Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bogataši


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
120 komentarjev na to temo

#26 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. marec 2004, 22:31

Kdo pravi, da ni biti lepše zdrav in bogat kot reven in bolan :8): :eek: :sori:

#27 AYA

AYA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 9. marec 2004, 00:38

uf, zanimivo....

bi pa še jaz imela eno "nagradno vprašanje" ...

kako pa kaj kaže Soncu v 8 hiši?

Bogastvo?



LP


:detelca: AYA
Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi
sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.[color=#CC33CC][b]

#28 AYA

AYA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 9. marec 2004, 02:51

..pozabila dodati:

sonce v 8 hiši ovna

saturn,mars,venera,merkur v 9 hiši bika :eek:

luna, pluton 1 hiša devica


zraven osme hiše, me predvsem zanima
na kaj nakazuje deveta hiša s toliko planeti...
....vsaka informacija dobrodošla - :irs:


LP
:detelca: AYA
Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi
sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.[color=#CC33CC][b]

#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. marec 2004, 08:08

x;)x S soncem v 8 hiši se lahko nadejaš kakšno dediščino.

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. marec 2004, 08:44

Ja, v teh primerih je potem navadno 'prek' nekoga - partnerja (in/ali njegove druzine), potem razne dediscine itd.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. marec 2004, 11:47

Na hitro po zgoraj povedanem, se da sklepati, da te bolj zanima notranje bogastvo kot zunanje, vendar zaslužiš lahko z intelektualnim delom, pisanjem, govorenjem. Ker je Jupiter v konjunkciji z Uranom se da sklepati da so denarni posli zelo spremenljivi, nenadno zelo dobro, nepričakovan denar, potem pa spet ni. Vendar v vsakem primeru Jupiter v drugi, kaže lahkoten odnos do denarja, zaupanje  in s tem človek tudi nekako prikliče denar. Zaslužiš lahko tudi z astrologijo in pa z računalništvom, pač z vsem kar je vezano na Urana in Merkurja, torej vse vrste moderne komunikacije.

Poglej si tudi Venero.

Vse dobro.

x:Xx x:)x kak znas ti men na duso pihat :)))

kaj z venero??
venera je:

Venus - Aries - 15°13'23 - 09 - direct

Moon Conjunction Venus 6°10

to je fse o veneri.


vse dobro

#32 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. marec 2004, 12:20

..pozabila dodati:

sonce v 8 hiši ovna

saturn,mars,venera,merkur v 9 hiši bika :eek:

luna, pluton 1 hiša devica


zraven osme hiše, me predvsem zanima
na kaj nakazuje deveta hiša s toliko planeti...
....vsaka informacija dobrodošla -  :irs:


LP
:detelca: AYA

Stelij v biku lahko tudi nakazuje človeka, ki je finančno sposoben, oziroma veliko naredi za to področje. Ker je v deveti hiši, pa seveda to govori o zaslužku preko tujine, ali uredništva, ali sodstva, torej zadeve vezane na 9. hišo.
Deveta hiša v človekovem življenju predstavlja tudi smisel, dharmo. Torej pri tebi je smisel življenja izpostavljen in je na neki ravni lahko povezan s konkretnim ( bikom), tudi posestjo in s stvarmi.
Dobro je, da je dispozitor stelija Venera v biku, kar govori, po veliko truda (ker je v biku tudi malefik), lahko človek dobro zasluži in doseže, finančno samostojnost.
Močna deveta v povezavi z bikom lahko predstavlja študij ekonomije in finančništva, tudi profesorja na takem faksu. Potem lahko predstavlja človeka, ki se ukvarja z zunanjo trgovino, na nek način....


Veliko je tega, pa malo časa.
Prosila bi te za kratek komentar. Hvala.

Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#33 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. marec 2004, 12:26

kaj z venero??
venera je:

Venus -  Aries - 15°13'23 -  09 - direct

Moon Conjunction Venus 6°10

to je fse o veneri.


vse dobro

Venera vladar druge in dispozitor Jupitra v ovnu ni najmočnejša, vendar v deveti, kaže možnost zaslužka preko medijev, tujine. Ker je v ovnu se bo treba kar borit. zaslužek je možen na primer z revijo o športu ali avtomobilizmu, o drznih početjih.


