Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bogataši


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
120 komentarjev na to temo

#51 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 11. marec 2004, 19:15

Kaj je pravzaprav to bogastvo?
Oz. kdaj je ta stopnja, da recemo, to je pa zdaj to..

x^x x:Dx se hecaš?

Seveda se lahko opredeli MATERIALNO bogastvo... VSAK ZASE....

Meni je bogastvo to, da bi imela opremljeno hišo ali veliko stanovanje, stalni priliv, da bi z lahkoto plačevala stroške za hišo/stanovanje, dober avto (cca 4mio SIT), obleke in hrano za celo familijo (otroci, psi, mačke), krite stroške za morebitne otroke, denar za dopust vsako leto kjerkoli vsaj za 10 dni za celo familijo, ter da bi imela neko nepremičnino, s katero bi dodatno služila in bi imela varno rezervo, če bi se slučajno drastično povečali neki stroški....

Sej se da definirati... x^x

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2004, 19:25

Tak folk dnevno videvas... 'obstaja', skratka...

Aja, spomnila sem se necesa - dve znanki in ena dobra prijateljica, ki so precej dobro situirane, da ne recem zelo dobro, imajo Venero v 7. hisi (in dejansko je tole bogastvo v bistvu partnerjeva zasluga oz. druzine, iz katere izvira).
Ena ima Jupiter na MC, druga pa na ASC - za tretjo pa se ne spomnim...
Torej, pomembno je tudi, na kaksen nacin je pridobljeno to bogastvo...
Recimo nekdo, ki ima mocen stelij v drugi, pa ima bajto, kjer oddaja vec sob, 3 sobno stanovanje, v katerem zivi, dva avtomobila, vikend, dvakrat letno dopust (ornk), enkrat letno potovanje... a on nima dovolj, stalno jamra... vlaga in vlaga, dejansko $ mu pa primanjkuje, kao.
Torej ima cisto dovolj za normalen in celo soliden lajf, vendar njegov pristop pa je tak kot je do tega. Kar pomeni, da je dojemanje tega zelo subjektivno oz. gre za tako podrocje, kjer nekako sploh tega ne more biti, kajti po mojem so redki, ki bi zase rekli, bogat sem, pa vendar so, veliko jih je, tudi tukaj. :)

V teh primerih - posebnih, ono res D, kao ta je pa RES bogat, pa so na delu pac se drugi dejavniki, kot je bern omenil, npr. poleg kakega velikega trigona se kaksna druga konstelacija, se mocnejsa, se posebnejsa morda.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 11. marec 2004, 19:30

ima bajto, kjer oddaja vec sob, 3 sobno stanovanje, v katerem zivi, dva avtomobila, vikend, dvakrat letno dopust (ornk), enkrat letno potovanje... a on nima dovolj, stalno jamra... vlaga in vlaga, dejansko $ mu pa primanjkuje, kao.


Kar pomeni, da je dojemanje tega zelo subjektivno

x:Ix :xx!: JA, JA .. ČISTO SUBJEKTIVNO... :palec: x:px

#54 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. marec 2004, 21:09

ima bajto, kjer oddaja vec sob, 3 sobno stanovanje, v katerem zivi, dva avtomobila, vikend, dvakrat letno dopust (ornk), enkrat letno potovanje... a on nima dovolj, stalno jamra... vlaga in vlaga, dejansko $ mu pa primanjkuje, kao.


Kar pomeni, da je dojemanje tega zelo subjektivno

x:Ix :xx!: JA, JA .. ČISTO SUBJEKTIVNO... :palec: x:px

sasha, marsa govori o percepciji posameznika, dojemanju.
tvoja je pac taksna, da ti navedano pomeni bogatstvo;
kakor si napisala v tvoji percepciji zate pomeni imeti tisto biti bogat.
kdo drug pa meni, da je bogat kaksen sejk, bill gates, etc...
nekdo 3 pa meni, da je bogat, ce ima stanovanje, povprecno placano sluzbo, mali vikend in vsakoletni dopust na hravaske in 1 teden smucnja na krvavcu. ob tem si privosci se razne cenejse hobije.
torej je govora o percepciji kaj je biti bogat.
sicer pa ti nekdo 4 porece, da je biti bogat, ce imas veselje do zivljenja in primerno zdravje, ker potem si lahko najde job, dobi hrano, streho nad glavo, etc...
nek african iz etiopije ti porece, da je povprecen evropejec nad super bogat. in njim pomeni biti bogat, ce lahko pijejo in jedo 1 ali 2x na dan.
celo totalen luksuz. kaj ele, da imajo knjigo, obleko, etc... o internetu pa so morda videli takrat oz. v enem izmed tistih moznosti, ko so sploh videli tv. recimo 5 x v lifeu.

