Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubimci in ljubimke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
897 komentarjev na to temo

#776 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. januar 2016, 14:30

Za to priložnost se bom spremenil v Domoljubko in rekel sledeče.  Z mojega objektivnega vidika pa kr bi verjetn v Mladini enak pisal, pa tut Mesec je aludiral na to. Ima Ceres sto posto prav, Omar tis pa naci deziformant, sdesovc..homofob...

 

love3.gif partyy.gif

Picoflirt.gif

Bi prosu da daš mir, k mamo tu resne debate in je ratalo zanimivo. Mamo v planu nardit tu eno temeljito analizo, tk da se spelji v temo Politika, al pa še boljš v Druga plat svetovne politike, pa si s Šamanom ta cajt kaj povejta. V nasprotnem primeru se lotmo analizirat opozicijo tvojga Satkota z Jupitom. icon_smile_tongue.gif



#777 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. januar 2016, 14:32

Jaz imam asc 9,04. Mars 17.03, IC 20.07. Klinc pa približne ure rojstva smile.png

 

Luno v kvadratu na Jupija imam tudi jaz, pa polno deveto, zato mi ta razlaga krišnovanja ni tako domača. To ga bo minilo smile.png

Ascendent je 9°59`. 

Vem tut jst da ga bo minilo, sam moraš upoštevat, da pr tebi Jupi ni vladar tvojga Sonca v prvi. 



#778 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. januar 2016, 15:02

Picoflirt.gif

Bi prosu da daš mir, k mamo tu resne debate in je ratalo zanimivo. Mamo v planu nardit tu eno temeljito analizo, tk da se spelji v temo Politika, al pa še boljš v Druga plat svetovne politike, pa si s Šamanom ta cajt kaj povejta. V nasprotnem primeru se lotmo analizirat opozicijo tvojga Satkota z Jupitom. icon_smile_tongue.gif

biggrin.png biggrin.png biggrin.png

 Moj odgovor je NE

Se pa umikam s te teme zarad užaljenosti vi pa kr nadaljujte z analizo o Picotu.


prenos.jpg


#779 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 22. januar 2016, 15:04

jaz pa grem pa po čokolado.love3.gif

kul.


TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#780 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. januar 2016, 16:00

Aha, moram potem popravit. Pri meni Jupi res ni vladar Sonca v prvi, je pa vladar ascedenta, pa Neptun se ga drži - kar je če dobr pomisliš še hujš za kakšne fanatizme

Sej v tem je razlika. Če se ti vržeš v Krišnovce, boš že jutri vzbudila pozornost krišnovske skupnosti, pojutrišnjem boš pa vrgla Prabhupada s prestola in se sama ustoličila na njegovo mesto. Dočim Pico je pa s tako pozicijo vse kar hočeš, dns krišnovc, jutri bo skinhead, pojutrišnjem bo pa zaprosil kohezijski sklad za nepovratna sredstva za gradnjo hleva z 68 kravami. wink.png



#781 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. januar 2016, 16:26

Sej v tem je razlika. Če se ti vržeš v Krišnovce, boš že jutri vzbudila pozornost krišnovske skupnosti, pojutrišnjem boš pa vrgla Prabhupada s prestola in se sama ustoličila na njegovo mesto. Dočim Pico je pa s tako pozicijo vse kar hočeš, dns krišnovc, jutri bo skinhead, pojutrišnjem bo pa zaprosil kohezijski sklad za nepovratna sredstva za gradnjo hleva z 68 kravami. wink.png

tongue.png tongue.png tongue.png


prenos.jpg


#782 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 22. januar 2016, 17:04

Joj, kako ste zapackali temo "Ljubimcev" :-P!
Prosim, če se lahko držite rdeče niti in napišete kaj vzpodbudnega o "popljuvanem" marsu v devici moškega ;-).

#783 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. januar 2016, 17:30

Okej Rožica, tipa z Marsom v devici spoznaš pa tako, da ima sigurno snežno bele bombažne gate in vedno pri roki fuk cunjico.

In ne sam to, če naročilo oddate v naslednjih dvajsetih minutah, vam za samo 23,90€ gratis povemo še, da bo vsakič z Radensko nemudoma opral morebitni madež na rjuhi in po vsakem fuku pospravu postlo v nulo. tongue.png V bistvu bo o tem slednjem razmišljal strastno že med samim fukom najbrž. inno.gif


Joj, kako ste zapackali temo "Ljubimcev" :-P!
Prosim, če se lahko držite rdeče niti in napišete kaj vzpodbudnega o "popljuvanem" marsu v devici moškega ;-).

