Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Formula 1


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
424 komentarjev na to temo

#101 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. marec 2005, 10:03

Formula 1 postaja zanimiva. Dve novi točki je bajdevej osvojil tudi Ferrari. :palec: x;)x Štiri mesta za Heidfeldom, pet pa za Trullijem. - Trullijem?!

Če konjiček v naslednjih treh dirkah vsaj enkrat ne zmaga, bo vse skupaj razpadlo. Še največji štos bo, če bo imel takrat Barichello več točk kot božanski Schumi. Kaj bodo pa tedaj? Ker narodu bo treba pokazati, da "nekaj delajo na tem" in da "jim ni vseeno"! Brawn? Todt? Rubens? Schumi? Še bo pestro. :xx!:
(Vse je izgledalo idealno, dokler so zmagovali. Ko Mercedes ni zmagoval, je bilo klavrno, razpadlo pa vse skupaj ni. Kaj pa italijanski navijači? Se bodo izkazali kot nemški, ki so pač čakali na boljše čase?)

Toyota rules, kot zgleda.

xDDx

#102 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2005, 13:33

<{POST_SNAPBACK}>

Pa ful privoščim tudi manjšim ekipam, da pokažejo, da niso kar tako: Red Bull in to ... super.  :palec:

xokx

jaz tud, pa ce drugega ne, zarad popestritve, je bil res ze dolgcajt, ceprav ipak svaka cast schumyju.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#103 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. marec 2005, 14:19

:D ja pa redbul tud :P nova pravila zgleda da so dobra...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#104 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 21. marec 2005, 15:21

Na današnji dan, 21.03.1960, se je v Sao Paolu rodil Ayrton Senna. xrainbowx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#105 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. marec 2005, 15:22

Ovenček? :D kul :P
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#106 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 21. marec 2005, 15:23

<{POST_SNAPBACK}>Na današnji dan, 21.03.1960, se je v Sao Paolu rodil Ayrton Senna. xrainbowx

Slava mu!!! Res, jaz sm nehal formulo gledat, ko se je ponesrečil. :palec: xrainbowx Potem je blo naprej vse šajba .
It's better be dead and cool than alive and uncool

#107 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 21. marec 2005, 22:13

<{POST_SNAPBACK}>Formula 1 postaja zanimiva. Dve novi točki je bajdevej osvojil tudi Ferrari.  :palec:  x;)x Štiri mesta za Heidfeldom, pet pa za Trullijem. - Trullijem?!

Če konjiček v naslednjih treh dirkah vsaj enkrat ne zmaga, bo vse skupaj razpadlo. Še največji štos bo, če bo imel takrat Barichello več točk kot božanski Schumi. Kaj bodo pa tedaj? Ker narodu bo treba pokazati, da "nekaj delajo na tem" in da "jim ni vseeno"! Brawn? Todt? Rubens? Schumi? Še bo pestro.  :xx!:
(Vse je izgledalo idealno, dokler so zmagovali. Ko Mercedes ni zmagoval, je bilo klavrno, razpadlo pa vse skupaj ni. Kaj pa italijanski navijači? Se bodo izkazali kot nemški, ki so pač čakali na boljše čase?)

:palec:

Toyota rules, kot zgleda.

xDDx

zmaguje pa Renault x;)x



<{POST_SNAPBACK}>Na današnji dan, 21.03.1960, se je v Sao Paolu rodil Ayrton Senna. xrainbowx

<{POST_SNAPBACK}>Slava mu!!! Res, jaz sm nehal formulo gledat, ko se je ponesrečil. :palec:  xrainbowx Potem je blo naprej vse šajba .

xyesx xrainbowx

#108 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. marec 2005, 07:08

<{POST_SNAPBACK}>:palec:

zmaguje pa Renault x;)x
xyesx  xrainbowx

Prav gotovo. Ampak Toyota je za razliko od Renaulta v špilu šele par kratkih let, pa so že konkurenčni. Kaj šele bo!
Za letos je vprašanje, ali bo imela Toyota kakšno zmago, najverjetneje celo ne, izgleda pa, da so na dobri poti. In moj zapis je bil pogled v jutri. Takole po občutku.