ce pogledamo nasa stanja, povepreceja:
imamo streho, vecina avto, mesecni prihodek ali vsaj socialno podporo,
CD playerje, raznovrstno hrano in ijace, TV, radio, fitnes klube, savne, etc... po drazji ali zmerni ceni (odvisno od place),
vecinoma vsaj 1-2 dopusta. knjiznice, internet, racunalnik, mobitel, hladilnik, zmrzovalno skrinjo, pecico, mikrovalovko, kuhalnik, vodo iz pipe, gretje, razlicne vrste oblek in dodatkov, ...
nekdo sploh ne ve da te reci obstajajo.

sevda pa se 'realno' postavimo v svoje okolje in socialne razmere.
in tukaj lahko za primer vzamemo le statisticno povprecje povprecne slovenske druzine.
kaksna placa, avto, vikend, stanovanje, 1-2 letno dopust.
nekateri polovico manj, nekateri 10 x bolje.
ampak povprecje pa lahko poda dejansko kaj naj bi pomenilo v nasem okolju bogatsvo
kot materialnih dobrinah. a ne?

#55 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. marec 2004, 22:10

Ko smo že pri tej tematiki....mi kdo pogleda tole...zna biti zanimivo.

Sonce Oven 16°24`17 1

Luna Lev 07°35`47 5

Merkur Ribi 18°43`47 12

Venera Ribi 26°01`44 12

Mars Ribi 03°02`34 12

Jupiter Kozorog 03°18`45 10

Saturn Kozorog 18°03`28 10

Uran Lev 17°04`35 6

Neptun Skorpijon 08°21`11 7

Pluton Devica 03°56`51 6



I. hisa - Ascendent (ASC) Oven 10°48`57

II. hisa Bik 24°14`41

III. hisa Dvojcka 16°31`14

IV. hisa - Imum Coeli (IC) Rak 04°00`38

V. hisa Rak 22°17`11

VI. hisa Lev 17°54`32

VII. hisa - Descendent (DESC) Tehtnica 10°48`57

VIII. hisa Skorpijon 24°14`41

IX. hisa Strelec 16°31`14

XI. hisa Kozorog 22°17`11

XII. hisa Vodnar 17°54`32


X. hisa - Medium Coeli (MC) Kozorog 04°00`38
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#56 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. marec 2004, 06:48

...
(marsa) govori o percepciji posameznika, dojemanju.
...
sevda pa se 'realno' postavimo v svoje okolje in socialne razmere.
...


... ali kot bi se reklo drugače: "Vsake oči imajo svojega malarja."

Kar niti ni slabo. Kajti če sva s sosedom enako "bogata", vendar je on s tem zadovoljen, jaz pa ne, to potem pomeni, da si bom jaz prizadeval imeti več, nakar bom v najboljšem primeru zelo aktiven in bom kaj premaknil. Iz tega bo sledil kak dosežek, zaradi česar bom imel boljši občutek (o sebi in o svojem bogastvu, na primer) in stopnja zadovoljstva bo večja. Če ne bo, bom moral praskati še naprej, vse to pa je gibalo napredka.

Seveda obstaja tudi najslabši primer, recimo da bom zaradi nezmožnosti pomakniti se za centimeter više raje škodoval njemu, saj v principu tudi tako lahko postanem boljši ("bogatejši") od njega. Četudi etiko in pregovor o sosedovi kravi pustimo vnemar, ta drugi princip seveda ni gibalo napredka, nas pa lahko pripelje v vojno, kar tudi ni kar tako.

Čar je torej res v percepciji. Kajti v začetku, če pogledamo, sva imela s sosedom isto izhodišče - temu lahko rečemo, da sva bila recimo "enako bogata".

*******************

Kaj pa astrološko - če je to že astrološka tema?

