Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubimci in ljubimke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
897 komentarjev na to temo

#851 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 23. januar 2016, 14:49

No oki. Pa dej povej kaj točno te zanima, pa dobiš, spešl for you, vse spicy detajle k te zanimajo.

 

biggrin.png bemtiš, kaj zdej mene zanima... tule se piše npr. mars v kozlu je zakon. Ok, fajn, ampak - zakaj, kaj je tisto, kar ga dela tolk ok? Kaj mu je všeč, kaj rad počne....

To me zanima, ne pa sam neki mlačno X v Y, še sploh v konjunkciji z R je toooooolk super sleepy.gif

Ne pričakujem nekih esejev, sam vržte človeku kakšno kost, no flirt.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#852 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 23. januar 2016, 14:51

Tu smo, da se učimo. Več bub(ic) kot imaš, več je možnosti za metuljčke. Ali drugače, brez trdega dela ne gre, a je nagrada potem toliko večja.

Nimam več lajkov.Se strinjam.


To temo je popravil/a patricija1189: 23. januar 2016, 14:52


#853 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. januar 2016, 15:00

Mislm da bi Mia 4 aerobics znala o taki predobri perfekciji znala kej vec povedat

Hm..... kako da kažem.......drugovi i drugarice.....lih zej gledam tvoj chart pa tuhtam neki......pa nisi ti spet tko slab no, kot pravjo.wink.png  Sonce maš v prvi, najlepše možno kar se da met, krasen trigon Venere z škampasto Luno jasno kaže kolk res dost ti je za družino, oziroma boljš povedano kolk emotivno si nanjo vezan, kolk ti pomeni, kaj vse dobrega bi zanjo naredu, pa še v četrti maš Severni vozu, tvoja domača naloga v tem lajfu, pa točko sreče lih tam, področje kjer najdeš svojo srečo. Fuck no, mal drugače sm se te predstavlju, resno, sm res mislu, da si fukač, al kaj tazga. icon_smile_tongue.gif

No....sej fukat znaš, ne de ne, Venera v tistem aspektu z Marsem kričeče izstopa iz prve v tretjo, za kar res ne bomo pojasnil kaj preveč dajali, ker bejžvedet kdo vse lahko to čita. A roko na srce stari. Si car, ker se voziš v feraritu, facile carsko vozit če maš super mašino. flirt.gif



#854 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 23. januar 2016, 15:07

Na hitr... s kakrsnimikoli pozicijami planetov sam, da so vecinske primesi strelca z odtenki skorpijona.to je za moje pojme za mene glih prau.skorpijon mora bit nekje pa konc.
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#855 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. januar 2016, 15:29

No, zame je to manipuliranje drugih, da delijo svojo zasebnost, pri tem pa nekdo nima jajc dati svoje lastne karte gor. Pa toliko govora o zasebnosti. Sicer pa predvidljiv odziv, kakršen bo tudi od drugih članov/članic. 

V tem primeru bo tudi z moje strani predvidljiv odziv. Za Omarja ne morem rečt, da je manipulator. Tudi sem mu hvaležna, ker si je zame vzel čas in mi naredil nekaj vpogledov brezplačno. Sem čutila, da lahko zaupam in da so moji podatki na varnem. Shamana ni manipuliral, ga pa je provociral smesko.gif . Tudi dobronamerno, v smislu, če si tako proti, pa dej podatke in da vidimo, če boš presenečen, kaj ti povem.... Za zrelega, samostojnega dedca, ala Shamo, pa se ne bojim, da bi se pustil zmanipulirat, sprovocirat pa tudi samo, če bi sam želel. smile.png



#856 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. januar 2016, 15:39

biggrin.png bemtiš, kaj zdej mene zanima... tule se piše npr. mars v kozlu je zakon. Ok, fajn, ampak - zakaj, kaj je tisto, kar ga dela tolk ok? Kaj mu je všeč, kaj rad počne....

To me zanima, ne pa sam neki mlačno X v Y, še sploh v konjunkciji z R je toooooolk super sleepy.gif

