Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dobri tipi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
4297 komentarjev na to temo

#26 tiana

tiana
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 167

Objavljeno: 17. februar 2004, 21:29

Všeč so mi bolj hladni tipi (bolj ruski tip), niso mi pa všeč latino tipi, poženščeni,manekeni in podobni narcisoidneži. Da mi je všeč mora izžarevati neko moškost in se ne sme preveč obremenjevat s svojim videzom. Ni mi toliko važen fizičen izgled, pomembno je, da se ob njem počutim kot ženska. Všeč mi je, da je moški bolj močen, boljše debel kot suhec.

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2004, 21:33

...niso mi pa všeč latino tipi, poženščeni,manekeni in podobni narcisoidneži. Da mi je všeč mora izžarevati neko moškost in se ne sme preveč obremenjevat s svojim videzom. ...

:palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2004, 21:37

Ne ne, Contesa, zakaj, pusti zdaj kot je! TEBI so pa pac vsec - IN?
Cisto kul, enim pa pac niso, saj sem rekla, mislim res je OK, ko so tako razlicni okusi, to svasta pove. x;)x x:Xx
Mislim splosno, to je OK za vse. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 18. februar 2004, 11:13

včeraj sem gledala Stari, kje je moj avto! - ni nevemkak dobr film(smešen)

Ashton kutcher in un tip iz american pie se zaližeta!!!
čiz



Ashton je dobr, samo preveč šminkarski (slike ne morem dat gor :o|o: )
mejte se radi....

#30 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 18. februar 2004, 11:40

Uf, Johnny Depp v Pirati s Karibov....... Ma mi je ful vsec, ko je namazan okrog oci..... x:Ix :vio: :2src: Vsec mi je, da se taki tipi sminkajo..... :eek: x:Ix x:Ix Sicer v RL ne vem, kako bi mi blo to vsec..... Pa dobr, oni lahko, ker so znani. x:Dx

Keanu Reeves......mmmmmmm...... pa DMX.......ma jz padam na temne. Temne oci, temni lasje, to je zame.

Ne maram pa manekenskih fac tipov, ki se ti smejijo v Neckermannu in podobno......bljak..... to je meni tko narejeno..... :xx!:

Aja, Orlando Bloom v Gospodar prstanov - ampak samo v tem filmu, drugace mi ni prevec. Pa blont je, ampak mi je vsec.....

Ma sigurno so mi tud kaksni drugi vsec, pa se jih zdej ne spomnem.....Bom dodala, ce se spomnem se kaksnega.
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#31 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 18. februar 2004, 12:05

V tem trenutku mi na misel prideta samo dva...Ralph Fienes in Nick Cave...pa mi jih je že Marsa "pobrala"... x;)x x:Dx

Sem pred kratkim gledala Fienesa v enem filmu, še takšno, strastno... xrolleyesx ..vlogo je imel... :switz: :switz:

Bejbi fejs mi je out... :xx!:

Astra
Per aspera ad astra

#32 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 18. februar 2004, 12:42

Tom Cruise, dober tip.

ahm x^x x:Ix

hugh grant mi je simpatičen, ma, mi je kar všeč x;)x , brad pitt( Za katerega sem se v eni temi afnala, kao idealen - mi je kot kakšna blond bejbika... za na nočno omarico)... tistile, ki jih je Contesa dala gor pa :xx!: ... to pa me ne gane

Uh, Mateja, tlele ti pa lahko samo prikimam, v bistvu je čudna kombinacija tole, da sta ti ta dva všeč, zato si me v bistvu presenetila (sem bila ziher, da sem unikat).

Sicer mi je pa dober dečko še Ricky Martin, pa ne sicer toliko vizuelno, čeprav je za moj okus lep fant, samo ne pa tak za glih dol past, bolj zato, ker mi daje vtis, da premore ogromno energije, energija me pa od nekdaj privlači.

