Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubimci in ljubimke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
897 komentarjev na to temo

#876 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. januar 2016, 13:36

Ne vem. Verjetno :)))

ampak ti hudir, da sem takoj izpadla iz kroga kandidatk ccccc bucktooth1.gif (seveda se hecam, da ne bo kdo resno mislil).....


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#877 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 26. januar 2016, 09:26

Bolj, ko berem forume, večkrat se izkaže, da marsikdaj označujemo nekaj kot predvidljivo skozi naš, lasten način dojemanja in odzivanja. Nisi še nikoli naletela, da je nekdo, ki si ga dolgo bral, odreagiral drugače, kot bi predvideval? Nenazadnje se to lahko dogaja tudi zato, ker nam uide kak zapis, ki bi se lahko izkazal za ključnega pri lastnem 'zlaganju' puzzel v celotno sliko. Ali tudi iz razloga, ker vidimo samo frontalni del foruma, brez morebitne korespondence v ozadju.

 

Dano natalno karto se lahko naknadno umakne. Da pa jo sploh daš na vpogled, to storiš iz radovednosti ali pa z razlogom, da bi ti tisti, ki so 'predihali' že kar nekaj postavitev planetov, napisali razlago svojega videnja. Lahko jo akceptiraš, lahko ne. A meni, kot nepristranskemu opazovalcu, je ključen način podajanja. In ne me vprašati, zakaj mi je kateri bližji, kot drug.

 

Marsikaj se zmore videti drugače, svetlejše, če se verjame, da si "rojen pod srečno zvezdo". Kar nenazadnje pomeni tudi sposobnost, da sam usmerjaš, kam te vodi tok...

 

Vsak komentar na tisti moj stavek se je izognil bistvu. Komentirala sem zgolj to, da se dajanje lastne karte ali še bolj podrobno - osebnih podatkov - prikazuje/provocira kot stvar poguma (kar se ne bi smelo dogajat v astrološkem svetu) - gre pa dejansko na drugi strani za problem psihične zrelosti, znanja in etike tistega, ki dobi karto/podatke na vpogled. Sploh če gre za nekoga, ki ne nastopa z neko javno identiteto. 



#878 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 26. januar 2016, 12:59

kva zdej, ma ktera ljubimca, al ne ?? xscratchx


Men je z njimi septembra nekaj grozil Omar, pa ni nic videt na okoli.. Bom morala bolj prijazno gledat okoli al kaj? :)

#879 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 26. januar 2016, 14:04

Vsak komentar na tisti moj stavek se je izognil bistvu. Komentirala sem zgolj to, da se dajanje lastne karte ali še bolj podrobno - osebnih podatkov - prikazuje/provocira kot stvar poguma (kar se ne bi smelo dogajat v astrološkem svetu) - gre pa dejansko na drugi strani za problem psihične zrelosti, znanja in etike tistega, ki dobi karto/podatke na vpogled. Sploh če gre za nekoga, ki ne nastopa z neko javno identiteto. 

 

Boudika, priznam, z mano ni lahko. :) A zadnje čase rečem sebi v zagovor: dolgčas pa tudi ne. :)

 

Zadnje čase zato, ker spet 'prijemam' na izjave tipa:

"Današnji otroci so razvajeni."

"Zdravniki niso strokovni."

"Študenti s faksov so nesposobni, brez vseh izkušenj."

 

'Prijemam' v tem duhu, da v odgovor rečem, da bi bilo prav povedati, da to morda velja za določene, ne pa za vse predstavnike navedene populacije. Da se ljudje morda premalokrat zavedamo, da take misli same po sebi ne prispevajo k boljši klimi. Da naletimo na različne osebe in da vsak ravna po svoji izbiri oz. možnostih, kako bo živel. Ali bo ukrepal, če je osebno prizadet in kako.

 

S takimi izjavami pa sem posledično ... hm ... (vsaj) neugodna.

 

Spet, skozi moje oči: sama nimam razloga, da bi trdila, da nekdo, ki ne nastopa z javno identiteto, s podatki, ki jih ljudje prostovoljno dajo, ne ravna etično. Kakor tudi ne, da bi bili vsi uporabniki taki, ki bi se pustili izzvati oz. razgaljati na forumih več, kot je potrebno. Obstaja pa seveda obenem možnost, da sem prenaivna oz. premalo senzibilna, da bi take manipulacije znala prepoznati. A, lej: tako lažje živim. Čeprav jih posledično dobim tudi kdaj po buči - a izkušnjo te vrste skušam jemati kot tako, ki jo očitno potrebujem....