Kej tazga,

vse dobro.
xrolleyesx

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#34 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. marec 2004, 16:15

Venera vladar druge in dispozitor Jupitra v ovnu ni najmočnejša, vendar v deveti, kaže možnost zaslužka preko medijev, tujine. Ker je v ovnu se bo treba kar borit. zaslužek je možen na primer z revijo o športu ali avtomobilizmu, o drznih početjih.

Kej tazga,

vse dobro.
xrolleyesx

hah, kolk obvladas!! :palec: x:)x
sem delal ze v medijih, 2,5 leta (rtv slo., paprika).
najbolj uzival do zdaj v teh jobih, predvsem na rtv.
job, katerega sem bil vesel in veckrat komaj cakal, da grem v sluzbo.
.orci, pa me niso uporabili na nacin, ko bi jim dal lahko mnogo mnogo vec.
iz tujine pa itak dobivam cash!
skratka obvladas dejansko.

kar se pa tice, grebatorstva, borbe, pa sem seveda zvisel, ker nisem tip, da bi nekomu v rit lezel.
to pa me je stalo ze veckrat. boli me. se raj dobr dol dam, kot pa nekomu v rit lezem.

hm, to pa memalo bega??: drzno pocetje, avtomobili, sport :O: ??
kwa je ze to?? sicer pa ja, morda neke skrite potlacene zelje malega mihca x;)x x:Dx !!?

kaj tazga!!!?? :O: :O: ...pa res!!! :8): x:Ix :sori: :eek: :o|o: :V: x?x x?x
zdej mi pa lahko se poves na koga naj se obrnem da zacnem delat dream job ter kdaj x:Dx x:Dx
sej se zihr v karti vidi!! kaksne karmicne povezave pa to...
ma ne, sej hecam, le da sem vesel, tega kar si mi podala!!
hvala! x:Xx

sicer pa kaj naj recem.. zelim tudi tebi tisto kar je zate!! tebi v spodbudo in veselje!! :palec:

x:)x vse dobro!

#35 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. marec 2004, 16:38

Pa se Nino je takole odprl 'osipa z njih', pac pretirano, smo to je pac ovnovsko odprl...

:sori:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#36 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. marec 2004, 16:40

Pa se Nino je takole odprl 'osipa z njih', pac pretirano, smo to je pac ovnovsko odprl...

:sori:

0 sorry, kwa spa ovn x:Dx x:Dx x;)x x:o)x

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. marec 2004, 16:44

x:Dx xDDx
Zdajle sele vidim! x^x :palec:

*Zdajle sem popravljala in urejala teme (popravila sem dve strani tem v Astrologiji :eek: - sem sla pa 'od zadaj'), nisem vseh osvezila...
Vidim pa res, kako kvalitetne vsebine imamo tu...
Svaka cast, res!!

Super, Mihela, wow, neumorna si! :vio: :8): x;)x :palec:
Nekam pa Berna pogresam zadnje cajte... upam, da se ni po hitrem postopku dol odrolal, ali da mu ni bilo vsega dovolj... ali kaj takega... skratka, upam, da bo se uletel, in da bo tule se totalno aktivno. :palec: x^x x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. marec 2004, 08:08

Nekam pa Berna pogresam zadnje cajte... upam, da se ni po hitrem postopku dol odrolal, ali da mu ni bilo vsega dovolj... ali kaj takega... skratka, upam, da bo se uletel, in da bo tule se totalno aktivno.  :palec:  x^x  x8Dx

:palec: xrolleyesx Ja jest tud, ampak mislim, da je šel na tisto konferenco v Beograd in upam, da je prišel že domov. Sem prepričana, da se bo oglasil in povedal kaj frišnega. :palec:

#39 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:08

Ahm, se je že pojavu.

Ker ga je pa vse čakalo, je treba zdej nekako prit na čisto.

Zaenkrat sam mal surfam, de pridem spet not.

Živijo!

#40 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:12

x;)x S soncem v 8 hiši se lahko nadejaš kakšno dediščino.


Lahko pa tudi kaj drugega.

Na primer določene krize, povezane z globokimi vzorci. Ne da mi miru tista deveta, ki se začne (če ni napačen podatek!) s Saturnom, potem pa pridejo Mars, ki je v tem chartu vladar Sonca in vladar osme hiše, v kateri je Sonce (ali vsaj sovladar), potem pa še onadva.

Kadar gre za povezavo 8. in 9., imamo pogosto posla z duhovnostjo oziroma duhovno rastjo. Recimo - "od religije, ki zatira, k drugačnim spoznanjim, ki širijo vidike".

