilike za kaj novega in lepega, vendar še ne boš pripravljena. Ne bo pa dolgo, ko boš misli in čustva uredila, postavila na svoje mesto, takrat pa se boš dvignila kot feniks iz pepela in kmalu te bo čakala nova lepa priložnost za partnersko zvezo x:)x
vse skupaj kaže na klasično pot prehoda iz enega partnerstva v drugo x;)x

srečno! xsrcx

cashy
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#7630 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 8. julij 2012, 10:56

Še jaz imam eno malo vprašanje v zvezi z ljubeznijo. V septembu sem spoznal punco in zadnjih 9 mesecev sva se super razumela in imel sem občutek, da sem ji res všeč, čeprav nisva nič imela. Pred enim mesecem mi je eno stvar zamerila, kar sem jst smatral kot hec, ampak je očitno vzela preveč resno in od takrat sploh ne govori z mano. Sedaj me zanima, kaj se ji plete po glavi, ali je med nama konec in ali je še kakšna svetloba na koncu tunela, saj mi je punca res všeč. Ona je škorpijon, jaz vodnar. Odgovor bi bil zelo dobrodošel. :)

pozdravljen, Optimist 10,

karte mi pravijo, da si v lovu za svojo drago postal nekoliko preveč tog in racionalen. Sklepam, da te v tem krču drži predvsem strah pred izgubo. Njena karta pravi, da se zanjo mogoče že pretirano trudiš in vlagaš preveč energije v odnos. Verjamem, da ti misel dokončnega slovesa od nje res ni pri srcu. Vseeno predlagam, da se sprostiš, in sprejmeš tudi možnost, da gre ona svojo pot. Pomembno je, da namesto strahu, začneš slediti intuiciji, da jo razviješ in postaneš spet spontan in naraven. In v duhu lastne pristnosti nadaljuješ odnos z njo, kakorkoli se bo že razvil. In rezultat tega v kartah kaže močno v tvoj prid x;)x V izpolnjujoče in zadovoljno čustveno življenje x:)x

srečno!

lp, cashy
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#7631 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 8. julij 2012, 11:07

Ojla x:)x


Casy, prosim, če mi zopet pogledaš v karte.
Tokrat za službo........Kaj se bo dogajalo na tem področju?
Mi bodo konec meseca sploh podaljšali pogodbo? Se mi v tem letu obeta na tem področju kakšna večja sprememba?

Hvala x:Xx

oj, konjiček,
tole leto bo zate na kariernem področju res pestro, sodeč po kartah. Obeta se ti pravi vrtiljak dogajanja, na katerega niti ne boš imela toliko vpliva, vse bo šlo kar samo od sebe. Glede tele pogodbe niti ne bi bil tako prepričan v podaljšanje, se ti bo pa kmalu ponudila druga priložnost, zate res idealna, a bo kar nekaj časa pod vprašajem, kar te bo spravljalo rahlo ob živce. Na koncu izgleda, da ti bo vseeno uspelo, saj karte kažejo na veliko zadovoljstvo x:)x

srečno! xsrcx

lp, cashy
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#7632 konjiček

konjiček
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 9. julij 2012, 08:45

oj, konjiček,
tole leto bo zate na kariernem področju res pestro, sodeč po kartah. Obeta se ti pravi vrtiljak dogajanja, na katerega niti ne boš imela toliko vpliva, vse bo šlo kar samo od sebe. Glede tele pogodbe niti ne bi bil tako prepričan v podaljšanje, se ti bo pa kmalu ponudila druga priložnost, zate res idealna, a bo kar nekaj časa pod vprašajem, kar te bo spravljalo rahlo ob živce. Na koncu izgleda, da ti bo vseeno uspelo, saj karte kažejo na veliko zadovoljstvo x:)x

srečno! xsrcx

lp, cashy


Hvala, res :)

Iz tvojih ust v božja ušesa...hihihi ..

