Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prejsnja Zivljenja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
90 komentarjev na to temo

#26 magdalena

magdalena
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 20. januar 2003, 01:00

Hvala! Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika Pa že v tem lajfu rada filozofiram...

magdalena

#27 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. januar 2003, 01:00

magdalena, no sej to je v bistvu cilj.. jaz tudi ze v tem zivljenju caram..., pomisli koliko sele bova ko dosezeva tale cilj

"When the power of love Replaces the love of power Man will have a new name: God." Sri Chinmoy
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#28 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 20. januar 2003, 01:00

Ojej Objavljena slika. Pred Luno - Neptun (ful daleč nazaj - 210 stopinj), za Luno Venera. Prej sanjač, pol uživalec? Kaj se je pa vmes med Neptunom in Luno dogajalo? Objavljena slika mogoče sem tavala kje v kaki sferi duhov ali kaj takega...

¤ Anatha ¤
__________________
Odkritost je verjetno najbolj drzna oblika poguma.
William S. Maugham

#29 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. januar 2003, 01:00

<blockquote ><font size="1" face="Arial, Helvetica, Verdana" >quote:<hr height="1" noshade > El Nino pravi:

Hm jaz sem dobil tudi eno rec na internetu ze pred casom, tako da ne vem vec linka, ampak...

planet pred luno ti pove kaj si bil, planet za luno ti pove kaj bos, jaz mam prej kirona potem pluton, torej bil zdravilec, bom carnovnik... v tem smislu

"When the power of love Replaces the love of power Man will have a new name: God." Sri Chinmoy
[/quote]


pred luno venera, za luno kiron :|
kva pa zdej; a prej sem uzival (in imam en obcutek, da iscem eno lepoto v ljudeh) zdej bom pa placal al kaj?? al pa jo moram zdej v sebi najdet in ne zunaj? al kaj?
za kironom je pa potem se true_node. in vsi so v isti hisi - 8 hisi.
- venera je konjukcija luna.
- kiron konjukcija luna in true_node in opozicija pluton, uran
in jupiter.
- true_node opozicija uran in jupiter.
torej so med seboj v opozicijah in konjukcijah, vsi 4-je v 8 hisi.

ampak ali ni tako, da naj bi bila nasprotna hisa prejsnje zivljenje??
torej 4-ta? tam imam samo jupiter in mars; oba kvadrat sonce in neptun konjukcija mars, torej sta med seboj v konjukciji v 4 hisi.


:: What use is a belief if you have no faith in it? ::

#30 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 21. januar 2003, 01:00

Lunca,

pojma nimam.Lahko povem datum in uro, ne vem pa , kakšne tranzite je imela takrat.Aja, moji tranziti takrat.Kaj pa vem, kdo mi lahko to pove, 13.11.93 ob 7.25 zjutraj.Moj brat ima luno in sonce v 8. hiši, kar mu naj bi tud precej zaznamovalo življenje-smrt v družini.Mogoče malo dramatiziram vse skp, ampak, v bistvu mi je zanimivo.Mogoče sonce v moji 4.hiši to full porajta...
Vidm, da se je ideja razvila in se odvija...Čeprav sem spet ugotovilam, da odpiram ista vprašanja, kot so že bila pred meseci, sori Marsa.Mogoče je pa bolj zanimivo videt kak nov naslov in pol tema zaide v čisto nek drug konec....
Jset mam pa jupitra pred luno in merkurja za luno.A sem bla srečko, pol bom pa genjalka?

#31 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. januar 2003, 01:00

Moram se še jaz javiti. Sem prav radovedno šla gledat, kaj imam jaz kje..pa..
Torej, če luna kaže znamenje iz prejšnjega življenja, sem bila jaz devica.
Aktivnost oz. dejavnost pa....hm, ne vem. Najbližji za nazaj je saturn, ki je v šesti hiši. Kaj sem torej bila? Spoštovana, vplivna osebnost, ali kaj?
Za v bodoče pa ne vem...imam plutona - v deseti hiši...tako kot luno. Se pravi za luno...
Bom se hitro inkarnirala nazaj, ali kaj to pomeni? (Zdaj sem opazila, da imam gužvo v deseti hiši. Luno in še Plutona). Za plutonom je v enajsti uran...tako mimogrede še:))

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#32 magdalena

magdalena
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 21. januar 2003, 01:00

El Nino, kul. Jest tut... Objavljena slika

Ampak zakaj naj bi bila Luna pravzaprav pokazatelj prejšnjega življenja, a kdo to ve?

Pa a ni 8. hiša tista ta karmična, ki kaže, kako si umrl? Ne vem, samo ugibam...

