Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj bomo pa danes kuhali?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
1942 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 10:26

Kaj bomo pa danes kuhali?

Pojma nimamo. :o|o:
Zaenkrat se ne razmisljamo o hrani... xrolleyesx

Stane?
Tezko je pisat recepte, sploh ce kuhas instinktivno in impulzivno...
Kaj jaz vem, kaj sem carala vedno?
Tam malo prckas, vohas, gledas barve, se ti zdi cesa premalo...
Zdaj pa povedati to, zaceti v zacetku, ki je ze, ko si na trgu kupil oz. lahko pa se prej, ko si posadil, oz. lahko pa se prej, ko si pripravil zemljo...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. februar 2004, 10:31

Vidiš, Marsa, v tem je problem, v instinktu, ki je pri večini zaradi agresivne propagande zakrnel.
Potem so pa na delu slučaji in si slučajno debela in bolna, ali pa slučajno zdrava in vitka x:Dx x^x :xx!:

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 10:49

Res je, Stane - v tem se zelo strinjava.
Hvala in slava mu! x:Xx x;)x x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 10:53

Aja saj res, no, tako delujejo asociacije... zdajle mi Contesa ni dala ideje o lasagni, kot bi utegnil kdo pomisliti, pac pa sem se spomnila ob Contesi tule zdajle xideax - oho, Contesa, melancani...
Morda bi to asoc. dobila tudi ce bi videla Bobnarja tu. x;)x x:)x
Torej, morda mi zadishijo melancani (dopoldne mi ne disi nic takega, pijem sadje).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. februar 2004, 11:05

Res je, Stane - v tem se zelo strinjava.
Hvala in slava mu!  x:Xx  x;)x  x:)x




Lisička, hočeš obdržati prednost pred ostalo večino x:Dx x^x x;)x

#31 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. februar 2004, 11:50

Pravkar sporočeno na moj forum :wOOt: :wOOt: :wOOt:


Salsa prav imaš, vse recepte, kjer piše za koliko oseb, je treba kar podvojiti, he he he.
Ampak brez zdrave soli se to ne da.

#32 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. februar 2004, 12:33

Včeraj:krompirjeva solata+ lignji po pariško, nekaj pa sem jih še potem v drobtine vrgla x^x . Posolila z morsko soljo x:Dx x:Dx

In cedila zvečer sline ob rakovih kleščah....ampak cena....jao...in nič kupila :C:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#33 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. februar 2004, 12:37

Ti ne verjamem x^x

#34 Nymphea

Nymphea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 18. februar 2004, 12:41

x;)x Lep pozdrav vsem skupaj!

Ali mi lahko kdo izmed vas posreduje dober recept brez mesa, za jed s stročjim fižolom(kot glavna jed)
Najlepša hvala! x:px

#35 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. februar 2004, 12:49

Ti ne verjamem x^x

x:Dx česa ne verjameš??? Za lignje?

Ali za morsko sol? x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 12:50

In res, ko sem videla Bobnarja, sem vedela, ne glih da mi bo mahal, tako prodorna nisem, pac pa da bo komentirtal tole in me spomnil nase... x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. februar 2004, 12:51

Stročji fižol s kislo smetano x:px

Stročji fižol s česnovo omako x:px
Pa takšne fajne juhice...z vso možno zelenjavo in seveda fižolček zraven.
Ali pa mineštra kakšna....

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 12:53

... zdajle mi  Contesa ni dala ideje o lasagni, kot bi utegnil kdo pomisliti, pac pa sem se spomnila ob Contesi tule zdajle  xideax  - oho, Contesa, melancani...
Morda bi to asoc. dobila tudi ce bi videla Bobnarja tu.  x;)x  x:)x ...

Objavljena slika

In res, ko sem videla Bobnarja, sem vedela, ne glih da mi bo mahal, tako prodorna nisem, pac pa da bo komentirtal tole in me spomnil nase... x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 12:57

Stročji fižol s kislo smetano x:px ...

x:px x:px x:px x:px x:px x:px x:px
Cist shizim, gate trga tole!"!!

... ko smo bili v Grciji in so ze kar vse pripravljali s tisto presneto rutico x;)x (glih vceraj smo jo omenili) sem si totalno zelela (in res me je to pricakalo potem doma) - strocji fizol s kislo smetano in s totalno dozo petersilja!!! x^x x8Dx x:px

Totalno njami, ne pomnim pa, kdaj sem nazadnje jedla, pa se prakitcno ne uporabljam smetane, ne sladke ne kisle.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 klavdija

klavdija
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 123

Objavljeno: 18. februar 2004, 13:44

FIŽOLOV- MESNI GOLAŽ

Sestavine (za 5 oseb):
1 čebula
60 dag mesa (svinjina)
poljubna maščoba
lovor, sol, poper
2 stroka česna
1 - 2 krompirja
3 zreli paradižniki
1 žlička paprike
1 žlica moke
50 dag fižola (lahko stročjega ali luščenega)

Potek priprave:
Meso narežemo na male kose in ga skupaj s čebulo na mali količini maščobe spražimo. Dodamo strt česen in ostale začimbe ter meso pomokamo, dodamo še na male kocke narezan svež paradižnik, papriko in ko se zelenjava zmehča, zalijemo z vodo. Še preden omaka zavre, vanjo fino naribamo olupljen surov krompir. Prisipamo še fižol in kuhamo do mehkega. V kolikor uporabite suh fižol, ga že do polovice posebej skuhajte v slani vodi. Če je jed pretekoča, jo vsaj 10 minut pred koncem še zgostimo s podmetom iz moke. Po želji kisamo.