#7633 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 9. julij 2012, 13:54

pozdravljen, Optimist 10,

karte mi pravijo, da si v lovu za svojo drago postal nekoliko preveč tog in racionalen. Sklepam, da te v tem krču drži predvsem strah pred izgubo. Njena karta pravi, da se zanjo mogoče že pretirano trudiš in vlagaš preveč energije v odnos. Verjamem, da ti misel dokončnega slovesa od nje res ni pri srcu. Vseeno predlagam, da se sprostiš, in sprejmeš tudi možnost, da gre ona svojo pot. Pomembno je, da namesto strahu, začneš slediti intuiciji, da jo razviješ in postaneš spet spontan in naraven. In v duhu lastne pristnosti nadaljuješ odnos z njo, kakorkoli se bo že razvil. In rezultat tega v kartah kaže močno v tvoj prid x;)x V izpolnjujoče in zadovoljno čustveno življenje x:)x

srečno!

lp, cashy


hvala cashy za tole. Maš kar prav glede strahu pred izgubo nje. Glede zadnjega stavka pa res upam, da se bo tako razvilo. :)

#7634 ena.

ena.
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 15. julij 2012, 07:07

Cashy,





že dolgo nisem nič hodila po tej strani,

zdaj bi te pa vseeno prosila, da mi malo pogledaš kaj mi prinaša to leto. Kaj bo s to zvezo v kateri trenutno sem?

Enkrat ob priliki, ko boš imel malo časa, prosiom.


Ena zaspanka.







#7635 Baal

Baal
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 7. avgust 2012, 00:22

Cashy zivijo!

Zanima me ljubezen za to leto. Kot sem sama gledala mi kaze da prihaja nekdo, ki bo dolgotrajen. Mi lahko malo pomagas pri tem?
Spoznala sem pred kratkim nekoga, v katerem se karte poklapajo :) Zanima me se tvoje misljenje?
Prosim se enkrat za pomoc in najlepsa ti hvala ponovno!
LP

#7636 Seaside

Seaside
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 16. avgust 2012, 12:30

Živjo Cashy!
Zanima me, kaj mi pravijo karte glede ljubezni - kako bo s fantom s katerim sva praktično prekinila stike - bo ostalo na tem ali bo v prihodnosti možnost za kak nov začetek?
Ali me čaka kakšna čisto sveža/nova ljubezen, veza?
Hvala in lep pozdrav! Objavljena slika

#7637 Seaside

Seaside
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 16. avgust 2012, 12:31

(mi je naredilo dvojni post)

To temo je popravil/a Seaside: 16. avgust 2012, 12:32


#7638 blackgirl

blackgirl
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 21. avgust 2012, 15:04

karte niso nič kaj naklonjene možnosti, da dobiš tipa pred poletjem :inocent: pravijo, da boš šla čez nekoliko bolj zahtevno obdobje velikih sprememb, ki ti bo tvojo željo po tipu preoblikovala v luči novih spoznanj. Ustavila se boš in ugotovila, da tako, kot si živela doslej, ne bo šlo več, in da bo treba nekaj spremenit, če boš hotela imeti rezultate takšne, kot si jih želiš. Bolj aktivno in poglobljeno boš začela raziskovati samo sebe, se začela poslušat in tako ugotavljat, kaj so tvoje resnične želje, preference in pot, po kateri želiš skozi življenje.
Torej, dela sama s seboj boš imela čez glavo, ni treba, da ti še tip skače po živcih x:o)x

no, to so bile karte, kaj ti pa povem brez kart?
tale stava s frendicami, res upam, da je bila šala, če pa si jo vzela zares, si pa naj.bala :vragec: Bolj, ko boš mislila na to stavo in na nujo, da dobiš tipa pred poletjem, težje bo. Ker boš bliže poletju postajala vedno bolj živčna, obupana, in s tem povsej verjetnosti bolj vsiljiva, nenaravna in pretirano željna tipa, s katerim boš šla na morje. In to bo delovalo hudo odbijajoče do tipov. Verjemi! Ok, saj obstajajo raznorazni obupanci, potrebneži in mamini sinčki, ki te bodo zelo veseli x:px x:Dx koliko boš pa ti njih vesela, je pa drugo vprašanje xrolleyesx
Sprosti se, pozabi na stavo, živi tako, kot si želiš živeti sama in poskrbi zase. Ko bo čas, se bo našel tudi pravi tip. Mogoče že jutri, mogoče dan pred odhodom na morje, mogoče na morju, če boš šla sama tja, ali pa dan potem, ko prideš nazaj. Ali pa šele drugo leto...ko bo pravi čas zate, ne da se izsilit - iz lastnih izkušenj ti povem x:o)x