LPObjavljena slika

magdalena

#33 stu2

stu2
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 25. januar 2003, 01:00

draga RAKICA če te res zanimajo prejšnja zivljenja,karma,ter odnosi z bližnjimi in kaka karmična povezava z njimi,če seveda je ti toplo priporočam SUSSAN ASHLEY Trubarjeva 14,LJ tel 040/356-002 sussan in 031/418-340 jani Vodijo meditacije, regresije-rebirthing,pa razne delavnice za duhovno rast.Popeljejo te v tvojeo prvo inkarnacijo in pove ti tvoj namen bivanja,če želiš seveda.

#34 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 25. januar 2003, 01:00

HJO, je tukle kaka hipnoza prisotna Objavljena slika

P°k0w<

#35 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 26. januar 2003, 01:00

Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu, to sem rabu!
Grazie Mille!!!

#36 stu2

stu2
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 30. januar 2003, 01:00

ni nobene hipnoze,Že sem stik, ko se duh naseli v njej,je pa res da je začetka tako vzušje skori paranoia,za tem nastane blaženi mir in trans,začetka te ona vodi ,potem pa ti sprašuješ,ona odgovarja.In to karkoli ker je v stiku z bogom in višjimi oblikami.Naprimer jaz sem na tem planetu zemlja že 7500 let.Prišel sem iz ozvezdja lire.Egipčanom naj bi pomagal graditi piramide,bil sem inginer,svečenik in zdravilec,pisar in še bi lahko našteval,a čez 45 let bom "umrl" dosegel razsvetljenje oz.Popolno svobodo in Čisto zavest-lločena enotnost, ter končno zapusti ta planet Zemlja in odšel domov,med sorodna bitja in če bo sreča bom spoznal mojo dušo dvojčico, ki se nahaja v ozvezdju lira,več ti ne povem razen tega da ni nobenega tveganja ker je vse pristno HARI

#37 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 30. januar 2003, 01:00

Ko se zavedash enega bodochega in dva-tri prejshnja, se kmalu zavedash tri bodocha in 67 prejshnjih pa vse pride okoli in se zavedash kar vseh, potem se zavedash da si tudi vsa ostala zhivljenja, peta reinkarnacija ali iluzija muce Mici, 13627 reinkarnacija iluzija Dalai Lama-e Janeza VIImega itn. V tem primeru nima smisla inkarnacija. Nasvet je che zdaj vohash vohaj. Che gresh chez pejt chez. Brskanje po smeti ni ekonomichno. © 1994
Swami Brahmajnanananda, v sprehodu; botanishki park. 'Ne brskaj po 69 smeti'. (rakove finte).

#38 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 30. januar 2003, 01:00

Stu2... eno vprasanje.. kako se je zdaj tvoje zivljenje spremenilo, ko ves kaj si bil in kaj bos v zivljenjih? Kaj je fora, da ves?

A si zato kaj boljsi? Al samo bolj ponosen?

Hm... aja, a mogoce kdo pozna koga, ki je bil suzenj, berac, pohabljenec...v prejsnjih zivljenjih??



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#39 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 30. januar 2003, 01:00

Men tuki ni cisto vse jasno.. Sem poklical to stevilko in pravi tip, da se v to zensko naseli nek duh in po sistemu kanaliziranja skozi to zensko ta duh ofgovarja.. Kaj mi jamci, da ta oseba nima bujno domislljijo? In, tk kot pravbi aliana.. vsi so bili zdravilci, pisatelji, inzinirji.. pa kdo je sploh vse to naredil kar je na zemlji? A nihce noce delat? In zakaj 15.000 SIT?

Tjazy
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#40 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. januar 2003, 01:00

..hja cena pa je..ampak očitno ima izkušnje, da se lahko tko propagira
bom jest probal 1x tole analizirat os.


P°k0w<

#41 sinja

sinja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 31. januar 2003, 01:00

Sem brala besedila na to temo. Me zanima, ker ravno berem Usodo duš. Sama imam luno v Strelcu, pred luno Neptuna in po luni Saturna. Ker imam kar štiri planete retrogradne, sem nekoč nekje prebrala, da si regresije ne smem dovoliti, ker bi imela potem psihične težave. Sicer nisem nagnjena k nekom takim težavam. Je pa moj severni vozel v 9.hiši tehtnice, za Jupitrom, ki je točno nad osjo 90 st. Sem zasledila, da se moram zdaj naučiti ponižnosti, skromnosti, empatije. Ampak moje preteklo življenje pa me res zanima, bodoče pa res ne,

#42 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. februar 2003, 01:00

Uau, ma to je pa malo 2 mač, ker če ti vse todirekt pove, pol ni filinga živet življenje.Pa da tudi ti to tako direkt objaviš!Folk se je kar ustrašu!
Jaz bi rada sam mal spoznala zadeve, ne pa da mi povejo, kako bodo zgledal moj otroc, če pa še moža nisem zbrala!!!!!!!1

#43 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 2. februar 2003, 01:00

Kaj se pa ti spet režiš!!!????

