Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Varanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1119 komentarjev na to temo

#1 marjo

marjo
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 5. marec 2004, 21:20

KAJ LAŽJE PRENESEŠ DA TE PARTNER VARA Z ISTIM SPOLOM ALI Z NASPROITNIM ?

#2 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 6. marec 2004, 09:07

Tule tudi nekaj o varanju ...

Varanje, skok cez plot?
Objavljena slika

#3 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 6. marec 2004, 11:44

KAJ LAŽJE PRENESEŠ DA TE PARTNER VARA Z ISTIM SPOLOM ALI Z NASPROITNIM ?

Jebela, na to sploh nikol nisem pomislila :eek: ......
Verjetno bi bla precej šokirana če bi ga dobila v objemu z moškim :eek: :o|o:.
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#4 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 6. marec 2004, 22:22

:8): hoj!
jaz se pa dostikrat vprašam kdo si je zmislil varanje....,kaj to pomeni :o|o: če ti do nekoga nekaj čutiš-lepega-,zakaj ne bi to delil z tem...,pa tisti ,ki pravijo,da so prevarani,se mi zdi,da samo zato,ker si jemljejo drugo osebo kot lastnino.saj nima nihče vgrajenega števca ali cm...zakaj pa bi bilo grozno,če te prevara z istospolnim partnerjem?saj pri njih ni ljubezen nič drugačna...no ,mogoče razlika v intimi...ampak... :inocent:

#5 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. marec 2004, 22:29

Najbolj nerodno bi bilo, če bi te varal sam s sabo x^x :8): :eek:

#6 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 6. marec 2004, 22:35

xrolleyesx kako pa to zgleda x?x

#7 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. marec 2004, 22:44

Verjetno bolj žalostno :sori: :8): x^x

#8 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 6. marec 2004, 23:23

Ce imas partnerja, ki te prevara z istim spolom, potem si v kur.. Ne znam si tega predstavljat.. SPloh pa mislim, da bi takoj opazila, ce bi bil moj partner peder in bi ga ze na zacetku odpikala oz sploh ne bi zacela hodit z njim..
Da se razumemo - nimam nic proti homoseksualcem, tudi za frende jih lahko imam, ampak pri partenrju se pa ne bi mogla tako zajebat!

#9 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 7. marec 2004, 21:54

:8): draga ZNOVA,zarečenega kruha se največ poje,zato nikoli ne reci nikoli... :palec:

#10 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 7. marec 2004, 21:59

:8): draga ZNOVA,zarečenega kruha se največ poje,zato nikoli ne reci nikoli... :palec:

Pri tej stvari lahko 100000000 % recem, da se mi to ne bo nikoli zgodilo, ker imam stalnega partnerja ze dlje casa.. Skupaj ziviva in poznava se bolj kot sama sebe.. Ni sans, da se to zgodi meni..

#11 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 7. marec 2004, 22:24

KAJ LAŽJE PRENESEŠ DA TE PARTNER VARA Z ISTIM SPOLOM ALI Z NASPROITNIM ?

Ups! Kaj pa vem!
Po moje bi bila bolj šokirana, če bi me prevaral z moškim.
Besna pa v vsakem primeru!

#12 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 8. marec 2004, 11:35

Pri tej stvari lahko 100000000 % recem, da se mi to ne bo nikoli zgodilo, ker imam stalnega partnerja ze dlje casa.. Skupaj ziviva in poznava se bolj kot sama sebe.. Ni sans, da se to zgodi meni..

:8): halo,saj ti verjamem.si pa ne morem kaj,da ti ne napišem,da se stvari včasih tako čudno obrnejo,da je prav hecno.ena zelo kratka zgodbica:živela skup 7 let,imela 6let starega otroka,zadnje leto se je izogibal intimi z njo,pove v hecu prijateljici,ona ji da možnost,da jo vara...,nek splet okoliščin pa jo pripelje,da zaloti moška(eden je bil njen mož) pri... v svoji spalnici.šok.mene osebno ne bi to prizadelo,saj če misliš,da te prevara,mislim,da ni pomembno s kom.gre za ljubezen in intimni odnos med dvema...tako,pa vseeno raje reci:upam,da se meni to ne bo zgodilo.
privoščim ti ,da bi imela ti prav :palec:

