Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ko nenadoma pomislim...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 Su||y`

Su||y`
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 13. februar 2004, 13:39

Bil si najslajši, ko si se zjutraj zbudil… danes ni več tako… Ampak mi je vseeno, veš. Mogoče si nisva usojena, a vem da nekje sva si enaka… Pa kaj me briga… Nekoč si bil ob meni na prav poseben način… Takrat sem se zaljubila vate, takrat sem bila najsrečnejša na svetu… Ne vem kaj sem ti bila… toda bila sem… bila sva! Nisem hotela biti punca s katero bi se kregal zaradi brezveznih stvari… hotela sem biti dekle, ob kateri si živel… Nočem ti težit in nočem, da bi ti težil meni… Preprosto bi rada bila ob tebi... Te čutila na način, kot sem te čutila takrat…Ko si bil del mene, ki si mi dal svobodo… Dal moč, da sem se zbudila z nasmehom in zvečer ko sem padla v posteljo komaj čakala nov dan… Nisem bila odvisna od tebe in ti ne od mene... Nisi mi težil po telefonu, ampak si poklical takrat ko si imel kaj za povedat… pa tudi če te je samo zanimalo kako sem… Lepo je bilo zjutraj vstati, ko si mi pripravil zajtrk… ko me nisi pustil dolgo poležavati… ko si v postelji govoril z menoj… me preganjal v kopalnico, samo da sem zgodaj začela nov dan, ker ti nisi mogel spati… Lepo je bilo ko si mi pomagal spraviti posteljo v red, se usedel za mizo in potem se kar pogovarjal.... In tako sva potem zabluzila cel dan… a vseeno sva se imela lepo…
Koliko je možnosti, da boš tole prebral Najbrž prekleto malo... pa vseeno; živela sem najlepše dni svojega življenja… in vem da si tudi ti bil takrat srečen!

#2 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 13. februar 2004, 14:31

Zgodbe, ki jih piše življenje,...tako drugačne, tako enake.
Glej naprej, če se le da,...

#3 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. februar 2004, 15:03

živela sem najlepše dni svojega življenja…

Zelo verjetno......najlepše dni svojega "dosedanjega" življenja.....ker najlepše.....šele pride, ne? x;)x x:)x x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#4 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 13. februar 2004, 16:50

… a vseeno sva se imela lepo…

Spomini so lepa stvar.

Ne pozabi si zdaj ustvarjati novih lepih spominov, Sully
Naj ti rata x:)x

#5 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 14. februar 2004, 19:06

živela sem najlepše dni svojega življenja…

Zelo verjetno......najlepše dni svojega "dosedanjega" življenja.....ker najlepše.....šele pride, ne? x;)x x:)x x:o)x

:palec: :palec: :palec:


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0