(Tole je bilo samo malo navdiha zdajle.)

B.

#41 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:19

Moj dragi ima sonce in merkur v 2.hiši strelca.
Pa kulmunantni jupiter x^x
Pa veliki trigon...vse na MC.

Kje hudirja je tisto bogastvo???  x:Dx  x:Dx Ali pa pričakujem preveč x:Dx  x:Dx


A ma ta tvoj dragi tudi kak kvadrat kje ali samo trigone?

Trigon bogastvo OMOGOČI, priboriti si ga moraš pa sam. Ampak zakaj bi si ga pa hotel priboriti, če ti gre tudi brez borbe? (Kar prinaša veliki trigon). Torej je treba imeti tudi malo napetosti, ki te tera v bitko, sicer ni nič.

Ljudje brez grdih aspektov (90, 180, 150) napravijo samo toliko, kolikor jim laufa samo od sebe.

Nekje je bil omenjen Onassis. Lepo in prav. Imel ni le velikega trigona, ampak "LOTOS", ki je veliki trigon iz samih "srečnih" oziroma ugodnih planetov. Prav super, bi rekli. A ničesar ne bi napravil, če ne bi imel nekaj prav pasjih napetosti v horoskopu; te so terale, da se je trudil in boril, ko pa se je že enkrat boril, mu je šlo pa dosti bolje kot komurkoli drugemu.

V principu zelo enostavno. Samo gledati ne smemo napačno.

(Za ilustracijo:
Kulminantni Jupiter ti daje možnost visokega položaja brez borbe. Wow! Potem pa mirno lahko zaspiš na lovorikah. In te sosedov Anzluh lepo počasi prehiti po desni brez žmigavca, ti pa v paniko, kaj je to zdaj. Tako je to.)

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:26

O, Bern, sem te 'zavohala' glih pravocasno oz. si sprejel moj 'klic', da zdaj pa te res pogresamo, da zdaj je pa dost, kje pa da si... ---> pa si se pojavil. To se trazi! x:Xx x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 10. marec 2004, 13:46

x:)x x;)x Ejga narod, kaj sem jaz bogata.. x:Dx x:Dx

Mislim, ne mi tukaj s polno 8. hišo in dediščinami (ker mi to itak piše na vseh internetnih straneh)., Glede na to, da je 8. nabutana, bom onassisovsko bogata, ampak kaj je meni sploh mar zato, kaj ti neki lahko pomeni denar, če nimaš časa, da bi ga kvalitetno porabil???

Moram reči, da sem se prav za vsak denar morala lepo potruditi kar sama: še v gimnaziji, pa v študentskih letih, medtem, ko so drugi zabušavali ali uživali kje na kakih plažah, sem jaz vedno delala, delala....Pa poleg svojega joba, sem kasneje še delala še mnogo zadev.

Tudi, ko sem spoznala sedanjega partnerja, ki ima sorodstvo res XL bogato (to so seveda moja merila, njemu na primer ni bilo nikoli treba delati preko študenta ali kaj takega, je bil zmeraj tam keš, ki ga je čakal...), sem bila jaz tista, ki je prigrebla do denarja, pa šla v tujino, pa iskala bolj ugodne kredite... pa sva zgradila hišo popolnoma brez tega sorodstva. (S tem nočem reči, da ni bilo treba stiskati zob - in pasu!)

Toraj, kaj v tem mojem horoskopu tako vpliva: Jaz mislim, da je to Mars v 9. , ki je blizu MC -le kaj drugega mi daje tako neuničljivo voljo?

Luna konj ASC v Ribah, Jupiter v 1. (konec 1.hiše)- gotovo poskrbi, da se situacija finančno zboljša.

Luna, ASC, Sonce - v vodnih znamenjih pa v medsebojnih konjunkcijah in trigonih..
Aha pa Pluton v 7. - v opoziciji z ASC in Luno

Kaj še - Venera pa Sonce sta v 8. (kaj naj bi bili dobri aspekti Venere?)
Moj sedanji odnos do denarja bi bil v veselje piscem raznih priročnikov za samopomoč, ker jaz njihov teoretični pristop potrjujem v praksi - denar je, živimo dobro, imamo posest (Marsa! x:Dx ), pa čeprav se kaj dosti ne ukvarjam s svojim denarjem, ker se z denarjem itak bavim že po službeni dolžnosti.