Če se igram predvidevanja za malo naprej, se čisto lahko zgodi, da se zaradi uspehov Toyote v formulo 1 v nekaj letih vrne tudi Honda, potem bo pa drenj.

x:)x

#109 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 25. marec 2005, 21:44

Formula je postala z novimi pravili čist nezanimiva in dolgočasna... Schumija so sigurn prosili, da prvih par dirk ne zmaga, pol bo pa spet. Dirkači sploh več ne vozijo po svojih zmožnostih, ampak pazijo, da bodo sploh prišli skozi z gumami.

Najhuj je pa to, da si moj fant naštima uro ob petih zjutraj, da bo formulo gledal, zbudi mene, on zaspi nazaj, jaz pa ne morem in pol morem gledat formulo :xx!: :vragec:

#110 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. marec 2005, 09:36

<{POST_SNAPBACK}>Dej no ... a res misliš, da je tako vsemogočen? In da so ga PROSILI naj ne zmaga? Lepo prosim, no ...


;) nvem pomoje sam ne more zmagat... k ma lanski dirkalnik preštiman pravila so pa dost drgačna :) hihi sicer pa meni so dbest ta pravila, zelo smiselno da so jih uvedli, da so mal znižali stroške pa to... k qrc pa tak avto k zdrži sam 500km
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#111 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 26. marec 2005, 11:39

Schumija nikoli nisem marala..... sem bla pa velika fanica Senne..... x^x prišla v stik s tem, ker je brat (bil?) Formula 1 freak.... me je učil imena dirkačev, še ko sem bila čisto mala.... :D

On sicer navija za Ferrari (samo ne pa preveč za Schumija), ker smo pa itak Honda family..... go BAR, go! x:o)x

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#112 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 26. marec 2005, 19:28

<{POST_SNAPBACK}>Schumija nikoli nisem marala..... sem bla pa velika fanica Senne..... x^x 

xyesx :palec:
si mi z jezika (no ja, prstov) vzela x;)x

#113 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 10. april 2005, 13:01

Ja ta zadn cajt, da je temu Ferrariju in naduvanemu Šumiju mal začel škripat. Mam filing, da bo F1 letos po parih letih spet zanimiva!!!
Še vedno potiho navijam za Montoyo!


iz Brega za LNF
Nataša x:Dx x:Dx x:Dx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#114 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. maj 2005, 15:09

tole moram pa prav napisat.
Prej (tik pred tekmo) sem bila tule za racunalnikom, ko je alisic rekel nekaj v smislu: kdo bo vplival najbolj na danasnjo dirko al nekaj tacga (ni izrecno rekel zmagovalec sicer), pa se jaz izza racunalnika oglasim, Raikonen. Kar v glavo mi je priletelo... ime samo pac... kot nekaksen odgovor na alisica... avctomaticno.

No in sem mal pozabila, pol pa, predno grem v mesto, vprasam mitjo, aja saj res, kdo vodi, in je raikonen in sem rekla a daj nehaj, ko sem se spomnila, a se ni bilo pac jasno nic dokoncnega.
In pridem zdajle iz mesta in vprasam - kdo je zmagal?
Raikonen, torej je res kar najbolj vplival na danasnjo dirko. x8Dx

Kul, tim zanj navija. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#115 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 8. maj 2005, 15:42

<{POST_SNAPBACK}>Dej no ... a res misliš, da je tako vsemogočen? In da so ga PROSILI naj ne zmaga? Lepo prosim, no ...