Taka legendarna lepota brez primere je pa zame Elvis x:px x:)x :palec:

#33 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. februar 2004, 17:19

Taka legendarna lepota brez primere je pa zame Elvis    


Ej marsa ce kje dobis smeskota k se poci po glavi prosim vstavi ga med tele, k bo kar uporabljen.... hehe torej :) pok bum, ohjejejj, Elvis, sej ne recem kaksen Mick Jagger... elvis ma pa tiste obrvi cist zblojene... pa tamle Clint Eastwood... ;) tud kar dobr, za dedka... sicer pa sam da zna igrat kitaro... pa že ne more bit čist slab, hm pa ja všeč so mi španci, ampak, ajd bolj španke, sam tisti način razmišljanja, vsekakor, pa taki španci kot so meni všeč ne obstajajo v real lifu, (sva se vse z eno španko pomenila, pa mi je potožila kolk so zanič, in otročji tam dol tipi.... ;) ) hja, o italiji itak nebi kaj dost, k sem bil zadostkrat tam da vidim italjančka sam tisto hahaha hja pa james bondi so vredu.... hm ne poznam kakega dobrega tipa v slovenskem medijskem prostoru, aha mrbit Jonas, ehja, ampak dokaj dolgčas je tale moška scena.... xrolleyesx Dobre bejbe so velik bolj pogost pojav.... oziroma vsaj take k bi dobr zgledajo....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 17:25

...Ralph Fienes in Nick Cave...pa mi jih je že Marsa "pobrala"... x;)x  x:Dx ...

Astra, jaz sem mislila Nicholasa Cage-a, Nick Cave mi je tak malo... hm... ne bom rekla, ker se slisi grda asociacija (v resnici ni oz. ne mislim nic slabega z njo, a vseeno bom tiho)... Tak... malo mlahav... :8): :o|o:

Elvis mi pa tudi ni ravno tip dobrega tipa, prevec mesa, sala... Drugace pa je bil kar lusten tipcek, ko je bil mlad, s toplino (Luna v Ribah, sicer no way - kozorog, s takimle ksihtkom)... - a vseeno, ni moj tip tole, tak romanticen, ki se skoz gleda v ogledalo in si daje recimo z lasmi opraviti... se mazili in tko... meni je to malo hecno. x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 18. februar 2004, 20:17

Marsa... xrolleyesx ...poslušam muzko...in se mi zapiše...Nick Cave... xrolleyesx

Kje pa...Cage sem mislila... x^x

Astra
Per aspera ad astra

#36 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 18. februar 2004, 20:57

:2src:
tim roth
tim robins
tim od marse ( x;)x ma ne, zezam...
david bowie
robbie willams
jeremy irons
william hurt
jon voight
dustin hoffman
samuel l. jackson
christopher walken
ethan hawke
gary oldham
roy schneider
gregory peck
ewan mcgregor
rhys ifans
jake gylenhaal
denzel washington
nick cave
john malkovich
.
.
.

sicer niso vsi vec zivi, ampak...to so meni dobri tipi!
sorry, chippendales...


ma sem jih vidla, chippendales show, so dobri v tem, kar delajo, ampak... :sleeping:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 21:10

Heh... :)

Astra, saj se mi je zdelo, ampak saj ves ta moja natancnost nekaj... da se ve, da povemo, ce ze govorimo, da razjasnimo x:o)x x:Dx x:px xrolleyesx

Tinka, imas podoben smisel za humor, na trenutke - kar nekaj tole, tim od marse... x8Dx x:Dx xDDx

Ampak si pa dala seznamcek!
Ene par sem jih tudi jaz hotela, pa presodila, da morda niso ravno 'dobri tipi', pac pa morda igralci ali posebni modeli (npr. Christoper Walken ali David Bowie, ali Samuel L. Jackson, ki je malo mopsast (saj, Strelec), a Garyja Oldmana nisem podala, vcasih mi je bil ful vsec :2src: - se posebej v Nevarnih razmerjih), Ethan Hawk, nezen tpcek, sicer pa sco (hecno, njegova (ex?) zena Uma thurman pa Bik).

Aja, se kateri mi je vsec ful, Zoey nekaj... hm, kaj je ze, kaj je ze...
A! Bingo! Eric Stoltz! :palec: Kul tip.
Nic posebnega, v bistvu, a je zelo zanimivo mi ga gledat. Ima nekaj.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 18. februar 2004, 21:25

x;)x

ma ja ne vem...meni dobri tipi niso lepi, ampak vsak, ki mi ima nekaj...da me zanima, da bi ga se enkrat videla, na primer...pa kar izzareva...tim roth je naprimer totalno neopazen v gomili lepotcev, ampak meni je takoooo
dober tip....uf! ma saj je fino takole...ravno prav!
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 22:38

Seveda, Robert de Niro se, se posebej mi je bil vsec (v osvajalski vlogi) v filmu New York New york, ko je totalno tezil Lizi Mineli, dokler ga ni seveda vzljubila ful in tko.
Res je tecnaril do daske, ampak je bilo ful dobro.
Pa nepozabni Jack Nicholson v mlajsih letih s tistim pogledom in obrvmi! x8Dx :palec:

Razmisljam o kaksnih 'nasih', da ne delamo kirivice, kot da tu ni dobrih tipov, pa mi predvsem med sportniki kaksen izleti.... hm, moram malo pomisliti.