Se pa resno sprašujem od kdaj je fill rouge tu devičji Mars. In kako lahko kdorkoli pride od Picota na devičji Mars. Sam prašam.......icon1_blush.gif



#784 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 22. januar 2016, 17:56

A pri ženskah se tudi gleda Mars? Ali Venero?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#785 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 22. januar 2016, 17:57

Okej Rožica, tipa z Marsom v devici spoznaš pa tako, da ima sigurno snežno bele bombažne gate in vedno pri roki fuk cunjico.


Haha :-)

Robček za unega šmrkavca v belih gatah.


Hahahaha

#786 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 22. januar 2016, 18:03

... da bo vsakič z Radensko nemudoma opral morebitni madež na rjuhi in po vsakem fuku pospravu postlo v nulo. tongue.png V bistvu bo o tem slednjem razmišljal strastno že med samim fukom najbrž. inno.gif

icon1_blush.gif

Ni res! Nič od tega ne drži! Šmrk :-(..
Sami naciji, sdsovci in homofobi ste tle gor :-P!

inno.gif

Se pa resno sprašujem od kdaj je fill rouge tu devičji Mars. In kako lahko kdorkoli pride od Picota na devičji Mars. Sam prašam.......icon1_blush.gif


1.) Tema je ljubimci in ljubimke, a ne ;-)?
2.) Zakaj, zakaj? Tisti mars v vodnarju je kriv ;-)!

#787 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. januar 2016, 18:13

Sami naciji, sdsovci in homofobi ste tle gor :-P!


 

No, to sam deloma drži. S Picotom sva bla skupi v SDS-u, s tem da sm bil jst njegov šef. In pol k sm ga vrgu vn, so še drugi mene, k je bil edin tip v stranki pod +65. Zdej sta ostali sam še dve šjori under 65. Ena ma 15, druga pa 17 let. Homofob je pa sam Pico, k če jst Picota toleriram, pol res ne morem bit homofob. yes.gif



#788 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. januar 2016, 18:20

A pri ženskah se tudi gleda Mars? Ali Venero?

Pr ženskah se gleda ene druge stvari, sam ne vem če bi zej o tem tuki kaj razpredal, k bejž vedet kdo vse to bere. icon1_blush.gif



#789 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 22. januar 2016, 18:40

Joj, Omar- lepo te pere tale mars v škorpiji ;-)!

#790 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 22. januar 2016, 18:51

Škorpijoni smo the best, pa kaj.


To temo je popravil/a patricija1189: 22. januar 2016, 18:53


#791 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. januar 2016, 18:58

Škorpijoni smo the best, pa kaj.

Ma itak. Dokler ste varno spravljeni u uni ustanovi v Ljubljana Polje, ste živi cukrčki. flirt.gif


Joj, Omar- lepo te pere tale mars v škorpiji ;-)!

Nimam jst nič škorpjonskega v sebi.....tongue.png



#792 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 22. januar 2016, 19:02

Ma itak. Dokler sta varno spravljeni u uni ustanovi v Ljubljana Polje, ste živi cukrčki. flirt.gif


Nimam jst nič škorpjonskega v sebi.....tongue.png

Seks se začne v glavi, tko da ni dvoma, da tudi v LJ. Polje razturajo laugh.png



#793 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. januar 2016, 19:06

Seks se začne v glavi, tko da ni dvoma, da tudi v LJ. Polje razturajo laugh.png

+++++ Nimam več lajkov. Maš v dobrem pet plusov od mene. flirt.gif



#794 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 22. januar 2016, 20:32

jaz pa grem pa po čokolado.love3.gif

kul.

Jz pa po kokice...inno.gif



#795 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 22. januar 2016, 20:34

kva zdej, ma ktera ljubimca, al ne ?? scratchchin.gif



#796 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. januar 2016, 20:44

kva zdej, ma ktera ljubimca, al ne ?? scratchchin.gif

Patricia ma neko ribo ma ni preveč zadovoljna. Kaj si ti po horoskopu, da vidmo če bi bil primeren?



#797 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 22. januar 2016, 20:46

rogati hribolazec biggrin.png



#798 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. januar 2016, 20:52

rogati hribolazec biggrin.png

Ojej,icon16.gif  nič ne bo. Ona je škorpjonka, če te dobi v roke boš frčal dol s tistih hribov ku suha češpa. Nimaš šans.smile.png



#799 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 22. januar 2016, 20:53

znam po trdih kamnih hodit biggrin.pngbiggrin.png



#800 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. januar 2016, 21:01

znam po trdih kamnih hodit biggrin.pngbiggrin.png

No oki, če že sam siliš v nesrečo..... Ti bomo zrihtali en meeting z njo, sam pol ne hodi sm jokat ko boš pogruntal v kerem grmu tiči zajec, zajkla, whatever.....






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0