Najboljša dediščina, ki jo lahko dobiš, je v dobri vzgoji, pa po možnosti tudi izobrazbi. Z vzgojo mislim predvsem to, da ti starši dovolijo, da stvari začneš in dokončaš sam, da se zanje boriš, ne pa, da ti je vse na pladnju prineseno. Kaj ti pomagajo še tako dobre dediščine, če pa sam nič ne znaš, še z denarjem ne (lahko mi verjamete, da poznam dosti takih...vse na pladnju ponavadi ni nikoli dobro!)

(P.s. moji starši niso bili bogati, pa so s pridnim delom sebi in otrokom omogočili soliden standard.)

Zame je največje bogastvo čas, ki ga prav res nimam nikoli dovolj.


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#44 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. marec 2004, 14:03

Kadar gre za povezavo 8. in 9., imamo pogosto posla z duhovnostjo oziroma duhovno rastjo. Recimo - "od religije, ki zatira, k drugačnim spoznanjim, ki širijo vidike".

..torej, ce prav razumem, potencirane 8-9 hise ukvarjajo z lastno duhovnostjo
ali z ozavescanjem drugih? verjetno bolj prvo a ne!?, ce lahko sploh izkljucujemo, locimo.

#45 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. marec 2004, 14:10

x:)x  x;)x Ejga narod, kaj sem jaz bogata.. x:Dx  x:Dx

Mislim, ne mi tukaj s polno 8. hišo in dediščinami (ker mi to itak piše na vseh internetnih straneh)., Glede na to, da je 8. nabutana, bom onassisovsko bogata, ampak kaj je meni sploh mar zato, kaj ti neki lahko pomeni denar, če nimaš časa, da bi ga kvalitetno porabil???

Moram reči, da sem se prav za vsak denar morala lepo potruditi kar sama: še v gimnaziji, pa v študentskih letih, medtem, ko so drugi zabušavali ali uživali kje na kakih plažah, sem jaz vedno delala, delala....Pa poleg svojega joba, sem kasneje še delala še mnogo zadev.

Tudi, ko sem spoznala sedanjega partnerja, ki ima sorodstvo res XL bogato (to so seveda moja merila, njemu na primer ni bilo nikoli treba delati preko študenta ali kaj takega, je bil zmeraj tam keš, ki ga je čakal...), sem bila jaz tista, ki je prigrebla do denarja, pa šla v tujino, pa iskala  bolj ugodne kredite... pa sva zgradila hišo popolnoma brez tega sorodstva.  (S tem nočem reči, da ni bilo treba stiskati zob - in pasu!)

Toraj, kaj v tem mojem horoskopu tako vpliva:  Jaz mislim, da je to Mars v 9. , ki je blizu MC -le kaj drugega mi daje tako neuničljivo voljo?

Luna konj ASC v Ribah, Jupiter v 1. (konec 1.hiše)- gotovo poskrbi, da se situacija finančno zboljša.

Luna, ASC, Sonce  - v vodnih znamenjih pa v medsebojnih konjunkcijah in trigonih..
Aha pa Pluton v 7. - v  opoziciji z ASC in Luno

Kaj še - Venera pa Sonce sta v 8.  (kaj naj bi bili dobri aspekti Venere?)
Moj sedanji odnos do denarja bi bil v  veselje piscem raznih priročnikov za samopomoč, ker jaz njihov teoretični pristop potrjujem v praksi - denar je, živimo dobro, imamo posest (Marsa! x:Dx ), pa čeprav se kaj dosti ne ukvarjam s svojim denarjem, ker se z denarjem itak bavim že po službeni dolžnosti.  

Najboljša dediščina, ki jo lahko dobiš, je v dobri vzgoji, pa po možnosti tudi izobrazbi. Z vzgojo mislim predvsem to, da ti starši dovolijo, da stvari začneš in dokončaš sam, da se zanje boriš, ne pa, da ti je vse na pladnju prineseno. Kaj ti pomagajo še tako dobre dediščine, če pa sam nič ne znaš, še z denarjem ne (lahko mi verjamete, da poznam dosti takih...vse na pladnju ponavadi ni nikoli dobro!)

(P.s. moji starši niso bili bogati, pa so s pridnim delom sebi in otrokom omogočili soliden standard.)

