Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubimci in ljubimke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
897 komentarjev na to temo

#801 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 22. januar 2016, 21:06

bom pač dvojna nebesa vidu laugh.png



#802 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 22. januar 2016, 21:08

kva zdej, ma ktera ljubimca, al ne ?? scratchchin.gif



Zakaj? Rabiš kakšnega ;-)?

#803 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 22. januar 2016, 21:21

Kje maš pa Marsa?


Pitaj boga, v katerih rovtah :-P!

#804 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 22. januar 2016, 23:15

če ti to kaj pomaga, js se ne znajdem scratchchin.gif 

 

Mars Capricorn  
4° 18' in house 5

#805 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 23. januar 2016, 09:17

Lej lej, jst ga tudi imam tam flirt.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#806 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. januar 2016, 09:24


 

Saturn 15°28' Я Leo

#807 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. januar 2016, 09:45

tkole komp ven vrže

zdej se pa znajdi biggrin.png



#808 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. januar 2016, 09:59

Zanimiv chart, več bodo pa štručkoti povedal.

kolk sebe poznam, kej novga najbrš ne izvem biggrin.png



#809 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. januar 2016, 11:02

Šaman ti si škorpjon, neda. Dej še ti prlepi z Astro Diensta tvoj chart da vidim jst to čudo. scratchchin.gif

 

Gold kak kraj rojstva je? Tm gor okoli Celja kje?



#810 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. januar 2016, 11:12

ne nisem škorpijon : spredaj sem strelec, vzadaj pa devica ... laugh.png

Prlepi chart. Lohk tut v temo Druga plat svetovne politike. wink.png

Če maš jajca seveda.......



#811 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. januar 2016, 11:16

Ja, na ta Goldov chart bi člouk še verjel, da je demone naguzil. smile.png

Ne de jih ma, on jih vzgaja. Cela farma....... Demoni so highlight njegovga lajfa.tongue.png


laugh.png to bi blo glih tak ko da nagi hodim po naši vasi

Pa ni res. Dej, dej, itak nič astrološkega ne drži, to so sam flancarije za obogo deco in zbegane ženske. Ne rabiš dajat podatkov, dej sam slikco ku Gold. Kaj zej cvikaš brez veze tu neki......



#812 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. januar 2016, 11:21

Pa dej Šaman, bodi dedc, kaj se zej skrivaš, vzemi za zgled Golda, nič tazga ni to. Presenečaš me.......



#813 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. januar 2016, 11:23

Ne de jih ma, on jih vzgaja. Cela farma....... Demoni so highlight njegovga lajfa.tongue.png


Pa ni res. Dej, dej, itak nič astrološkega ne drži, to so sam flancarije za obogo deco in zbegane ženske. Ne rabiš dajat podatkov, dej sam slikco ku Gold. Kaj zej cvikaš brez veze tu neki......

nikoli in res nikoli nisem klical duhce, ali se igral z black magic

iz karte lahk vidiš, v kakem gnezdu sem rasel in od tu dalje gre potem cela štorija wink.png nm



#814 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 23. januar 2016, 11:26

Pa dej Šaman, bodi dedc, kaj se zej skrivaš, vzemi za zgled Golda, nič tazga ni to. Presenečaš me.......

 

O bog, kakšen manipulator icon_smile_dead.gif  Daj ti svoj chart gor, če imaš jajca. Pa vsi ostali tudi icon_smile_dead.gif



#815 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. januar 2016, 11:42

nikoli in res nikoli nisem klical duhce, ali se igral z black magic

iz karte lahk vidiš, v kakem gnezdu sem rasel in od tu dalje gre potem cela štorija wink.png nm

Niti tega nism trdil, da to počneš. Je pa zlo determinantna glede tega tvoja deseta hiša, z Jupitrom in Lilith na njenem začetku. In zaradi njunih aspektov. Ne rabiš jih klicat, pridejo sami od sebe. 

Za gnezdo pa....ja, vidim Neptuna in aspekte šefa četrte. Si dal ti kaj skozi. A maš dokaj uravnotežen chart in lep sekstil Saturna in Plutona, ki ti rešuje marsikak problem. crossfingers.gif

Hvala za podatke.



#816 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. januar 2016, 11:44

marsikaj dal skozi..

zdej so na vrsti ljubice biggrin.png



#817 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. januar 2016, 11:44

 
O bog, kakšen manipulator icon_smile_dead.gif  Daj ti svoj chart gor, če imaš jajca. Pa vsi ostali tudi icon_smile_dead.gif

Se opravičujem, da moram stegnit jezik :-), ampak tule se moram postaviti v bran Omarju- lahko je marsikaj, ampak manipulator pa res ne.
Čeprav se večinoma najdem v tvojih zapisih, Boudika, tokrat pač ne.

Je pa zanimivo, kako ljudje vidimo drug drugega in koliko dejavnikov vse vpliva na to..

P.s.: sama dam z lahkoto svoj chart gor, predvsem solarc ;-).