Pa Senna mi je bil totalno vsec.

Pac pa sem se spomnila, da mi je Sean Penn vsec, tak neukrotljiv, nesrecnega zivcnega custvenega (kar prikriva) videza....
Saj mislim, da ga je nekdo ze omenil.

Aja, pa zanimivo mi je tole - npr. Sutherland naveza - zenske cisto shizijo na Donalda (oceta), meni pa sploh ne potegne, tak... ze od mene zgoraj omenjeni pridevniki. :)
Pac pa mi je veliko bolj vsec Kiefer, pa ceprav je malo buckast in so mi sicer bolj vsec vitkejsi tipi.

Vsec so mi taki... hm, pozitivni negativci. x:)x :8): :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 18. februar 2004, 23:55

Meni pa je Mel Gibson tak za ga gledat. Tisti njegov pogled... x:px Uh!

Ampak doma pa bi imela čisto nekaj drugega. Za doma bi imela enga tazga, ki je kot en velik plišast medo - pa ne tako kosmat, ampak tako mehek, topel, cartljiv in vedno zadovoljen. x:)x xflirtx Pa tudi malo moškosti, samozavesti bi moralo biti v njem... En tak, ki mu je življenje lepo in preprosto. x^x Potem ne bi rabla niti Mela Gibsona gledat.

#41 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. februar 2004, 01:22

edward norton :palec:


tamara... x:Dx tvoj opis ustreza enemu mackonu... x;)x x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#42 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 19. februar 2004, 17:32

tim roth
tim robins
tim od marse (  ma ne, zezam...
david bowie
robbie willams
jeremy irons
william hurt
jon voight
dustin hoffman
samuel l. jackson
christopher walken
ethan hawke
gary oldham
roy schneider
gregory peck
ewan mcgregor
rhys ifans
jake gylenhaal
denzel washington
nick cave
john malkovich


Hehe en konkretn dobr slovenski tip, Ruglej....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#43 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. februar 2004, 19:19

x:Dx
ja, mas prav...samo jaz poznam ful malo slovencev...mi jih je par kar zelo vsec, samo imen ne poznam...sem bila predolgo stran..se bom potrudila x;)x
(vsekakor mi NISO vsec razni jani plestenjaki pa cavazze vseh vrst, ceprav so drugace cisto fajn ljudje, sem imela ze kontakt z njimi, fini fanjte-ampak...ni neke substance...)
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#44 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 19. februar 2004, 19:41

hJA TO JE TO JA ni substance... manjka to ful če ni tega jst si res ne predstavljam ženske ki tega nebi pogrešala...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#45 Ibiza

Ibiza
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 20. februar 2004, 21:35

Vidim, da so težave s Slovenci....nekaj jih pa je...recimo eden izmed Arne Hodalič.

#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2004, 21:38

O, fajn!! Ibiza, zivjo!

Dober zacetek! Tako in drugace! :palec: x:)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 20. februar 2004, 23:49

Od Slovencev pa meni Jernej Šugman x8Dx :palec:

#48 Ibiza

Ibiza
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 21. februar 2004, 00:25

Slika zelo Slovenskega igralca te krasi.

#49 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 21. februar 2004, 04:05

Slika zelo Slovenskega igralca te krasi.

x:Dx
x:Dx
hola Ibiza...dobrodosla! x:)x

meni je bil fin predin...ko sem ga enkrat poslusala v enem malem kraju, pa je bil zelo sarmanten :palec:
pa matjaz latin mi je vsec...madonca, sami stajerci! x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#50 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. februar 2004, 09:43

Točno ja bobnar dej si svojo slikco za avtar ;) bodo takoj bejbe popravle vtis...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0