Tudi z astrološkega zornega kota je isto: stvar je v percepciji. Še posebej, če vzamemo v ozir, da natalna karta ("horoskop") ni SLIKA DOGODKA, ampak SLIKA NAŠEGA DOJEMANJA TEGA DOGODKA!, kar sam na primer trdim že od samega začetka. In kar je seveda zelo bistvena razlika.
Tipični primer: dva otroka vidita svoja starša (ISTA starša, da ne bi bilo nesporazuma!) povsem drugače. Toda gre za ista starša, ki sta natančno takšna, kakršna pač sta, a ju vsak od njunih otrok vidi drugače. Stvar percepcije, dojemanja.

Astrološko gledano se moramo torej kljub vsemu posvetiti drugi hiši, kjer je videti naš občutek za VREDNOTENJE. Ali sem kaj vreden ali ne, to je zdaj vprašanje.

Kajti denar je samo zunanji (najenostavnejši in najpriročnejši) pokazatelj naše vrednosti, tistega torej, o čemer V BISTVU govori druga hiša - hiša lastne vrednosti.

Percepcija v drugi hiši? Če imamo tam Saturna, se bomo stalno spraševali "Le zakaj meni nikoli ne uspe priti na zeleno vejo?!" Ne glede na to, koliko v resnici imamo. Pa smo spet na začetku štorije, pri "meni in mojemu sosedu". Ki imava približno enako, a sva različno zadovoljna.

Stvar percepcije torej.

(In prav zaradi tega je takle forum prav dobra zadeva. Različne percepcije na istem mestu, pa brez nevarnosti vojne, škodovanja in podobno. Sicer globalno ne reši ničesar, posamezniku pa je lahko v veliko pomoč.)


Lep dan želim!

#57 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 12. marec 2004, 07:22

Ko smo že pri tej tematiki....mi kdo pogleda tole...zna biti zanimivo.
 
Sonce Oven 16°24`17 1
 
Luna Lev 07°35`47 5
 
Merkur Ribi 18°43`47 12
 
Venera Ribi 26°01`44 12
 
Mars Ribi 03°02`34 12
 
Jupiter Kozorog 03°18`45 10
 
Saturn Kozorog 18°03`28 10
 
Uran Lev 17°04`35 6
 
Neptun Skorpijon 08°21`11 7
 
Pluton Devica 03°56`51 6


 
I. hisa - Ascendent (ASC)  Oven 10°48`57
 
II. hisa Bik 24°14`41
 
III. hisa Dvojcka 16°31`14
 
IV. hisa - Imum Coeli (IC) Rak 04°00`38
 
V. hisa Rak 22°17`11
 
VI. hisa Lev 17°54`32
 
VII. hisa - Descendent (DESC) Tehtnica 10°48`57
 
VIII. hisa Skorpijon 24°14`41
 
IX. hisa Strelec 16°31`14

XI. hisa Kozorog 22°17`11
 
XII. hisa Vodnar 17°54`32

 
X. hisa - Medium Coeli (MC) Kozorog 04°00`38

Pozdravljeni, res zanimiva karta. Vladar druge hiše je Venera, ki je temeljno močna, ker je zelo blizu stopinje svoje višine, naključno šibkejša, ker je v 12. hiši. Kar vsekakor kaže človeka, ki vrednoti samega sebe , ki ima tudi dober občutek in veliko zaupanja v lastno moč pridobivanja denarja in lastno vrednost nasploh. Zasluži lahko z duhovnostjo ali umetnostjo, v tej simboliki. In čeprav pozicija vladarja 2. v 12. ni najboljša, pa bi jaz rekla, da je ta oseba finančno kar močna, ker ima kotenga Jupitra, v 10 v zemeljskem znamenju, ki govori o materialnem razvoju, v močnem sekstilu z vladarjem ascendenta, kar kaže, velik materialni dosežek in pa tudi precej visok status. Ker je ta Kupiter tudi v eksaktnem trigonu s Plutonom, še več verjetnosti, da bo oseba dobro služila, da bo šlo za res velike denarje. Poleg tega je to oseba z močnim Soncem v prvi hiši, kar spet kaže, človek ki zna sebe postaviti in promovirati.
Torej čeprav denar ni najpomembnejša vrednota tej osebi, je oseba dobro do zelo dobro situirana, hkrati pa je tudi v nečem pomembna in vidna, uspešna.