#818 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 23. januar 2016, 12:01

Pa kvadrat Sonca (vladar charta) s Plutonom, pa vladar Sonca v dvanajsti, Luna v dvanajsti, Uran na IC, pa kjer je škorp na IC....
Omar manipulator ja....reče kdo!

 

Kdo se javi icon_smile_dead.gif Kako predvidljivo



#819 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. januar 2016, 12:11

ti samo rabiš deda, ki bi te cele dneve sexal, da malo pozabiš te kvadratne grozote v trikotniku tretje sobe v peti hiši levega ascendenta ... laugh.png laugh.png laugh.png

Evo, točno to sm mel v mislih, ko sm mu reku, naj da gor svoj chart. Njegovo zaničevanje astrologije. Ko popljuva in vzame voljo čist vsakemu novemu članu, ki pride gor na LN forum karkoli astrološkega spraševat. Vedno, ampak res vedno se norčuje iz čist vsakega, ki karkoli astrološkega praša. Ne verjame v astrologijo, nakazuje, da mu je astro scena celo konkurenca, ne priznava v bistvu niti obstoj planetov, a vseeno nima jajc, da bi pa dal gor slikco charta. Le zakaj? Kaj se ma za bat, če nič ne deluje in drži? Ne, raje se skriva za krilom. Bog pomagi........



#820 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. januar 2016, 12:20

laugh.png to bi blo glih tak ko da nagi hodim po naši vasi


Sam sebe negiraš.
Če je astrologija mimo, zakaj bi se z izpostavitvijo svojega charta lahko počutil golega pred svetom?

#821 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 23. januar 2016, 12:51

Čaki, a nisem pred časom objavila svojo rojstno karto?Pa ste mi svetovali, da naj jo raje zbrišem.A v tej temi se pa nagovarja ljudi,naj Jo objavijo.Surprize surprize.


Šamana vidim kot škorpijona,pa tudi strelca,ali pa dvojčka.Pika in se zdraven zafrkava laugh.png



#822 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 23. januar 2016, 12:52

Se opravičujem, da moram stegnit jezik :-), ampak tule se moram postaviti v bran Omarju- lahko je marsikaj, ampak manipulator pa res ne.
Čeprav se večinoma najdem v tvojih zapisih, Boudika, tokrat pač ne.

Je pa zanimivo, kako ljudje vidimo drug drugega in koliko dejavnikov vse vpliva na to..

P.s.: sama dam z lahkoto svoj chart gor, predvsem solarc ;-).

 

No, zame je to manipuliranje drugih, da delijo svojo zasebnost, pri tem pa nekdo nima jajc dati svoje lastne karte gor. Pa toliko govora o zasebnosti. Sicer pa predvidljiv odziv, kakršen bo tudi od drugih članov/članic. 



#823 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. januar 2016, 12:53

ker živimo v dualnem svetu, jaz pa dam tudi nekaj na svojo zasebnost ... vsega pa res ni treba deliti javno ... nekaj tistih, ki imajo moje rojstne podatke, pa me je že prečekiralo ... me ne moti ...
dejstvo je ... vsak ima točno tako karto kaj se je pač prišel učit ...


Sorry,res te ne želim napadat, ampak ves čas se zapletaš v lastne trditve.. Vzameš tekst (poboldano), iz konteksta, skratka samo tisto, kar ti paše. To nima smisla, res.

Žal mi je za super temo- v sekundi jo egotripsko posvinjamo :-/..

#824 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 23. januar 2016, 12:53

tvoja karta lahko poznavalcu razkrije tvoje ranljivosti ... a si to res želiš ... a ni lajf že dovolj zajeban ???

Hej,ranljivi smo vsi.Ipak se pa s škorpijoni baje ni dobro it pikat,razen v primeru seksa laugh.png



#825 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 23. januar 2016, 13:07

Jaz sem tudi v preteklosti dala gor svoj chart, zdajle pa ne bi več. Mi je zoprno, da bi zdej ljudje tole gledali in si mislili, da na podlagi tega pa že vedo karkoli o meni, čeprav se v lajfu sploh videli nismo.... sploh ker vprašaš tri različne astrologe, pa dobiš tri različna mnenja... nekatera sicer zelo zabavna (zdej, če gledam za nazaj, takrat se mi ni zdelo tako), češ, joj, kakšen grozen chart, nč, konc je s tabo... ali pa - sploh nič ne upam rečt, da ne bo kaj narobe biggrin.png
Eni pa po drugi strani, da kako je vse super in kul
Skratka razlaganje chartov je zame bolj razlaganje dotičnega astrologa (njegove osebnosti, pogledov) kakor česarkoli drugega


Pogledam pa tudi jaz, kako mi kaj kaže in če sovpada z resničnostjo kul, če ne, pa pač ne

 

Žal mi je za super temo- v sekundi jo egotripsko posvinjamo :-/..

 

Tako kot večino ostalih, tudi z astro scenami


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0