Ne pričakujem nekih esejev, sam vržte človeku kakšno kost, no flirt.gif

Alora, Mars v kozlu je fajn iz dosti razlogov. Neki je že Ceres naštela, pa se opravičujem, če bom kaj še enkrat ponovu. Predvsem je fajn ker je v ekzaltaciji, kar pomeni na višku svojih moči. Kar pomeni, da se tu fajn počuti. Zato da iz sebe vse najboljše kar lahko. Predvsem energy, za kar je on nekako zadolžen. Kot primer, da boš boljš razumela ti dam Marsa v tehtnici, kjer je v izgonu. Tm je on zlo švoh, tipčki s tako pozicijo majo probleme s potenco. Nimajo dovolj moči, nimajo dovolj energije. Dočim Mars v kozorogu jo ma. Ful. Pa ne sam dobro in močno energijo, tut vibre ma dobre. Navzven deluje magnetno privlačen, neki te pr njemu prtegne, pa čeprav na prvi pogled ni nič tazga. Tu je on tut zlo ponosen, bi reku da pragmatičen, pa kar je še zanj značilno je, da tko ku koze gor po hribih, se znajde ful dobro povsod, pri vseh preprekah, ma dobro koordinacijo naprimer. Bejbe denimo niso lih poznane po dobri orientaciji. No, z Marsem v kozorogu jo majo skor tako ku tipčki. Mars v kozorogu je tut dober organizator, precej racionalen, ma svoje cilje in jih dosega. Odvisno od aspektov kako hitro. A jih vedno na koncu doseže. Ni impulziven, je zlo praktičen, ma v sebi neko samodisciplino. Tk da če tko pogledaš, je mal občudovanja vreden po eni strani, sam po drugi, je pa premalo topel, da bi se ga pa kr tko ljubilo samo po sebi. Če razumeš to razliko. Tak Mars je nevaren za lom kosti, je treba mal bl pazit, sploh na starost, v seksu je močan in vztrajen, humor ma specifičen, za toplino pa rabi kak emotivni aspekt, čene ga to zlo zavira. 

 

Seveda je važno še v kateri hiši je, kake aspekte ma, katere hiše vladar je. 



#857 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 287

Objavljeno: 23. januar 2016, 15:45

biggrin.png

 

se vidi, da si škorpijon, ker zajebantsko špikaš.



#858 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. januar 2016, 15:55

Jz mam marsa v vodnarju...pa v 2. hiši... ???



#859 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. januar 2016, 16:01

Jz mam marsa v vodnarju...pa v 2. hiši... ???

Neki podobnega ku Pico, smo o tem par strani nazaj razlagali, s tem da je šefe tvoje osme v tvoji prvi, alora si ti ferari na pa car. Razumi če moreš.....icon_smile_tongue.gif



#860 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. januar 2016, 16:06

A tku? No zdaj grem vnukija cartat, pa bom pole še malo nazaj pokukala. 

 

Ne razumem, ku ne morem biggrin.png laugh.png

 

Thanks ylflower.gif



#861 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. januar 2016, 17:32

Omar, ko si omenil Marsa v tehnici, a poznaš koga, ki s tem Marsom ni gej? Moj ex frizer - Mars v tehnici. Bivši sodelavec tudi. Vse bejbe so hodile k njemu po modne nasvete, nekaj jih je bilo zaljubljenih v njega, samo jim je potem spizdil v posteljo k enemu direktorju.

Mah, če poznam..... v bistvu jih mam ja v evidenci chartov, poznam jih ne, k so mi njihove podatke dale bejbe, k so mele z njimi probleme, se pa ne spomnem zej iz glave, da bi mi kdo zanje specifično reku, da so geji. Če pa že so, pol igrajo žensko vlogo, so kekice. 

Morš pa vedet, da sam Mars v vagi ni lih neka specifika gejevstva, je zlo važno kam gre njihova dispozitorka. Če gre Venera v močno znamenje, pa da se tam dobro počuti, da je recimo tam v ekzaltaciji, pa da ma un Mars še kak dober aspekt s Plutonom, pol tak tip nikakor ni gej. Celo energy ma po Plutonu. 



#862 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. januar 2016, 18:33

Ja, sej res ja. Niso nujno geji, samo potem pa sok s slamco pijejo. Ali pa spijo z navijalkami v laseh. Ali pa vozijo roza Beatla s sončnico.

:-D haha, kako crkujem od smeha, ko preberem skoraj vsak tvoj post!
Še Ceres, še :-)!


P.s.: ziher imaš konjunkcijo Plutona in Merkurja :-)..

#863 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. januar 2016, 18:34

Moram pa priznat, da me je nekaj prijelo ob diskusiji o Marsu v tehtnici, da sem šla pogledat chart našega dragega Mirota Cerarja. Ima ga v tehtnici, v opoziciji z Jupitrom. Res verjetno ni gej, je pa Kekca, al kako pravi Omar. Peace. Ljubav. Bok.


Ma, jaz jih tudi nanjušim takoj, te aseksualce ;-).

#864 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 24. januar 2016, 08:59

Meh,dobro jutro tudi tebi.Pa naj dan poteka drugače,kot ponavadi :)

#865 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 24. januar 2016, 10:26

Ceres, omar, hvala flirt.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#866 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 24. januar 2016, 11:03

No, zame je to manipuliranje drugih, da delijo svojo zasebnost, pri tem pa nekdo nima jajc dati svoje lastne karte gor. Pa toliko govora o zasebnosti. Sicer pa predvidljiv odziv, kakršen bo tudi od drugih članov/članic. 