Tako bi sklepala jaz.

Vse dobro,

xrolleyesx Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#58 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 12. marec 2004, 07:58

Mihela imaš čisto prav, vse do pike prav. Oseba je zelo, zelo dobro situirana in ima zelo pomemben položaj. Ni pa denar na prvem mestu.

Hvala
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#59 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. marec 2004, 08:06

Aja, spomnila sem se necesa - dve znanki in ena dobra prijateljica, ki so precej dobro situirane, da ne recem zelo dobro, imajo Venero v 7. hisi (in dejansko je tole bogastvo v bistvu partnerjeva zasluga oz. druzine, iz katere izvira).
Ena ima Jupiter na MC, druga pa na ASC - za tretjo pa se ne spomnim...
Torej, pomembno je tudi, na kaksen nacin je pridobljeno to bogastvo...


Pol morem ulovit eno bejbo s venero v sedmi hišci, k bo dobila denar od mene... posledicno bom bogat... ker bom ta dnar mogu met ;) hehe pa zakaj za vraga mi je ena taka ravno spolzela skozi prste, hm jap nisem še bogat...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#60 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 12. marec 2004, 08:29

Mihela, ker si prejsnji chart res do pike zadela sem kar :eek: , te prosim, ce lahko pogledas se tega.
Hvala

Sonce Rak 26°07`44 10
Luna Dvojcka 20°31`53 9
Merkur Lev 20°59`23 10
Venera Rak 15°21`09 9
Mars Vodnar 21°31`49 4
Jupiter Skorpijon 26°38`33 2
Saturn Dvojcka 03°21`29 8
Uran Tehtnica 09°52`37 12
Neptun Strelec 00°27`25 2
Pluton Devica 27°26`30 12


I. hisa - Ascendent (ASC) Tehtnica 19°12`48
II. hisa Skorpijon 16°01`55
III. hisa Strelec 17°59`12
IV. hisa - Imum Coeli (IC) Kozorog 23°44`00
V. hisa Vodnar 27°45`38
VI. hisa Ribi 26°18`54
VII. hisa - Descendent (DESC) Oven 19°12`48
VIII. hisa Bik 16°01`55
IX. hisa Dvojcka 17°59`12
X. hisa - Medium Coeli (MC) Rak 23°44`00
XI. hisa Lev 27°45`38
XII. hisa Devica 26°18`54
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#61 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. marec 2004, 09:46

... ali kot bi se reklo drugače: "Vsake oči imajo svojega malarja."

Kar niti ni slabo. Kajti če sva s sosedom enako "bogata",
Čar je torej res v percepciji. Kajti v začetku, če pogledamo, sva imela s sosedom isto izhodišče - temu lahko rečemo, da sva bila recimo "enako bogata".

Kaj pa astrološko - če je to že astrološka tema?


ja. :palec:
sicer pa je spet stvar percepcije, ko postavimo okvir, da sta imela kao enako (v materialnem pomenu);
ker obstaja se drugi pomen, kot ga navajas spodaj (astro pozicija), etc...

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2004, 10:40

Percepcija v drugi hiši? Če imamo tam Saturna, se bomo stalno spraševali "Le zakaj meni nikoli ne uspe priti na zeleno vejo?!" Ne glede na to, koliko v resnici imamo. Pa smo spet na začetku štorije, pri "meni in mojemu sosedu". Ki imava približno enako, a sva različno zadovoljna.

Stvar percepcije torej.

Evo, no, tocno tole sem v bistvu mislila (zelo sem povrsna zadnje case, pol stvari ne povem, ki hocem oz. mislim, da sem povedala bolje in vec... x:Ix :8):)...
In tudi prav Saturn sem imela v mislih... ima pa clovek recimo se venero notri, pa ima dober background, stalen priliv, en ornk job, pa se kaj takole postrani (ker ima recimo se merkur in/ali uran notri)... Skratka - nic mu ne manjka, vse si priivosci celo lahko in vse...
A on je stalno zaskrbljen, da bo ostal brez in se nenehno pritozuje...
Tu pa se potem 'prikljucijo' ostali polozaji oz. drugi dejavniki charta... namrec, lahko izvira iz zelo bogate druzine, pa ima vseeno to skrb, ker je recimo zelo samostojen, pa bi rad sam zase skrbel, po drugi strani pa ga skrbi, ker je navajen ziveti na veliki nogi... in se mu zdi, da je denar kao problem, ker bi si pac rad omogocil standard, kot ga je vajen. Po drugi strani pa ima lahko nekdo ne prevec bogato zaledje ali celo revno, pa je ta skrb ali strah pac bolj upravicen oz. lazji za razumet.