Men se zdi mal nelogično, da ima za dve sekundi slabši čas kroga kr naenkrat, pa da bi padel s prvega na petnajsto mesto. Jaz mislim, da mora bit v ozadju denar, ali pa kaj drugega, da bi dvignal gledanost, ker je bilo itak enim že nezanimivo, ko je stalno zmagoval, sicer pa je podkupovanj in tega, da se mal zmenijo in zrežirajo dirko v moto športu kar veliko. x;)x

#116 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 8. maj 2005, 15:56

Čist po pravic povedan, nisem fan Ferrarija, poskušam ocenjevat objektivno in Šumi se mi zdi dober dirkač (zarad tega zame legenda), kot osebo ga pa ne ocenjujem in mi je vseeno, ker itak nima vpliva na njegove rezultate. Men je bil tud Senna svoj čas car in sem navijala zanj, sedaj gledam formulo samo zato, ker moj fant nobene avtomoto dirke nebi izpustil. Ker je tud sam v moto športu pa vem, da se dogajajo tud take stvari, ne bom pa trdila da je 100% tako. Bo pa zanimivo videt kaj bo čas pokazal. Škoda tud da ni več Senne...

LP

#117 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. maj 2005, 20:14

Ko je umru Senna je zame umrla formula 1.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#118 wanesa

wanesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 744

Objavljeno: 8. maj 2005, 20:40

<{POST_SNAPBACK}>Ko je umru Senna je zame umrla formula 1.



se strinjam j :palec: :palec:
Per il mondo tu sei nessuno,
ma per qualcuno tu sei il mondo

#119 wanesa

wanesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 744

Objavljeno: 8. maj 2005, 20:48

ja se strinjam samo formula ni več zanimiva,no vsaj meni ne
Per il mondo tu sei nessuno,
ma per qualcuno tu sei il mondo

#120 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. maj 2005, 21:07

Jaz se spomnim kokr bi blo vceri. Tista ograda 1. maj 1994 okoli 17:00 je bla ura...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#121 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 8. maj 2005, 21:17

:V: xvrtcx

#122 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. maj 2005, 22:07

<{POST_SNAPBACK}>Ko je umru Senna je zame umrla formula 1.

:sori: :palec: xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#123 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. maj 2005, 22:22

x:o)x x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#124 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 8. maj 2005, 23:31

<{POST_SNAPBACK}>life goes on


Yo! :palec:
Baby don´t forget my number!

#125 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. maj 2005, 14:47

vem da mi ne boste verjel, a moram napisat, ce druzga ne, zarad sebe, kot zanimivost..
Namrec, Mitja gleda formulo, jaz pa prckam, vmes sem sla na stacjon po tamalega, bila pri mami, tule gor, obesala cunje ipd.
In spet, kot zadnjic 1x pravi alisic - kdo bo najbolj zaznamoval danasnjo dirko? al nekaj tacga in nasteje par imen in ko omeni Raikonena (ki mi je zadnjic se zablescal ven v asociaciji na isto vprasanje, ko je pol res zmagal) - mene je pustil cist hladno...
Potem delam stvari, pa pravim vmes Mitji, kdo pa zmaguje? pravi raikonen in alonso... pa pravim, aja, pol bo pa dons alonso car al kaj, me pogleda Mitja nejeverno, ker je blo se 6 al kolk krogov do konca in vodil je raikonen... pravi, bomo vidl...
Pol grem v kopalnico, slisim da se alsici bolj dere, priletim, raikonen izletel...
Zmaga Alonsa! :eek:

xcivx xcivx xcivx

pa kaj pol, ce mi ne verjamete, ker 'POTEM povem' tule na forumu (prej sem pac Mitji)- to pac zato, ker se prej nisme posvetila, ko pa sem si odgovorila iz vira na vprasanje kdo bo car, mi je izletel odgovor.

kar sploh ne pomeni nujno, kaksna carica da sem in da imam blazotno intuicijo, pac pa tud, da je nase dojemanje casa linearno, jaz pa ga dojemam z vsemi obsvetovi in zato lohk kdaj kaj vidim mal drugac... vcasih kao tko kot je.
Oz. bo. x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0