ENOLONČNICA IZ STROČJEGA FIŽOLA

Sestavine (za 5 oseb):
3 čebule
2 - 3 žlice maščobe
1 rumena paprika
1 rdeča paprika
2 do 3 stroki česna
50 dag stročjega fižola
2 paradižnika (ali paradižnikova mezga)
2 žlici moke
0/5-??? žličke mlete rdeče paprike
voda po potrebi
sol
timijan, kumina
1 žlica kisle smetane (po želji)

Potek priprave:
Čebulo na drobno narežemo in jo na maščobi rahlo spražimo. Dodamo drobno narezano rumeno in rdečo papriko ter česen in rahlo dušimo. Nato dodamo moko, jo rahlo spražimo, dodamo na večje kose narezan paradižnik, mleto rdečo papriko in zalijemo z vodo ali kostno juho. Prisipamo na 2 do 3 centimetre narezani stročji fižol, začinimo in kuhamo do mehkega. Preden postrežemo, dodamo kislo smetano. Zraven ponudimo žgance ali krompirjeve priloge

#41 klavdija

klavdija
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 123

Objavljeno: 18. februar 2004, 13:45

FIŽOLOVA JUHA

Sestavine (za 6 oseb):
50 dag suhega fižola
5 dag slanine
1 čebula
1 korenček
sol, poper
goveja juha ali voda
5 dag masla
1 dl kisle smetane

Potek priprave:
Fižol preberemo, operemo in ga čez noč namočimo. Naslednji dan ga v isti vodi pristavimo. Ko zavre, dodamo grobo sesekljano čebulo, korenje, začinimo in kuhamo do mehkega. Kuhanega odcedimo, tekočino prihranimo, ga pretlačimo, ponovno zalijemo z vodo, v kateri se je kuhal fižol, in po potrebi prilijemo še govejo juho. Posebej v ponvi spražimo na male kocke narezano slanino in jo sipamo k juhi brez maščobe. Preden postrežemo, juho izboljšamo z maslom in smetano.

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 13:46

:palec:

Vedno znova me navdusite, punce (in fantje, seveda x;)x)! x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 klavdija

klavdija
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 123

Objavljeno: 18. februar 2004, 13:56

še en za Nympheo,
čeprav je meni (in hvala bogu tudi otrokom) najboljši
zabelen fižol

Fižolova solata z redkvijo


Sestavine:
200 g fižola
1 črna redkev
2 – 3 žlice bučnega olja
1 čebula
kis
sol
svež ali posušen šetraj

Priprava:
Fižol namočimo čez noč in naslednji dan skuhamo. Kuhan fižol odcedimo in ohladimo. Redkev grobo naribamo. Čebulo narežemo na obročke. Vse sestavine premešamo, prelijemo z oljem in kisom ter solimo. Premešamo in pustimo, da se vse dobro prepoji.

#44 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. februar 2004, 14:09

Ti ne verjamem x^x

x:Dx česa ne verjameš??? Za lignje?

Ali za morsko sol? x;)x




Za sol ti seveda verjamem, saj je vsa morska, le da je kamena stara kak milijon let, za lignje tudi, ne verjamem pa ti, da si nisi privoščila vsaj en par klešč x:Dx :palec: x;)x

#45 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. februar 2004, 15:19

Klavdija :palec:

Pa res nisem :C: Kar sicer ne pomeni da ne bom x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#46 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 18. februar 2004, 15:55

Sem šele zdej pripilotirala domov. Moj otroc laaaaaaaaačn! Bom na hitrico: Široke rezance z drobtinicami (mal naribanega sirčka, al pa kisle smetane)
pa zeleno solato (z malo kalčkov in koruze). Za posladek: ha, ha - Bounty chocholata x:Dx
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#47 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. februar 2004, 20:57

Danes imeli: regratovo solato - s krompirjem in jajci x^x , krompirjeve svaljke x:Dx in za ziher še vroč....vroč kruh s semenkami x:px
Pol pa se sprašujem.....tam nekaj o kilah :vragec: :vragec: Pomarača za sladico x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2004, 22:30

Mi pa spinacne spagete (jaz s pestom). x:px
Neverjetno, ze drugic v tem tednu spinaca... :)
Pa ogromna skleda endivje + radica...
Nisem prisla do melancan...
Da bi zato se usedla v avto pa na trg (ali bila odvisna od edinega npr. cisto uvelega tamle v zelenjavni, se mi ni dalo sploh ufuravat).. :) ...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 20. februar 2004, 00:26

Danes imeli: regratovo solato - s krompirjem in jajci x^x , krompirjeve svaljke x:Dx  in za ziher še vroč....vroč kruh s semenkami x:px  
Pol pa se sprašujem.....tam nekaj o kilah :vragec:  :vragec: Pomarača za sladico x:Dx

O Nataly regraaaaat žeeee??? :O: Kakšne skomine.Pri nas pa vse zasneženo,ga še nekaj časa ne bo. :sori: Fouš. x:px :yumy:

#50 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 20. februar 2004, 10:58

Danes si bom privoščil toplo kosilo, ker imam poln ..... konzerv, grem na hot-dog x:Dx x:Dx x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0