 

Bolj, ko berem forume, večkrat se izkaže, da marsikdaj označujemo nekaj kot predvidljivo skozi naš, lasten način dojemanja in odzivanja. Nisi še nikoli naletela, da je nekdo, ki si ga dolgo bral, odreagiral drugače, kot bi predvideval? Nenazadnje se to lahko dogaja tudi zato, ker nam uide kak zapis, ki bi se lahko izkazal za ključnega pri lastnem 'zlaganju' puzzel v celotno sliko. Ali tudi iz razloga, ker vidimo samo frontalni del foruma, brez morebitne korespondence v ozadju.

 

Dano natalno karto se lahko naknadno umakne. Da pa jo sploh daš na vpogled, to storiš iz radovednosti ali pa z razlogom, da bi ti tisti, ki so 'predihali' že kar nekaj postavitev planetov, napisali razlago svojega videnja. Lahko jo akceptiraš, lahko ne. A meni, kot nepristranskemu opazovalcu, je ključen način podajanja. In ne me vprašati, zakaj mi je kateri bližji, kot drug.

 

Marsikaj se zmore videti drugače, svetlejše, če se verjame, da si "rojen pod srečno zvezdo". Kar nenazadnje pomeni tudi sposobnost, da sam usmerjaš, kam te vodi tok...



#867 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:25

Sam če dovolj dolgo aktivno sodeluješ na enem forumu, pač stvari lahko tudi predvidevaš. Ko se eno in isto ponavlja... kdo hod komu na živc, kako reagira, kdo komu stopi v bran.... ja, je predvidljivo.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#868 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. januar 2016, 16:11

kaj, vidva se pecata tle gor ?? biggrin.png



#869 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 24. januar 2016, 18:48

kaj, vidva se pecata tle gor ?? biggrin.png


Jah, tema je ljubimci in ljubimke.. Vsak ima pač svojo predigro ;-).

#870 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 24. januar 2016, 18:55

huh.png ko tole berem....definitivno sem lezbijkaohmy.png bolje, da po pol stoletja to zvem, kot nikoliparty.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#871 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. januar 2016, 10:13

Omar, ko si omenil Marsa v tehnici, a poznaš koga, ki s tem Marsom ni gej? Moj ex frizer - Mars v tehnici. Bivši sodelavec tudi. Vse bejbe so hodile k njemu po modne nasvete, nekaj jih je bilo zaljubljenih v njega, samo jim je potem spizdil v posteljo k enemu direktorju.

jaz nisem. Nič me ženske ne mikajo. Razen kot frende. me je desetletja nazaj ena nekaj pecala, pa me je skoraj kap...


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#872 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. januar 2016, 11:02

Draga Nataly, ti si vendar ženska. smile.png Pri tebi se Marsa ne gleda na ta način. 

no, saj vem. Za vsak primer povem :)))

Sem se spomnila - res leta nazaj bilo tole, V službi enkrat pride en Srb in je moral čakat nekaj...in medtem se zaklepetava - frajer bil pravi astrofrik. Dedc ga odšiba po svoj računalnik in bo pogledal mo chart - potem pa tišina. In čez čas : Ja nikad neću imati ženu, koja ima Veneru u sco i to još retro, u 12.kuči.

Sem bila v hipu užaljena - meni se moja venera vedno super zdela (sem jo kar za varuha angela imela - poleg jupitra.

Pa frajer ni hotel povedat ničesar več.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#873 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 25. januar 2016, 11:10

no, saj vem. Za vsak primer povem smile.png))

Sem se spomnila - res leta nazaj bilo tole, V službi enkrat pride en Srb in je moral čakat nekaj...in medtem se zaklepetava - frajer bil pravi astrofrik. Dedc ga odšiba po svoj računalnik in bo pogledal mo chart - potem pa tišina. In čez čas : Ja nikad neću imati ženu, koja ima Veneru u sco i to još retro, u 12.kuči.

Sem bila v hipu užaljena - meni se moja venera vedno super zdela (sem jo kar za varuha angela imela - poleg jupitra.

Pa frajer ni hotel povedat ničesar več.

Uf, tale bla pa nizka.Da je bil res frik bi povedal tudi dobre stvari.Tko je biu pa navaden šalabajzerbiggrin.png


Tko k ribe niso najslabši ljubimci.Res ne.Samo odtavajo in zabluzijo takrat,ko gre zares.



#874 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. januar 2016, 11:40

Ja no...saj sem kar zamero začela kuhat :)))) edina sreča, da ne kuham zamere dolgo. in potem čisto po svoje rekla - ko ga j....nima on pojma.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#875 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 25. januar 2016, 12:13

Ja no...saj sem kar zamero začela kuhat smile.png))) edina sreča, da ne kuham zamere dolgo. in potem čisto po svoje rekla - ko ga j....nima on pojma.

Sicer je pa sam na kratkem. Če ljudi presoja po tistem hitrem vpogledu, niti poglobljenem ne, pač točno to v življenju tudi dobil. Kenede?






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0