Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lovilec sanj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
137 komentarjev na to temo

#126 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. maj 2004, 06:34

že dolgo nazaj je bila Sanjalica otožna, žalostna in preko najine komunikacije na os, sem ji poslala škratka, da jo je potolažil in sedaj kadar je katera mičkeno dol, pošlje drugi škratka, pomaga x;)x
Mogoče ma pa Sanjalica drugo razlago

#127 SIMY

SIMY
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 54

Objavljeno: 14. maj 2004, 07:01

že dolgo nazaj je bila Sanjalica otožna, žalostna in preko najine komunikacije na os, sem ji poslala škratka, da jo je potolažil in sedaj kadar je katera mičkeno dol, pošlje drugi škratka, pomaga x;)x
Mogoče ma pa Sanjalica drugo razlago

x:)x

Iiiii to pa je lepo od tebe, in super ideja. Še posebej, če ji je pomagalo in če pomaga tudi tebi. Super škratek .. x:Dx

#128 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. maj 2004, 07:15

ej simy, upam, da mi ne zameriš tega. smejala sem se načinu opisa......veš včasih, ko kdo kaj opisuje, se mi odvrti film v glavi....kot odlomek...sam ta je bil bolj komedija....

xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#129 SIMY

SIMY
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 54

Objavljeno: 14. maj 2004, 07:20

ej simy, upam, da mi ne zameriš tega. smejala sem se načinu opisa......veš včasih, ko kdo kaj opisuje, se mi odvrti film v glavi....kot  odlomek...sam ta je bil bolj komedija....

xsrcx

x:)x

Super, da ti je bil všeč opis, če se navadimo na vse stvari gledati v življenju skozi hec in smeh.. nam je veliko lažje.. in prav je tako.

Amis, lep dan

xsrcx

#130 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. maj 2004, 09:59

Barvne sanje.....seveda, ker prav vidim :eek: kdaj zeleno solato, ali rdečo peso ali pa modro nebo, jaz ne sanjam ČB x^x

#131 SIMY

SIMY
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 54

Objavljeno: 14. maj 2004, 11:05

Barvne sanje.....seveda, ker prav vidim :eek:  kdaj zeleno solato, ali rdečo peso ali pa modro nebo, jaz ne sanjam ČB x^x

x:)x

Zelo nežne sanje imaš.. al o tistih tapravih nočeš nič napisat. Sem upala, da boš napisal, da si sanjal... kaj pa vem ..npr. o lepi sanjski princeski.. x;)x in bi mi potem ti povedali, ali sanjaš v barvah. x^x

#132 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:51

Kaj še kaj ulovite v "lovilce sanj" :eek: x?x

Upam, da je to kaj prijetnega :eek: , SIMY....jaz sem pa že itak napisal, da sanjam v barvah, pa meni se vsako noč tolk sanja, da enostavno ne dohajam več slediti, še sreča, da so to prijetne sanje x^x x:)x


#133 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. junij 2004, 07:03

xzzzx xscratchx

#134 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 20. februar 2009, 01:40

velik je tle odvisno od namena in samga zavedanja, da maš nad glavo neko reč, k ti pomaga pr sanjah.
Mi npr. na lucidnem forumu smo mel ene grozne debate, pač vse se je vrtelo okrog namena.
Uglavnem namen je pomemben, dovolj močen, da te drži pokonci pri samem izvajanju spanja.
Če ma kdo jajca, naj si nardi npr. kamenčke, nej gre vn v naravo, nej zbere kamenčke tiste, k so njemu lepi, nej jih kej okrasi, nej vloži vsaj 2h truda v njih, in nej si jih pol da pod blazino.
Vsaj polovica k so to probal so pol mel zanimive, bujne in na konc koncu lucidne sanje.
Je treba misel, razmišljanje in doživljanje sveta spravit v koncentracijo na določen cilj, v tem primeru sanje.
Pa lepe sanje anede
Unis
protestno masturbira na marsino sliko.

#135 v13

v13
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 159

Objavljeno: 27. februar 2009, 21:10

kdo je to...lovilec sanj..????

a je to kak tip, al kaj..???










:devil:
ni ga problema na tem svetu, ki ga dober šus na gobec ne bi mogel rešiti
Objavljena slikaObjavljena slika

#136 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 28. februar 2009, 19:50

kdo je to...lovilec sanj..????

a je to kak tip, al kaj..???


:devil:


ja je ... ne boš verjel!? tak k se prav poklicno ukvarja s tem, dela fajn sanje in lovi slabe x:o)x



#137 v13

v13
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 159

Objavljeno: 28. februar 2009, 19:58

ja je ... ne boš verjel!? tak k se prav poklicno ukvarja s tem, dela fajn sanje in lovi slabe x:o)x




pel si ga domov










:devil:
ni ga problema na tem svetu, ki ga dober šus na gobec ne bi mogel rešiti
Objavljena slikaObjavljena slika

#138 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 26. marec 2009, 13:35

ga ne rabim x8Dx sama znam to uravnavat x;)x






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0