Zame je največje bogastvo čas, ki ga prav res nimam nikoli dovolj.


xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

hkm, ja itak 8 hisa verjetno pomeni energijo, moc, torej ce mas moc je itak nimas brezveze, jo ze rabis, si jo potrebovala.
ob trdem delu si rasla tudi ti. ker si izkoristila energije, je torej prisel tudi denar.
no, to je pac men zdej na pamet padlo x:Dx x:o)x
sicer pa je tu se MC! , ki verjetno nekako pove kako bos prisla do casha ne!?

verjetno da nekdo, ki je recimo labilna fish in ima recimo MC v biku x:Ix rabi veliko delati, vlagati,
da pride do rezultata in s tem raste, ko cisti vzorce labilnosti rib, ce se tako izrazim (ceprav ribo niso praviloma kar labilen zdej neki).
tako oni ima nalogo, pot, tako si jo imela ti, ne!?

mjav x:)x :8):

#46 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 10. marec 2004, 16:38

poznam natalno karto nekoga,ki je,rahlo, psihomotorno prizadet.
Torej sami trigoni s tem,da so asc.MC in Sonce v zračnih znamenjih.
Človek se ne sekira, ama, za nič . Po svoje srečko ....s srcem polnim same :2src: :2src: :2src:
Aha...on je bogat .Na svoj način,seveda.


LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#47 AYA

AYA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 10. marec 2004, 22:05

..pozabila dodati:

sonce v 8 hiši ovna

saturn,mars,venera,merkur v 9 hiši bika :eek:

luna, pluton 1 hiša devica


zraven osme hiše, me predvsem zanima
na kaj nakazuje deveta hiša s toliko planeti...
....vsaka informacija dobrodošla -  :irs:


LP
:detelca: AYA

Stelij v biku lahko tudi nakazuje človeka, ki je finančno sposoben, oziroma veliko naredi za to področje. Ker je v deveti hiši, pa seveda to govori o zaslužku preko tujine, ali uredništva, ali sodstva, torej zadeve vezane na 9. hišo.
Deveta hiša v človekovem življenju predstavlja tudi smisel, dharmo. Torej pri tebi je smisel življenja izpostavljen in je na neki ravni lahko povezan s konkretnim ( bikom), tudi posestjo in s stvarmi.
Dobro je, da je dispozitor stelija Venera v biku, kar govori, po veliko truda (ker je v biku tudi malefik), lahko človek dobro zasluži in doseže, finančno samostojnost.
Močna deveta v povezavi z bikom lahko predstavlja študij ekonomije in finančništva, tudi profesorja na takem faksu. Potem lahko predstavlja človeka, ki se ukvarja z zunanjo trgovino, na nek način....


Veliko je tega, pa malo časa.
Prosila bi te za kratek komentar. Hvala.

Vse dobro.

čer, Mihela..

ja, bo kar držalo...zelo veliko truda vložim v svoje delo, sem neutrudljiva
(včasih se nagibam k pretiravanju...: mimogrede: imam 7 x zemljo, 2x ogenj in 1 x voda ter zrak in seveda hvala bogu da je tista "voda" škorpijon ( 3.hišs jupiter)

glede financ je resnično tako, da nič ne gre zlahka in se vedno borim,
sem pač rada finančno neodvisna in mi denar z vidika te neodvisnosti
ogromno pomeni, tako da sem zanj tudi pripravljena veliko narediti.

potemtakem (prebranem) bi seveda lahko deveta hiša predstavljala
tudi računovodski servis - v bistvu finance...a ne? (v 2 hiši je Uran v tehtnici)

In ravno nekaj časa že razmišljam, da bi opustila sedanjo sicer pogodbeno
zaposlitev ter se dokončno posvetila računovodstvu, ki ga z možem opravljava
že kar nekaj debelih let...ni sicer nevem kolko $$$$$ ampak čisto dovolj za
solidno življenje in še nekaj več...Kaj meniš ti?

sicer pa imam kar nekaj teh inkonjukcij(Sonce - Luna, Uran, Neptun, Pluton) :sori:
kar menda ni ravno najboljše..hm... :vragec:

ja, vidiš..
prosila si me za kratek odgovor pa sem se kar razpisala x:Ix

še enkrat lepa hvala za trud in odgovor tebi ter ostalim
na tem luninem planetu...
..resnično sem se veliko naučila/poučila....in vedno kaj novega
izvem...d'best ste...kul.. :palec:

LP
:detelca: AYA
Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi
sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.[color=#CC33CC][b]

#48 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 11. marec 2004, 07:11

poznam natalno karto nekoga,ki je,rahlo, psihomotorno prizadet.
Torej sami trigoni s tem,da so asc.MC in Sonce v zračnih znamenjih.
Človek se ne sekira, ama, za nič . Po svoje srečko ....s srcem polnim same :2src:  :2src:  :2src:
Aha...on je bogat .Na svoj način,seveda.