Ampak hoces noces misli vedno privedem nazaj do percepcije... namrec; po defoltu bo folk s stelijem v 2. (poznam jih nekaj, od teh vec skorpijonov), ce se bo nekoliko spoznal na astrologijo, bil blazno presenecen in skoz bo tisti stelij naprej metal, da kako pa pri njem tole pa sploh ne dela... (s tem, da so za moje pojme bogati, par celo kar ornk).
Ali (kot vsi in tudi pac tu v tej temi ze) - da kje pa je zdaj tisti cash?
Lahko pa recemo takole - Kateri cash? :) Mislis visek casha? Ali to obstaja? ;)

Tole si tudi zelo dobro povedal, Bern -
"Kar niti ni slabo. Kajti če sva s sosedom enako "bogata", vendar je on s tem zadovoljen, jaz pa ne, to potem pomeni, da si bom jaz prizadeval imeti več, nakar bom v najboljšem primeru zelo aktiven in bom kaj premaknil. Iz tega bo sledil kak dosežek, zaradi česar bom imel boljši občutek (o sebi in o svojem bogastvu, na primer) in stopnja zadovoljstva bo večja. Če ne bo, bom moral praskati še naprej, vse to pa je gibalo napredka. "
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. marec 2004, 14:44

:palec: , Marsa.

#64 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. marec 2004, 16:31

pa kwa sam za mano ponavlata zdej x:Dx x;)x x:o)x

#65 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 13. marec 2004, 09:45

Mihela, ker si prejsnji chart res do pike zadela sem kar  :eek: , te prosim, ce lahko pogledas se tega.
Hvala

Sonce Rak 26°07`44 10
  Luna Dvojcka 20°31`53 9
  Merkur Lev 20°59`23 10
  Venera Rak 15°21`09 9 
Mars Vodnar 21°31`49 4
  Jupiter Skorpijon 26°38`33 2
  Saturn Dvojcka 03°21`29 8
  Uran Tehtnica 09°52`37 12
  Neptun Strelec 00°27`25 2
  Pluton Devica 27°26`30 12


I. hisa - Ascendent (ASC)  Tehtnica 19°12`48
  II. hisa Skorpijon 16°01`55
  III. hisa Strelec 17°59`12
  IV. hisa - Imum Coeli (IC) Kozorog 23°44`00
  V. hisa Vodnar 27°45`38
  VI. hisa Ribi 26°18`54
  VII. hisa - Descendent (DESC) Oven 19°12`48
  VIII. hisa Bik 16°01`55
  IX. hisa Dvojcka 17°59`12
  X. hisa - Medium Coeli (MC) Rak 23°44`00
  XI. hisa Lev 27°45`38
  XII. hisa Devica 26°18`54

Pozdravljena Cosma,
Tudi to je zanimiva oseba, ni kej. Mislim, da ima velik pritok denarja, tisto kar počne v svojem poslu je dobro plačano. Saj ima planet v 10 v trigonu s planetom v 2.hiši, poleg tega sta tudi vladar 2 in vladar 10. medseboj v trigonu, kar seveda kaže, pretok denarja preko njegove funkcije v javnosti. Tam kjer dela ima pomemben položaj, je šef nečesa, vodja nečesa, lahko ima svoje lastno podejtnj, ker je Mc v raku, včasih to pomeni, da dela doma, ali pa tudi da ima pomembno vlogo tudi za narod, ali skupino ljudi. Tudi vladar druge je v četrti hiši (čeprav že na samem koncu, tako da moj skep ni tako trden), kar daje možnost služenja denarja v domu.
Mislim, da je s služenejem denarja pomemben tudi odnao do ljudi, torej da mora srečevati veliko ljudi, se veliko pogovarjati in tkao naprej.
Tu je potreba po denarju večja, kot v zgornjem primeru, tu se oseba želi dokazati s tem, da zasluži denar in zanjo je finančen razvoj zelo pomemben. Veliko možnosti, da se bo treba tudi pravdati za denar, ker imamo t-kvadrat, ki povezuje vladarja 9., vladarja 2. in Jupitra, ki že tako vlada sodiščem.
Če je to ženska, je to izrazito podjetna ženska, pomemben pa je tudi njen mož.