#880 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 26. januar 2016, 16:08

Men je z njimi septembra nekaj grozil Omar, pa ni nic videt na okoli.. Bom morala bolj prijazno gledat okoli al kaj? smile.png

Ne obrači zej, k ni blo tako. Jst sm ti takrat obljubu Picota, dal celo njegovo številko, vse......, un bil že vs navdušen, ti pa nič. Ne A ne B. Neki si surlo vihala, kaj vem že kaj je blo. Zej si zamudila vlak, k mu rihtam eno drugo. Prvi njegov fraj termin zej je konc marca, če češ počakat počaki, čene si pa sama rihti. icon_smile_approve.gif Ne mormo tako, ni resnosti......em45.gif  



#881 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 26. januar 2016, 16:36

Ne obrači zej, k ni blo tako. Jst sm ti takrat obljubu Picota, dal celo njegovo številko, vse......, un bil že vs navdušen, ti pa nič. Ne A ne B. Neki si surlo vihala, kaj vem že kaj je blo. Zej si zamudila vlak, k mu rihtam eno drugo. Prvi njegov fraj termin zej je konc marca, če češ počakat počaki, čene si pa sama rihti. icon_smile_approve.gif Ne mormo tako, ni resnosti......em45.gif  

laugh.png



#882 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 26. januar 2016, 17:19

Ne obrači zej, k ni blo tako. Jst sm ti takrat obljubu Picota, dal celo njegovo številko, vse......, un bil že vs navdušen, ti pa nič. Ne A ne B. Neki si surlo vihala, kaj vem že kaj je blo. Zej si zamudila vlak, k mu rihtam eno drugo. Prvi njegov fraj termin zej je konc marca, če češ počakat počaki, čene si pa sama rihti. x^x Ne mormo tako, ni resnosti......:mex:  


Ce mal polistas nazaj, iskala sem CE in KDAJ bom zanosila ne s kom. S kom sem imela takrat ze doreceno. In nisi obljubljal ampak ponujal. Pa domoljubko in njeno koruzo dol za mejo tud :D Marca mi nebo nic prav prisel, pri porodu v kolker bi se odlocila za orgazmicen porod pa naceloma res ;)

#883 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 26. januar 2016, 17:30

Ce mal polistas nazaj, iskala sem CE in KDAJ bom zanosila ne s kom. S kom sem imela takrat ze doreceno. In nisi obljubljal ampak ponujal. Pa domoljubko in njeno koruzo dol za mejo tud biggrin.png Marca mi nebo nic prav prisel, pri porodu v kolker bi se odlocila za orgazmicen porod pa naceloma res wink.png

Oki. Sam zej ne razumem prou dobro, koga zej rabiš za orgazmični porod, Picota al Domoljubko al koruzo? Vse ti lohk zrihtam, sam moraš že zdej povedat da ne bo spet zadnji moment in bo vse zasedeno spet. 



#884 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. januar 2016, 17:51

Ce mal polistas nazaj, iskala sem CE in KDAJ bom zanosila ne s kom. S kom sem imela takrat ze doreceno. In nisi obljubljal ampak ponujal. Pa domoljubko in njeno koruzo dol za mejo tud biggrin.png Marca mi nebo nic prav prisel, pri porodu v kolker bi se odlocila za orgazmicen porod pa naceloma res wink.png

dej odpri novo temo, da se postavimo v vrsto laugh.pnglaugh.png



#885 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 26. januar 2016, 18:10

:-D :-D :-D

Norci :-), kaj delate iz teme?!
Marš ven vsi, razen g. Omarja- manipulatorja!
Zdaj vidim, da je res pravi manipulator ;-) :-P :-)!

#886 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. januar 2016, 18:47

ne bit zdej tolk narajcana , k se bomo še teb v vrsto postavli laugh.pnglaugh.png



#887 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 26. januar 2016, 18:57

Draga Nataly, ti si vendar ženska. smile.png Pri tebi se Marsa ne gleda na ta način. 

Same uhe so me...Na kakšen način se gleda pri ženskah  Mars?