#44 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 2. februar 2003, 01:00

Mislim, da ce bi bilo za cloveka dobro, da pozna svoja prejsnja zivljenja, to znanje ne bi bilo skrito v nezavednem (ali tam nekje). In zakaj bi imel nek xy tip boljsi dostop do tega?
Potem je ze bolj smiselno, da odkrivas sebe (in svojo dediscino) v kaksni meditaciji ipd.

#45 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. februar 2003, 01:00

..al že obstaja kaki slovenski prevod?

P°k0w<

#46 sinja

sinja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 4. februar 2003, 01:00

Hvala za komentarje.Naj dodam, da tudi, ko sem pred več kot 10 leti dobila svoj prvi osebni horoskop nisem spala kar nekaj dni. Sem bila najprej jezna, potem razočarana, potem pretresena in tudi potolažena. nekatere zadeve so bile strel mimo, zelo mimo, nekatere so obrazložile, nekatere obetele. Sicer pa mislim takole- mar nismo srečni vsi tisti, ki imamo v svojem horoskopu - Sonce. Sicer mislim takole, dana nam je izbira poti in križišča kot pri računalniškem programu, pot pa si sami izberemo. Po drugi strani pa je tudi res, da nihče z gotovostjo ne more zagotoviti kaj se bo zgodilo in kaj se je zgodilo v našem življenju, in to je tudi izbira, kajne. Verjamem pa, da je regresija zelo mikavna. Glede strahu pa tole, strah nas naredi previdne in lahko izbiramo poti. Samo za hec- po prebiranju članka, v katerem rastline čutijo, slišijo, so mi sumljivi fikusi in druge zelene prijateljice ob postelji, tako je to. Seveda, ko se spomini članka. Sicer pa si mislim, saj ni tako zares.

#47 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 4. februar 2003, 01:00

Da se še jaz vmešam v debato:
Pred leti sem dvakrat bila v regresiji pod vodstvom različnih asistentov. Vendar me nobena regresija ni prepričala, da je to bilo res moje prejšnje življenje. Se mi zdi, da kar takrat vidiš, je le plod lastne domišljije. Vidiš tisto, za kar se sam imaš ali želiš biti.
Z rebirthingom je malo drugače. Tu ne gre za prejšnja življenja, ampak za ozaveščanje travm v tem življenju. Z dihanjem daš ven negativne miselne vzorce, ki si jih pridobil v preteklosti v tem življenju.

Tamara

*******************

#48 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 5. februar 2003, 01:00

Tamara.. to tudi jaz sprasujem ljudi... kako vejo, da ni to njihova bujna domisljija in njohova osebna projekcija.. pa mi to nihce ne zna odgovorit. Ko ves, pac ves.. recejo.. To pomeni, ko zadosti verjemas.. je zate resnica.. ampak to ni resnica.


Tjazy

*** Svet je narejen preprosto! ***

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#49 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 5. februar 2003, 01:00

Tjazy, se strinjam. Objavljena slika
Tudi jaz sem bolj skeptičen člouk. Da sprejmem nekaj za resnico, me mora nekaj bolj oprijemljivega prepričat v to.
Sicer pa se niti ne ubadam z mojimi prejšnjimi življenji, če sploh so kdaj bili. Če za njih zavestno ne vem, je že prav, da ne vem. Konec koncev imam že zadosti dela s tem življenjem. Objavljena slika

Tamara

*******************

#50 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 6. februar 2003, 01:00

Cao, klapa...!

Ma vseeno , če si človek želi poskusit, mislim, da ni panike.Samo psihično moraš biti pripravljen na to in ne smeš se pustit prepričat v nekaj, kar ni tvoje-kar ne čutiš.....ko bi bili vsi pošteni sami do sebe in sledili svojim malim željam v srčku.....ne pa zaradi trenda in dejstva, da to počnejo drugi, da kao res nekaj čutijo....ej....
Jaz vsekakor grem, še izpite na faksu dam čez, pa me imajo.
Nikakor pa se stem ni za hvalit po dolgem in počez.To delam izključno zaradi sebe in spoznavanje sebe!
lep dan, zdaj skočim še malo na moje opise, zunanjost in asc, pa tako naprej, ker drgač mi zna še kdo zamerit...sicer pa se vse vrača in dokler jaz ne dam odgovora, ga tudi od drugih ne dobim.....(ga.Jupi...)lp, 5ra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0