Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Formula 1


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
424 komentarjev na to temo

#26 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 21. marec 2004, 07:55

No pa se je spet začelo...prava drama, kot napoveduje Ališič x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#27 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 21. marec 2004, 09:22

Pričakovan razplet x;)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2004, 10:43

Ja - "Kaksna drama!" :wOOt: :wOOt: :wOOt:

(*Alisic) xDDx xrolleyesx x:Dx x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 22. marec 2004, 00:59

Saj letos bo Schumaher zopet našumahiral vse. x:Dx
Ja sam ka mali pao s lipe

#30 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. marec 2004, 21:09

.dobra letina pogona.
Vrhunski interes x:Dx x:Dx

#31 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. april 2004, 11:22

....lejga, mojega sploh omenil niti ni :sori: x:Dx

#32 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. april 2004, 11:32

Kvalifikacijski trening pred VN Bahraina :

1. Schumacher Ferrari
2. Barrichello Ferrari
3. Montoya BMW
4. Schumacher BMW
5. Sato Bar Honda
6. Button Bar Honda

Nekam dobra ta Bar Honda :palec: .......zdaj bi pa res bil čas, da ne zmaga Ferrari.....v dobro F1 x;)x

Button a x;)x

#33 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. april 2004, 11:47

Ok, saj je v redu, če bi se hotel hvaliti in ponašati, bi si izbral glavne favorite, O.K. se oglasim, ko pride David med šesterico, saj v boljšem bolidu bi verjetno bil boljši, pa drugič.....lp x;)x

#34 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 4. april 2004, 13:18

Eh Kakšna drama spet!

Ampak zdaj so reklame x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#35 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. april 2004, 13:22

Maš pa point Borism.......Raikkonenu ravnokar "eskplodiral" motor.  xrolleyesx

Upajmo, da ne bo kaj hujšega, ker tudi tule se pozna polna luna x;)x

#36 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. april 2004, 13:25

....če si posiljen pa res daleč prideš :xx!: :xx!:

#37 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. april 2004, 14:07

Button kajne :2src:

#38 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 4. april 2004, 15:30

Soooooooo fu...ing booooooooring xrolleyesx
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#39 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. maj 2004, 09:05

kaj smo človečki smešni, ne maramo mihaela, ker je najboljši....res, komedija x:Dx ...nikoli nam ni prav!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2004, 09:08

:palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. maj 2004, 09:12

jst mu pa full prvoščim k je prvi... pa vedno sem za Shumija bla... ja najboljši je no!
Mogoč je pa mal vplival ko so vedno špukal po njem.. nekak včasih mi glih obratno potegne, pa ne da rečem iz inata pol.. pol smo se pa spičil pa sem rekla nasprotniku.. p... če je ta tvoj Montoya al pa kterkol tak jack.. zakaj pa pol ne more bolj na gas prtisnt.. x:Dx :vragec: x:px Pa so kr pihal.. x:Dx
Mushi

#42 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 13. maj 2004, 09:13

No, počas mam poln kufer Majkla in Ferrarija....... :vragec:  :o|o:

Oh...jez že od nekdaj...mam sploh pol kufer formule... xrolleyesx smetišče hrupa... :xx!:
x:Dx x:Dx
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#43 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. maj 2004, 09:17

[quote name='majica' date='13. May 2004 ob 10:14'] No, počas mam poln kufer Majkla in Ferrarija....... :vragec: :o|o: [/QUOTE]
Oh...jez že od nekdaj...mam sploh pol kufer formule... xrolleyesx smetišče hrupa... :xx!:
x:Dx x:Dx