Prosim za komentar.

Vse dobro,

xrolleyesx Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#66 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 13. marec 2004, 21:18

A se lahka še jas vslinim, če se že gre o kešu x:px :

Sonce Vodnar 00°39`26 5
  Luna Vodnar 16°35`00 5
  Merkur Kozorog 07°52`21 4
  Venera Ribi 17°37`09 7
  Mars Kozorog 14°55`55 4
  Jupiter Bik 21°13`32 9
  Saturn Lev 14°27`14 11
  Uran Skorpijon 11°30`07 3
  Neptun Strelec 15°17`14 4
  Pluton Tehtnica 14°11`09 2


I. hisa - Ascendent (ASC)  Devica 16°31`55
  II. hisa Tehtnica 09°59`21
  III. hisa Skorpijon 09°04`21
  IV. hisa - Imum Coeli (IC) Strelec 13°22`23
  V. hisa Kozorog 18°52`26
  VI. hisa Vodnar 20°18`04
  VII. hisa - Descendent (DESC) Ribi 16°31`55
  VIII. hisa Oven 09°59`21
  IX. hisa Bik 09°04`21
  X. hisa - Medium Coeli (MC) Dvojcka 13°22`23
  XI. hisa Rak 18°52`26
  XII. hisa Lev 20°18`04

Druga hiša je v tehtnici in vladar druge je Venera v sedmi, v ribah, taka Venera je v osnivi močna, saj je kotna in na višini, kar pomeni, da denarnih težav ne bi smelo biti, človek ima zdrav odnos do denarja. Velika možnost, da se mu fiančno stanje po poroki izboljša, ali da suži denar z delom z ljudmi ali javnostjo. Ker je Venera v sekstilu z Jupitrom, poleg tega pa sta si še v recepciji, je to zelo dober znak za zaslužek. Zaslužek lahko pride iz tujine, od partnerja. Možen pa je zaslužek tudi preko odnosa z javnostjo, spet je tu možnost zaslužka z mediji in stvarmi, ki vežejo sedmo in deveto hišo. V osnovi enostavnješi pretok denarja. Vrednoti se bolj duhovne kvalitete in osebni razvoj. Malo je problematično le, ker je Venera v kvadratu z Neptunom, kar kaže neko goljufijo ali ogoljufanost, pa tudi nestvaren odnos do materialnih stvari, človek ne vidi realno koliko je neka stvar vredna.
Ascendent in vladar ascendenta v zemeljskem znamenju vseeno kaže nko materialno stabilnost. Jupiter v zemeljskem znamenju isto kaže razvoj v materialnem pogledu. Kljub občasni nejasnosti na tem področju v osnovi razvoj.

xrolleyesx Vse dobro, Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#67 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 13. marec 2004, 21:20

Zanima me ,koliko je karierskega dobička tukle; Pluton v kvadr. z Zenitom(Mc) hvala.

Na žalost Pokowc mislim, da ta aspekt ne vpliva toliko na denar. Bolj kaže, da človek težje najde tisto svojo pot, poslovno, da pride večkrat na tej poti do krize, ki lahko popolnoma spremeni njegov poklic.
Kej tazga.

Vse dobro,

xrolleyesx Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#68 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 13. marec 2004, 21:34

Hvala.

Nekaj stvari drži.

Se ti da komentirati kaj in kako?

To je zame zelo poučno.