Če pa pomislim :inocent: lahko skleneva dogovor. Če mi častiš morje, se lahko pretvarjam, da sem tvoj tip x:Xx Kaj praviš? x:px x:Dx


Čao,
sem ga spoznala nedolgo nazaj, še prej spremenila, poglobila vase, Sem se mogoče preveč spremenila? Dvomim vanj, zdi se mi, da ni iskren do mene, sem preveč previdna?? Ne upam se prepustit, priznam pa, da mi je všeč :)




#7639 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. avgust 2012, 10:07

Cashy,

že dolgo nisem nič hodila po tej strani,

zdaj bi te pa vseeno prosila, da mi malo pogledaš kaj mi prinaša to leto. Kaj bo s to zvezo v kateri trenutno sem?

Enkrat ob priliki, ko boš imel malo časa, prosiom.


Ena zaspanka.

hej, zaspanka,

glede zveze, kaže, da se počutiš v zvezi precej udobno, ker ne gre v nobene hude ekstreme, in se drži umirjenega tempa. Pri partnerju pa kaže, kot da se počuti v zvezi nekoliko ujetega in neodločnega. Trenutni položaj mu ne ustreza najbolje, želi si nekoliko drugačnih stvari kot ti.
Sicer se trenutno ne kažejo razlike in se počutita drug z drugim OK, a se počasi stvari nabirajo, karte pravijo, da razlik ne razrešujeta sproti, ampak se vama nabirajo, in ko bodo presegle kritično mejo bo počila atomska bomba. Bodita pozorna na to, in se bolj posvetita razreševanju konfliktov in razlik čimbolj sproti. Če pa bo počilo vse, kar se je nabralo, bosta potrebovala kar lep čas, da umirita vsa čustva, veliko potrpljenja in zrelosti, če se bosta odločila, da ostaneta skupaj in nadaljujeta z odnosom. Bo pa to vsekakor velika preizkušnja in izkušnja za oba. Po taki izkušnji bo potrebno odnos in zvezo postaviti na nove temelje in začeti znova :inocent: Več pozornosti namenita drug drugemu in spoznavanju želja in pričakovanj partnerja, pa bo šlo x;)x

srečno! xsrcx

lp, cashy
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#7640 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. avgust 2012, 10:20

Cashy zivijo!

Zanima me ljubezen za to leto. Kot sem sama gledala mi kaze da prihaja nekdo, ki bo dolgotrajen. Mi lahko malo pomagas pri tem?
Spoznala sem pred kratkim nekoga, v katerem se karte poklapajo :) Zanima me se tvoje misljenje?
Prosim se enkrat za pomoc in najlepsa ti hvala ponovno!
LP

Baal,
meni karte ne kažejo tako perfektno ujemajoče podobe.
Karte mi pravijo, da v odnosu z njim čutiš, kot, da ti ni pripravljen vsega povedati, in da še marsikaj, kar se bi ti zdelo pomembno, ostaja skrito. On pa čuti odnos s teboj kot nek povsem nov začetek življenja zanj, kot je odrezal s starim življenjem in začel na novo. Ino mogoče v želji, da pusti staro življenje za seboj, niti ne želi govoriti o njem...
Karte mi pravijo, da se vidva poklapata predvsem v temperamentu, kjer vsak od vaju hoče vleči niti odnosa in biti glavni x:o)x In razlike v željah in tem, da nihče ne želi popuščati, bodo (če še ne) vodile v strastne prepirčke, zaradi katerih pa se noben od vaju ne bo preveč sekiral, temveč bosta pustila, da prinese čas, kar pač bo x:o)x Očitno bosta rabila takšna strastna sporekanja za živost zveze in odnosa. Izgleda, kot, da sta se našla prava, a navzven sploh ne izgledata, kot da sta ustvarjena drug za drugega, zato bodo vajino zvezo iz okolice precej čudno gledali in ne ravno najbolj odobravali...kar pa sploh ni pomembno x:o)x

čudno štorijo so mi povedale karte...upam pa, da je pri vama vse OK x;)x

srečno! xsrcx

cashy
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#7641 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. avgust 2012, 10:33