:palec: Tudi jaz imam kar nekaj kart takih ljudi, ki niso sposobni skrbeti sami zase. V njihovih kartah prevladujejo trigoni. Res se jim ni treba za nič potrudit.

#49 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 11. marec 2004, 09:10

In ravno nekaj časa že razmišljam, da bi opustila sedanjo sicer pogodbeno
zaposlitev ter se dokončno posvetila računovodstvu, ki ga z možem opravljava
že kar nekaj debelih let...ni sicer nevem kolko $$$$$  ampak čisto dovolj za
solidno življenje in še nekaj več...Kaj meniš ti?



LP
  :detelca: AYA

Predvidevam, da je tudi vladar 10. v biku, tako da je v karti tudi posel povezan s financami. Kot vidim imaš najbolj poudarjena zemeljska znamenja, kar govori, da rabiš varnost in manj tvegaš, to pomeni, da boš šla v svoj biznis samo, če bo to res varno, brez velikih tveganj. Torej se ne moreš prenagljit ali kej tazga.
Računovodstvo je v logike bika, vendar bi ti predlagala v naprej, da razmišljaj kako zraven povezati še simboliko 9. hiše. Res ne poznam cele karte, vendar dobro bi bilo, da bi sodelovala tudi s tujino, ali pisala v revije, ki so vezane na finance in gospodarstvo..
A je mogoče Merkur v konjunkciji z Marsom, in če prav sklepam, da je Merkur vladar 10 in če je v konjunkciji z Marsom, kaže tudi na poslovni pogum, ki ga samostojni podjetnik potrebuje.


Kar se inkonjukcij tiče, so stresne, vendar je pomemben orbis, pri Luni in Soncu se lahko upošteva orbis do 3°, pri ostali pa samo do 1°(ker so to zelo oddaljeni planeti).



Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#50 AYA

AYA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 11. marec 2004, 16:56

predvidevam, da je tudi vladar 10. v biku, tako da je v karti tudi posel povezan s financami. Kot vidim imaš najbolj poudarjena zemeljska znamenja, kar govori, da rabiš varnost in manj tvegaš, to pomeni, da boš šla v svoj biznis samo, če bo to res varno, brez velikih tveganj. Torej se ne moreš prenagljit ali kej tazga.
Računovodstvo je v logike bika, vendar bi ti predlagala v naprej, da razmišljaj kako zraven povezati še simboliko 9. hiše. Res ne poznam cele karte, vendar dobro bi bilo, da bi sodelovala tudi s tujino, ali pisala v revije, ki so vezane na finance in gospodarstvo..
A je mogoče Merkur v konjunkciji z Marsom, in če prav sklepam, da je Merkur vladar 10 in če je v konjunkciji z Marsom, kaže tudi na poslovni pogum, ki ga samostojni podjetnik potrebuje

ja, Mihela, evo mene ... xrolleyesx

10.hišo imam v dvojčku- vendar prazno, ostale so pa takole:
1. hiša - Pluton ASC luna v devici
2. hiša - Uran v tehtnici
3. hiša - Jupiter v škorpijonu
4. hiša - Neptun v strelcu
9. hiša - Merkur, Venera, Saturn, Mars v biku
Mars konjukcija MC, Merkur konjukcija Venera in Pluton,

V bistvu na nek način že delam s tujino, kajti stranka, za katero
opravljava rač.in knjig.storitev je velik 100% izvoznik in dela
predvsem za Angleže z vzhodno Evropo, nekaj Azije, včasih tudi
s Kitajsko (vendar zadnje čase nič več..)


..seveda je pa res, da vedno stojim trdno z nogami na tleh x^x
tako...če ti lahko s kakšnim podatkom še pomagam, lepo prosim..
ti sam povej kakšne so tvoje želje... x:Ix

do takrat pa ..mirno morje...

LP
:detelca:AYA
Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi
sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.[color=#CC33CC][b]




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0