Vse dobro,

xrolleyesx Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#69 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. marec 2004, 22:48

Nino, bog te nima rad, kje vzameš te svoje azimute.
Nič ne razumem :eek: :eek: :eek:

#70 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 13. marec 2004, 22:52

Sonce Skorpijon 24°22`51 7
Luna Ribi 24°31`32 11
Merkur Strelec 12°23`57 7
Venera Tehtnica 20°17`43 6
Mars Skorpijon 00°28`33 6
Jupiter Kozorog 07°52`28 8
Saturn Dvojcka 18°51`51 1
Uran Tehtnica 20°51`55 6
Neptun Strelec 04°35`21 7
Pluton Tehtnica 03°42`43 6

Astroloska hisa Znamenje Stopinje
I. hisa - Ascendent (ASC) Bik 24°48`56
II. hisa Dvojcka 19°55`13
III. hisa Rak 09°28`58
IV. hisa - Imum Coeli (IC) Rak 29°24`20
V. hisa Lev 24°30`46
VI. hisa Tehtnica 02°25`58
VII. hisa - Descendent (DESC) Skorpijon 24°48`56
VIII. hisa Strelec 19°55`13
IX. hisa Kozorog 09°28`58
X. hisa - Medium Coeli (MC) Kozorog 29°24`20
XI. hisa Vodnar 24°30`46
XII. hisa Oven 02°25`58

Mihela še jaz bi te prosila za razlago! x;)x Hvala!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#71 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 14. marec 2004, 00:46

Pozdravljena Mihela,
O prvem horoskopu si res vse natančno zadela. V drugem je pa tako, tako. Meni se zdita malce podobna med seboj, čeprav finančna razlika kot razdalja med Marsom in Zemljo x;)x
Prva oseba je moški, druga je ženska. V bistvu imaš prav je delo bolj doma in sorazmerno dobro plačeno, prav tako pa je zelo pomemben moški, ki jo podpira v vsem.
Srečuje kar veliko ljudi in ima veliko kontaktov, veliko jih sprašuje za njene nasvete. Vendar se mi zdi, da se še ni čisto razvila v poslovni smeri, čeprav jih veliko pravi, da ima potencial in verjame vanjo in njene sposobnosti. Mogoče se da predvideti, kake večje premike tukaj.
Denar, kot sredstvo ni toliko pomemben, mogoče bolj samo dokazovanje.

Hvala Mihela za tvoj trud

xsrcx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#72 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. marec 2004, 08:40

Nino, bog te nima rad, kje vzameš te svoje azimute.
Nič ne razumem    


Sstane moji azimuti so direkt z luninega neta... nisem trenutno na svojem racunalniku, zato sem poslal izracun z luninga neta... ;) hm in zakaj me bog nebi mel rad?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#73 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 14. marec 2004, 10:25

Tole o ogoljufanosti drži, enkrat sem nasankal v enem poslu, zaradi naivnosti. Ampak se je izšlo ok.
Ne drži tisto o oceni vrednosti stvari... še kako dobro znam ocenit...
Drži, da resnih težav z denarjem (še) nisem imel.
Kar se materialnih dobrin tiče, kupim samo tisto, kar ima neko uporabno vrednost in ne zgolj zaradi užitka posedovanja le te...
Drži tudi tisto o duhovnem razvoju...
O denarju iz tujine (zveza) še nič zaenkrat...
Moti me le posplošeno mnenje o področju dela, bi morda lahko malo bolj konkretno navedla kako in kaj...
Delo z javnostjo je v bistvu vsako delo...
Katere stvari vežejo 7. in 9. hišo?

Lp

Glej Bobnar nisi me spraševal o delu ampak o denarju in potem sem šla po liniji denarja, kje bi lahko zaslužil, na katerem področju in na kak način.
Posel je potem povsem novo poglavje. In se gleda drugači, gleda se preko vladarja 10 , planetov v deseti, da tudi naspoh karakterja osebe.
Da bi bilo delo v javnosti, vsako delo, to pa ni res. To je delo ko izpostaviš sebe pred množico ljudi in če si predstavljaš da mi vsi delamo taka dela, potem mislim, da se motiš. Toda OK. Mal kritike ne škodi.
Vse dobro,

xrolleyesx Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#74 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 14. marec 2004, 10:30

:palec: Denar naš vsakdanji :V:

#75 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. marec 2004, 10:53

Bogataši!

Ja, devetzvezdni KI lahko dobro pokaže kateri so tisti ljudje, ki veliko bolj zlahka kot drugi pridejo do materialnega bogastve - in jim je tudi mar zanj.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0