 

Thank you in advance for your fast answer.


:-D :-D :-D

Norci :-), kaj delate iz teme?!
Marš ven vsi, razen g. Omarja- manipulatorja!
Zdaj vidim, da je res pravi manipulator ;-) :-P :-)!

Ne morm, so me čist razrajcal biggrin.pngwink.png


Obečanje ludom radovanje...


 


#888 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 27. januar 2016, 06:06

Vleče?

Verjetno res, ampak samo zaradi ziher-efekta. Ves čas veš, kaj lahko pričakuješ. Kaj bistveno drugega od tistega, kar si sam, prav gotovo ne. Kar je čisto v redu. Za potrjevanje, recimo.

Samo čez čas je pa dolgčas. Ni razlik, ki naj bi jih premoščali.

In če ni razlik, ni napetosti, če ni napetosti, ni akcije, če ni akcije --- pa mirno ugasnemo televizor zvečer. Tako kot zadnjih nekaj let.

(Včasih je bolje, da te prime, da bi mu (ji) vrgel pepelnik v glavo. In zgrešil, seveda. Drugače je preveč težav.)

em119.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#889 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 27. januar 2016, 10:00

Boudika, priznam, z mano ni lahko. smile.png A zadnje čase rečem sebi v zagovor: dolgčas pa tudi ne. smile.png

 

Govorimo o različnih stvareh, tvoje razlage niso moje. Pa ne bom več ponavljala in citirala, ker  bo vesoljni zbor začel tulit, da uničujemo rajc tongue.png

 

Anyway, ostajam pri svojem, mojega mnenja in izkušenj mi ne morete vzet. Pa tudi slepe vere ne bi nikoli postavljala pred razum in previdnost. 



#890 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 27. januar 2016, 11:15

Joj moski
Rozica I ti se nisi sla v akcijo? ;)

#891 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 27. januar 2016, 15:35

Joj moski
Rozica I ti se nisi sla v akcijo? ;)


?

#892 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 28. januar 2016, 09:55

?


Kolker se spomnem je Omar tudi tebi takrat ponujal tisto koruzo&Co ;)

#893 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 28. januar 2016, 16:09

Joj, spregledala...
In ti to meni šele zdaj poves :-P?! Prošla baba s koruznimi kolački, zgleda ;-)..

#894 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 29. januar 2016, 03:15

Rožica I sem sla prov nazaj gledat.. Takrat je tebi Omar napisala da moznosti za pupo se vedno so. Sem takrat le prislonila loncek v debato ;) Ce ne drugega lahko izkoristis priliko za ljubimca ko smo ze v tej temi..
Sicer pa klinike po UK pomagamo tudi tetakam 50+ do pupik. Za sanjske dnarce itak.

#895 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 29. januar 2016, 07:28

Monday, bloody Monday- boš ti videla "tetke 50+" :-S!

Jaz sem rosnih 40+, počutje pa 30+ :-)!

#896 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 29. januar 2016, 10:23

Torej? :)

Rožica I sem sla prov nazaj gledat.. Takrat je tebi Omar napisala da moznosti za pupo se vedno so. Sem takrat le prislonila loncek v debato ;) Ce ne drugega lahko izkoristis priliko za ljubimca ko smo ze v tej temi..
Sicer pa klinike po UK pomagamo tudi tetakam 50+ do pupik. Za sanjske dnarce itak.

Se opravicujem za tiskarskega skrata, Omar ni napisala ampak napisal, moja malenkost pa ne pomaga na UK klinikah, klinike pomagajo za sanjske dinarcke.

#897 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 29. januar 2016, 10:24

Torej? smile.png

Se opravicujem za tiskarskega skrata, Omar ni napisala ampak napisal, moja malenkost pa ne pomaga na UK klinikah, klinike pomagajo za sanjske dinarcke.

dej nas potem ti reši, če že druge nimajo korajže biggrin.pngbiggrin.png



#898 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 29. januar 2016, 11:34

Torej? :)

Se opravicujem za tiskarskega skrata, Omar ni napisala ampak napisal, moja malenkost pa ne pomaga na UK klinikah, klinike pomagajo za sanjske dinarcke.


Še malo popucaj tega tiskarskega škratka ;-).

Torej what? Pupa ali koruza?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0