Živjo Cashy!
Zanima me, kaj mi pravijo karte glede ljubezni - kako bo s fantom s katerim sva praktično prekinila stike - bo ostalo na tem ali bo v prihodnosti možnost za kak nov začetek?
Ali me čaka kakšna čisto sveža/nova ljubezen, veza?
Hvala in lep pozdrav! Objavljena slika

oj, seaside,

glede tega fanta ti karte ne želijo vlivati kaj preveč upanja. Čeprav si sama pripravljena vložiti svojo energijo in čas v odnos, je njemu bolj kot ne, ravno za vajin odnos, in se bo bolj mlačno odzival, tako, da ne boš vedela, ali je za, ali ne, pri vsakem poskusu poglabljanja odnosa, pa se bo začel braniti z vsemi štirimi pred kakšno večjo odgovornostjo in zavzetostjo za razvoj odnosa...po poglobljenem razmisleku boš ugotovila, da tule ni nobene prihodnosti, zato se boš umaknila in se posvetila sama sebi, in svojo energijo usmerjala predvsem v lasten razvoj...
tako karte, upam pa, da bo resnično življenje bolj rožnato x;)x

srečno xsrcx

lp, cashy
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#7642 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 26. avgust 2012, 10:34

Pozdravljen, Cashy!
Vprašala te bi za eno sodno zadevo v kratkem. Zanima me če vidiš zaključek oziroma v kolikem času. Bo pozitiven izid ali ne? Kaj pravijo tvoje karte? Hvala. Objavljena slika

#7643 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. avgust 2012, 10:42

Pozdravljen, Cashy!
Vprašala te bi za eno sodno zadevo v kratkem. Zanima me če vidiš zaključek oziroma v kolikem času. Bo pozitiven izid ali ne? Kaj pravijo tvoje karte? Hvala. Objavljena slika

oj, ti meni tule postavljaš vprašanje, jaz pa tebi istočasno v dnevniku nevtraliziram minuske x:o)x

glede sodne zadeve zaključku še ni videti jasnega konca. Vidi se, da se zadevo da zakomplicirat in po kartah sodeč takšna tudi bo. Stvari bodo šle precej globoko in veliko energije bo potrebno, da se jo reši. Predvsem pa te bo precej izčrpavalo, tako, tako, da se boš rabila začasno umaknit in razmislit, kako dalje, naprej pa te bo čakalo precej dela, da boš stvari obrnila v svoj prid. Lahko pa pričakuješ precej odpora pri tem :inocent:

Tako pravijo karte, ti pa želim drugačno, bolj prijetno realnost xsrcx

srečno!
cashy
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#7644 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. avgust 2012, 10:55

Itak, mi jih nekdo potem ponovno nabije. Objavljena slika

Sem šel pogledat, pa res! v minuti zatem, ko sem jih nevtraliziral! :eek: in to kar 2 za vsak post! ali te dva ne preseneta, ali celo eden, ki to naredi z dvema profiloma...in ima cajt kontrolirat non-stop, kaj se dogaja na forumu...ljudje brez pravega življenja, ki samo stresajo gnev xrolleyesx mi jih je žal :sori:

no, če pogledam svoje življenje v tem trenutku (no, ali pa v tem poletju), pa tudi sam niham med tako nizko ravnjo in malenkost višjo...bo še precej dela, da polno zaživim. Samo voljo in smisel bi rabil videt, zakaj polno zaživet, da bo energija za spremembe xcivx x:o)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#7645 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 26. avgust 2012, 11:01

Sem šel pogledat, pa res! v minuti zatem, ko sem jih nevtraliziral! :eek: in to kar 2 za vsak post! ali te dva ne preseneta, ali celo eden, ki to naredi z dvema profiloma...in ima cajt kontrolirat non-stop, kaj se dogaja na forumu...ljudje brez pravega življenja, ki samo stresajo gnev xrolleyesx mi jih je žal :sori:

no, če pogledam svoje življenje v tem trenutku (no, ali pa v tem poletju), pa tudi sam niham med tako nizko ravnjo in malenkost višjo...bo še precej dela, da polno zaživim. Samo voljo in smisel bi rabil videt, zakaj polno zaživet, da bo energija za spremembe xcivx x:o)x


Srečno tudi tebi. Objavljena slika
Meni se sploh ne da ubadat, da nekomu dajem neke pluse in minuse. Ponavadi dam kakšen plus, če mi je res neko razmišljanje v redu.
Lep dan ti želim!