#13 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. marec 2004, 12:01

Aja......moja moška nečimrnost mi pravi, da bi mi bilo ljubše, da bi moje dekle poleg mene spalo s kakšno žensko....v obeh primerih...če se ne pridružim in če se

x:Dx :palec:

#14 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. marec 2004, 12:17

Poky, na kaj ciljaš :8): x^x x:Ix

#15 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. marec 2004, 13:04

mah nič nea ne ciljam, sam citirau sm, k sm nekoč podobno napisau....( glej ene stare teme zlo nazaj..). Menim,da oseba ni nikoli tolko slabe volje˝,kot le najti v postelji nekoga z istim spolom ,kot pa bit Jeznorit na osebo z nasprotnim spolom; seveda je eno blažje stanje, za nekoga, ki je razumnsko razvit, za nekoga pa bo oboje obsojal

#16 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 8. marec 2004, 14:00

Kaj šele, če bi bil hermafrodit,..hehehe x:Dx
Glej naprej, če se le da,...

#17 iigor

iigor
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 8. marec 2004, 15:22

Po moje je varanje stvar definicije. Ne delaj drugemu, kar nočeš, da se zgodi tebi.

#18 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 8. marec 2004, 16:38

Po moje je varanje stvar definicije. Ne delaj drugemu, kar nočeš, da se zgodi tebi.

Moram ti malo kontrirat!

Recimo, da si v vezi z nekom s katerim ti je ok, ampak nic posebnega. Potem spoznas nekoga, ki te totalno zmesa in se zaljubis v njega. Kaj storiti? Seveda pustis tistega prvega in zacnes s tem drugim - in tu pride na vrsto ta tvoj rek: ne delaj drugemu, kar ne zelis da nekdo stori tebi. Ce se v nekoga noro zaljubis in pustis tedanjega tipa, to pomeni, da tudi njemu zelis, da spozna nekoga, ki ga bo tako obnorel. Torej mu delas neke vrste uslugo.. .. a ni tako?

#19 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. marec 2004, 16:45

Je :sori: x^x x:Dx

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2004, 20:07

Jaz sem v eni od prejsnjih tem (Partnerstvo in zvestoba, se mi zdi) razmisljala podobno kot Igor (le da solate, on pa je kratek xDDx).
Znova - obnorevanje enacis z ljubeznijo?
Menim, da je sicer mozno, da pa v najvec primerih to ni to....
Ne vem, no.... niti dva primera nista enaka.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 8. marec 2004, 20:11

Kaj hoces povedati?
Kdaj sem pa obnorevanje enacila z ljubeznijo?

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2004, 20:31

#Ce se v nekoga noro zaljubis in pustis tedanjega tipa, to pomeni, da tudi njemu zelis, da spozna nekoga, ki ga bo tako obnorel. Torej mu delas neke vrste uslugo.. .. a ni tako?#

Za kaj gre tebi v partnerstvu - kajti govorimo o varanju, tako se mi zdi opcija ljubezen zraven dosti realna... in primerna...
Ce gre pa tebi samo za ponorevanje in hormone, potem pac ponorevaj in vse kar sodi in mdr. se pac dajaj dol s komer zelis.
Kaj me briga konec koncev...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 8. marec 2004, 21:05

Marsa! :palec: x8Dx Točno tako!

Zgleda, da res različno razumemo te partnerske odnose. Enim gre za ponorevanje in obnorevanje..., drugi pa to jemljemo kot neko medsebojno spoštovanje, občutek pripadnosti, delitev svojih intimnosti, nekaj globljega...

#24 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 8. marec 2004, 21:28

Marsa jaz ne vem kaksne izkusnje imas ti in kaj te muci, ampak jaz se ne dajem dol kar z vsakim!
Imam stalnega partnerja s katerim se nameravam v kratkem porociti, tukaj na forumu pa razglabljamo o razlicnih stvareh, razlicnih situacijah, ki so se zgodile nasim prijateljem, znancem, nam ali pa samo razmisljamo, da se nekomu lahko zgodijo.
Malo razmisli kaj te muci in nehaj mene brez veze napadat in o meni pisat neprimernih stvari - ker me ne poznas..

#25 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. marec 2004, 21:34

A si, Znova, noseča, da se hočeš poročit :sori: :inocent:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0