[/quote]
Jaz tudi, naj dajo še drugim "plac".... x:Dx x:o)x

#44 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. maj 2004, 09:24

A ne bi bilo fino, ko bi zmagal vse dirke...ful bi bil jack, za vse večne čase...Tip, ki je zmagal vse možne dirke. Če bi jaz bila Michael, bi se mi to zdelo mega x:Dx
Dobro vozi, dober avto, ki so ga prifurali do popolnosti, pa to je napredek.
Ne, mi bi raje videli, da mu enkrat zakuha avto, da mu crkne akomulator, da mu odpove **desni žmigavc** pol bi se nam zdelo zanimivo. Tole me malo spominja na tisto, dajte nam kruha in iger :fiju:

btw. ne navijam za nikogar iz F1...sem prej za Josa, pa ga ni več. Da ne bo kdo mislil, da tukaj kurim, kake navijaške strasti.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2004, 09:28

Meni se zdi tudi formula kar dolgocajtna, a vendar pa kljub temu, da zmaga vedno Schumy, je vseeno kdaj kar zanimivo.
Jaz ne navijam zanj, nekako ne najdem pravega 'favorita' po Senni, potem sem kao malo za Montoyo, no, saj se zdaj... se mi zdi kar perspektiven, a kaj cmo, ce je pa Schumy res car.
Je pac dober, kot pravi Cosma, zakaj mu ne bi privoscili, meni pa je vsec, ce je nekdo dober in obvlada...
Pravzaprav mi je skoraj postal kar simpaticen celo...Ravno zaradi tega... ker pac obvlada, je jack, ne mores reci da ni.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. maj 2004, 10:03

Ma jaz se zavestna ne vsedem v to konzervo in popeljem naokoli, bi me kap zadela, pri taki brzini. Vsi so cari, ki tole vozijo, pa da imajo cajt vmes še napake odkrivat pa se izognit vsem vozečim avtom, pa ovinke dobro polagat....
En frend si je zrihtal vožnjo z tapravo formulo na enih testiranjih, potem mi je ves navdušen poslal slikce in čist iz sebe poklical po telefonu, da kaj je noro in trga gate in čist fertik. (jaz ne štekam tega navdušenja) Tip pa je mal adrenalinski odvisnik se mi zdi, fura same hitre avte, pa še pilot je po defoltu.

Ma se mi zdi, da bi tole moral malo zdaj začeti drugače gledati....ne tisto a la dolgčas zaradi Shumija ampak, če lahko spelje vse dirke perfektno v nulo in postane totalni winner. Ne glede na to, kak avto ima in kdo ga pedena, se mi zdi, da vseeno moraš znati voziti.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2004, 10:11

Cosma, jaz bi pa prec!!!!!!!! :hepko:
... sicer kaksnim tezkim jumpingom z mostov in podobnemu se komot izognem, nisem v drugih smislih adrenalinska, vendar v avtu pa... da bi lohk gas do nezavesti tiscala... to pa - JESSSS!!!!! :zoro: :onfire:
Blagor modelu...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. maj 2004, 10:15

Ok Marsa, grem s teboj, ampak bom mižala x:Dx

Mick, a veš kaj se mi zdi pri Shumiju in Ferrariju, našli so magic formulo, vse so vkomponirali in privedli do perfekcije, ja pismo če to ni za pozdravit. Mislim, da bodo, slej ko prej vsi prišli do podobnih rezultatov ampak, če si prvi ti ni lahko, zato vsa čast vizionarjem Ferrarija in vsem, ki delajo na tem projektu. Meni se zdi taka stvar mega.

Seveda, se lahko slika jutri obrne, ampak :palec: na do zdaj prikazanem.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#49 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. maj 2004, 10:34

Zdej mi je kapnila ideja. Mick in Marsa bosta dirkala, jaz bom pa z zastavicami mahala in štopala x:Dx
Enkrat sem vozila gokart ali karting v BTC-ju, ne vem kako se reče (sori tle sm čist ženska)...sem skoraj zastoj naredila z prvim krogom, kaj sem vozila ko po jajcih :xx!: ...vse trdo, nizko...da sem mal filing dobila, pol pa špura.... x:Dx ...sem vozila, čisto ok, ampak v F1 so neprimerljivo bolj drzne hitrosti.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#50 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 22. maj 2004, 14:26

lej lej Ralfi in button kr visoko :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0