#7646 Baal

Baal
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 26. avgust 2012, 19:10

Baal,
meni karte ne kažejo tako perfektno ujemajoče podobe.
Karte mi pravijo, da v odnosu z njim čutiš, kot, da ti ni pripravljen vsega povedati, in da še marsikaj, kar se bi ti zdelo pomembno, ostaja skrito. On pa čuti odnos s teboj kot nek povsem nov začetek življenja zanj, kot je odrezal s starim življenjem in začel na novo. Ino mogoče v želji, da pusti staro življenje za seboj, niti ne želi govoriti o njem...
Karte mi pravijo, da se vidva poklapata predvsem v temperamentu, kjer vsak od vaju hoče vleči niti odnosa in biti glavni x:o)x In razlike v željah in tem, da nihče ne želi popuščati, bodo (če še ne) vodile v strastne prepirčke, zaradi katerih pa se noben od vaju ne bo preveč sekiral, temveč bosta pustila, da prinese čas, kar pač bo x:o)x Očitno bosta rabila takšna strastna sporekanja za živost zveze in odnosa. Izgleda, kot, da sta se našla prava, a navzven sploh ne izgledata, kot da sta ustvarjena drug za drugega, zato bodo vajino zvezo iz okolice precej čudno gledali in ne ravno najbolj odobravali...kar pa sploh ni pomembno x:o)x

čudno štorijo so mi povedale karte...upam pa, da je pri vama vse OK x;)x

srečno! xsrcx

cashy



Pozdravljen!

Hvala ti za odgovor. Vem nekaj o njem sicer, kar mi ni povedal. :)
Ucim se brati iz kart pa sem te vprasala za mnenje, ker si malo bolj izkusen pri tem. :) Kot pravijo vaja dela mojstra.
Zmedena sem, ocitno so mi usojeni moski v znamenju leva.
Od prej poznam se enega fanta (lev), ki zadnje dni mesa glavo.
Ali bo kaj iz tega?


Zanima me tudi, ce mi bo uspelo najti do zacetka faksa delo in stanovanje, ki ga imam v nacrtu?

Upam, da te ne morim prevec in hvala ti!

LP

#7647 conrad

conrad
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 27. avgust 2012, 17:39

hy Cashy!!

ponovno se obračam na tebe, ker si mi v preteklosti že pomagal. Pred mano se obetata dva pomembna dogotka,ki pa jih že nekaj časa odlagam oziroma se nekako ne spravim "spelat" do konca. Zanima me ali mi bo uspelo opraviti vse tako kot sem si zamislila. ( področje pa je šola in poslovna priložnost )

#7648 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 28. avgust 2012, 18:12

Hej, spet imam eno vprašanje :( . Od septembra lani sem nekje delal preko študentskega servisa in bilo je super. Mišljeno je bilo, da bo tako tudi letos septembra, ampak naj me ne bi več rabili, čeprav vem, da me potrebujejo. Zanima me, če se le bo tako razpletlo, da bom tam delal od septembra naprej ali ne? Upam, da ti ne pijem preveč krvi s tem. :)

#7649 kokko

kokko
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 29. avgust 2012, 19:11

Živijo Cashy!

Prosila bi vas za vpogled v karte, kaj mi pravijo karte glede ljubezni. Ali bo kmalu kakšen vstopil v moje življenje? :-)
Ali obstaja kakšna možnost, da bom v kratkem zamenjala službo?
Ali se mi obeta selitev, mogoče do konca tega leta. Je kakšna možnost za nakup lastne nepremičnine?

Hvala, upam da nisem prezahtevna.

Vse dobro, Tanja

#7650 Uranus10H

Uranus10H
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 30. avgust 2012, 16:21

Če lahko, imam tudi jaz, ljubezensko vprašanje. Kdaj se bo na horizontu pojavila ljubezen, ali bo to oseba, ki jo že poznam ali kakšna nova? Za morebiten odgovor se zelo lepo zahvaljujem :)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0